Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
2. júl 2009

a tie listocky co si doniesla nemali chybu, to kazdy den skusas? 😀 😀 😀

vanilkka
2. júl 2009

halo halo nieco som sa pytala,,,ja mozem aj odist...dobre,,,v pohode,,,,som vterka,,,ok,,,ja sa s tym nejako zzijem,,,,fajn....ved co,,,zivot ide dalej,,,,neni problem,,,,, 😀 😀 😀

pikino
2. júl 2009

motame o vcerajsej party vo vierkinej maternici. 😀

ja neskusam ja dealujem. 😀

lucul
2. júl 2009

ahoj vanilkkaaaaaaaaaaaaa
vcera sme mali party vo vierkinej maternici s piki, lebo tam bolo mejdlo 😀

pikino
2. júl 2009

ok micky idem uspat krpca

vanilkka
2. júl 2009

bol aj stripter na tom mejdle? 😀

lucul
2. júl 2009

vani nebol, ved tam bolo male dieta 😀

perla200
autor
2. júl 2009

ja vam prestávam rozumieť dievčatá 😒

tigi
2. júl 2009

kurnik, doteraz mi nesiel net. 😠

perlus - cita sa to velmi lahko, 500 stranovu knizku som mala za dva dni. je to sice o upiroch, ale najsilnejsie tam je citove puto medzi hlavnou hrdinkou a upirom. najskor mi to pripadalo trochu povrchne pisane, ale neskor som sa do toho zazrala. necakaj ziadne zivotne pribehy a ponaucenia, toto je cista romantika. 😵 😀

mimochodom, na tuto turku vani ani mna nikto nepozval 😀 a to sme mohli spolu pit!! 😀 😀 😀

tigi
2. júl 2009

chcela som povedat zurku... 😉 😀

lucul
2. júl 2009

vidite baby, keby ste tu boli vcera mohli sme pit spolu, takto som sa musela vraj obetovat jedina 😀 😀 😀

lucul
2. júl 2009

dobre babule, odchadzam, mozno sa vecer prihlasim, ale neslubujem, idem na pilates, tak asi padnem doma jak kabela 😀
papa

bambi7
2. júl 2009

cafte babulky to teplo je otrasne.....ja mam rada teplo ale toto je mocccccccccccccccccccc 😒 tak ma boli hlava to ten upal 😒 ale neva

teraz som domka mala spi v lehatku lebo ju hojdam 😀 inac vsetko po starom

a vy ako babulky a tehulky?

juliett99
2. júl 2009

ahojcek tak dnes sme boli natej glukoze,, blee dalo sa to vydrzat ale uz dakujem neprosim.. 😉
a kupili sme dnes postielku s madracom a komplet vybavou do postielky,,, 🙂 🙂 🙂

tanyja
2. júl 2009

tigi - aj ja som čítala tú istú knihu, ja som to zhltla asi za týždeň a zatiaľ druhý diel som nedostala, hoc mi bol sľúbený , ale aj mne sa to páčilo
vierka - do toho tvojho grafu si ma môžeš dohodiť 😀 😀 , kukala som tvoje fotečky
a na to mejdane som bola predsa aj ja a moje dieťa, jemu sa páčilo 😀 stále kopal do balónikov 😅

tanyja
2. júl 2009

juliet - ja ešte nekupujem nič, vlasnte mi máme takmer všetko od rodiny, ale doma z toho nič nedržíme , výbavu do postieľky mám odloženú - hráškovo zelená
aspoň viem, na čo sa mám pripraviť, sladké ako r..... , však ? tá glukóza a koľko si toho musela vypiť ?
musela si ísť na lačno ?? ako dlho si čakala , kým zistili výsledky ? ( z krvi z prstu ?)

vierka
3. júl 2009

dobre ranko kocky 😀

dnes som posledny krat v praaaaaaaaci a potom dovolenkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

bambi7
3. júl 2009

julii super ze mate postielku aj my sme kupili skor a potom som bola rada lebo som musela len lezat a neviem kedy by sme to kupili....clovek nikdy nevie tak radsej som mala vsetko skor 😉
tesim sa s tebou a pofot nech sa pokukam 🙂

ahoj vierocka super ze mas uz dovolenku 🙂 a co mate v plane?

vierka
3. júl 2009

bambi - a vy sa mate ako???
no kedze je manzo cely tyzden v praci, aj cez vikend, tak budem sa len tak motkat doma, som objednana kadernicke, krsniatko chcem zobrat na rozpravku Doba ladova 3, ked sa ku segre mestim do auta tak pojdeme do Ba do Zoo... a len tak proste 😀

bambi7
3. júl 2009

my sa mame dobre ...uz aj to zaspavanie je lepsie klop klop 😉

a ty sa pochval mas chute a ako sa citis?

perla200
autor
3. júl 2009

čaute morky.... ja zisťujem, že som už mesiac na dovolenke.......🙂 len nejak sa tak necítim ako na dovolenke..... ale spali sme celkom dobre..... 😉

vierka
3. júl 2009

no tak to velmi rada citam, ze uz mala lepsie zaspava, podla mna sa to coskoro uz uplne upravi 😉
ja sa citim skvele, vsetko zatial zvladam, chute ani tak nemam... zatila som pribrala 1 kilecko, ale brusko mam teda uz vyvalene ako keby som zjedla kotlikovy gulas aj s kotlikom 😀

prave som si citala smernicu zamestnavania a prac tehotnych zien 🙂

bambi7
3. júl 2009

perlus ahojjjjj 🙂

no vierocka super tak sa tesimmm s tebou 😉 a tak kotl.gulasss mnammm 😀 😝

vierka
3. júl 2009

perluska - tak si to tak zariad aby si sa tak citila 😀

bambi - no ja som zrovna vcera ten gulasik mala, tak preto sa mi smiali, ze som ho zjedla aj s kotlikom 😀 no len nejako mi na obed nechuti, asi preto, ze je take teplo, zjedla som ledva dve knedle a uz mi bolo taaaaak tazko 😅

perla200
autor
3. júl 2009

vierka ty si v poslednej dobe nespala nahodou s einsteinom????

vierka
3. júl 2009

perluska - na takych starych dedkov som neni... s takym cernochom mozno aj ano, ale takeho co meno neviem poriadne ani napisat si veru nepamatam 😀

lucul
3. júl 2009

ahojte dievcence 🙂

vierka super, aj ja som dnes poslednykrat v prace a v pondelok ficime na damsku jazdu do Mederu, sa tesim 😎

perli tak si zacni uzivat tu dovolenku, lebo o chvilu skonci a nastane ta spravna "dovolenka" 😉

tigi
3. júl 2009

caute babule. 😵

tanyja - ja citam teraz dvojku a mam slubeny aj treti diel a aj stvrty, aj ked ten este v slovenskom jazyku nie je na trhu, ale po cesky to zvladnem. 😉 je to fakt super, cela som sa do toho zazrala. 😀

ja sa dneska pokusim zdrhnut z prac skor, ideme s kamoskou za mangelmi, ktory vyrazili na ryby na "kontorlu" 😝 a vecer svistim na babsku jazdu so segrami. dneska mam nabity program. 😀

vierka
3. júl 2009

tu su tusim same damske jazdy a ja budem doma sediet ☹
ja mam damsku jazdu dnes s vanilkou, ale len popraci a len na chvilu, ziadna taka poraaaaaaadna 😅

tigi - tak predsa len isli dnes??? ten moj planuje ist zajtra na noc, tak budem sama doma zajtra 😅

lucul
3. júl 2009

ja sa normalne tesim, 4dni mimo domu a prace, vzdy chodim len spriveskom 😀 , ale nejak mu to prestava vonat, ale som povedala, ked ty mozes chodit furt na ryby, tak ja mozem ist na babsku jazdu a je, no nie? 😅

vierka a co je poraaaaaaaadna pre teba, uz sa musis setriiiiiiiiit 😉