Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
24. sep 2009

hmm veru pises ako keby si uz tym vsetkym presla moja,, 😀 😀 ale poviem ti ze sa sama sebe divim ze nestresujem,, citim sa kludna,,
ale mojka a kde je dnes kasami???

asi ta tu necham samu moja lebo som nejaka unavena,, idem hodit sprchu a oholit sa aspon jako sa mi podari dufam ze sa nedorezem,, a hajde na kute rano vstavam do TT.. 🙂

no tak to si zapamatam na buduci rok, xixiixi

lucul
24. sep 2009

kasami sa venuje asi mangelovi 😀

drzim paste nech vsetko dobre dopadne, dobru noc

juliett99
24. sep 2009

dakujem,,, moja hadam bude vsetko OK..

a ty co nejdes sa venovat mangelikovi??? 🙂

pekne snicky prajem vsetkym babulkam,,, papap 🙂 😵

vierka
25. sep 2009

dobre ranko babulky 😀

juli a vevoncek - dneska vam drzim strasne moc kontrolu na poradne, tak sa drzte a potom dajte okamzite vedeit ako to vsetko vyzera a ako ste na tom aj s babatkami 😉

juli - to s tym IUI a IVF sme poriesili po telefone, ja som vecer uz nevladala ist na net 😅

no vcera nam doviezli ten nabytok... takze vratili sme dva sufliky z komod, pretoze namiesto vanilkovej farby boli orechove - takze dufam, ze to coskoro spravia a ze nam to co najskor dovezu tie sufliky... no a skrinu radsej nekomentujem, lebo namiesto 50 cm vanilkoveho pasu na nej je len 30 cm 😔 ta pani asi dlho neriesila nic z centimetrami ked sa sekla o 20 cisiel 😅

bambi7
25. sep 2009

ahojte babulky ako sa mate?
my sa mame dobre robila som svadbu tak som mala toho dost ale uz som tuuu inac vsetko ok a mame novinku mala vcera povedala mama 😀 3X no aj ked este nevie co to znamena som stastna 😀 sikulka moja baba a dede hovori stale no uz aj mama a tak hlasno 😀 jajjjj

a co tu nove babulky tehulky drzkam vammmm moc palceky tak sa drzkajteeee

bambi7
25. sep 2009

a vierocka gratulujem k chlapcekoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😉 a meno ake?

tigi
25. sep 2009

ahojte zienky 🙂

vierka - cici no pekne, dorazila by som ich. clovek da za to kopec penazi a oni to dodrbu, lebo sak "asi" chceli iba 30 cm pas. 😠 kurna takyto ludia ma vytacaju, co nedostavaju dostatocne instrukcie? ja by som ich tam dala do laty. uz dlho mam chut niekoho poriadne zvozit, len by mi dosli do cesty 😠 😝 😀

bambi ahoj 🙂 jeeee, tak malinka uz hovori mama... 😵 parada, gratulujem. musi to byt krasne. 🙂 mala sikovnica je z nej. a ty organizujes svadby? 🙂

inak zienky od buduceho cyklu meriam BT, vraj je to prave s mojou diagnozou dolezite, aby som vedela ci prebehla ovu. takze pojdem do toho. luci nabuduce uz budeme porovnavat stity spolu. 😝 😀

lucul
25. sep 2009

ahojte babulky

tigi super, budeme merat a porovnavat 😀

bambi - tak mama - to musi byt krasne 😵. a svadby? uz viem asi komu budem volat ked to pride 😀

vierka - este ste ich nezhulakali? brdo, aj zlavu by mali dat 😠

bambi7
25. sep 2009

cafte babulky no som z nej hotova a dakujemeeee

ja mamm salon svadob.vyzdoby 😉 a moccc ma to baviiiii

vierka
25. sep 2009

bambi - dakujeeeeeeem 😀 mien mame aj 5 - takze treba to este stiahnut aspon na take dve 😀 ale nieco uz je na obzore, takze pohoda...
a mala je veru sikulka ked uz takto brblosi 😀

tigi - no moooozes sa realizovat, ja som povedala, ze sa rozculovat nebudem, takze mangel to dneska obvolava 😀

no a verdikt je taky, ze nemali na sklade vanilkovu farbu uz, tak nam tie sufliky dali aspon orechove zatial a ze ked budu mat koncom oktobra tu vanilkovu, tak nam dodavu tie predne strany vanilkove a uz sa to na tom len premontuje... takze komodu zacnem vyuzivat, dva sufliky ktore maju byt vanilkove necham prazdne a o mesiac uz to bude hadam uz vo vanilke...
no a co sa tyka tej skrine - neviem ako to pri 2,5 metrovej skrine ukaze ked tam bude len ten 30 cm pas, podla mna to bude dost malo a ta skrina bude zbytocne tmava... ale ved uvidim ked to mangel dnes posklada... mozno to tak nechame a nebudeme zase neviem dokedy cakat na dvere - ved uvidim ako sa s manzom dohodneme a ako to bude vyzerat...

lucul
25. sep 2009

bambi ved dobra vyzdoba je na nezaplatenie 😉 , dobre vediet 😀

vierka no som zvedava, co povies nakoniec na tie skrine a ako to bude vyzerat, a akej farby je zvysok tych skrin?

perla200
autor
25. sep 2009

bambi....mala ako skoro rozpráva nie? či to tak letí???🙂)))

juli - ved vy idete za chvílu bývať....

mala dnes bola hore od 7.h a teraz možno zaspala....asi čím dalej tým viac bude bývať hore....to bude kopec srandy....muž isiel dnes prvý krát do školy...som zvedavá čo to bude🙂

chuchu86
25. sep 2009

Ahojte baby, ako sa máte ?
Dnes nám doniesli notebook, rýchlo som nainštalovala internet, a už som tu.
Čo máte nového ?

vevoncek
25. sep 2009

ahojte tak ja som tu len na chvíľu aby som vám oznámila že budeme mať chlapca!!! 😀 všetko je v poriadku všetky testy sú super počuli sme aj srdiečko a ak sa mi večer podarí prísť na net napíšem vám viac a pridám aj foto pipíka 😀

pikino
25. sep 2009

ahojteeeeee

tak my mame za sebou dnes dalsiu navstevu lekara. 😠

bambi tvoja mala je aka sikovna moja sa najprv naucila vrcat a stekat ako psik 😀

jeeej caf chuchu 😉

chuchu86
25. sep 2009

Vevonček ja som ešte nemala priestor ti zagratulovať ku baby,všetko naj aby so to dokonca vydržala, a aby sa Vám narodil krásný synček

tigi
25. sep 2009

vierka - nech si to teda vybavi mangel, nebudem ho oberat o "radost" 😉 😀

perlus - a kam isiel manzo do skoly? a malinka uz sa ma lepsie? zabralo nejake nove mliecko?

chuchu ahoj, jeeeej, ty si tu dlho nebola 🙂 ako sa mas? a viktorko? 🙂

vevovcek chlapec??!!! aj ty? 😀 to tu teraz vyvazujete tu babsku presilu cooo. 😀 srdecne gratulujem. 😵 som rada ze je vsetko v poriadku. to si bola na 3D ci bolo to vidiet na normalnom ultrazvuku?

tigi
25. sep 2009

pikusi nazdo. a co bolo u doktora? 😕

chuchu86
25. sep 2009

ahojky tigi, dakujem máme sa dobre, viki je jak sto čertov, ale strašne ho zbožňujeme, milujeme
ani si neviem predstaviť život bez ňeho

a ty ako ? kedy bude bábo ?

pikino
25. sep 2009

vevo takze chlapcek? no konecne mi vysiel tip. 😀 gratulujem k pipikovy.

ale prosim vas rano vstanem vyzleciem decko a ta cele brucho flakate cervene a uplne vyhadzane. tak som volala lekarke, ta ze mame dojst a my doma ziadne auto, akurat vcera sme predali audinu ako na potvoru.
tak som musela volat susedke aby ma zobrala lebo dokina tam bola len do pol dvanastej a vtedy mi isiel aj autobus.
dokina povedala ze to ma asi suvis este s tym ze je chora takze nam dala fenistil kvapky a nejaku zarobenu masticku a mame davat probiotika. tak som zvedava kedy jej to prejde. vyzera strasne chudatko moje. ale nastastie ju to nesvrbi.

vierka to co su za debily v tom nabytku, vsak ked nemali tie farby suflov tak aspon poviem ze nemame a ne ze vy tam musite volat a domahat sa vysvetlenia. 😠

chuchu86
25. sep 2009

pikino - náš malý ked dostal druhé očkovanie, týždeň sme mali horúčky, v piatok sme išli ku lekárke opýtať sa či je to normálne, a ona nato, že možno chytil detsku chorobu piatú a šiestú, a že aj má aj červené hrdielko, ale ona radšej nedá antibiotikum, že to bý sme mali zvládnúť, - -- to bolo v piatok

v sobotu ráno malý bol červený a uplne na celom tele mal fľaky, tak sme išli na pohotovosť, tam povedal lekár, že vlastne to je reakcia na očkovanie, a on dal aj antibiotikum na hrdlo

pikino
25. sep 2009

chuchu siestu chorobu nemame to by mala teploty ona ma zapalene hrdielko aj sopliky a doteraz mala hnacky ale teplotu nemala a ockovat nas budu az buduci tyzden.

to ockovanie je proste svinstvo uz teraz sa bojim ako bude reagovat zevraj toto v polroku je najhorsie.

perla200
autor
25. sep 2009

bambi...dúfam, že to bude u simonky len lepšie.....ale je to celkm fajn....momentálne tlačí do gatí🙂))

chuchu....žijete? super že sa vám ddarí.......no

vevo....gratulujeme....hlavne prosím ťa neumývaj okná...pre istotu!

piki - no zbohom rodina,....dúfam, že to bude len dobré....

pikino
25. sep 2009

sikovna Simonka 😀

nasa tiez dnes natlacila do gati kukala som ako puk ze uz po dvoch dnoch zasa nalozila. a nastastie uz to vyzeralo lepsie. 😀 tak aspon nieco. 🙂

pikino
25. sep 2009

tak dievcata prave som dostala svoju prvu mrchu. takze som znova plodna. odteraz si treba davat bacha. 😀 😝

juliett99
25. sep 2009

ahojky babule,,,
tak uz som tu aj ja skor sa mi nedalo..
takze nas Sami ma uz 2300g a vraj je vsetko ok krcok sa pomaly skracuje ale stale mame tu mykozu a treba to liecit lebo sa vraj pri porode potrham,, a od pondelka uz som oficialne na materskej,, 😀 😀 😀

ahojky chcu super ze si sa ozvala mysleli sme na vas ze ako sa vam dari ,,, 🙂 🙂

veve gtaulujem k chlapcekovi,, hmm moj tip nevysiel ale nevadi,, hlavne ze je vsetko ok uz sa tesim na foto 😉

piki ako je malinkej?? bude to ok stymi flakmi??

perluska no hadam aj hej ved uz coskoro pride aj Sami k nam,, 😵 😵 😵

pikino
25. sep 2009

ahojky juli.

no nasa krpana sa nestazuje podla mna ju ani netankuje ze ma nejake flaky a vyrazky. salam, parky, hrosica. 😀

takze to vcera uz boli poslickovia, tak ale nemboj to este par tyzdnov vydrzi. ved ja som mala krcok skrateny
5 mesiacov a v poho som donosila. 😉

juliett99
25. sep 2009

aj ja som sa pytala ci to boli poslickovia a vraj je to este skoro ze nemam strasit,, 😒 no ved uvidime ved uz to aj tak mame za par, takze o 2tt ideme zas na poradnu a to uz bude presne mesiac do porodu,, 😵

tvoja mala je taky maly vegetak,,, xixixi 😀 😀 😀

perla200
autor
25. sep 2009

ja som mala poslíčkov juli od 32tt...ale neboj to rozoznas....to sú bolesti ktoré sa nedajú s ničím pomýliť....a porodila som 2 dni pred termínom 🙂

juliett99
25. sep 2009

dakujem za rady babulky,, ja si tiez myslim ze to boli poslickovia 🙂