Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
14. nov 2009

dobry vecer babulky
tak ako sa mame co tu nove,???
tak uz sme od dnes domka,, celkom dobre to zvladame. poobede sme si s drobcom a tatinkom posponkali ,,drobec 3 hodky a mi tak 1,5 xixii
teraz nas bolelo brusko,, ale uz sme ok a zas spinkame.
Mliecko sa uz dostavilo zatial ho nieje az tak vela ale staci nam na krmenie uz nemusime dokrmovat .. klop klop aby som to nezariekla.
a porod?? hrozne som sa tesila nato ze uz to je tu,, no nejako sa Samimu nechcelo vonka bolesti sa stupnovali ale neotvarala som sa jakk som mala,,mlada (nova) dr. co ma mala rodit tvrdila ze to sa este otvori a podari sa to vytlacit. aj tak zavolali na konzultaciu doktora a ten ked ma vysetril hned povedal urgent sekcia a tak bol malinky behom 15minut na svete.
Bol nas aj pozriet a povedal mi ze hrozila ruptura a boli by sme ohrozeny obaja, ze nic ine neslo robit. Chvalabozku sme ok a uz aj domka.. pridala som nejake foto Samiho. 😵 😵 😵

lucul
15. nov 2009

ahoj juli, tak vas prva vitam doma 😵, Samko je krasny 😵, tak prajem hoooodne zdravicka, mliecka a ked sa da tak oddychuj 😉 😵 😵 😵

baby, ja mam problem, vcera som cely den spinila, ale neprijemne ☹

pikino
15. nov 2009

ahojky

lucul a ktory den cyklu si?

pikino
15. nov 2009

juli este stastie ze prisiel ten doktor. 😠 a fesanda si da nabuduce uz pozor.
a ako sa mas? este ta to boli?

flyangel
15. nov 2009

ahooj Juli 😀 😀 tak supeeer ze ste doma..to sa tesim nakoniec aj mliecko sa dostavilo 😀 to som rada ze ste ok.inac ako este mas nejake bolesti?ako sa hoji rana?hmm..mlade dr.este nemaju ziadne skusenosti takze vzdy je lepsie ak pride aj dr co uz nieco zazil a videl...ako to bolo v tvojom pripade moja... 🙂 este ze sa to takto dobre skoncilo...a ako Robi a Dadko?co vravia na maleho? 😀

pikino
15. nov 2009

niektore baby spinia cez ovulku, ale je mozne ze to bude aj anovulacny cyklus. treba pockat ako bude vyzerat teplota v najblizsich dnoch. pre istotu ale zahaj dziga dziga 😝

flyangel
15. nov 2009

lucul ja tiez zvyknem v strede cyklu spinit...a je to predpoklad za prebieha ovulacia... 😉 alebo je mozne ze ti praskla nejaka cievka ktora sposobila spinenie

juliett99
15. nov 2009

dakujeme este raz za privitanie,,
my sme mali vcera trosku rusny den maleho bolelo hrozne brusko dufam ze uz dnes sa to nezopakuje..
inak je dobrucku a skoro stale spinka place len ked je hladny 😉

lucul
16. nov 2009

Dobre ranko kocky 🙂

tu sa dovolenkuje a ja som teda prvaaaaaa 😀

tigi
16. nov 2009

ahojte zaby 😝

juli ahoj, gratulujeeeem, tak ste to zvladli a ste uz domka. 🙂 malinky je nadherny 😵 😵 😵 tak zelam maminke aby mala vela energie a sil a malinkemu vela zdravicka. 😵 🙂

luci nazdo, ja som v praci 🙄 a to som mala byt dneska u vierky na kave ☹ vobec sa mi sem nechcelo ist, ale musim, mam este dnes nejake povinnosti ktore nemozem odlozit. a ty ako? co hovori teplotka? teoreticky si uz okolo ovulky, nie? to spinenie by mohlo byt spojene s tym...

lucul
16. nov 2009

ahoj mici, aj ja som v praci, som tu len polhodku a uz mam nervy v haji 😠, este chvilu tak ma tu picne 😠 😠 😠. A spinenie - skoda reci, uz to neni take strasne, ale je. A teplota stale dole, tak uvidim co dalej, ale podla piki sme vcera poistili 😀

vierka
16. nov 2009

dobre ranko baby 😀

dovolenkarka prave vstala 😅 😝 😀 a ranajkuje 😀 😝

v prvom rade chcem zazelam vsetko len to naj, naj, naj samlepsie dvom kockam k vikendovim narodeninam... vela zdravicka, stasticka, lasenky, rodinnej pohody... jednej lahky porod a tej druhej posluchajuce bubatko... takze Leri a Vevoncek, vsetko naj, naj, naj prajem 😀 😀 😀

juli - tak ty si uz doma z porodnice? no super... ani som ta do tej porodnice prist nestilha 😅 mali sme toho z manzom akosi vela 😅
ale som rada, ze je vsetko v poriadku, ze to s malym zvladate a ze uz aj mlecenka bude dost 😉 a maly ma tusim viacej vlasom nez ty 😀 😀 😀

tigi - zajtra by sme mohli pokavickovat cez volno, ja to TT nepojdem, segra ide s malymi na vylet do Blavy... a vy mate nieco v plane? ci este nevies???

ja sa chystam za chvilu do TT, idem reklamovat novy baby monitor 😅

lucul
16. nov 2009

no nazdar dovolenkarka 😀, co ste s mangelom robili ked ste ten monitor pokazili? 😀 😀 😀

jeeeej vevon a leri mali narodeniny - tak aj ja sa pripajam - vsetko najlepsie vela zdravicka a nech sa obom splni po com tuzia 😵

tigi
16. nov 2009

luci no ja sa dnes dufam nevytocim, dost som si to uzila minuly tyzden, tento bude hadam lepsi. a co dneska u teba? zase teta od faktur? tak tak luci, treba poistovat vcil aj kazdy den. 😝 😀 ja som domrchovala, takze od zajtra meriam uz aj ja opat. 😀

vierka nazdo - jo ty sa maaaaaaas, ze ranajkujem doma... 😝 😀 no zajtra cicus ideme do cataja, este neviem o ktorej, pretoze tam petouch nieco spekuluje s brachom ohladom telky a ma sa mi pozriet aj na auto. 😒 skor by som to videla na dnes, zostavas v TT potom? a co je s tym monitorom? 😕

lucul
16. nov 2009

tigi nie, vynimocne to neni teta od faktur, ale moj stary 😠 a jeden dilino - policajt, co si mysli, ze je dokonaly stavbar a vie vsetko - proste piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip (to aby som nenadavala 😀 )

vierka
16. nov 2009

lucul - no praveze nic... on je vadny hned od zaciatku 😔 a teraz neviem ci len tento jeden kus, alebo je to celkovo tou znackou 😔 a akoze aby bolo vmiestnosti kde je prijimac uplne ticho a ten druhy mi tu stale len sustal, tak to vazne cely den pocuvat nemienim 😅

tigi - no ja idem do TT, vyreklamujem hento, kupim si obed, zjem ho u segry, dam si s nou kavu a pojdem asi domov... nejako sa mi nechce na cvicenie ostavat... tak teoreticky by sme mohli aj v C dneska po tvojej praci keby sa ti chcelo 😀

vierka
16. nov 2009

dobre babulky, ja sa pre teraz lucim, idem do tej TT...

tigi ved keby nieco tak si volame 😉

tak vam zelam krasny dnicek, lebo kto vie kedy sa sem dnes opat dostanem 😀

tigi
16. nov 2009

vierka uvidim, ako to bude doma s vecerou a podla toho cinknem. 😉 🙂

luci tak sme tu uz iba my dve, nechces kusok cokolady partaku? 😝 mas na vyber, ferrero, moncheri, pocket cofffe, bounty, keksik z nazvom vlnky a este kusok z bebe keksov, podelim sa... 😀

lucul
16. nov 2009

no vidim, ze vsetky na nas kaslu, ale tie vlnky by som si dala ak mas grilazove, ak nie tak jedno ferrero, dakujeeem 🙂

tigi
16. nov 2009

vlnky su orieskove, tak teda posielam ferrero 😉 😀 mozno pikino donde, ked sa vymotkaju z terez z postele 😀

pikino
16. nov 2009

thaaaa pikino je tu.

a z postele vstal uz davno. dnes mal upratovaci den. 🙄 neznasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam upratovanie

lucul
16. nov 2009

caf piki, tak kasli na to, zapriahni mladu 😀

ozaj, musim sa pochvalit - bracho si kupil cicu - kocurika - brdo ale to je rasa jak dabel 😅, ma 4mesiace a to vyzera ako dospela macka domaca, vraj to bude mat 10-12 kg v dospelosti, ale mnauci stale ked sa mu nikto nevenuje 😠

pikino
16. nov 2009

to neni ta tigria macka? taka chlpata pasikava velky hunaty chvostisko.

no mlada mi do toho vrieskala jak zmyslov zbavena neznasa ked som neni pri nej. teraz spi sa vycerpala z revu.

lucul
16. nov 2009

piki nevim rasa je nejaky maine coon, usi ma jak rys a okolo krku jak lev, tak asi tak 😅

bambi7
16. nov 2009

ahojte babulky moje ako sa mate ?

juli este raz GRATULUJEMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ako sa mate?ak budes mat cas napis

😉

vierocka ako?

a ostatne?

my sme boli v sobotu v rakusku daco pokupit a tak a mam novinku mala uz tyzden tapka ked spievam tap tap tapusky 😀

aj ste my chybali 😉
tak vam prajem pekny vecer

bambi7
16. nov 2009

a juli samko je fesakkkkkkkkkkkk 😉 zlatyyyyyyyyyyyyyyy

perla200
autor
16. nov 2009

Takže bývame....hurá 🙂

lucul
16. nov 2009

ahoj bambi, kedy sa dojdes ukazat s domuskou? ja ju chcem vidieeeeeeeet 😵

ahoj perli - uz som ti na fb pisla, ze prideme kolaudovat 😀. super, gratulujem k spolocnemu byvaniu, tak sa drzte a hlavne nech sa vam dobre byva 😉

leri
16. nov 2009

ahojte 😀
dakujem vam za gratulations 😀 a juli tebe prajem vela mlieka, malo kolik a prespate noci 🙂
perli.........predbehli sme vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaas 😀 😀 😀 dnes som bola v poradni, alex ma 7200g 😀 😀 😀 a ockovali ho, bol umrncany poobede, tak som si myslela ze bude zla noc, ale zatial je to super, spi uz od osmej, ja cakam kedy sa zobudiiiiiiiiiiiiii
a mame kuchara, takze bude mat aj ocko konecne viac volna 🙂 hadam sa uz aj konecne raz spolu naranajkujeme........alebo aspon naobedujeme a ja sa jeden den vyspim 😀