Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
19. okt 2009

no nic, idem ja, idem kuk do auparku nejake aftooooooooo alebo vlaaaacik a potom skocim po ten poharik 😵
tesim tesim, majte sa krasne a vecer vas pridem skontrolovat, teda ak nebude daco lepsie 😀
papa

vierka
19. okt 2009

lucul - tak ja radsej nic 🤐 😀 😀 😀

no ale minule nechcel ist k zubarovi sam 😅 takze skor sa on drzi mna... aj ked posledne dni len sa tak slabo prevaluje a ziadne kopkanie, tak dufam, ze je vsetko v poriadku a v stredu na poradni ho uvidim...

lucul
19. okt 2009

musis mu zvacsit priestor, asi ma malo miesta na rolet 😀, a co by chodil k zubarovi, sak nema este dzub 😀 😀 😀
tak ale uz fakt ficim. papa

lucul
19. okt 2009

ne rolet, ale rozlet 😀 😀 😀

cafte

vierka
19. okt 2009

lucul - praveze ked je malo miesta, tak by som ho mala viacej citit... a radsej ho citit bolestivo nez sa bat ze sa nieco deje 🙂
tak kup riadny vlacisko, alebo autisko a uzi si navstevu 😀

pikino
19. okt 2009

vierka neboooj to su take dni ked su lenivy a mozno ma taku polohu ze ho menej citis 😉

vierka
19. okt 2009

no ved aj ja verim, ze je to vsetko v poriadku, ved mam v stredu poradnu tak keby nieco poviem dokimu nech ho pre istotu jukne.. a mam mat aj tie vysledky z tej cukrovky, tak to som vaaaaaaazne zvedava 😅

pikino
19. okt 2009

no keby boli zle uz ti volaju takze podla mna s ok. 🙂

vierka
19. okt 2009

no to dufam - nieze som mala take hodnoty, ze nevedia kam to maju zaradit 😀

dobre, pre dnesok ja v praci koncim a ked budem mat este cas a chut, tak sa prihlasim este aj z domu... tak sa zatial majte babuchy a prajem vam krasny zbytok dniku, pa pa pa 😀

pikino
19. okt 2009

papa

perla200
autor
19. okt 2009

VIERKA chlapci sú lenivejší ako baby...ale aj ja si pamätám že okolo tohto týždna som malú citila raz za den max....ale potom to začalo...od 30tt a už teraz chápem čo robila v brusku...teraz sa vkuse hýbe a vkuse bycikluje-tak to hovorí MM....a inak 4 hodiny vonku dnes....

už som zistila čo najviac neznášam....ked idem von s malou a stretnem nejakú tetu, mala zaspala konečne a tá teta jej upravuje čiapku alebo ju chytá za líca...nenávidíííímmm toooooo 😠

leri
19. okt 2009

ahojte babuchy.........
perli, rozkopala by som sandal tomu kto by sa mi dotkol spiaceho dietata.........kua to by rozzurili tigra 😀 😠
a perluska vam to nezradila, tak to budete mat odo mna 😀 alexovi idu zubyyyyyyyyyyyyy.........viem viem, ma len dva a pol mesiaca, ale co narobime............a rovno tri naraz, teda dufam, ze len tri ........slinta ako bernardin a je taky nervoznejsi, takze o zabavu mam postarane 😀

lucul
19. okt 2009

ahojteeeee, kolacik bol super slovan kocka - mnamiiiiiiiiiiiii, a kupila som velke aftooooooooooooo, v korbe boli aj velke skladacky a mlademu sa lubilo, pekne si pokrical v cukrarni a tesil sa z toho, truhlik nas 😵

leri - to vaaaaazne, ty brdo, a mne mamina povie, ze som mala skoro zuby, to Alex je vacsia sikula, ale tri naraz, nezavidim a drzim paste nech to zvladnete v pohode a bez bolesti 😉

perli - nie som matka, ale vrazdila by som, taku by som hnala 😠

leri
19. okt 2009

lucul, no ja som to vobec necakala tak skoro, mne isli zuby ked som mala 8 mesiacov, alex sa asi riadi podla toho aky je velky, tak musi mat aj kusaky skor

lucul
19. okt 2009

nevie, co by vyviedol, tak si nechal narast zuby aby ta mohol kusat 😀
mne narastli 2zuby v styroch mesiacoch 🙂

perla200
autor
19. okt 2009

leri - ved ja sa nemôžem chválit za teba....🙂)) to sa musíss pochválit ty....

ano také tety nenávidím....dnes som jednu takú stretla....skoro ma j..blo..

no leri ja som malej prehmatavala chrup🙂 ale nič som nenasla, ona ked ju mam na kolenách zoberie mi môj prst a strčí si ho do úst a masíruje si dasná...takže určite a tiež niečo deje ale zubky sú to nastastie este neni....

leri
19. okt 2009

perli, no neviem ci sa chcem tymto chvalit........ja som chcela este take malicke bezzube babatko chvilu 😀
ja ani neviem kedy mu to zacalo, ani m anenapadlo mu kukat do pusy ..........
lucul, ja mu dam kusat, zavrem kohutik az si neda pozor 😀

vierka
20. okt 2009

dobre ranko baby 😀

perluska - no ako ktore babo je lenive, to je podla mna individualne, lebo uz som ho dostatocne silno citila kazdy den a teraz sa ledva prevali - vazne sa musim sustredit aby som vedela, ze je to on... takze zajtra na poradni sa pre istotu opytam, nech ten moj maly zazrak doki radsej pozrie 🙂
takymto tetam treba vysvetlit, ze ked malu zobudia, tak si ju mozu pekne krasne nanovo uspavat 😠 take uz asi zabudli ze mali raz deti a ze boli radi ze im dobre spinkaju...

leri - tak uz zubyyyyyyyyyyyyyyyy... tak to bude Alex mala selma zubata 😀 😀 😀
a hod nam do albumiku nejake nove fotecky nech sa malym pokochame 😀

vierka
20. okt 2009

ked si myslim, ze v praci uz odomna nemozu chciet vacsiu blbost, tak pride niekto, kto to prekona 😅

tigi
20. okt 2009

dobre ranko zenseny 😝

vierka pocuj, musime ist do mesta, vcera som videla tak naaaaadherne nausnice, ze ked ich zbadas, tak odpadnes. 😵

vierka
20. okt 2009

tigi - no cau.... jasne ze musiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiime!!! si ich mohla rovno kupit... ved aby som ich vynosila a nielen odpadavala pri nich 😀
mimochodom - precitala som celu knihu a stale sa nikto s nikym nevyspal 😕 😅 😔 🙄 🤐 😨 ... POTREBUJEEEEEEEEEM dalsi diel 😀 😀 😀

perla200
autor
20. okt 2009

vierka ale cítis ho aspon raz za den nie? inak mpja kamoška necítila malého dva dni utekala k dr. a malý chrnellll.... 😀

dobré ránko...hlásim novú sklokeramickú dosku, trúbu, práčku, žehličkua fritézu 😀

vierka
20. okt 2009

perluska - hej citim, ale len tak slabo 🙂 zeby uz zahajil zimny spanok??? 😅
no super, tak ste toho pokupili, mala by si aj nejake fotecky poposielat, nech sa mozeme tesit s tebou ako to tam u vas uz vyzera 😀

tigi - a ako vlastne vyzeraju??? ja navrhujem pri piatkovej kave, ze si kazda kupime nejaky sabrak na seba 😵

lucul
20. okt 2009

cafte babulky

leri - neboj on bude len obcas kusat 😀 😀 😀 a fakt, to si ako zistila?

vierka - blbosti poznam 😀, ja som vcera povedala vysku DPH, ze dva vykazy dve sumy, tak mi bolo povedane, ze ta nizsia sa bere, tak som to prekontrolovala kde je "pes zakopany" a zistila som, ze nizsia je spravna, ale na nu mi zas bolo povedane, ze neeeeee je vysoka 😠

tigi - ake nausnice? ja ich mam sice velaaaaaaaa a hlavne bizutku nemozem, len specialnu ☹, ale mam zdroj 😵

lucul
20. okt 2009

ozaj kuratka, dnes alebo v piatok idem pre listky do divadla, mam sa opytat, ci je volne na to "tak sa na mna prilepila" - a mam rovno vziat ak hej, kolko? 🙂

tigi
20. okt 2009

vierka - no, nekupila som ich, lebo bol somnou mangel a moc sme sa tam nezdrzovali. a odpoved zaroven pre lucku - veeeela trblietavych kamienkov vo vsetkych odtienoch fialkovej skombinovane do krasneho tvaru, taktiez v odtienoch modrej, jantarovej, no fakt nadhera. 😵 🙂

cici a to jakoze az v piatok budeme spolu??? tak to asi pojdem ja skor, chcem si kupit este nejaky pekny top k sukni, lebo vcera som sa na tie saty vykaslala. aj tam boli take co by mi pekne sedeli, ale realita zvitazila aj napriek mangelovu naliehaniu aby som si ich kupila - ja za ne tolko prachov nevyhodim a budem ich mat na sebe raz za rok, ci dva a potom aj tak vyjdu z mody... 🙄 radsej si kupim viac peknych a elegantnych veci, co znosim.

perluska gratulujem k dalsiemu kroku blizsie k byvaniu. 😵 inak zajtra idem cez NZ, ze by som sa zastavila? 😉 😝 😀

perla200
autor
20. okt 2009

slubujem že vsetko pofotím....ale ja sa dostanem na dom len s malou a to lež sa prebrodím cez náš "dvor" tak mam dost...ale pofotím pofotím aj kúpelnu aj vsetko....dnes slubujem! 😀

vierka - tak to je dobre....stačí že ho cítiš....ono aj ja som sa strašne sledovala..a. poviem ti od 36tt ked len pohne rúčkou tak ju budeš cítiť.... 😀

lucul
20. okt 2009

jeej perli, to je super, ze sa vam to tak posuva, uz nech sme aj my v tej faze nakupovania 😵

vierka
20. okt 2009

tigi - neeeeeeee, budeme spolu aj zajtra, aj stvrtok, aj piatok 😵 😵 😵
ved ja ti vratim knizky, aj to sako co mam od teba a keby si chcela, tak by som ti mohla priniest na skusku ten bielo cierny korzetik co som mala na svadbe, by som ti ho pozicala keby ti bol dobry, lebo je to tak velkost pre nas - objemne baby 😀 😀 😀
no sice fialkovu nemam moc k comu, ale aj keby som to mala po dome nosit ked budem okna umyvat, tak to kupim 😀 😀 😀 a este k tomu trbleeeeeetkove, to ja moooooozem 😝 ale chapem, ze s mangelmi neni dobre sa nikde stavovat, radsej tak potom sami dve 😀

perluska - no ved pofot ked budes mat cas, aby sme sa mohli tesit s tebou... 😀
tak ale vies mojka, konecne vytuzene babo po tolkych rokoch, tak sa trochu bojim - ved to je asi normalne pri matke cakatelke prvorodicke 😀

lucul - tak to je tak... ale aspon ze sme za chytre ze najdeme chybu, aj dokazeme urobit tie blbosti o ktore nas ziadaju a tak 😀

lucul
20. okt 2009

vierka ano ano, proste sme skvele zenske 😀, a ja mam byt vraj aj kuzelnik a mam carovat "cary mary fuk" 😀 😀 😀, len to este nevedia, keby som to vedela tak neriesim nejake ucto 😅 😀