Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
14. jan 2010

no caute zaby 😀
asi uz lenosite na gaucoch, coooooooo??? 😀

lucul - ty si uzi lyzovacku a hlavne si nic nedolam, dobre??? 😀
a podla mna by to mohlo mat taky priebeh u teba ako u mna, ze som zacala cvicit aby som sa vynervacila a v tej dobe som aj otehu 😀 😉

juli - ano, my sme stale dva v jednom... ved mame este cas a malemu sa takto asi paci, byt maminkyn cecusik 😀 😀 😀
uz som pisala do inej temy, ale som rada, ze koncertiky uz prestavaju a ze mu dokazes pekne odsat.. aj ste sa stihli pokrstit a maly pekne pribera, tak sa tesim s vami 😀

juliett99
14. jan 2010

vierocka tak potom cakam sms ked uz bude drobcekovi tesno v bruskuuuuuuuu 😵 😵 😵

vevoncek
14. jan 2010

vierka ale sa ti to kráti ako aj mne

juli ahojky

vevoncek
14. jan 2010

my máme teraz majstra pokazili na nám žižky tak chlapi makajú a ja ich istím od PC 😀

tigi
15. jan 2010

ahojte zabenky 🙂

vcera som vas nestihala pozdravit, bola som v BA vyberat konecne tu sedacku ku mne do prace. inak sa mi tiez vcera rozbehla naplno ms a bolo mi uplne nanic, hlavu mi islo roztrhnut a podbrusko tiez 😖, ale cely nepodareny den vyvazila joga. 😵 🙂

juli som rada ze sa vam dari a ze samikove koncertiky pomalicky ustavaju. kedy ho uvidime? nechystate sa do TT?

vevonika ahoj, ako sa mas? dlho si sa tu neukazala, napis viac ako sa ti dari. tebe sa to tiez uz blizi, taska pobalena? 🙂

luci prijemnu lyzovacku, nedolam sa nam tam a uzivajte si snehu. ...ci v snehu??? 😝 😀

vierka
15. jan 2010

caute zaby 😀

stary este spi a my s mladym sme uz boli hladny, tak sme vstali a prave ranajkujeme 😝 😀

juli - jasne ze potom napisem sms a ked prideme domov, tak poslem aj nejake fotecky na mailik 😉 😀

vevoncek - no veru krati sa ti to a este stale ma mozes aj predbehnut 😀 uz chodis na poradne do nemocky???

tigi - a vybrala si nejaku sedacku? zeby som prisla vyskusat aku to ma nosnost 😀 😀 😀 a ci vyhovuje odpocinkovym podmienkam 😀 😀 😀
a tento cyklus uz budes mat clostil, alebo este nie???

tigi
15. jan 2010

cici nazdo 🙂 vybrala som iba teoreticky, mala som sice peniaze na nakup, ale nevedela som sa rozhodnut, tak som si to pofotila a skonzultujem dneska so sefom. clostyl tento mesiac nemam, budem merat a som zvedava co to ukaze bez liekov. nie ze by som ho nechcela, zatial ale este nemozem. jo, a idem ti volat este kvoli niecomu. 😉 🙂

vierka
15. jan 2010

tak posli fotecky na mail, nech mozem posudit na ktorej sa mi bude lepsie cakat na teba 😀 😀 😀
ten mesiac bez clostilu ubehne rychlo a radsej ho nenasadt nez nieco silit a mozno pokazit ked este nemozes... a aspon si manzo spravi to vysetrenie a na buduci mesiac to uz bude vsetko naplno 😀
a dakujem za info, tak teda cakam dalej 😀

pikino
15. jan 2010

ahojteeee.

ako dnes micusky? 🙂

my celkom fajn terez dnes vstala o stvrt na devat tak som sa trooosku vyspala. 😝 😝aaach jo.

juli maly ako vyrastol pekne sunky ma 😀 a tie vlasiska.

vierka
15. jan 2010

pikuska - tak to rada citam, ze malej sa polepsilo a uz ako tak spala 🙂 tak verim, ze uz to bude len a len lepsie 😵

tigi
15. jan 2010

caf čííííčo 😝 tak to vyzera, ze malusnavej polepsilo, to je parada. 🙂 co dneska porabate?

vierka manzo ide na to vysetrenie na buduci tyzden, tak som zvedava a aj sa trosku obavam co z toho vyjde, ale hadam to bude o.k. 🙂 uvidim ci bude ovula tento mesiac a potom nabehnem k mikimu aj s manzovymi vysledkami. inak od nedele ma "zakaz" a zrovna vcera mi kupil take chutne pradielko, tak rozmyslam ci nebudem na buduci tyzden trosku zla a nevyskusam ako poslucha doktora. 😝 😀

pikino
15. jan 2010

no spala zle v kuse sa mrvila a mrncala ale spala dlho. 🙂
ale soplov ma uz menej.dnes sme mali volat kvoli vyterom a este to tam nemaju 😒 no jo.

tigi ty dablica. 😀

vierka
15. jan 2010

tigi - len zbytocne neskreslovat tie vysledky 😀 😀 😀 aj ked verim ze ta to laaaaaaaka 😝 😀
tak on ide v stredu, ja mam poradnu v utorok 😀
no ja som vcera skusala na toho mojho, som bola hore kym neprisiel spat, som sa nastailovala a on sa otocil chrbtom, tak som sa otocila a zacala ho chrapkat a on do minuty ze chrrrrrrr, chrrrrrrr... skoro ma porazilo 😀

pikuska - tak potom daj vediet ako tie vytery dopadli 😉

pikino
15. jan 2010

vierka ten ma ale vydrz. to sa musi fakt velmi bat ze malemu ublizi. 😀

pikino
15. jan 2010

no uz viem. vsetko v poriadku nic jej nenasli. 🙂 tak aspon nieco.

vierka
15. jan 2010

pikuska - tak to velmi rada citam 😀 😀 😀

jeeeeeej, mne prisla prva materskaaaaaa 😀

tigi
15. jan 2010

vierka ide vo stvrtok. neboooj, skreslovat sa nebude, iba pokusat. 😝 😀 tak to ti prisla celkom fajn, skor ako segra hovorila, ale to je este lepsie. 😉 🙂

pikusi chvalabohu ze to ma v poriadku, uz len nech to doliecite. 🙂

vierka
15. jan 2010

tigi - tak az 4 dni musi abstinovat??? mojmu kazali len tri 😀 ale bolo to vtedy tazke odolat.... a teraz si uz na to odolavanie aj zvykol - az si myslim ze asi nevyzeram nejako prudko sexy s tym brusiskom 😅 😀
no veru prisla, tak sa tesim, lebo sa moze v pohode strhat vsetko z uctu ked su tam uz peniazky 😀

tigi
15. jan 2010

ja neviem ci mu povedali styri alebo tri, ja ked som tam volala, tak sestricka chcela aby zavolal on, ze vsetko mu vysvetli. no a potom mi uz len oznamil, ze od nedele ma abstak. 😝
hadam sa to u vas da zase do normalu po sestonedeli. P. to berie asi velmi zodpovedne, nemyslim ze by si nebola prenho dostatocne pritazliva teraz. 🙂

vierka
15. jan 2010

fuha, ze jaka sestricka, normalne sa obavala ze ty ako zena by si tie instrukcie asi zabudla 😀 😀 😀
hej, berie to zodpovedne, ale tak vsera sa priznal, ze radsej sa ku mne ani nepriblizuje lebo uz ma vazne na male po mne skocit a ze zbytocne sa nechce drazdit 😝 😀 tak ale aj tak si ako zena myslim svoje ze som ako becka sunkata slaninkova 😀 😀 😀

pikino
15. jan 2010

vierka tak gratuace k prvej materskej. 😀

o tej becke viem svoje. 😝 moj muz mi povedal, ze mi zaplati plastiku prs. tak si viete predstavit ako vyzeraju.
proklete nizko. a to nescem vidiet ake budu ked sa strati mlieko. pomoc. 😔
ale kedze mozno budeme mat este jedno kinderko tak ziadna plastika nebude. navyse koegyne co na tom boli hovorili ze nikdy viac, ze taka strasna bolest. isti to push up. 😀

vierka
15. jan 2010

pikuska - tak hadam mi toto manzo nikdy v zivote nepovie... to by bolo jeho posledne a ved aj oni chcu potomkov, tak musia brat aj to co pride po nich 🙂

juliett99
15. jan 2010

ahojky tak sa mi sem zas podarilo nakuknut sice neviem na kolko ale som tu,, 😀
Vierocka gratulujem k prvej materskej 😵

tigi zlatko do TT idem na buduci tyzden vo stvrtok ale aj s mamou a detmi idem uz konecne na kontrolu po porode.

a inak babulky vy by ste nemohli prist????? bola by som rada 😵 😵

vevoncek
15. jan 2010

ahojte ja len tak na skok lebo idem na prechádzku ale včera ma manžo zrušil tak som si chcela teraz prečítať čo ste popísali

veru vierka ešte ťa aj predbehnúť môžem inak keď ti mám pravdu povedať radšej by som bola keby to prišlo skôr ako neskoro a bude lepšie keď to pride tak nečakane, lebo už keď sa bude blížiť termín už to budem očakávať a budem nervózna z toho že stále nič

tigi mám už pobalené nachystané všetko lebo viem že v strese by som sa nedokázala zbaliť inak je všetko super ja som taký knižkový prípad hádam aj pôrod bude taký malý je otočený dolu havičkou citím sa super trošku mi síce tlačí na mechúr ale nevadí mi to keď spím ani o tom neviem 😀

vierka kedy ideš teraz na poradňu? Ja inak chodím stále do nemocnice na poradňu už od začiatku, lebo ja tam mám doktorku a ja vlastne poznám všetkých doktorov čo by mi mohli byť pri pôrode je to tam ako jedna veľká rodina všetci sa tam poznajú aj sestričky tam skoro všetky poznám tak aj preto som taká kľudná, lebo v podstate viem ako to tam všetko bude prebiehať a tí doktori ktorí su tam sú všetci fajn a dokonca teraz som si prečítala aj poďakovanie tejto nemocnici do ktorej idem tak mi tak srdiečko podskočilo.

bambi7
15. jan 2010

cafte babulky ako sa mate?
vierocka aj ja gratulujem k materskej 😉

jej juli ako sa mate?a krasne fotky mate ste pekna rodinka 😉

a co mate na plane na vikend?
prajem vam pekny dnik babulky

vierka
18. jan 2010

Modry kod...Modry kod...Modry kod... No baby odtiekla voda, ale nie ta na kavu, kontrakcie mam tak kazdych 7 minut, tak sme na ceste do porodnice, myslite na nas, potom sa ozveme. A mimochodom snezi - kto to predpovedal taku cestu???

lucul
18. jan 2010

Dobre ranko babulky

pozeram, ze modry kod 😵, vierkaaaaaaaaa drz saaaaaaaaaaaa, hlavne nech to mas za sebou co najskor a Patulka pri sebe 😵 kalamita riadna, tak mi to vyslo 😀

aky ste mali vikend sunecky? my uzasny 😵, lyzuuvacka paraaaaaaadna a aj rozmrazovanie potom bolo krasne 😵

a moj graf ma potesil, ovu bola cez vikend, tak uz len cakat 🙂

bambi7
18. jan 2010

ahojte babulky

vierocka drz saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
my sa mame inak fajn vsetko ok a ako sa mate babule?

tigi
18. jan 2010

MODRY KOD!!!!! Ja asi odpadnem, normalne uz je to tu. 😵 😵 😵 😵 😀 volala som s tatinom, su v porodnici, kontrakcie sa este naplno nerozbehli, takze cakaju. je pri nej mangel ale najradsej by som tam bola aj ja. 😵 😀 silno na nich myslim a drzim palce aby vsetko dobre dopadlo.

luci parada, vsetko krasne do seba zapadlo, aj u nas bol perfektny vikend a dnes rano to vyzera na uzasny den. 😵
aj ovulka bola, drzim moc palce tento mesiac. 🙂

.... ja vazne odpadnem... ja sa tak tesim... 😵 😵 😵

lucul
18. jan 2010

no nazdo tigi, uz som myslela ze tu budem sama 😒

tak pozdravuj ked budes s nimi volat, nechcem jej pisat sms, potom jej pisnem, hlavne nech sa rychlo otvori a kontrakcie nech nema moc bolestive 😉

no zapadlo vsetko krasne, len vcera ma drahy dorazil vetou, ze neveri, ze sa tak skoro zadari, vraj neni az v takej super psychickej pohode ako bol vtedy v cechach ☹