Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
15. okt 2009

si moje zlato 😵

asi nendem vsak ten moj muz ju nevie ani okupat ani uspat. 😠 tulenia choroba. a to uz bude mat mala osem mesiacov skoro.

lucul
15. okt 2009

piki treba trenovat 😉

vierka
15. okt 2009

pikuska - ved ho na to priprav, ved to je vyse mesiaca, tak nech sa pekne stara a hadam za dve hodiny ho to tak nezlomi 😀

pikino
15. okt 2009

a tento:

Z Pepíka vyrostl pohlednej, žádoucí frajer
> s vlastním autem. Jednoho dne si jde vyzvednout svojí holku Anču na rande.
> Když přijde k ní domů, otevře její otec a pozve ho dál. "Anča
> ještě není hotová, tak se posaď, hochu." vybídne ho. Pepík si sedne
> a otec se ptá, co mají dneska v plánu. Pepík zdvořile odpoví, že nejspíš
> zajdou někam do cukrárny a pak do kina. Tatík na to: "A proč si
> vy dva nevyjedete někam zaprcat? Slyšel jsem, že to dneska dělají všichni
> mladí." Pepík jen tak nevěřícně kouká a pak otce požádá, aby to
> zopakoval. "Ale klidně," povídá tatík, "naše Anča přece
> prcá strašně ráda. Kdybychom jí nechali, prcala by celou noc." Pepíkovi
> pomalu vylejzají oči z důlku. Za pár minut sejde Anča dolů a hlásí,
> že můžou vyrazit. Asi za dvacet minut na to vlítne Anča zpátky domů,
> práskne dveřma a řve na otce: "Sakra tati, říká se trsat!!!"
>

pikino
15. okt 2009

tigi dobreee 😀

baby vsak ho oznate on je v tomto mimo. este cez den postrazit ok ale uspat ju na noc misia nemozna. 😅

vierka
15. okt 2009

no volala som s Juli, takze je doma, vsetko vporadku, len nestiha pisat, cize je stale dva v jednom 😀

lucul
15. okt 2009

ze pozdravujem Juli, a zasmejem sa ked bude prenasat 😀 😀 😀
vierka az teraz som si vsimla, ze 27tt 😨 paaaaaaaani, to to leti

piki nepozname, ale sak my mu to vysvetlime ked treba 😀

pikino
15. okt 2009

Hybernovaný spoluobčan z roku 2009 se probere v roce
> 2050 a mezi prvním
>
> seznámením s novou společností vidí všude nápisy - střílení cikánů
> povoleno.
>
> Říká si, tak konečně jim to došlo. Ráno se probudí, koukne z okna
> a na ulici u kontejneru s domovním odpadem vidí 3 cikány.
>
> Vezme pušku, prásk, prásk, prásk a všechny tři položí.
>
> Jde se na ně podívat a v tom u něj zastaví policie.
>
> "To vy jste střelec?"
>
> "Ano, já"
>
> "Tak to máme 3 x 250 Kč, tj. celkem 750 Kč pokuta za zastřelení
> tří cikánů"
>
> "Jak to, vždyť střílení cikánů je povoleno zákonem !?"
>
> "To ano, ale ne u krmítka!"
>

vierka
15. okt 2009

pikuska - 😀 😀 😀

ved to sa zasmejem aj ja ked bude prenasat 😀 😀 😀

dobre babulky, pre dnesok sa lucim, idem ku segre na kavicku a potom na nakup, kedze sa zajtra vrati moj hlados domov a kedze bol cely tyzden v takej zime a este k tomu na studenej strave, tak mu budem nieco dobre kuchtit 😀 😀 😀
tak vam zelam krasny zbytok dniku 😀 😀 😀

lucul
15. okt 2009

papa vierka

aj ja odchadzam, idem k tomu gyndosovi. pekny zvysok dna prajem.
papa 🙂

pikino
15. okt 2009

cafte micusky.
nam prace doslo drevo. ak sa zajtra neozvem tak som v stave hybernacie vo vlastnom dome. 😀

perla200
autor
15. okt 2009

piki si celá? 🙂

pikino
15. okt 2009

anoooo. zijem

uz tu bol ujo opravar. luculik dakujeeeem. mali sme pokazeny ventil. dal nam nahradny ale zajtra donesie novy
a spravi nam aj udrzbu. my mame na kotle, stastie zasa sa pokazilo nieco co sa normalne nekazi. 😝

a pridala som nove fotky. 😉

ideme sa kupkat a spinkat

dobru noc micusky moje 😵

vierka
16. okt 2009

caute babulky 😀

lucul - tak ako si dopadla u lekara???? 😀

pikuska - mala je bohovskaaaaaaaa... a ta fotka co vam robila kamoska je peknucka a ta na ktorej mala drzi nejake plysove zviera a tvari sa tak prefikane je naaaadherna 😀 ta teda robi ksichtiky 😀 😀 😀

no mne vcera manzo dosiel domov 😀 😀 😀

lucul
16. okt 2009

dobre raaaaaaaaaaanko 😀
to je cas na mna, ze? 😀

piki - neni za co, treba sa vzdy len ozvat 😉. a mala bude pekny prefikancek, ocka jej len ziaria, co by vyviedla 😀 paradna

vierka - nijak, doktor tam nebol, mam si dnes zavolat, ale na recepcii mi povedali, ze genetiku robia aj oni, tak uvidime, ci sa na to nevykasleme ked vsetko robia v centre, uvidim 🙂
takze manzo dosiel, viem si predstavit 😝 😀

vierka
16. okt 2009

lucul - sice ty chodis do centra, tak to by bolo super, keby ti to rovno oni spravili a tak ci tak by si na tie vysledky cakala ci uz tam alebo tam 🙂 tak daj potom vediet aky ti dali termin na obery 😉
no a co si vies predstavit??? ako som pre neho v noci isla do TT, alebo to, ze jeho prve slova boli ani ma neboskavaj lebo som nejaky chory 😖 takze preventivne aby sme s malym nic nechytili sa boskavame len na licka 😲 ale v noci bol aspon prudko pritulny, bola mu chudatkovi taka zima, ze sa na mna nalepil a hned spal a ja som sa pod nedostatkom priestoru stale budila 😔

lucul
16. okt 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/29da82
no a pobavte sa 😀

ahaaaaaaa, tak si nic nepredstavujem 😒

vierka
16. okt 2009

ved tvoja susurka je mrtvaaaaaaaaaa 😲 😲 😲 😀 😀 😀

no ani si nic nemusis - sme spali vedla seba ako keby sme boli manzelia 😀 😀 😀

lucul
16. okt 2009

co jej ine zostava 😀 😀 😀

my ked sme tak nejak pri sebe, tak tomu hovorim, ze manzelstvo po 20tich rokoch 😀

lucul
16. okt 2009

babulky musim ist off, potom vam vysvetlim preco, tak sa majte krasne, ked budem moct tak sa pripojim
papa 🙂

tigi
16. okt 2009

cafte zeny. 😀

mne tu dnes prerabaju nabytok, tak tu mam zmatok, ale aspon to tu bude vyzerat lepsie. 😝

luci no to je fakt jak caaara po zastave srdca. 😕 ale este sa uvidi zajtra, to by mohlo byt akurat. 😵 🙂

ja mam dnes svoj prvy stit, len nefim jak sa to sem kopciii. 😅 😀

pikino
16. okt 2009

ahojteee.

ja viem ze to moje decko bude riadna prišera, uz sa psychicky pripravujem. vsak nema byt po kom dobra 😀

jaj a pokazene mame cerpadlo nee ventil. ja odbornik 😀 nam ujo vypol kurenie na poschodi takze tuto noc bola prudko pritulna tereza. ona sa vyspala do ruzova ja do drevena. 😀

lucul pasies dazdovky? 😀

vierka snad neochories, uz by si mala mat dobru umunitu. 😉 ja by som asi mangela vystahovala zo spalne. 😝

tigi share-setup the webpage-okopiruj adresu v ramceku a vloz sem, len musis mat otvoreny prave ten graf

tigi
16. okt 2009

pikusi mala je naaadhernaaaa 😵 😵 😵 paradne fotky, nezbeda jej veru uz kuka z oci. ale je krasna. 🙂

no a ked kliknem ze "sharing" a potom "home page setup", tak sa mi tam ten moj graf neukaze 😕 ani adresa na skopcenie... 😖

tigi
16. okt 2009

alebo ze by som na to dosla? 😅

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

tigi
16. okt 2009

tusim hej, ale neni kompletny, nejaky je skrateny a neni su tam vidiet moje poznamky pod ciarou, ale aj tak dobre. 😀 😀 😀

vierka
16. okt 2009

tigi - ze jakyyyyyyy stiiiiiiit 😀 😀 😀

pikuska - no ved to, ze geny su geny - uz z nej veru anjelika nespravis 😀 😀 😀
no ja som vzdy o takomto case bola chora, alebo december - januar... tak som zvedava ako som teraz imunna 😀 ale ja som rada ze ho mam doma, tak mne nevadi keby som musela lezat tyzden v posteli preto ze sa nakazim od neho 😝 😀

vierka
16. okt 2009

a este som zabudla, volala mi Juli - dneska mala poradnu a je uz na 4 cm otvorena, ale inak je vsetko v poriadku, tak ju poslali este domov a najblizsiu kontrolu ma v stredu, ale keby nieco, tak ma prist skor... tak som zvedava, lebo som jej povedala, ze akonahle bude na porodnej sale nech posielala SMS 😀 😀 😀

vierka
16. okt 2009

dobre babulky, pre dnesok sa lucim... padim na autobus domov... veru, nejako som si zvykla na auticko a teraz mi je veru zatazko trepat sa busom 😅 😀
tak vam zelam krasny zbytok dniku a najblizsie 4 pracovne dni sa vam budem moct plno venovat, lebo budem sama v kancelariii 😀

pikino
16. okt 2009

tigi vidis sikovna 😀 poznamky ti neukaze tie su pre teba 😉
zatial to vyzera normalne teplota pekne klesla.

4cm to je uz dost ved ked je otvorena na 5 dava sa epi.zrejme nema este nema kontrakcie

juliett99
16. okt 2009

ahojky babulky
vierocka asi sme sa zle poculi hovorila som ze som otvorena na spic prsta 😀 a nie na 4cm.. 😉
ale ostatne je pravda na dalsiu poradnu idem v stredu.. 🙂
no dnes ma rozrypali mam hnedy vytok a pobolieva ma podbrusko a krize. 😒

a inak co tu nove??????