Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
14. aug 2009

no uz asi pisem neskoro... nebola som v kancli...

juli - je v TT...

lucul - sa chysta do TT...

vanilka - uz neni v TT...

tigi - je v TT ale bez netu...

a kto si bude so mnou pisat??? 😕 😀

pikino
14. aug 2009

ja som tu

pikino
14. aug 2009

a uz tu nikto neni. 😒 tak nista. sa zabafte diefcata. 😀

kasami
14. aug 2009

Piki este aj ja som tu sem tam tam sem 😀

vierka
14. aug 2009

aj ja som este tu, tak na 10 minutiek... 😀

uz vas niekedy dokazali vytocit predajcovia kocikov???!!!!! 😠 hajzli a to som si povedala, ze uz nebudem hresit 😅

vierka
14. aug 2009

no tak ja som tu uz neni... odchadzam... pa pa pa 😀

kasami
14. aug 2009

Vierka, pls snad sa nebudes rozculovat nad kocikom

pod ku mne na kavu a nieco vymyslime 😉

vierka
15. aug 2009

caute baby 😀

baby, ked nahodou uvidite dnes v spravach reportaz typu "Velkosklad Chicco vyhorel, blondina sa vyhraza dalsimi utokmi" tak to je reportaz o mne 😀 😀 😀
som si povedala, ze sa nebudem rozculovat.. necham to proste tak a kocik bude riesit az nejako v novembri - kaslem na Chicco - aj ked s ami uz zacal normalne pacit... a za tu cenu co oni preavaju trojkombinaciu si kupim este lacnejsiu a nejaku inu znacku 😉

vcera na kavicke bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀

juliett99
15. aug 2009

ahojky cosmosky,, aj mne bolo vcera superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.. 😎 😀 😀 😀

vierka
15. aug 2009

juli - a prisli ste domov v pohode, nasla si cestu??? 😀
ale asi ano, inak by si teraz nepisala 😅 😀

juliett99
15. aug 2009

ale vierocka sice som blondoska,, ale nasla som cestu bez problema,, 😀 😀
a ty co dnes porabas,?? 🙂

vierka
15. aug 2009

no kedze som sama doma, tak som to vyuzila - upratujem, umyvam, periem 😀 stahujem si nejake filmiky na vecer a ked doupratujem chcem ist namalovat toho Macka Pu s priatelmi na stenu 😀

a vy co???

juliett99
15. aug 2009

no teda,, ty mas ale super den,, uz aj ja by som taky brala ze malovat Samimu izbycku 😀 😀 😀
my mojka robime krytinu uz je na pol dome takze do vecera vraj aj skoncia,, jupiiiiiiiiiiiiiiii
vyzera to super nato ze je to plechova krytina,, 🙂 je to vo farbe ako skridla a veru nepovedala by som ze je to plech 🙂

vierka
15. aug 2009

no len akosi po tom ako som upratovala a este ma caka vysavanie sa mi ani moc nechce 😅 😀
no super, tak uz maju majstri polku hotovu... potom musis poslat fotecku ked to bude cele hotove... a je super, ze to stihnu do vecera, super 😀

juliett99
15. aug 2009

hmm ked si unavena tak to nechaj tak a oddychuj,, xixix
este mas kopec casu kedy to mozes urobit 😉
jasne foto poslem 😉 majster je sikovny a sak mu pomaha Robi tak im to ide jedna radost este ze je ten moj taka sikulka 😵 😵

vierka
15. aug 2009

no uz som to zacala robit a nadavam - take predlohy ako podme sa kusat 😀 😅 😕 tak to musim uz dokocit, kym to mam v kope, ale verim, ze konecne vysledok bude za nieco stat 😵
no tak to su sikulkovia ked to takto zvladaju, len tak dalej 😵

juliett99
15. aug 2009

som zvedava teda ako to nakoniec dopadlo,, urob fottecky 😉
dufam ze ti to nejako moc nervy pozralo 😉

lucul
15. aug 2009

cafte zabi
aj mne bolo supeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀

juli to bude tym krasnym pocasim, to je urcite pre vas aby bola strecha hotovson 😵 , a ten plech fakt vyzera ako normal skridla, ujo ho ma a je s nim spokojny zatial 🙂

vierka ty sa nezdas, sikula sikovna 🙂

juliett99
15. aug 2009

tak uz je to hotovo uz je to udelano,, jupiiii 😀 😀
uz sme aj poupratovali okolo domu a tak uz konecne mozeme dnes oddychovat..
v pondelok nastupi vraj elektrikar,,,tak teraz budeme cakat ci fakt pride,, 😝

vierka
17. aug 2009

dobre ranko baby 😀 😀 😀

no ja som tu predlohu nakoniec dokoncila, takze Macko Pu je uz na stene a ani to nevyzera tak hrozne ako som si pri malovani myslela, ze to bude vyzerat 😅 😀 ani som to nefotila, lebo to mam v ceruzke nakreslene, takze by ste to bohvie ako nevideli... odfotim, az ked to bude s fixkou obtiahnute, alebo vymalovane 😉

juli - strecha vyzera super a ako to rychlo spravili, takze uz len pekne sa vrhnut na to vsetko ostatne a ani sa nenazdas a budete za chvilu byvat 😉

juliett99
17. aug 2009

dobre ranko,,
vierocka dakujeme za pochvalu,, veru teraz uz to nebude vyzerat ze tak rychlo pracujeme ,,uz sa bude vsetko len vo vnutry robkat.. ale tak hadam to nejako zvladneme... 🙂

takze Macko Pu uz je nakresleny no super,, som zvedava ked ho vyfarbis ake to bude,, uz sa neviem dockat foto 😉

vierka
17. aug 2009

juli - urcite zvladnete, vyzera to dobre... a to z tej jednej strany budete mat aj balkonik??? 🙂

hej, je uz nakresleny, ale dneska som vymyslela, ze budem po praci robit taky obed, ze budem pri hrncoch asi do 19.00 😅 a neviem ci sa mi potom bude chciet nieco robit 😅 ale ved nejako to zvladnem po veceroch 😀

juliett99
17. aug 2009

ano vierka bude tam balkonik,, 🙂 to bude nasa izba.. 😀

no akurat mi volala mamina ze elektrikar to ani dnes nestihne a ze nevie ani kedy by sa mohol zastavit,, takze jaak vsetko od rodiny dohodene,, ideme hladat dalsieho,, 😒
ved klasika u nas 😀

hmm a co dobre ides varit?, ked planujes byt tak dlho v kuchyni?

vierka
17. aug 2009

no tak uz som aspon orientacne a balkonovo zorientovana 😀
no pekne, ze sa na vas takto vybodol... mozem sa opytat u na v praci elektrikarov, ci nerobia nieco na zivnost a ked tak ti poslem kontakt 😉
a tomu vodarovi si uz volala, ci ani nie???

no idem vyrit spize a kym si to clovek vsetko nakraja a ponapichuje, tak to trva nejaku tu hodku.. a kedze dnes pridem domov najskor tak o pol stvrtej, tak to nejako skoro nevidim ze to skoncim 😅

perla200
autor
17. aug 2009

dobré ránko babulky....naša princezná je skvelá žena.... iba raz sa v noci zobudila🙂)))) vidieť že už pomaly ale isto rastie....dnes ideme pozrieť jedno uško, lebo ked jej ho vyšetrovali, mala ho pokryté ešte tým novorodeneckým mazom.... a behneme do detského obchodu a kúpime jej lehátko... takže ideme na výlet! 😀

leri
17. aug 2009

ahojte 🙂 perli aj my sme mali super noc 🙂 o 20:30, 1:30, 5:30 😅 a este spi, idem na vyberanie stichov, tak sa pripravujem na revy ked ho zobudim 😀
ako sa mate?

vanilkka
17. aug 2009

caute xichtosky 😀

leri ty nereagujes na sms?! 😠

vierka
17. aug 2009

no cau vanilususenka 😀 😝

vanilkka
17. aug 2009

to sme tu len my? iba dve svinky? co su ostatne pri hrantikoch? 😀 😀 😀

vierka
17. aug 2009

ved my sme take vytrvale svinky, nas ani na hrantik, ani na sexy svinoskov nezlakaju 😀 😀 😀