Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
30. sep 2009

luculi no jakoze jaaaa by som sa nebranila 😝 , len on bude asi po 16 hod cestovania dost zmoreny a odkvacne hned potom co mu dat jest. 😀 aj som sa ta chcela spytat ako sa vyvija tvoj graf BT, ja uz mam doma teplomer nachystany. len chcem zacat merat od zaciatku noveho cyklu, v polke by to asi vyznam nemalo. 🙂

vevonik srdecna vdaka za radu, mam ich v takom plastovom koflicku, tak ja ich skusim na zimu nejako zateplit, aby mi nepomrzli. 🙂

lucul
30. sep 2009

tigi teplota sa vyvija zaujimavo, cakam na rozuzlenie, podla tutu mutu co u nas prebehlo mam chut testovat, ale zas nechcem sa sklamat, tak vydrziiiiim 😵
no ale zajtra moze byt aj tutu mutu aj dziga dzigaaaaaaaaaa 😝

tot moj graf
http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

vevoncek
30. sep 2009

no lucul tak na túto otázku ti neviem odpovedať vôbec netuším aká je to uhlopriečka ale tuším 100 ak také niečo existuje ale asi by vedel manžo lepšie tak sa jeho opýtam a potom ti dám vedieť

vevoncek
30. sep 2009

lucul inak ten grafík vizerá fajn keby to tak vyšlo to by bola oslava kúpila by som si detský šampus a oslávila to 😵

tigi
30. sep 2009

luci to mam akoze chapat ze 2x? 😝 😀 😀 😀 😀 no a ten tvoj graf sa fakt vyvija zaujmavo, tiez som zvedava na rozuzlenie. ak tomu dobre rozumiem, tak ak neklesne teplotka, mohlo by to znamenat tehu, ano?

lucul
30. sep 2009

vevon myslim, ze 102 byva uhlopriecka, ale chapem, ja to tiez vzdy poviem, ze okolo 😀
a keby to vyslo, tak kupim aj ja detsky sampus a stringneme si 😵

tigi - kludne aj trikrat 😀 😀 😀, no vraj, ked sa teplota drzi hore - je to tam 😵 len nech cez vikend neklesne, mrcina jedna 🙄

vanilkka
30. sep 2009

nu nu nu 🙂

tigi
30. sep 2009

vevoni pekna obyfka, paci sa mi sedacka, aj stol je zaujmavy. 🙂

luci - no toz drzim palcos nech sa drzi hore 🙂 ja si budem musiet nastudovat nejake matrose k tomu a asi hlavne navod k tomu teplomeru, nedari sa mi vytiahnut z neho udaj poslednej nameranej teploty a to by mal vediet. 😠
no a nasledne na to aj navod, ako si urobit taky graf. 😝

serus kuceranda. 😝

vanilkka
30. sep 2009

tigacik kde si zohnala tie fenomenalne cikuloidne slamky o ktorych mi vcera vierka rozpravala? 😀

lucul
30. sep 2009

vani kuuuuuuuuk 😀

tigi a to si si kupila ten specialny na BT? ja som rozmyslala nad nim, ak to tento mesiac nevyjde, ale zatial je ten ortutak v pohode 🙂 , ak mas trolinku zaklady anglictiny tak skus na fertilityfriend.com, ak nemcina tak je wuch ... daco

lucul
30. sep 2009

tigi skus kuk tuto stranku 😉

http://merenibt.xf.cz/index2.html

vevoncek
30. sep 2009

lucul tigi kujééééééééééém

lucul ja zbožňujem detský šampus takže ja verím že to výjde aby som si konečne mohla vypiť 😀

vani ahojky ako máš?

tigi ten stôl sme kúpili spolu so skrinkami ale je ťažký ako hovado a vždy keď prídu deti k nám tak majú chuť sa zavestiť na sklo 😀

vikinka81
30. sep 2009

Caute micky 😀 😀 sunkaciky

Vevo kransa obyvka.....krasny nabytok, ja by som si este na stenu nakreslila tie modrene hov...inky 😀 😀 😀 kvietky a ine....aby ozivilu tu prazdnu stenu v kute aj za sedackou...ale super nabytok aj sedacka, dufam ze sa tam pohodlne sedka 🙂

Lucuuul...drzim palceky, kukla som na tvoj graf...aj ked som z toho jelen ale dolezite je ze sa ta teplota drzi nad 37 st. kedy mas dostat mrchu? 😎

Caute TT-vacky 😀

lucul
30. sep 2009

nazdaaaaaaaar viki 😀
mici mrcha mi chodi tak 28-29 DC tak asi v pondelok sa mi zda 😅 😝
pocuj a to stretko kedy?

vikinka81
30. sep 2009

Lucuul, no ja hocikedy..len treba baby nahnat z TT?

Tak silno drzkam palceky....tfuuuuuj, tfuuuuj.....aby nedorazila 🙂

A co inac nove???Makas..ci lustis krizovky 😀

lucul
30. sep 2009

pekne drzkaj 😵

makam makam 😀

pocujte babule z tej dediny so zakrutovou cestou 😀 (to vierka tak nazvala) - po com idu u vas pozemky a su nejake volne? 😵

vevoncek
30. sep 2009

vikinka ja dúfam že ujo mám daruje nejaké obrazy on je maliar tak preto je zatiaľ prázdna niekedy keď príde na návštevu keď už bude celý byt komplet prerobený usadím ho do obývky a hádam si bude myslieť to čo ty že aká prázdna steny tam by sa zišiel nejaký obraz 😀

sedačka je super a perfekne sa na nej hlavne leží 😀 😀 😀

pikino
30. sep 2009

ahojte micky

vevo pekna obyvka. 😉

lucul drzim palecky nech to vyjde graf zatial vyzera pekne 😉, len oni su troska kotuhy mne napriklad zvykla teplota klesnut az v den mrchy. a vobec nepotrebujes teplomer na meranie BT tam je len ten rozdiel ze ma ine rozpatie ako ortutovy a tusim su na nom aj stotinove cisla. to je zbytocne.

lucul
30. sep 2009

caf piki,
to si ake letenky vybavila, niekto ta dobre okaslal, skyeurope uz dolietal 😀 😀 😀 😀 😀

a nevrav o klesani v den mrchy, nist klesat nebude, som sa rozhodla 😠 😀

vevoncek
30. sep 2009

ahoj piki ďakujem ako ste sa dnes vyspinkali? dúfam že do ružova 😀

lucul ja dúfam že nebude klesať čo sa týka teplomeru ja som merala normálne ortuťovým a v pohodke dokonca ortuťovým je ževraj lepšie neviem prečo niekde som to čítala

vikinka81
30. sep 2009

Vevo , tak ujo nech pekne nieco vymysli a bude to cooollll 😀 😀 😀 a kde ste kupili tu krasnu sedacku?

No ja z mojej strany to mam tak, ze mne sa teplota stale drzi a ked pride mrcha, tak prudko klesne, takze ja uz nebudem nic robit , len sa testovat ked to nepride.... 🙂

lucul
30. sep 2009

vevon aj kasami mi to tvrdila, tak ste ma ukecali, len dufam, ze ho pouzivam posledny cyklus 😀

pikino
30. sep 2009

lucul jasne ze nebude. to ja len tak. 😀

nelieta? do ritky. vyuzil ze ako zena na materskej nemam ziadny prehlad. 😀

vyspinkali sme sa vcelku dobre klasika vstavali sme odeviatej.v noci som bola hore asi desat krat. v kuse som jej strkala cumel. nejako sa moc mrvila. je to o hubu. nech uz zacne normalne spat.

lucul
30. sep 2009

baby pssssssssssssssst, ziadne klesanie v den mrchy sa nepripusta, ked chce klesnut ma zajtra poslednu sancu, inac nech je hore 😠

vevoncek
30. sep 2009

neviem ako sa volá tá dedina ale je to niekde za Topolčanmi a boli sme ju omrknúť najskôr na výstave nábytku a tam ju mali dosť drahú a to hovorili že majú na ňu zľavu keď ju kúpime tam a potom sme išli priamo k výrobcovy a tam bola o pár tisíc lacnejšia a to nám dali k nej ešte aj vankúše asi 6 ks zadara oni tam majú výrobňu a dá sa s nimi dohodnúť úplne perfektne niekde ti povedia že nedá sa v inej farbe alebo s inými nožičkami alebo rozkladacia a tam sme sa dohodli na všetkom nebol problém

vevoncek
30. sep 2009

lucul aj ja dúfam že teplomer už potom nebudeš potrebovať vôbec po tomto cykle

piki a spávate v jednej izbe s mužom? pýtam sa preto, lebo jeden kamarát mi hovoril že je lepšie keď muž chodí do roboty keď žena s bábom spia v detskej, aby sa muž mohol vyspať tak som nad tým začala uvažovať, lebo môj manžo má psychicky náročnú robotu a ja sa môžem vyspať hocikedy cez deň tak uvažujem že to tak spravím inak ten kamarát to hovoril keď akurát jeho žena uspavala malú a potom keď prišla tak tvrdila že jemu to nevadilo že oni spali tam kde on 😀

pikino
30. sep 2009

vevo neni to ten domex ci ako sa tomu nadava.

nie muz spava v inej izbe lebo by som ho asi zabila keby mi malu v kuse budil. on strasne chrape. ale on so mnou nespava v jednej izbe uz zo dva roky. to sa nedalo vydrzat. 😝

lucul
30. sep 2009

piki som si myslela, ze ty len tak

pikuska mam otazku - ty si robila uct? ak mam fakturu za tel. a je tam roaming - musim ho zosobnit? 😅

vevoncek
30. sep 2009

babulky pozdravuje vás juli majú sa super len nemôže byť na nete ale možno zajtra už bude

vevoncek
30. sep 2009

no neviem ako sa volá ale je to tak na konci dediny rovno pri ceste

ono si myslím že je to aj dobre keď nespíte v jednej izbe ja som už tiež nad tým uvažovala lebo môj muž on je už cvičený na to že keď ho v noci zobudím tak sa hneď otočí na bok lebo vie že ho budím kôli chrápaniu 😀 len my to máme problematické, lebo PC máme v detskej a telku v spálni a neviem čo si vyberie ale myslím že asi detskú aby mohol byť na PC a telku pozerať v obývke