Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
14. júl 2009

ano mala by si chodit do nemocnice kde budes rodit. a ked mas taku blbu krv tak ti mali spravit predooperacne vysetrenia pre istotu. ta tvoja gynda je nejaka divna.

perla200
autor
14. júl 2009

je fakt divná.....ale ten doktor mi povedal, že nabudúce ked prídem a neporodím dovtedy tak ma posle do nemocnice...ale piki v tej nemocnici v ktorej ja budem rodiť každú prvorodičku pri najmenšom podozrení na nejakú komplikáciu ide cisarakom.... aj ja pôjdem na sto percent....uvidíte..... iba druhorodičky ktoré prvé porodili spontánne tie idú normalne....

pikino
14. júl 2009

a nabuduce ides buduci tyzden?

neboj cisarsky nie je az taka hroza lepsie ako keby sa malo nieco stat babatku. a ani sa im necudujem sa boja aby
sa tam nieco nestalo a niekto ich nezazaloval.

perla200
autor
14. júl 2009

lebo pred mesiacom tam zomrelo jedno bábätko a to len pre chybu lekára, že ju nechal dlh trápiť spontánne...tak teraz každú pre istotu berú cisarakom....ja piki neviem čo je lepšie.... ale hlavne nech je mala ok a aj ja nech sa o nu môžem starať...ty si sa bála? lebo ja sa teším....strašne.....

lucul
14. júl 2009

perli ako tak citam tak zistujem ze gyndosky tety fakt kravy, cest vinimkam 😠 , ale vsetko bude dobre verim tomu a tesim sa na spravy o simonke, a inak ako, este si tu? 😀

perla200
autor
14. júl 2009

jasné....nič mi neni....zatial teda....

juliett99
14. júl 2009

ahojcek tehulky a vsetky babulky, jak sa mame??
perluska takze uz coskoro budes aj ty cicikat simonecku.. 😉

lucul
14. júl 2009

perli ked to teraz neprisla, tak si myslim ze ked to budes najmenej cakat tak to priiiiiide 😉

ahoj juli, som na teba dnes myslela, ze co je s tebou, ked si tu nebola 🙂

perla200
autor
14. júl 2009

ktovie juli.... možno ano možno nie..... 🙂

juliett99
14. júl 2009

lucul zlatko,, nejako s ami tu nechce byt, je teplucko,, tak lezim pod altankom na mojom lehatku a nozky si mocim v dadovom mini bazeniku,, 😀 😀

perli zaujimave ze na poradni ti povedali inak ako na CTG ?? nie?? 🙂

lucul
14. júl 2009

juli tak to sa ti fakt necudujem, a to miesto je paradne, to by bolo super vidiet 😀

kasami
14. júl 2009

ahojky babulky
teda ak tu este niektora ste 🙂

Perli, presne tak ako tebe dnes povedal lekar aj mne v piatok 9.7. pred piatimi rokmi .... teda az na tie dva prsty, ja som bola len na jeden ... asi dve hodky na to mi odisla zacpka ci ako sa to hovori ... a z nedele na pondelok mi praskla voda, maly sa narodil v pondelok cisarskym po 14stich hodinach cakania na spontanny porod (aj vyvolavacku som dostala, ale ja som si stvrdohlavo trvala na svojom ... otvorena na jeden prst az do konca)

moc ti drzim pastiky

inak kde budes rodit ?

Juli a ty ako ? ako sa mate ?

lucul
14. júl 2009

kasami ahoj, ja som este tu, ale uz aj idem haji, tak dobru noc 🙂

kasami
14. júl 2009

dobru nocku 😉

juliett99
14. júl 2009

lucul tak ked sa bude dat tak dam foto do albumiku jako si ja vegetim,, 😀 len tak aby ste mi zavideli xixixi

kasami ahojky dlho si tu nebola ako sa mate a co maly,??
my sme ok,, aspon zatial,, minulu sobotu som zas mala nejaky ruzovy vytok a tak sme nachystali tasku ale nastastie sa to zastavilo ,, a tak len oddychujem ako nakazal pan doktorko,, uz sa neviem dockat dalsej poradne,, 🙂

perla200
autor
14. júl 2009

ahoj kasami....no uvidíme čo bude.... ale myslím si, že to skôr ako o týžden nebude....
a juli - na ctg mi povedali,že je vsetko ok.... aj malá aj ozvy, aj prietoky vsetko....

kasami
14. júl 2009

Juli stale mas lezat ? ci mas povolene aj vychadzky ? aj nieco uzivas ?

Perli, no mna to tiez dost prekvapilo a nehovorim o mojom muzovi, na toho som cakala dve hodiny kym bol schopny sa zobudit a uverit mi, ze uz fakt musime ist rodit 😀

perla200
autor
14. júl 2009

a to si potom bola len na jeden prst otvorená??? stále?

kasami
14. júl 2009

od piateho mesiaca az po sekciu ☹

juliett99
14. júl 2009

kasami ano mam lezat,, neviem c vies ale uz 3 x som krvacala a bola som v nemocke 3tyzdne,, jedine co teraz uzivam je magne B6 3-4x denne..
vychadzky mam ale nejako extra ich nevyuzivam.. radsej.. 😉

perli no ved uvidime kedy sa bude chciet simonke na svet nechame to na nu.. 😵 ozaj a co tie tvoje vysledky krvy nasadili ti nejaku liecbu??

kasami
14. júl 2009

fuuu

tak len pekne lezkaj a uzivaj si tehu ...
vobec si to neviem predstavit ...

bambi7
15. júl 2009

dobre ramko

perlus ja som bola od 30t otvorena na 1cm a sla som cisarskym a da sa moc drzkam palce nech je simonka uz vonkuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵

juli to chapen ze si len domka viem co to je ale potom si to vynahradis je to superrrrr

tak sa drzteee a ako sa citite?

ja som uz hore od 4,20 mala este spala do 5H 😉 a od vtedy kukuckuje 😀 a brble si

vierka
15. júl 2009

dobre ranko babulky 😀

bambi - vy tu tusim strasite skor nez ja 😀 a to som sla do prace 😀 ta tvoja mala je naozaj diskotekovy typ 😀

juli - a na kontrolu chodis komu? ci kto ma sluzbu??? teraz chodis asi na kontroly kazde dva tyzdne, nie???
a co ta placenta? zlepsilo sa to???

perluska - no ako vidim, tak typovacky dopadli spravne, kazda sme sa trafili 😀 😀 😀 to vazne nechodis posledny mesiac do nemocnice??? u nas sa chodi posledny mesiac na kontroly kazdy tyzden do nemocnice, ked sa im nieco nezda, tak aj castejsie a rizikove pacientky chodia cele tehu na kontroly len do nemocnice...

bambi7
15. júl 2009

no vierocka teraz spi moj ju chvilku hojdal a spi .....
no hlavne ze som spravila mlieko 😀 no neva a ty sa ako citis?

vierka
15. júl 2009

tak si daj ty, take mlieko je zdrave 😀 ja teraz pijem dost mlieka 😀
ja sa citim ako vzdy, v pohode 😀

leri
15. júl 2009

cafte, sak co budeme spat ked nemusime............ja uz mam dve pracky ozehlene a cistila som zasuvky a vypinace v celom byte a vcul sa uz aj nudim, ale robit uz nejdem, lebo zacina byt teplo.........a to som planovala doobedie prespat 😠

vierka
15. júl 2009

leri - to si ako v tom vtipe s tym papagajom "naco mi je perie" 😀 😀 😀
no ved mozes cele doobedie prelezat, ved nemas co ine na praci.. a ty si uz tiez oficialne na materskej???

leri
15. júl 2009

ano vierka, som stastna a na materskej a nemam co ine na praci.........cakam kym sa milan zobudi a ideme uradovat ako vzdy..........vypisujem haccp na hygienu (povodne to ma 360 stran) a neviem na ktory urad mam skocit skor, takze polihovat mozem akurat tak v obchode ked budem oddychovat, alebo v kaviarni kde skoro vzdy odpadnem.........neviem cim to bude, ale ja som si nevsimla ze som na materskej, akurat o jeden urad viac 😀

bambi7
15. júl 2009

ahooj lerii ako sa mas?jeej uz 35t 😵 😵 😵 😵 😵

leri
15. júl 2009

bambi, chces to pocut ako sa mam naozaj alebo ako by som sa mala mat 😀 😀 😀 ale nie, co sa tyka krpca, tak je vsetko ok, len so mnou je to horsie 😀 ale vydrzim, len neviem dokedy, lebo u mna sa to neskonci ani porodom......nas alex bude mat tvrdy rezim od zaciatku 😀