Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
29. okt 2009

piki takto mi to dalo http://www.fertilityfriend.com/home/29da82 rano meriam vzdy o 7,30, dnes o 6,40
a my mame kotol v chodbe za dverami a do chodby ide kamen, r. si presadil 😅

viki - nekupujem, rozhodujeme kuchynu, kupelnu, stale sa mi paci nieco ine 😀, ale vyzera to tak, ze prve co kupim do bytu bude vianocny stromcek 😀 😀 😀

vikinka81
29. okt 2009

Lucuul no ja mam napr. teraz take obdboie, ze zboznujem ikeu, a zatial som pevne rozhodnuta, ze ked pride k tomu nasu byvaniu co bude este trvat najmenej pat rokov, kym sa k tomu dostaneme,tak bude vyhravat nap. kuchyna Ikea..., tie ostatne firmy ktore sa tym zivia, tak neveddia co by pytali..mojmu brachovy teraz vypocitali cenovu ponuku na kuchynu o smiesnom rozmere, kedze bude byvat nad garazou ze 13000evry.....no chapes to je zdieranie 😉 🙂

Takze ani ty moc nezavidim....aj stromcek je super aspon nan das gule 😀 😉 🙂 a ten bude stat v rohu kazdy rok

pikino
29. okt 2009

zas o tolko skorej si nemerala. a ked merias skor tak teplota je vyssia. som zvedava na zajtra.

lucul
29. okt 2009

nam vypocitali 2000ecok bez spotrebicov, ale nasa kuchyna je velka, aj s ostrovcekom, tiez si chcem este spravit kuchynu cez ten ikea program, co by vysla, to viem dostat este 50% zlavu, ak bude ovela lacnejsia tak ideme do toho 😉, a hlavne ak by vysla ta am.chladnicka, co sa mi paci tiez lacnejsie este, tak neni o com, uz len doladit farbu, lebo tie chladnicky su len v bordovej a bielej 🙂

pikino
29. okt 2009

lucul tak daj chladnicku tak aby ju nebolo az tak vidiet a das farbu aku sces. 😀
a nerezovu nerobia? moja sefka ju ma nerezovu.

lucul
29. okt 2009

piki toto je ona - prve styri, ale cenu si nevsimajte, za tu ju nekupujeme 😀

http://ishop.nay.sk/sk/catalog/products-list?no...

vierka
29. okt 2009

pikuska - donaska je istaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 evidujem tvoj dopyt 😀
no a ja som si vybrala tie bledo hnede a tmavo hned perly 😀 aj ked aj taka trbleeeetkova cervenaaaa neni spatna 😀

vikuska - no to sa tej lektorke nradil maly a kedze je kojeny, tak ho nosi vsade... tak nam povedala, ze kto by mal zaujem mozme si skusit prebalit, ale kedze bol pokakany, tak sme sa ani jedna k tomu nemala 😅 ale hovorila nam o kojeni a problemoch s tym spojenych a aj tam kojila, tak sme to videli na vlastne oci 😕 😀

tigi - no ja som vytesena hlavne z toho ze ovulka proste bola 😵 😵 😵 takze podla mna uz toto je vec ktora nas musi vsetky tesit 😀 ale vcera vecer som sa normalne za vas modlila, ze nech to vide 😀

lucul
29. okt 2009

piki na tej druhej fotke vlavo hore, take bordove, tie su krasne, alebo take bledunko hnede, asi si pridem vybrat 😀

vierka
29. okt 2009

aj ja suhlasim s tymi bordovymi 😝 a este aj na tej istej fotke v strede take cervene je najs, ale neviem to pomenovat, lebo take perlicky su to neni 😀

kluara
29. okt 2009

ahojte!

ja som bola dnes u doktora. všetko je v poriadku, srdiečko krásne bilo, termín mi posunul o 2 týždne skôr, keďže mne sa nedá termín vyrátať podľa poslednej ms.

Tigi - blahoželám, krásna ovulka 🙂

lucul
29. okt 2009

kluara gratulujem, a super, tak a teraz uz len budte zdravy a nech drobce rastie 😵

vierka, ano, aj nadtym take bledunko modre su zaujimave 🙂

vikinka81
29. okt 2009

Jejjjj Kluara gratulujeme........super spravicka, tak uz len odpocivat, nenamahat sa ......a uzivat si tehu 😀

Baby kde kukate Pikine nausnice, ja som len kukla tie dve fotky co ma fotoalbum 😀 🙂

lucul
29. okt 2009

viki, to nie nausnice ale material na nausnice 😀, ma to v albume za nausnickami

vikinka81
29. okt 2009

Jajjjjj.....som si nevsimla 😀 diky lucuuul 😀

lucul
29. okt 2009

neni za co 😀

vierka
29. okt 2009

kluara - tak to je super spravicka, tesim sa s tebou 😵 😵 😵

lucul - no proste tym chceme Pikuske naznacit, ze moze cely ten matros minut na nas 😵 😀

lucul
29. okt 2009

ale vierka ved ja som to pochopila, ty si to pochopila, len aby to aj piki pochopila 😀

vierka
29. okt 2009

urcite pochopiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

baby a dneska je Kláry, takze cest jej pamiatke... tymto zahajujem minutu ticha 😔 😔 😔 😀

pikino
29. okt 2009

amen za Klaru.

ok ja som pochopila. 😀 nieco vymyslim, akurat som sa nasrala lebo som krvopotne vybrala nove veci a ta objednavka sa mi cela zmazala zacinam odznova 😠

kluara gratulujem 😀

lucul
29. okt 2009

nechapem, ale sak amen 😅

lucul
29. okt 2009

dobre baby, pre dnesok sa lucim, zajtra som tu od rana z home office 😀

vierka
29. okt 2009

lucul - no uz som ti to isla vysvetlovat s tou Klarou, takze teda az zajtra.... pekny den 😀

ja uz tu budem mat zajtra kolegynku, tak som zvedava ako casto sa sem vlastne dostanem 😅

pikuska - a tie swarovskeho kamienky co sa daju len objednat, tak take kolko stoja??? je to o dost lacnejsie nez komplet vyrobok???

vierka
29. okt 2009

dobre babulky, aj ja sa pre dnesok s vami lucim, zelam vam krasny zbytok dniku, pa pa pa 😀

pikino
29. okt 2009

vierocka ooovela lacnejsie.

napr idem robit nausnice a privesok zo srdiecok srdiecko ma 28 mm nausnice 10mm plus material ma to vyjde
do 20eur. na nete to iste 40 eur. takze o polovicu lacnejsie.

perla200
autor
29. okt 2009

dakujem babule.....nestíham nič....už kúrime v dome len ešte umývat sa nemame kde🙂
ale aj to príde....tak utekam na dom papa cmuk....

vierka - hodila som na bazar že predám baby šatku nemas záujem o nu? lebo je krásna a super...len je to pre bábätká a nasa perla sa tam nevmestila ale je nová úplne a strasne bola drahá ale tebe dám cenu...hm?

vierka
30. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

v prvom rade vsetko len to naj naj najsamlepsie nasim Simonkaaaaaaaaaam... vela stasticka, zdravicka zelam... Lubim vas, cmuky 😀 😀 😀

pikuska - tak o polovicu, no pekne 😅 mne sa take tie jeho sabraky velmi pacia, Vanilususenka ma nenormalny prsten od neho, aj ja chcem taky 😀

perluska - dakujem za info, idem to omrknut, ze ako to vyzera 😀

lucul
30. okt 2009

dobre rano babulky

vcera som sa dozvedela, ze toho chalana, co je investorom bytovky, frajerka je tehotna, on je z toho uuuuplne stastny, ale z nej mam pocit, ze si ho chcela len omotat kvoli prachom, medzi nimi je 22rocny rozdiel, snad to dobre dopadne a moje zdanie je milne 😒

a ja sa musim pochvalit, teplotka mi stupla 😵

vierka
30. okt 2009

lucul - 22 rocny rodiel??? to je ona taka staraaaaaa 😀 😀 😀 ale toto vyzera skoro na cistu lasku..... k peniazom 😀 😀 😀
no tak super ze stupla, teskame sa 😀

ja som vcera pozehlila 66 ks plienok 😨 😕 😅

perluska - nemozes mi to poslat na mail, co predavas, nejako to v tom bazare nemozem najst a ani pri kolegyni moc nestiham 😅

lucul
30. okt 2009

ano ano, ona je straaaaaasne stara 😀, a este sranda, on je uz dedko, aj ked je to syn jeho byvalej manzelky z prveho manzelstva, ale vravi mu dedo, vcera sme sa so svagrovou smiali, ze synovec uz chodi do skolky a stryko/teta je len par bunkac 😀 😀 😀

a aby som nezabudla - Simonkam prajem vsetko najlepsieeeee, vela zdravicka, stasticka, lasky, velku Simonku nech poslucha mangel a dcerenka, a malu Simonku nech poslucha maminka a tatinko 😵 cmukyyyyy 😲

vierka
30. okt 2009

no hnes som si myslela 😀 😀 😀 no pekne, len aby mu aj jeho dieta nezacalo hovorit dedko 😀 😀 😀

a ze bunkaaaac - to je dobreeeeeeeeee 😀 😀 😀