Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
21. sep 2009

Tak neviem povedat ci to bolo presne tehu, lebo som si povedala, ze sa budem testovat az ked bude meskat...ved nema to vyznam sa zbytocne stresovat, vsak to poznate. 😕
Ale mala som strasne napata prsia, boleli ma hrozne na dotyk, az som spavala v podprde aby som sa vyspala,a vadili mi niekotre pachy....tak neviem ci to bol predmenstruacny syndrom,alebo tehu....ale mna tak prsia nebolievaju pri kramoch, ale toto bol brutal ako pri prvom nevydarenom tehu....no nic, budem mat novy cyklus a dufam, ze tento bude pokracovat na 31-ke 😀 😀 😀
A co sa tyka bolesti boli ma pravy vajecnik...a sem tam podbrusko, a tece, tece 😕 🙂 😉

Juli.....tak vam drzakm palceky aby ste to krasne zvladli do prichodu Samka.....vy ste sikovnici, a ty pekne odychuj 😉 🙂

juliett99
21. sep 2009

dakujeme lucul,, hadam aj skor,, xixixi
lucul ved ani my niesme zobraty a tiez si nemyslim ze svadba nas urobi stastnymi,, ale tak to je moj nazor,, 😀

perla200
autor
21. sep 2009

no tak to ano juli...to asi musíte.. pri babätku je velmi dôležité aby ono aj ty ste mali hlavne pokoj a súkromie aby si mohla oddychovat ked sa bude dať hlavne prvé mesiace...lebo to je moc náročné obdobie, presne na spamätanie treba 6 týždnov..potom je to ovela lepšie...

lucul
21. sep 2009

juli nejde o to, ze sa nieco zmeni, asi to je tym, ze sme boli na tolkych svadbach a mne sa to zapacilo a aj ked som otehu, tak mi hned povedal, ved sa vezmime, ale nejak z toho zislo, ale zas chapem, od rana do noci je na stavbach, z toho jedna nasa, takze nebolo by ani kedy, mozno ked sa to trosku zvolni, ale u nas za tych 6rokov je to jak na husenkovej drahe, raz chce jeden raz druhy, ale este sme sa v tom chceni nestretli 😀

vikinka81
21. sep 2009

Lucuul vsak v dnesnej dobe, je normalne ze sa zije len tak aj to ma niekedy vyhody..A vy sami uvidite , co je pre vas naj...ja som svojho prinutila, teda dokopala ,lebo by som este teraz cakala a to sme uz spolu zili 6 rokov, tak uz sme sa museli aj na vyzvu rodicov niekam pohnut a teraz nebanuje, praveze mi povie ako by si to vsetko zopakoval, ale nie s tolkymi ludmi co sme mali 😀 😀 😀
Ten den D je krasny.....a to obdobie po tom vsetkom je take krasne na to si velmi pamatam, polroka cmuky,pistik...a potom pride kruta realita.... 😀 😉 🙂

Mne sa teraz lepsie povie manzel ....ako ked som niekedy niekomu vysvetlovala ze je priatel, to mi bolo take cudzie.

juliett99
21. sep 2009

perli mas pravdu bude to zo zaciatku narocne a hlavne na spametanie sa toho vsetkeho a hlavne s drobcekom dohovie ako bude,,

vikinka dakujeme Ved Samimu dohovaram kazdy den ze este je casu,, a on to ako keby aj chapal,, xixi vzdy tak silno kopne,, aby dal o sebe vediet 🙂 🙂
Viki no ako tak citam tak veru priznaky si mala,, a ked ta boli vajecnik dohovie ci to nebolo mimo,, ak by ti bolo moc spatne tak bezkaj k dr.. 😉

lucul,, ved ja to chapem co pises,, obcas aj mna chyti ze hej aj ja chcem ale obcas ani nie a skor si myslim ze nam je takto dobre no ale tak cas ukaze ,, no nie??
aj vy sa urcite spravne a vcas rozhodnete 😀 😵

lucul
21. sep 2009

viki ved to, priatel je take divne, ale ved ti co sa brali teraz boli spolu 8 alebo 9 rokov, takze este mame casuuuuu 😀, nas rodicia ani nejak nie, ale ostatna rodina a kamarati, aj ta co nam robieva kytice, tak ked robila teraz, tak sa pytala kedy konecne nam bude vyrabat vyzdobu, na to sa tesim najviac, ona ma take super napady, teraz nam robila krasnu - boli tam normalne male feferonky - perfektne vyzerala 😵

vikinka81
21. sep 2009

Luccul,jej tak to mam rada take aranzerky, ktore su tvorive a neboja sa toho...ja mam rada tiez take blbosti ako klasiku, urcite to bude dobra volba....ja som tiez mala take iste, tiez sa ma jedna kvetinarka pytala, kedy budeme robit vyzdoub, tak som sa nechala ukecat a vysledok stal za to 😀 🙂

Juli tak toho sa nebojim, ze by to bolo mimomaternicove, aj ked ma boli vajecnik....cital som si, ze musi ti meskat a ine priznaky su teplota, triaska, a stav na odpadnutie...proste to som nemala, ja som praveze od minuleho pondelka mala taku bolest ma strasne pichalo na pravom boku a vcera este raz ako ked nieco praskne a potom som sla na wcko....najprv nic a potom taky zvlastny zaciatok iny ako pri normalnej mrche.....ale vsak nevadi,ideme dalej

lucul
21. sep 2009

juli presne ako pises, hlavne ze si rozumieme a je nam dobre, kamoska sa brala po 9mesacnej znamosti, co bola uz tehotna, spolu su rok a daco, ale uz im vela nedavame, oni proste k sebe nepatria, aspon mame ten pocit, nam je dobre a aj keby sme sa vzali tak vieme do coho a s kym do toho ideme 😵 😀

pikino
21. sep 2009

piki je tuuuuuuuuuu

nazdar pisule 😀 😀 😀

vierka mojaaa tak teda pindik, no kedze som nevyhralatak nevaaaa dostane modre dupky. 😀 😀 😀
tato urcite skakal meter 50 vysoko. 😀 😀 😀 😀 😀

a my sme sa tiez brali po 5 rokoch a to sme sa stihli medzi tym rozist a znova dat dokopy 😀
akuratvcera manzo hovoril ze neveri ze sme uz 3 roky manzelia. je to take smiesne, strasne rychlo to uteka.
jaaaj baby starneme veru 😝

lucul
21. sep 2009

viki a nemohla ti prasknut cysta? aj to mohlo byt a to ti mohlo nastartovat mrchu, ked praskne tak mi dr. vysvetloval, ze to picha az po konecnik niekedy

piki my nestarneme, to len deti rastu a vsetko okolo nas utekaaaaaaaaa 😀 😀 😀

pikino
21. sep 2009

juli koencne som sa dostala k tym fotkam mi nesiel mail. ide vam to teda od ruky. budete byvat cobydup. 😉

teda ja by som sa asi kvoli dietatu nevydavala. naco sa brat ked sa po roku rozvedu a tomu dietatu je to v tom veku aj tak suma fuk. radsej nech sa neberu a otec nech si maleho berie. lepsie ako sa rozist v zlom

jasne lucul. 😀

vikinka81
21. sep 2009

Lucuuul , no fakt neviem ale v maji som bola u Dr. a vsetko bolo oka 😵 😉 ,ale vsak uvidime co dalej....este sa popytam kedze robi v zdravotnictve co mi na to povie.... 😀 😀

A mate pravdu tie deti tak rychlo rastu.....ja sa az niekedy cudujem, ked niekoho stretnem ake ma velke deti a mi par vrasiek navyse 😀 😉

juliett99
21. sep 2009

lucul aj ja takych dokonca poznam a aj ich mam v blizkosti mna,, 😒 ale tak co narobime,,
hadam sa to nejako vykrystalizuje.

piki dakujeme veru ide to drahemu rychlo,, celom nam to chvalia ti co to uz videli z rodiny,, ze akeho mam sikovneho priatela,, 😀 😀 😀

pikino
21. sep 2009

viki ved cysta ti moze narast behom mesiaca.

lucul
21. sep 2009

to ani ja nechapem preco sa niekto berie len kvoli dietatu, to uz je dnes jedno, ze je zena tehu a slobodna, hlavne ze sa dokazu obaja o drobca postarat a ked nie, radsej budem sama a zmaknem to 😅
juli takeho sikovnika nepustaj, drz si ho 😉 😀

vikinka81
21. sep 2009

Piki tak to som nevedela...dik, tetka bylinkarka 😀 😉

juliett99
21. sep 2009

lucul presne si to napisala,, radsej slobodna mamicka ako sa vziat len kvoli miminku,,

vikinka piki ma pravdu aj ja som mala podobny priapd uz som bola tehu a eliasko nic nevravel o cyste a zrazu ked som zacala krvacat a isla do nemocky v noci tak mi dr povedal ze mam cystu ,, a pravde podobne uz tam zas nieje lebo sa o nej uz zas nikto nezmienuje 😉

pikino
21. sep 2009

😀 😀 😀 😀 ja nejsu bylinkarka ja jsu len zvedava. 😀

lucul
21. sep 2009

piki ty zvedavec a odbornik v jednom, co na toto povies? sa na to asi vy.... 😠
http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

pikino
21. sep 2009

mne sa ten graf zda v poriadku este si len 14DC uz bysom sa zacala o dusu snazit pekne kazdy druhy den.

lucul
21. sep 2009

tak toho snazenia sa nebojim, to je v poho, len sa mi zdalo ze ten graf je divny, stale rovna ciara az na prvy stit 😅

pikino
21. sep 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/207484

kukni si tento moj graf je z marca 2008 proste tie cykli niekedy nekolisu.

vierka
21. sep 2009

no caute baby, zase len tak na skok popri obede 😀

perluska - dakujemeeeeeee 😀 a super, ze mala bola vpohode - klop, klop, klop na drevo nech jej to len vydrzi a nech je to uz konecne lepsie a lepsie 😉 ... a to este nemate kupelku??? ale aspon si mate cim svitit na to prazdne mieto v dome 😀 😀 😀

juli - no uz to tam vyzera skoro ako priestor na byvanie 😀

vikuska - no ja co mam tu kolegynu toho 12-teho tak ta je super, tak mozno aj ten den v datume spravi svoje 😀 😀 😀

lucul - jasne ze som objektivna, ved vsetky deticky su pekne 😀

vierka
21. sep 2009

pikuska - ved tu treba aj chlapa v tejto teme 😀 kto bude potom za tou tvojou po tajme chodit do klastora??? 😀

lucul
21. sep 2009

piki, ok ked to vravis, tak meriam dalej 😀

pocujte fakt, ved je tu len kasamin samko, julin samko a vierka ty mas chlopa, dufam, ze nas ani jeden neopusti tak ako leri s alexom 😠, sama baba 😀 a aj zlato by mohla dat vediet co to bude ked to bude 😒

vierka
21. sep 2009

lucul - neboj sa, ten moj vas neopusti... este aby nezacal aj teba nahanat!!!! 😀 😀 😀

lucul
21. sep 2009

😀 😀 😀 to sa este nacakam, ale neverim, ze pojde po starych korculiach 😀 😀 😀

pikino
21. sep 2009

lucul vsak najprv musi nabrat nejake skusenosti 😀

vierka ja ti dam potajme do klastora chodit. 😠 😝

vierka
21. sep 2009

lucul - presne ako pise pikuska - na niekom sa musi zaucit 😀 😀 😀 😝

pikuska - to som "povedala" nahlas??? tak ja nic 😀 😀 😀 😝