Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
24. feb 2010

vikinka samozrejme ze su chvile, ze ma toho plne zuby, taka naivna niesom aby som si myslela ze je to prechadzka ruzovou zahradou a ona chodi stale s usmevom na perach. ale aj o tom je zivot a starostlivost o dietatko. 😉 🙂

ked som myslela aby si isla za nim, nemala som na mysli aby si tam zila, to je vase rozhodnutie, mala som na mysli aby ste si spravili pekny vecer, vikend, cokolvek co budete robit spolu. a havinovia... no, uprimne myslela som ze im nebude mat kto dat jest a podobne, to by som brala, ale myslim, ze bez pohladenia a lasky tie dve alebo tri dni vydrzia. moj nazor. 😉 ja verim ze ich lubis 😵, ved aj ja tie svoje macence doma, ale necham ich doma na dva dni ked idem prec, s tazkym srdcom, ale manzel je pre mna no.1. viem. ze sa o ne postara svokra a ja ich s laskou vymakosim ked sa vratim. 😵 🙂

lucul
24. feb 2010

viki jasne ze mava krizy, ruku na srdce ktora z nas tu nema va krizy, proste zenske hormony 🙄

a neboj havovci to vydrzia vikend bez teba, oni citia ze ich lubis, a ked sa vratis budes im vzacnejsia a budu sa tesit ako nikto 😉
videla som to na ocinovej cicuske, 2tyzde boli na dovolenke, tyzden varoval syn, druhy ja, ale ked prisiel ocino bola uplne natesena cela bez seba, a pes to da viac najavo, neboj sa o nich 😉

perla200
autor
24. feb 2010

čaute kočeny....bože aké filozofické úvahy tu čítam? teda len tak zbežne????:(

no viki - každý mame krízy každý jeden či je to marka, katka, janka, vierka.....byt matkou nie je prechádzka ružovou záhradou a určite to zistila každá z nás, ktorá už nou je....KAZDA! ale musíme bojovat ako si napísala aj ty...každý mame to svoje trápeníčko.....ale tak čo už...aj tak pôjde kubík zeme na nás tak nech to stojí aspon za to tu nie?🙂)))

perla200
autor
24. feb 2010

a to som chcela hlavne napísat...ja ako obdiv JULI tá zvláda dvoch...to ako pri nasej morke neviem ako by som zvládla...ale hovorím si deti vyrastú, nič netrvá večne...mne každý hovorí - čo chceš este? maš nový dom, skvelého muža krásne dieta...ano mam ale tie boliestky si nesieme každý so sebou...aj ja...a to nikto nevidí....ako nestazujem sa...ale občas aj ja mam chut so vsetkým tresknút a odíst preč daleko......a vyspat sa🙂

vikinka81
24. feb 2010

Dik baby za podporu....esteze vas tu mam...dufam, ze to cochvila prejde a aj u mna vyjde to slniecko 😵 🙂 Tesim sa ....len kua keby dnes nebolo, zle fakt des den... ☹

No nic asi vas uz dnes opustim..mam nieco na robotke a o 12-tej padim prec..idem sa urobit krajsou..tak papa a krasny den 🙂

lucul
24. feb 2010

viki tak si to uzi a hlavne vypni na tej okraslovacej kure 😉 papa

ahoj perli, dnes si tu vylievame srdiecka a drzime nad vodou jedna druhu 🙂, ale ako tak citam aj u teba su ludia typu "co by si este chcela ved sa mas dobre, mas dom, uzasneho muza a dieta" 😠 takych zboznujem, ja zas pocuvam aky sme my strasne bohaty kedze budeme mat byt, ale co je za tym uz nikto nevidi 😠
ozaj, vcera som ta spominala, ked som piki viezla domov, terez spinkala, tak som sa smiala, ze kto vie ako by hajala na tej panelovej ceste do NZ 😀

perla200
autor
24. feb 2010

lucul - aj u nás to bolo...ludská závist nema hraníc....ale ja som si už nejako na to zvykla, bolí to len od ludí od ktorých by som to nečakala:((((

no - tá panelová cesta je úplne fantastická🙂)))))

no a jasné aj u piki to tak musí byt - ale že sme v tých velkých krásnych domoch často same na deti a domácnost to nikto nevidí že piki je to tak?🙂 muž chodí do práce aby nás uživil a ja musím stíhať vsetko....je to niekedy na nervy🙂

lucul
24. feb 2010

ved prave, ked ti to povie niekto cuzdi tak to ide jednym uchom dnu, druhym von, pousmejem sa a myslim si svoje, ale ked ti to povie clovek, o ktorom som si myslela, ze je to najlepsia kamaratka tak to boli

no ta panelka je uzasna, ked ideme k prababke tak uz mam pocit, ze zacnem pocitat tie tuky 😀, inak to bola prva cesta s mojim autom, kupovala som ho v ga 😝

pikino
24. feb 2010

mno zaba zaspala som spat. 😀

vierka
24. feb 2010

caute zaby, ja len tak narychlo z mobilu tak necitam spatne. Vybavujeme dnes tie nove doklady co boli vcera ukradnute. No poviem vam ze clovek este len pride na policiu a uz je lahsi o 50 ecok, tento mesiac bude drsny. Teraz mame obednu prestavku, hlavne maly a potom vybavujeme dalej. Vecer sa prihlasim z domu a prosim poslite mi do IP na vas ciselka na telefony kedze mi ukradli aj mobil. Dikes

pikino
24. feb 2010

ano perlus to sedi. na nervy. vsak to tu u nas aj tak vyzera. nic nestiham. bud sa venujem terez alebo upratujem oboje sa neda a ked ta opica spi max dve hodinky denne tak sa neda vsetko postihat a to si ja radsej konecne oddychnem ako nieco upratovat. ja zavidim vsetkym tym zenam co maju vrtulu v zadku a stihaju pracu ajj rodinu a este maju cas aj na seba. a co sa tyka mojho muza tak on sice chodi kazdy den domov ale akoby tu ani nebol.
rano je uz v praci ked vstaneme a vecer ma vzdy nejaky program bez nas. rozpravame sa emailom a vikendy
je vzdy niekde v prdeli alebo spi. 😔

ja som rada ze to moje afto dnes prezilo cestu do grobu strasne tie jamy 😠 kazdych 5 metrov krater som mala pocit ze som zasa s autoskole medzi kuzelmi. 😝

pikino
24. feb 2010

vierocka tak pevne nervy. a stat je hnusny zdierac. 😠 klasika

vierka
24. feb 2010

no baby tak sme o 10.00 vyrazili a o 18.00 konecne prisli domov ale vsetko vybavene. Co nam slohli hotovost a dnes vsetky poplatky tak 130 eur. A slohli mi proste komplet tasku od kociku - maleho veci na prezlecenie, prebalenie, oblubena dudulka, doklady vsetky moje a od auta, penazenka, telefony, kluce od bytu. Dakujem za tie ciselka, mne cisla zostali ake som mala a uz som aj online na telefone. Zajtra nas caka poradna a nozicky, tak drzte palce nech mame pozitivum aspon v tomto.

vierka
24. feb 2010

a dakujemeee za navstevu a za darceky, bolo nam s vami super kocky. Fotky sa dufam zajtra podaria poslat.

juliett99
25. feb 2010

dobre ranko tak zase prva xixixi

tak uz teraz sa tesime na navstevu.. 😵 😵 😵
My sme vcera boli vonku od 10 do 16 a potom sme este vybehli autom do janoviec kvoli Robovmu otcovi takze krpec bol cely cas vonku . Tam mu bolo super a vecer sme zas mali koncert cely cas z janoviec vrieskal az domov a pred domom zaspal 😲

Perli dakujem za pochvalu veru mam sa co obcat s malymi. AJ ked dado je uz velky v podstate tym ze nemal mamu tak ma na vsetko potrebuje a musim byt stale pri nom takze piseme ulohy aj zo samkom ked sa uz nechce hrat v kociku 😕

Vierocka ty si ale sikulka ze si to uz aj stihla vsetko vybavit super cosmoska.
Len ma mrzi ze mi to nevyslo na to stretko ☹

dnes je zas krasny den a tak pojdeme zas do ulic xxixixi 😀 😀 😀 a zajtra ideme s krpcom na vylet ideme pozriet Samiho ,,moznu ,, frajerku xixii 😀 😀 😀

vikinka81
25. feb 2010

Ahojte...sice druha, Juliatko ma predbehlo, ale hned zrana SLOVENSKOOOOOOOO 😀 super hokej a tie nervy 😕

Juliatko tak je to super..ze sa aj dnes pojdete vyprdiet...to pocasie je super...kazdeho to taha von 😀 A si sikulka, ked mas toho tak vela ...si super zenska 😉

A neboj sa pomylinky nam zacina teplucke pocasie, takze urcite sa aj my stretneme...dofrcimeeee, pozriet maleho Samika 🙂

Baby a ja dnes takto..ten graf my stale nevyznacil ovulu, achhhh jaj uz fakt neviem http://www.fertilityfriend.com/home/2b8ec8 a moj zaludok este aj dne s stajkuje..vcera to bola riadna redukcna dieta... 😵

juliett99
25. feb 2010

Vikinka dufam ze sa ti coskoro ulavi 😵
dakujem aj tebe no super zena soom neni lebo obcas aj vybuchnem co uz nemam nervy na tie vecne otazky okolo Dada. Na jednej strane ze uz je velky uz by to mal vediet ale tak kto mu to mal povedat??
a na druhej strane si cvicim nervy na Samiho kd on zacne z otazkami xixixixi 😀 😀 😀 😀

juliett99
25. feb 2010

to faktttttttttttttttttttt slovensko vyhralo????????????? super skoda ze som nepozerala 😠 😠 😠

vikinka81
25. feb 2010

Juli, ved prave ze obdivujem tvoju trpezlivost..ja ju nemam a ani neviem ako si ju mam pestovat, ja som tiez vybusna...ale viac sa snazim aby bolo dobre ako zleeee 🙂 A viem ze je v takom veku, ze ho vsetko zaujima a musis sa o tom presvedcit u vas a teba to k tomu vycerpava 😕

Ano vyhraliiiiiiii sme 😵

lucul
25. feb 2010

ahojte cosmosky

juli esteze si nepozerala, nervyyyyyy to boli, v poslednej sekunde chytil nas brankar vyrovnavajuci gol, uff ale ustaaaaaaali sme, skoncime najhorsie stvtyyyyyy jupiiiiiiiiiiiiii 😵

viki ovula bola vcera, tak pozajtra ti to vyznaci neboj 😉

juliett99
25. feb 2010

uz som mrkala boze slzy a chlpy mi stali skoda ze som nepozerala a pritom sme s krpcom hore od 6. 😀 😀 😀
uz aj tak sme dosiahli historicke rekord ze sme postupili. klubuk dole 😵 😵 😵 😵

vikinka81
25. feb 2010

Ajoj Luciiik 😉

Asi sa stresujem zbytocne...ale uz to trva dlho... 😔 a minuly cyklus my vyznacil ovulu hned , tak asi preto 😒

lucul
25. feb 2010

zas mi nesiel kon 😠

viki nestresuj, pohoda, hlavne ze ovula bola, ja si myslim, ze u vas a u nas je len jeden problem a to - nacasovanie 😉

vikinka81
25. feb 2010

No ja som si myslela, ze ja mma chybu..lebo od piatku nam zhorel server a az dnes sa im to podarilo nastartovat, tak som si celkom myslela, ze to ma niaky spolocny suvis. 😉

Luciiik, nechcem sa stresovat, ale inak sa neda..a stym nacasovanim, svata pravda 😵

tigi
25. feb 2010

ahojte babule, konecne sa mi rozbehol kon 😠

SLOVENSKOOOOOOOOOOO!!! 😀 tak toto boli netvy ty kokso, sme boli s manzom hore uz od siestej a dopozeravala som cez net v praci. s kanadou to bude fuska, ale aj tak je to super uspech uz teraz. 😎

juli vcera bolo uplne uzasne, den ako stvoreny na prechadzky a travenie casu vonku, to sa aj malemu muselo v tak krasny den vonku lubit. 😵 🙂

lucul
25. feb 2010

ja viem moja, ja teraz cakam jak kura na ....., ci pride a ci nie 😀

ahojky tigi, no zapas bol nervaaaaaak ale vyhrali smeeeeeeee 😎
ja som dopozerala doma s bratom, oni mali prist z dovodu konania ZOH na druhu hodinu 😀, som ho viezla do skoly aby mohol dopozerat dokonca, taky bol stastny ked som mu to navrhla 🙂

tigi
25. feb 2010

luci aj chces ocikavat ten test? 😝 pozerala som ze minuly cyklus si mala LF 12 dni tusim, tie minule si mala rovnako dlhe?
jo a bracho ze ake vynimky maju, to za nasej ery nic take nebolo... ale vtedy ma hokej aj tak nebral nejak moc. 😀

lucul
25. feb 2010

zajtra chcem ocikat, len som v pomikove ci zoberem domov a skusim hned z prveho mocu alebo staci prist do prace a potom 😅
no ani za nasich cias take moresy neboli, a mna teda hokej a hlavne hokejisti brali uz v osmicke 😀

tigi
25. feb 2010

ja by som ocikala z prveho ranneho, kvoli najvyssej koncetracii pripadneho HCG, nech uz su tie bakule riadne. 😝 😵 🙂
no, ja v osmicke... musim porozmyslat, uz je to davno... 😝 asi este nic, az potom v prvom rocniku s vierkou som nadabila na nejakych ozajstnych chlapcov. dovtedy ma brali len ti z romanov.... 😅 😀

pikino
25. feb 2010

cafte micky. tu sa zije hokejovo kukam. 😀 😀 😀

my sme hore uz od pol siestej . desssssss. som hotova. 😒 a tento nezmar tu lieta ako batman. akurat si zasa treskla tu gebulu krpatu o zem.

ja som uz 25 den a ovula nikde zas mi to zacalo klesat . 😠

viki 21 den bola urcite pekne ti vyskocila hore teplota