Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
8. dec 2009

alebo v tej kaviarni robia super bagety 😵, ale mc to asi isti 😀

mne to vyhovuje kedykolvek, podla hladu 😀
este zavolam tatovi kedy dojde a dam ti vediet 😉

vevoncek
8. dec 2009

viki mal by byť kočík v albume ak mi foto nevymazali idem to pozrieť

vikinka81
8. dec 2009

Oukej Luciik tak mi cinkni, ked ta hlad premoze 😀 🙂 budem cakat 😉

Vevoncek, to ten oranzovy?...uz som davno nan kukala, peknucky 🙂 a uz si pozdobila bytik...ja som s avcera vesala na oknach, hodila som tam take hviezdicky kedysis ich mali v Ikea...a su zlate . A adventny veniec si robis sama? 😀 🙂

vevoncek
8. dec 2009

tak je tam lebo včera ho muž fotil s mobilom a tá farba vizerala ako ružová a posielal to švagrinej a ona si myslela že sme ich celú dobu vodili za nos a že budeme mať dievčatko 😀 som sa včera na tom dobre pobavila

a viki ako sa máš ty?

ja som tu dlho nebola, lebo stále som niekde rozlietaná myslela som si že keď budem celé dni doma budem sa nudiť ale práveže je to naopak neviem čo skôr minulý týždeň som pondelok behala po obchodoch utorok som bola na predpôrodnej a cvičiť stredu som bola u doktorky na sono štvrtok u zubárky a piatok som umaly dve okná n o proste stále je niečo a tento týždeň včera som bola v meste s maminou kúpila si čižmy a chcela ich vymeniť za druhé lebo ju vysmiali že vizerá ako kocúr v čižmák a teraz má doma dvoje nové čižmy lebo sa nevedela rozhodnúť ktoré si má vybrať a dne s idem zase na predpôrodnú a na cvičenie a zajtra si povyrazím s kamarátkou trochu a zvyšok týždňa ešte neviem ale už by som si rada aj oddychla

vevoncek
8. dec 2009

viki ja som si tento rok spravila 3 adventné vence a to sa mi nechcelo ani jeden robiť a potom ma to tak chytilo že som spravila 3 jeden je na dverách druhý máme v kuchyni a tretí máme v obývke a každý je inej farby 😀 jeden je taký červený druhý je oranžový a tretí je zlatý

bola som teraz trochu v obchode chcela som zaplatiť faktúru ale bolo veľa ľudí vidieť že je december asi bude v januári koniec sveta a ešte sestre som nekúpila mikuláša a chcela som si pokúpiť nejaké dózy na potreviny ale nikde som nenašla také podľa predstáva tam kde majú tak stoja veľa skúsim ešte na nete niečo pozrieť len to je ako mačku vo vreci kupovať a teraz sa asi postím do vyzdobovanie tých okien

vikinka81
8. dec 2009

Vevoncek, to mas tak vzdy...ja tiez ked sa rozhodnem byt doma tak ako zakon schvalnosti, treba ist tam, kde tam...a zrazu zistis, ze nemas cas vobec na nic ani na seba samu 😀 😉 🙂 a ani domacnost, lebo ta vsetko vycuca zo stavy 😀 🙂

A neviem ci ludia su ako mravci, cely rok je to o pohode a kazdym dnom co prichadzaju vianoce, tak je to hotove sialenstvo, preto vzdy rasej volim alternativu, ze si vsetko platim cez internet banking a nikdo mi za to neuctuje 😝 😀 🙂

A je to super, ze si taka sikovna..ja praveze vobec nemam na to citak, to skor moj bracho..ale jemu sa pacia take linie, ze gula, kocka,..proste geometria a tento rok to bola tiez katastrofa, z adventnym vencom...napokon sa nam podrailo kupit taky velky kruh z konarikov popriepletany, kupila som 4 velke sviece a v kike som kupila anjelske pierka, neviem preco ale tento rok to je v mode a som to tam polozila, hodili sme tam nieco cervene a veniec na svete jednoduchy..aj ked tuzim spravit nieco pekne na dvere...ale nemam nervy sa tym prckat 😕 🤐
Ani ja som mm nic nekupila na mikulasa..a on mne, asi ma moc miluje 😀 😀 musim to do konca tyzdna napravit 😉 a darceky tento rok asi nehrozia..nemam cas a ani evrace ☹ 😠

vevoncek
8. dec 2009

ja som to tiež chcela odbaviť tak že by som kúpila veniec adventný v lídli mali tam také pekné a 180 Sk takže to sa mi v podstate neoplatilo ani robiť len som bola celá dopichaná ale muž ma presvedčil že nebudeme vyhadzovať peniaze že ja spravím pekný ale tááááááááááák veľmi sa mi nechcelo.

ja inak tiež platím všetko cez internet banking ale som zobrala nový paušál a od iného operátora ako som mala tak som prvý krát chcela ísť zaplatiť tam ale keď som zbadala ten dav tak som si to rozmyslela ešte že je splatnosť do piatku

inak ja mám také pohodové vianoce ja sa nikdy na vianoce nestresujem vždy si tak hovorím že pohoda klídek tabáček keď sa niečo nestihne svetsa nezrúti a manžel mi dosť pomáha a ja ani nepečiem na vianoce, lebo maminy naše sa bláznia vždy vždy povedia a tento rok nebudeme veľa piecť len 3 druhy a nakoniec ich je aj 10 druhov koláčov a mi to ani nejeme máme to len na ozdobu a pot sviatkoch to vyhadzujeme

lucul
8. dec 2009

ahoj vevon, ty si jaka akcna zena, ja mam akurat umyte okna vsetky a vyzdobu na oknach, ale tesila som sa z toho
a venceky mam nachystane, ze spravim ale taaaaaaaak sa mi do toho nechce, ale uz musim 😅

viki, ale ak budes hladna skor tak sa ozvi 😉

vikinka81
8. dec 2009

No kolace je ina kapitola..doma tiez u nas naco piect , priberieme a obzereme sa..a potom kazdy postupne, ja mam rad to a to, a preco to neupecies...takze tiez budem robit niakych 5 -6 druhov, ale to su vsetko suche kolaciky, takze to jeme este aj v januari..u nas moc plnkove nejdu, len parizske rozteky a tie musim robit aspon 3 davky a stym je tak vela roboty, ale mna to bavi...takze sa uz tesim..kazdy den si hovorim, ze aspon zamiesim na pernicky...no neni casu, toto pocasie a ta tma ma ubija 😖 😔 😕 ani zacvicit si nemam kedy, vcera som sa rozhodla ze konecne mam cas a idem cvicit, no ale odisiel my hlas a bolo po cviceni..nieco ma obchadza..a mna vzdy chytia hlasivky ale dnes opat nabehol...tak som zvedava ci je to docasne,alebo sa z toho vykluje niaka viroza 😵 😉 🙂

vikinka81
8. dec 2009

Jasne Luculik, mozme si dat o 12:30hodke, staci 🙂

lucul
8. dec 2009

ok 12.30 v danubii 🙂

vevoncek
8. dec 2009

no lucul až taká akčná nie som veď ty chodíš do roboty a máš porobené všetko čo ja okrem tých vencov takže máš môj obdiv keby som ja chodila do roboty tak by som ešte okná umyté určite nemala 😀

viki no u nás sa sucháre nejedia vôbec my to nemáme radi skôr také zákusky by sme si dali ale to tiež nie veľa len tak pre chuť ale na čo sa naozaj teším je kapustnica a rezne so šalátom mňáááááááááááááám tak to fakt môžem a asi sa teraz toho dožeriem lebo minimálne rok také niečo jesť nebudem môcť kôli malému ale veď pre malého aj nemožné no nie?

lucul
8. dec 2009

vevon ale inak nic nestiham 😀

vyvesujem obednajsiu prestavku 😀 dobruuu chut

pikino
8. dec 2009

ahojteeee asi vsetky papate. my sme uz po ranajkach. 😀

jaaaj baby u nas o vianociach ani nechyrovat. okna spinave ako prasa a jedina vianocna vyzdoba su zvnonceky
na schodoch, ktore su tam cely rok. 😀

tigi
8. dec 2009

vevonik ahoj, rada ta opat citam. no jo, s tou mojou ms uz neriesim, raz to hadam vyjde, ved keby som tomu neverila, asi by som ani na konika nechodila. 🙂

babaaam dobru chut, aj ked oneskorene, ale nejak nestiham, blizi sa zaver roku, takze je frmol.

u nas je zatial jedina vianocna vec lampasik so sobami, ktory som si vcera kupila. 😀 inak nestresujem, poriadok si urobim ked budem mat cas, pre mna neni zivot o tom mat nablyskane okna. 😉 😀

vivien22
8. dec 2009

Ahojte kočky, mám chvíľu čas tak som vás prišla po dlhom čase aspoň pozdraviť.
Občas sem nazriem, že ako sa vám darí ale nestíham odpisovať. My sa máme dobre, malý bol trošku chorý, aj v nemocke sme si poležali ale už je OK. V júny čakáme druhé mimi. Veľmi sa tešíme. 😀
Prajem Vám všetkým krásne vianoce prežité v kruhu tých najbližších. Už sem dovtedy asi nestihnem prísť.
Majte sa pekne. Vivi

vevoncek
8. dec 2009

piki ty máš teraz inú zábavku ako upratovať celé dni 😉 budúci rok budem aj a tak na tom že upratovanie bude posledná aktivita na ktorú budem myslieť

tigi rada by som ťa nejako potešila niečím pozitívnym, ale vôbec neviem ako jednine tak že nádej umiera posledná a veľmi ťa obdivujem za to že si silná ja taká silná nie som asi by som trpela samoľútosťou

vivien tak to je super správa že už čakáte druhé bábo už len aby to bolo dievčatko aby ste mali párik som veľmi sťatstná aj za teba a prajem ti všetko dobré veľa zdravíčka tebe aj tvojej rodinke a aby si mala super pohodové tehotenstvo a keď tu teda už do vianoc nebudeš tak aj všetko dobré k sviatkom nech sú plné pohody a pokoja

lucul
8. dec 2009

a som spat 🙂, obed bol mnam, viki ma ukecala na salatik, mnamky 😵

tigi musime byt silne, co nam ine zostava 😉

piki ranajky su spravne a dolezite jedlo dna 😀, a neboj jezisko pride aj tak, ved sa narodil v mastali 😉

vevon neboj, ty jak si hyperaktivna tak budes asi aj potom 😅

tigi
8. dec 2009

vevonik ja viem, niekedy je tazko povzbudit a najst vhodne slova, obcas ani ja neviem co napisat a ako povzbudit, ale cenim si tvoju snahu. 😵 ja ti poviem, ze su chvile ked mi to pride nesmierne luto ze sa nedari a vtedy by mi mohol ktokolvek cokolvek rozpravat, nepomoze mi to, pretoze jediny liek na to by bolo, aby sa to proste podarilo. v tej chvili si veru ako silna nepripadam. ale potom pre mna opat vyjde slnko a poviem si, ze raz sa to proste podari. dovtedy si hladam ine radosti v zivote, aj ked tuto konkretne jednu asi tazko nieco nahradi. ved hadam ako ma lucka v pase, raz sa stastie unavi a aj nas navstivi. 😉 🙂

luci ze aky zdravy obed ty si dneska mala. ja som si teda dala dievcata za vas rezen s ryzou, nech to tu mame trochen vyvazene. 😝 😀

pikino
8. dec 2009

vivi super gratulujem a pekne vianoce 😉

lucul vidis jasa podvedome snazim vlastne budovat z nasho domu betlehem 😀 neviete kde sa daju pozicat ovecky a oslik? 😀

mnaaam rezen posli. 😝 skoda ze tu neni slintajuci smajlik 😀

lucul
8. dec 2009

piki ved kotol vam ide, v tom pripade nepotrebujes oslika ani teliatko 😀

tigi treba vyvazovat 😉, ale taku dobru ryzu by som si dala 😝
a neboj aj my budeme proste raz pupkate a ufrflane, ze nas vsetko picha boli tlaci a daco vnutri okopava 😉

pikino
8. dec 2009

jaaaaj vidis lucul jasne tak asi len tu slamu a jaslicky.

lucul
8. dec 2009

a my konikovky prideme na navstevu ako valasi 😀, len nezabudni oznacit velkou svietiacou hviezdou dom 😀 😀 😀

pikino
8. dec 2009

vsak on je cely zlty jak hvizda jasnaaaaaaa. 😀
radsej dondidte jak traja krali anezabudnite vzacne dary. hlavne to zlato. 😀 😀 😀

lucul
8. dec 2009

ale ze vobec nie si skromna 😠 😀 😀 😀

pikino
8. dec 2009

skromnost sa v dnesnom svete nenosi. 😀

lucul
8. dec 2009

myslela som si 😀

no dobre idem ja pobalit a sup domov a cvicit, papa zajtra 🙂

pikino
8. dec 2009

pohybu trikrat zdar 😀

paaaa

vierka
9. dec 2009

caute baby 😀

vcera som si vas precitala, ale som uz nestihla napisat, lebo mi prisla navsteva 😀 teraz sa moc tiez nezdrzim, idem si na otocku nieco vybavit do TT a ked pridem okolo obeda, tak slubujem, ze sa vam budem konecne venovat v intenzite aku si zasluzite 😵 😀 cmuk 😀

lucul
9. dec 2009

dobre rano 😀

vierka ty namozes spavat? 😅 a tesim sa na teba uz konecne 😵