Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
15. feb 2010

pikusi tak potom radsej teda tu ruzovu napravo. dakujem. 🙂

a babulky dneska cely den svietilo slniecko a cesty uz vyzeraju dobre, tak by sme sa mohli aj dohodnut ako vam to bude vyhovovat. ja by som tiez uz rada zas vymakosila terinku. 😵

co sa tyka potopy po tom ako sa to bude vsetko topit, tiez ocakavame vodu u nas, naposledy sme mali za domom cele jazero. 🙄

perla200
autor
15. feb 2010

a k nam sa kedy chystate kočeny?????

vierka
15. feb 2010

caute kocky... ja zasa len tak jednou rukou - maly na mne drichme 😅 ale uz mi to ide rychlejsie 😀
tak ododnes sme opat samy, na vikend bol s nami tatinko doma 😀
co sa tyka snehu, tak nech sa len topi, aj ked verim ze budu zaplavy 😔 tak ale ja sa chystam v stredu na kurz masazi a vo stvrtok zubarovi a to si trufnem len po nesnehovych cestach 🙂

tigi . super, ze si si uzila vikend a dneska si uzi tu zumbu, tak kde si nakoniec nasla ze maju volne??? 😀
a tvoj grafik sa mi velmi paci 😝 😀

lucul - tak krst bytu??? treba to pekne zopakovat v kazdej izbe aj tri krat 😝 😀

pikuska - tak prisli cackyyyyyyyyy 😵 sa tesiiiiiiiiiiiiiiim 😵 😵 😵 uz mam aj koruny bokom 🙂

vikuska - taky wellnes pobyt ti veru zavidim - muselo byt super 😀

perluska - ja by som aj hned 😵 😀

inak dnes sme boli vonku, bolo uplne krasne 😵

a este napisem jednu prihodu co sa stala vcera....
viete ako je to vo filme Desperado ako tam Q. Tarantino rozprava prihodu "a ten chlap chčije vsude mozne... chčije na bar, na sebe, na barmana, jen do ti pytomi sklenice na konci baru ne!!!"
tak nam sa vcera stalo nieco podobne s nasim malym desperadom: "kaka vsade mozne... na pultik, na maminku, na tatinka, na maminkinu podusku na jej postely a svoju decku co tam mal, jen do ti pytomi plenky co mal pod ritkou nie!!!" 😀 😀 😀

lucul
15. feb 2010

ahojte babule, nesiel mi net, tak som sa uz nemohla ozvat 😅
tigi som zvedava co povies na zumbu 😵

perli kedykolvek, ja nemam problem, nalozim pikibaby a dojdeme 😀

vierka tak trikrat? to navrhnem 😀

tigi
16. feb 2010

ahojte papulky. 🙂

perluska ja tiez nemam problem, mozno by som sa iba orientovala podla toho ako vyzeraju cesty, kedze budem viezt asi vierku s patkom, tak aby sme neriskovali. inak mooooozem a rada. 🙂

vierka dondi na kafco do prace ked pojdes na kurz 🙂 bola som na "pregu" 😉

luci taaaakze - zumba sama o sebe vyzera super, len tam bolo asi 40 bab v malom priestore, takze sme tam boli ako sardinky. inak ma to bavilo, aj ked kroky mi robili trochen problem 😝 ale bola prca 😀 hlavne pri niektorych pohyboch... 😝 😀 😀 😀

a aby som naaaahodou nemala toho stastia az moc, tak mi dnes presunul ff ovulu na den, kedy sme tutu vobec nemali.. 😠 😖 ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

lucul
16. feb 2010

dobre rano babulky

ja mam VIP na ff, ale je mi na prd 😠 podla toho ako mi vyznacilo ovulu, tak sme sa netrafili, sakraaaaaaaa, jedine ze draheho spermose su aktivne 2 dni a vydrzali 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/29da82

tigi, to je na figu, ked je vela ludi, u nas je kapacita 20bab, a ked pustia viac je to uz tlacenka, a neboj prvu hodinu som bola aj ja ako drevo, ale postupne sa zacnes chytat a pojde to samo
my dnes budeme mat nove kroky, tak som zvedava, najlepsie je ked pusti kankan, prvykrat sme v polke pesnicky vsetky pozerali na nu ako si to odskakala, ale v piatok sme uz ficali s nou 😵

a tie cesty su smerodajne aj pre mna, tiez budem brat piki s babulkou 😵

tigi
16. feb 2010

ahoj luci, aj sme sa bavili so segrou, ze by bolo lepsie dostat sa do toho druheho fitka kde sa treba objednat (este neviam ako sa mi to podari), ale aspon by tam bolo menej bab. 🙂

tak to sme tento mesiac na tom rovnako luci, mne posunulo ovulu tiez o dva dni po tutu... najviac ma serka ze takto sa mi predlzi cyklus na dobrych 40 dni. 😠

lucul
16. feb 2010

no ani nevrav, a este mi aj ff provokacne napise kedy mam testovat 😠

jedine skuste este ten PK, aj tam sa objednava, ale da sa chytit miesto 😉

vikinka81
16. feb 2010

Ahojte 😉

JA som si to tiez vsimla na FF...a co mam z toho ked mam dazdovku ☹ ...stale rovnaka teplota 😒 , ziadna zmena ,ale podbrusko stale citim 😕

Vierka ahoj...tak mas krasny western boy... 😀

Perlus no musime naplanovat cestu aj k vam..velmi by som sa potesila 🙂

pikino
16. feb 2010

cafte zeny

co tie vase ovule? nehanbia sa. este pockajte ake budete mat teploty mozno sa ta ovulka presunie naspat ja si pamatam ze ked som bola tehu tak tomu grafu upne sibalo a kazdy den mi vyznacil ovulu inak. 😠
ide aj o vas pocit kedy si myslite ze bola. je to predsa len pocitac nie je stopercentny.

lucul myslim ze u teba ju vyznacil dobre. ved uvidis ci plavci vydrzali dva dni niekedy sa to stava.

vierka 😀 patko taky maly a uz znackuje uzemie. 😀 som rada ze my to uz mame za sebou my uz kakame pekne
sulecky 😀 ale ten matrac si to bude pamatat este dlho. 😀 😝

viki a ktory den cyklu si?

lucul
16. feb 2010

piki ja neviem, ja som podla teplot myslela, ze ovu az o den neskor, ale ked povies ty ze je spravne vyznacena tak je asi spravne 😒, no nevadi, buduci mesiac to isti a bude darcek pod stromcek 😅

tigi
16. feb 2010

caf piki, no ja by som to povedala skor na ten povodny datum, aj ma bolelo podbrusko. o dva dni neskor uz neboli ziadne bolesti a mala som uz uplne suchy pocit, ziadny hlien, nist. no ved uvidim teda tie dalsie teploty, pripadne podla ms, aj tak uz nic nezmenim tak uz len cakam. 😉

vikusi hod sem graf. inak aj minule si mala posunutu ovulu, mozno aj teraz pride neskor.

vikinka81
16. feb 2010

Ahoj piki.... tak ja takto 😒

http://www.fertilityfriend.com/home/2b8ec8

vikinka81
16. feb 2010

Baby ake mate krasne grafy.... same stity 😀 🙂

lucul
16. feb 2010

viki ale ved to je fajn graf, ved moze vyhupnut zajtra pozajtra, neboj 😉

vikinka81
16. feb 2010

Myslis Luccikkkk... ja stale cakam, asi som narocna 😀 ... ale ked to porovnavam z minulym cyklom , tak uz som davno bole vyssie a teraz nic..., a na to ze citim sa fakt divne..teda ovulacne..tak ma ta teplota desi 😀

lucul
16. feb 2010

viki ja by som nestresovala na tvojom mieste, mne sa paci, ved uvidime co povie piki, ale asi nic horsie neboj
a ked mas ovubolesti tak neni o com 😉
a hlavne minuly cyklus si bola chora, tak neporovnavaj 😉

tigi
16. feb 2010

viki tvoj graf je uplne v pohode zatial, nemas tam ziadne vykyvy a to je podla mna super. ovu ti este len pride, neboj. mozno ti to vyjde akurat ked pride manzo domov, no nebolo by to lepsie ako keby vyskocila teraz, prebehla by ovu a tvoj manzo na druhom konci republiky? neboj, len treba trpezlivost, ovula pride. 😉

vikinka81
16. feb 2010

Oukej Lucikkk si ma upokojila 😀 dam na vas baby ...zeby som bola taka zena z nizkymi teplotami? hmmm..ale za to teple srdce 😀 😀

lucul
16. feb 2010

viki ved aj ja mam len 36,5 aj ked striedavo s 36,7 ale je tam 😀

pikino
16. feb 2010

viki podla toho grafu si myslim ze zas budes mat ovulu neskor ziadna bitka hormonov. praveze tie vykivy tam chybaju ale ja si myslim ze treba len cakat. este par dni a bude vystarano. neboooj takto anoulacne grafy nevyzeraju.

kasami
16. feb 2010

Caute babulky 🙂

pikino
16. feb 2010

jeeeej kati ahoj ako sa mas?

lucul
16. feb 2010

ahoj moja, ako sa mas?

kasami
16. feb 2010

ja dakujem 🙂
dobre 🙂
vidim, ze tu riesite grafy 😝 normalne vas obdivujem ... je by som nepochopila, co mi ten graf chce povedat ani po piatich rokoch 😝

vikinka81
16. feb 2010

Ahoj Katka, dlho si sa neukazala 😉

Ja som si ani nemyslela, ze budem mat anovulak....asi sa hormony biju... 😀 😀 akuart som objednana v marci na krvicku idem si dat zobrat k obvodnej ci je vsetko oka..preventivka ,tak si dam aj rozbor na hormony 😀 😀

kasami
16. feb 2010

ja uz mam doma velkaca 😀 uz sme pohebahali zapisy na ZS a teraz cakame na rozhodnutia 😝 hrozne to cakanie ... uz nech je marec 😀

lucul
16. feb 2010

viki aj ja idem v marci na preventivku, to sa da poprosit obvodacku nech mi spravi aj hormonalny profil?

kati aj ja som si to myslela, ale zacinam sa orientovat 🙂
no uz mas doma velkeho chlapa, ani sa nenazdas a vyberate strednu 😅

kasami
16. feb 2010

Luci, neverim .... 😝 ja som antitalent na grafy 😝

ale vam kazdopadne drzim paste 😉 a obdivujem vas 🙂 a aj tu vytrvalost 🙂

lucul
16. feb 2010

kati ja som chcela po vyznaceni ovu skoncit, a pockat ako to dopadne, ale co narobim ked ten graf si spravil co chcel 😠