Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
18. feb 2010

lucul pekna kupelna a pracku sces mat v kupelni?

lucul
18. feb 2010

hej piki v kupelni, zmesti sa tam v pohode aj kos na pradlo a inde neni kam a v kuchyni ju nechcem

perla200
autor
18. feb 2010

čaute kočeny🙂)))))))

vierka - malý je riadne "mäsko" 🙂))) tak volam našu morku, lebo tá má také stehniská ako svet🙂

čo sa týka nás- mame tie dva malé zuby konečne🙂))) a včera sme boli na EKG lebo nasmu doktorovi sa niečo nezdalo tak sme isli - on je aj detský kardiolog...no ako nasu malú neviem prebalit poležiačky čo sa hmýri strasne....a včera? je to riadna maska - ležala akoby nič...a pozerala potom na ten ultrazvuk akoby mu rozumela no konec!!!! doktor nechápal ani sestrička ani my s branom....ja už žalúdok v hajzli týžden predtým ako to tam prežijeme a ona hollywoodske úsmevy hádzala....a ked sa jej doktor líškal že aká je úžasná tak mu grgla do tváre - no dievča je vychované🙂))))))))))))))))))))))))) tak sme jej už aj isli kúpit hračku za odmenu....je to riadne šidlo...ale robí nam velkú prevelkú radost..... maminkam vela trpezlivost a vám snažilky samú ovulku a folikuly prajem..... 😀

tigi
18. feb 2010

luculi tie nase len zbadaju vysavac a uz zdrhaju kade lahsie.a to ani neni zapnuty. akoze "respect". 😝 😀 mam len ten velky, ten maly rucny nemam. jo a krasna kupelna. ja mam tiez pracku v kupelke a je to fajn. 🙂

nazdo pikusi, dneska mame vpraci bezvladie 😝 😀 😀 😀

perluska asi to bol fesak ten doktor 😀 baba vie kedy hadzat usmevy. 😀 a vysetrenie dopadlo dobre?

pikino
18. feb 2010

ked sa zmesti tak v pohode.

caf perlus mam pocit ze simonka je maska po tebe. 😀 geny sa nezapru. a gratulace k otvaracom na flasky uvidis ako nimi bude vsetko odstoplovavat. 😀

pikino
18. feb 2010

nasi sa tiez boja vysavaca ked ho zapnem pracu sa kade lahsie. 😀

vanilkka
18. feb 2010

vikusik ano mam po,,,, 🙂 dobry pocit 🙂

vikinka81
18. feb 2010

A ten moj je v pohodke..este sa chce hrat.. ked vysvam 😀

Vani..gratulujem...takze si freee 😵

vanilkka
18. feb 2010

neoficialne zavazky mam 😀 ty si necitala story Manolo? 😀

lucul
18. feb 2010

velkeho sa tiez boji, to si sadne do kochlika s palmou a sedi nasponovany ani sa nehne 😀

perli asi vie ktory lekar je zazobanejsi a na ktoreho sa oplati hadzat usmevy 😀, a uz ste aj vy obrateny zajko 😀 (spodne zubky v pusinke)

piki hej v pohode sa zmesti a moze tam byt krasny prebalovak na nej 🙂

pikino
18. feb 2010

presne lucul dobry prebalovak-prakticke ziena 😀

co sa za mladi dievca nauci 😀 lekar je dobry kauf 😀 😀 😀

tigi
18. feb 2010

ze obrateny zajko 😀 to je zlate 😀

luci co si mysli ze ho tam nedostane? akoze ze ho neni vidiet? 😀 nasa krpata ma najnovsie paradnu skrysu na skrini v malej izbe za plysakmi. ani ju tam vidiet neni ale ona vidi na vsetkych 😀

vanilka tak uz len vela stasticka a ziadne nervy a stresy 😵 🙂

lucul
18. feb 2010

piki snazim sa obkukat 😀

tigi asi, tvari sa tam ze on tam neni 😀, on ma oblubene miesto v obyvacke na skrini najvyssej - taky obluk, ked najdem foto tak vam hodim 🙂

lucul
18. feb 2010

ak vam to nepojde otvorit tak to stiahnem a poslem, ale az doma 🙂

http://www.facebook.com/home.php?#!/photo.php?p...

tigi
18. feb 2010

mne to nende, musela by som byt zaregistrovana na fb. ale viem si to zivo predstavit. 😝 😀

lucul
18. feb 2010

tak to doma stiahnem a poslem ti ich 😉

babulky pre dnesok sa lucim, idem este daco povybavovat a za kamoskou kuknut babo 😵

papa 🙂

pikino
18. feb 2010

lucul ked otvoris ten abum dole je adresa takymi malimy pismenkami tu skopiruj a vloz sem pojde ti to. 🙂

lucul
18. feb 2010

piki to neni moj album, to som kopirovala bratov, ale zistila som, ze to ma len pre priatelov dane 😒
ale posielam mailom 😉

pikino
18. feb 2010

lucul ja ma tiey vsetky albumy len pre priatelov ale ta adresa co je dole sa da normalne poslat.

pikino
19. feb 2010

kde ste ktoooooo 😲 😲 😲 😲 😲 😲

tigi
19. feb 2010

dobre ranko. pikusi co tu tak skoro strasis? 😝

vikinka81
19. feb 2010

Dobre ranko koceny 😉

Dnes mame piatoooook... uz aby bolo aspon 14-ina 😀

pikino
19. feb 2010

aaale dnes sa mi nic nesce akurat som povysavala. tak strasim. 😀

tigi
19. feb 2010

cafte zeny. no, ja hlasim aktualne spravy z wcka, zacinam spinit, takze tento mesiac zase nist aj napriek tomu, ze mi dnes ff vratil den ovule na moj pocitovy. klesajuca teplota tomu ale napovedala uz skor, takze sa objednavam opat k dokinovi. 😖

pikino
19. feb 2010

tigi to je smola. ale ber pozitivne ze si mala ovulu 🙂

tigi
19. feb 2010

jo jo, to ma prekvapilo, v to som ani nedufala. 😵 🙂

pikino
19. feb 2010

vidis 😀

pikino
19. feb 2010

pridala som fotos

vikinka81
19. feb 2010

A mne dnes klesla teplota...takze ovula je tu..ale tento mesiac beu oplodenia 😀

Jukla som fotky..terez uz je riadna fesanda...ako krasne stoji, babula 😉

Tigus tak to ma mrzi..mne este FF nevyznacilo ovulu..ale podla hlienu to je dnes ku veceru... 😀 , mrzi ma nic z toho ... ☹

vierka
19. feb 2010

caute baby, ja len tak narychlo kym je maly na gauci potichu 😀

vcera u zubara v pohode, len mi to precistil, vyplnil vlozkou a o tri tyzdne tam idem opat a mi to zacpe a uz tam hadam pojdem az na preventivku niekedy v septembry... malinky na varovke posluchal, pekne sa napapal a spinkal - takze ked ma niekto chut varovat, odstriekam mlieko a je vas 😀 😀 😀
dnes sme boli na urade odniest nejake papiere, aby sme dostali peniazky - aspon na nieco je dobry tento stat 😵

a potom sme boli na kavicke u Tigi, maminka mala dobru kavicku mlieckovu a malinky mal dobre mliecko, ale bez kavicky... a Tigi ma super parfem, maly je komplet prezleceni a este stale od neho voni 😝 😀 ked pride dnes tatinko tak hned bude vyzvedat ze s akou babiznou bol ked tak pekne voni 😝 😀