Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
17. sep 2009

no pekne, a uz som sa tesila na prekvapco 😀
ja som tiez cakala, ze ma isty ludia zachlostia, ked som dala fotky do albumu a nic, ale nakoniec som zistila, ze sa nedalo dostat do mojho profilu isty cas 😀 😀 😀

pikino
17. sep 2009

vidis ake si mala stastie hehe 😀

lucul
17. sep 2009

jeeeej piki vsetko najlepsie k 5.mesiacikom 😵

hadzanie o zem je strasna prca, pockaj ked bude sediet v stolicke, ty jej das hracky a ona sa bude tvarit, ze nic nezhodila a ked to bude padat este zavre oci, presne jak nas macino, a ked som mu povedala dvakrat za sebou priezviskom, taky rehot hadzal, ze sme sa aj my smiali a pockaj ked bude cakat ze to buchne o zem ale ty to zachytis skor, ten vyraz na tvari, ze co sa deje 😀 😀 😀

lucul
17. sep 2009

ozaj baby, dnes som sa zabavila, gratulujem tatovi k narodeninam a on na mna pozera, ze ci mi nesibe, on normalne zabudol, ze ma dnes narodky 😀

lucul
17. sep 2009

dobre babuchy, ked inak nedate, tak ja idem od vas 😀
idem s tym mojim chrbtom au au au, tak uvidim co bude majte sa tu krasne
papa
🙂

juliett99
17. sep 2009

ahojky babulky
ja urcite budem poslusna a budem domka vegetit,, a cakat na dobrotky..
hmm takze na buduci rok ste uz naplanovali ze samco bude behat po jarmoku a ja za nim,, hmm asi este nie ale uz sa hadam budeme vozit v kocariku a tlacit sa xixix 😀 😀 😀

veve ako tak citam ze aj na teba nieco lezie ako na mna,, pobolieva hrdlo,, ☹

vanilka,,co sa to deje kto ta zas nasral????????? pojdeme ho zbit 😎 😎 😎

pikino
17. sep 2009

diki luculi 😵 ide to strasne rychlo.

paaa

vanilkka
17. sep 2009

ale nasrala ma onaaa 😠 vlasta ju nazvyme 😀 😀 😀 lebo zase neposlucha a musim ist na gyndu zajtra, sice banalita ale uz ma to nebavi ☹

juliett99
17. sep 2009

piki aj ja sa pripajam ku gratulacii,,, vsetko naj naj tvojej babulke 🙂

Vani ta vlasta je ale potvora dufam ze to nebude nic vazne 😉

vanilkka
17. sep 2009

asi ju dam reklamovat 😀

vierka
17. sep 2009

vevoncek - nam ten kurz robi taka porodna asistentka a je to vlastne aj o tehotnosti, porode, potom sa budeme bavit aj o kojeni a tak... vcera nam aj hovorila, co je v akej nemocnici, kde sa da ako rodit a tak - aby sme si mohli vybrat... ja to povazujem za dobru vec, lebo sa clovek dozvie vela veci 😀

vikuska moja, no preto sa na ten kurz chodi az ked si po 21 tt - lebo to si uz s tym porodom veru rozmysliet nemozes 😀 😀 😀 ale ved uz miliardy zien odrodili, tak preco by som nemala ja?! 😀

vanilka - no len ci ti ju este zoberu na reklamaciu, taku pouzitu a vydratu 😀 😀 😀

juli - presne tak, ty len odpocivaj - naozaj ti to za to nestoji a treba nieco obetovat pre vytuzene babo 😵

pikino
17. sep 2009

vanilka skus ju vratit a vymenit za novu 😀

diki juli. 😵

vanilkka
17. sep 2009

jasne blok mozno este najdem niekde,,,asi ho bude mat mama 😀 a poviem, ze je na hovno a chcem novu a hned aj nejaku modernejsiu s dobrym strihom 😀 😀 😀

lucul
17. sep 2009

vani, len aby ti nepovedali, ze uz je po zaruke 😀 , ja som takto chcela reklamovat moj chrbat a to bolo pred par rokmi, mama ma poslala za tatkom a tatko mi povedal, ze co by som chcela, ked to uz je po zaruke 😀 😀 😀

vierka
18. sep 2009

dobre ranko baby 😀

tak som dneska velmi zvedava ako dopadne vanilka pri tej dnesnej reklamacii 😀 😀 😀

lucul
18. sep 2009

dobre rano kuriatka 😀

vierka, ty tu takto sama dnes?

dufam, ze vanilka pride povedat ako vybavila reklamaciu 😀

pikino
18. sep 2009

cafteee

enem trosku nostalgie 😀

https://www.youtube.com/watch?v=asE3hIAxhQ0
lucul
18. sep 2009

toto ste uz videli, a vraj pre deti
😅

https://www.youtube.com/watch?v=MNb5GHWw7Tc
vevoncek
18. sep 2009

ahojte tak už som splnila povinnosti čo manžel nakázal môžem sa chvíľu ulievať 😀

vierka krásne fotočky máš veľmi sa mi páčia tie oranžové topánočky ale aj bruško máš krásne ja vizerám stále ako lepšie najedená len nejako mi to kleslo zo žalúdka dolu po pupok 😀 inak to čo opisuješ tú predpôrdnú prípravu to vizerá dobre ja na to určite pôjdem aj som vždy chcela na to ísť aj keď mi veľa báb hovorilo že teoria je iná ako prax ale nevadí pokiaľ sa to dávyužiť tak to využijem no nie?

juli ja nie som chorá na manža niečo lezie ja sa mu snažím teraz vyhýbať aby som neochorela

dnes ideme na hríby som rada že je pekné počasie, lebo včera som mala blbú náladu z toho počasia ale aspoň som naučila synovca skladať kocky

pikino
18. sep 2009

toto budem premietat svojim detom ked sa spytaju ako prisli na svet 😀

pikino
18. sep 2009

ahoj vevo. len sa ho pekne stran. zdrhaj najdalej ako mozes 😀
zevraj teraz je dobre pocko na dubaky 😀

lucul
18. sep 2009

take hribiky s vajickom by som si dala 😝 😅

lucul
18. sep 2009

baby a kde ste vsetky? halooooo, ved je piatok, konecne sa mozte ulievat, ci nie? 😀

pikino
18. sep 2009

ja som tu ale kde si ty?

mam inak podozrenie ze nasa mala ma tiez intoleranciu laktozy. som sa nurala na koniky kvoli tym krvavym hlienom co ma stale v hovienku a vsade pisu ze to je zrejme z mlieka. ale z kravskeho. asi budem musiet prestat jest mliecne vyrobky. sakra. 😠

lucul
18. sep 2009

ja som tu, lustim krizovku 😀

tak skus vypustit mliecne vyrobky a uvidis, tie zilky su vraj alergia na mlieko, ak nie, tak musis skusit nieco ine vypustit

pikino
18. sep 2009

ona nema moc zilky ona ma take tmavohnede hlieny ako keby uz spracovanu krv. musim to povedat dr v stredu ked pojdeme.

lucul
18. sep 2009

tak to neviem, ale krvave zilky su alergia, vacsinou na mlieko a mliecne vyrobky,
mozno jej nieco nesedi z toho, co jes, ved uvidis

pikino
18. sep 2009

no jo inak to zacalo po ockovani uz to ma skoro dva mesiace. aj kakanica sa jej zmenila je zelena a riedka. a kaka ledva 2x za tyzden. skusim terazpar dni nejest mliecne vyrobky. zevraj jogurty sa mozu ale inak nic.

lucul
18. sep 2009

plne kojene deti nemusia kakat az 14 dni, vraj dokaze ich telicko spracovat vsetko, takze nekakaju

pikino
18. sep 2009

ja viem to ma tak netrapi keby tie kakanice neboli take divne.