Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
2. mar 2010

ja som este hladna. neviem co by som jedla.

juliett99
2. mar 2010

ahojky
dakujeme za pozitivnu energiu, Samik plackal na raty a dr mi dokonca povedala ze mu nemam davat dudlik ze aby sa okyslicil ☹ bolo mi ho luto.
nastastie vo vajicku a v aute mi zaspal a tak ked sme prisli domko tak som ho prelozila do kocika a spal az do pol 2 napapal sa a zas spinka v kociku teraz je z babkou sice spinka nekludne ale spinka 😵
uvidime co bude vecer 😝

pikino
2. mar 2010

jui hlavne nezabudni kazde dve hodky menit obklady. chuda majunke 😔

perla200
autor
2. mar 2010

no juli - my sme každé očkovanie niesli ťažko...prvé bez horúčiek druhé s horúčkami ale do 24hodín sme boli ok
piki - začala sa stavat na styri v sobotu v behúli je len ked si potrebujem súrne niečo urobit, inak trénuje na deke neboj sa🙂

vierka
2. mar 2010

no my mame dneska spaci den, teda maly 😀 spal to rano ako som tu bola, potom u susede na kave spal, spal vonku a teraz zase po papani zalomil... no mal by si nieco nechat aj na noc, lebo ked bude v noci buntosit, tak maminu asi porazi 😝 ved ani v telke nie je co v noci kukat, ked uz olympiada skoncila 😀

tigi - ciselka mam ulozene 😉
no ja idem zajtra na kurz masazi, tam budem tak do 12-tej, potom som chcela ist na skok aj ku Kike, ale tu mozem zrusit a previezt sa tam vo stvrtok... ale u nej som chcela byt len tak do 14.00 nakojit a ist domov, ale mozem kludne zabehnut aj tvojej mamine, to by nebol problem... po kurze ti zavolam a dohodneme sa 😉

perluska - mala musi byt krasnucka ked tak stvornozkuje, pokladik... ale to leti - na tych detoch je to najviac vidiet 😉 no my tiez na take navstevy ktore su dalej az neskor, malemu sa sice cestovanie paci, ale vy ste predsa len dalej nez sme zvyknuty s nim chodit 🙂 tak nieco potom rozhodne musime spachat 😵

juli - tak drzim palce, aby to bolo bez teplotky... ja asi pri prvom stepeni budem plakat viacej nez maly 😅

perla200
autor
2. mar 2010

noo je ako malý chrobáčik, ked tu velkú riťušu dvihne a pozerá sa a derie do predu je na zožranie....ale je to levica ona proste kým neprejde od jednej hračky k druhej bude bojovat....nevzdá sa a vôbec sa nejeduje ked jej to nejde....je superná....

no vierka - malý ma asi nejaký dobrý program v noci nebojsa...niečo si nájde....ja som zvykla pozerat opakovania esmeraldy alebo nejakej telenovely.....

kluara
2. mar 2010

ahojte!

prepáčte, že sa vám sem votriem, ale včera som tu zazrela veľmi pozitívnu správu od kasami - Kati, gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Lucul, samozrejme aj tebe 😉 a obom vám držím palce, aby ste svoje tehotenstvá zvládli do úspešného konca 😵

juliett99
2. mar 2010

tak babulky babka prisla z malym z hroznym revom ledva sme ho utisili uz ma aj teplotu dokonca sa nam aj pokakal ze sme museli kupat. teraz zaspinkal uz asi od unavy ☹ ☹ a ja smutim snim 😒 ☹ ☹ ☹

juliett99
2. mar 2010

jejej ahojky kluara ako sa dari tehulka??, takze cakate dalsieho chlapceka krasne 🙂

lucul
2. mar 2010

ahojte sunecky
tak som spat, kupila som si boticky - budu dobre ku kociku 😀 a aj sukienku, teraz este vynosim a dufam ze buduci rok sa do nej vtrepem 😀

no a u dr. v pohode, najprv na mna kukal a nechapal, ale potom sa tesil, zlaty ujo 😵 ale este nebolo nic vidno len taky bledy fliacik - vraj dutinka, dal mi utrogestan 2x1, ze staci ked nemam ziadny problem ale istota je gulomet, to povedal on 😀, a dal mi zobrat krvicku au au au

juli davaj mu obkladiky, viem ze noc bude tazka ale zvladnete to 😉

kluara
2. mar 2010

juli, ďakujem.... máme sa v rámci možností, od januára som na rizikovom, lebo som krvácala, ale už je po problémoch (dúfam)

a Samkovi skoré uzdravenie, nech je rýchlo fit 😉

juliett99
2. mar 2010

davame obkladiky ,, noc bude tazka ale ja budem pri nom a budeme aj spolu spinkat vo velkej posteli 😉

kluara verim a silno drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo 😉

luci takze super a kedy to povies mangelikovi?? 😉 tesim sa s tebou 😵 😵 😵

lucul
2. mar 2010

ahoj kluara dakujem, aj tebe gratulujem k chlapcekovi 😵

juli drahy to vie, jemu som ukazovala test s otazkou "co tam vidis?" 😀 tvaril sa, ze palicku vidi, ale ze to musi byt rovnako silna 😀

kasami
2. mar 2010

Kluara dakujem 🙂 aj tebe drzim prsteky 🙂 nevedela som, ze si mala problemy ... ☹

Julli ... aj moj Samko takto "zvladal" kazde ockovanie ... a to do dnes ☹ prajem skoru ulavu

Lucul tak super 🙂 ty uz si stihla aj doktora a on teba 🙂 perfis ... uvidis, setko bude v poriadku 😉 uz mozte vyberat mena 😉

lucul
2. mar 2010

ahoj kati, kazali mi prist a dohodnut sa s nim, ale oficialnu kontrolu mam az 26.3.
a mena uz mame vybrate, uz sa len dohodnut na konecnej verzii 🙂

a ty vlastne kedy ides k dr.?

kasami
2. mar 2010

Ja mam ist zajtra na krv ... a buduci tyzden mi skusia najst nejaky termin ... lebo doktor ma plno ... tak uvidime ...

a prezdrad mena 🙂 som zvedava 🙂

lucul
2. mar 2010

zvedavec 😀
dievcenske - Linda, Karolina, Viktoria, chlapcenske - Tadeas, Tobias, Adam 🙂

dnes som videla kraaaaaaasny kocik, kebyze nie som s maminou tak sa tej baby opytam na znacku 😵 skusala som daco aj najst ale nic som nenasla ☹

kasami
2. mar 2010

Krasne 🙂 fakt 🙂 aj mne sa pacia 🙂

ja kocar moc neriesim ... mam po Samkovi 🙂 co mal buggy a kamoska ho chcela od narodenia pre mal a vsetko k tomu dokupila ... a nakoniec mi to vsetko dala ... takze kocik mam v pivnici ... aj postielku mame ... aj prebalovaci pult ... mna tieto nakupy tento krat minu .... ale detsku musim nejako vymysliet ... lebo je tam velka postel 140tka rolldor a pisaci stol ... jaaaj a este zehliaca doska 😝

ale este mam cas ... aj ked dufam a verim ze nam to obom vyjde a budeme mat krasne zdravucke miminka 🙂

kasami
2. mar 2010

Jaaaj a este ..... som sa chcela spytat ... kedy sa to chystat prezradit rodicom ?

lucul
2. mar 2010

my budeme musiet kupit asi vsetko, prebalovaci pult uz je po segranke, aj veci by boli, to neriesim, dufam, ze v novembri uz aj vanicku dostaneme, este po bratrancovi, velka komunisticka 😀
ja som rozmyslala, ze kupime len klasika hlboky kocik, lebo sportak ma bratranec pre maleho super velky, tak ten by sme od nich kupili 🙂

neviem, kedy to povieme nasim, mam z toho obavy, minule z toho neboli moc nadseni, ale snad po tom co sa stalo to nebude take 😒

kasami
2. mar 2010

Luci ... ja tiez rozmyslam nad hlbokym ... ale zda sa mi to na tych par mesiacov blbost ... ked sa narodi v novembri a v marci v aprili uz ho nebudem isto potrebovat ... skor nejaku trojklku ku korculiam 😀

inak tie komunisticke vanicky boli uplne najlepsie .... su najvacsie a abatko ma v nich kooopec miesta 🙂

co sa tyka rodicov ... moja mama si musela vypit ked som jej povedala o tom, ze cakam Samka 😅 potom to druhe som povedala, az ked zacinalo byt dost zle 😅 a teraz .... budem musiet kvoli lyzovacke ... rozmyslam, ze pojdem, nech si maly este uzije sneh a troska s nim polyzujem ... taky klud .... len to budem muset priznat ... aby ma tato netahal na tie najhorsie zjazdovky 😅 ale este uvidim, co mi povie doktor ak si na mna najde cas ...

lucul
2. mar 2010

ja trojkolku nechcem, skusala som kamoskin x-lander a neuchvatil ma, bola som z neho sklamana asi by som ho niekde nechala kebyze je moj 😠
bratranec oni mali tiez hlboky, krasny, maly sa narodil v oktobri a pouzivali ho do maja, potom kupili sportak - Patron F4R a maly v nom este teraz v pohode spava, ma vela miesta a da sa dat uplne do lahu a da sa zvliect a oprat 🙂

no s nasimi je to dost tazke co mi je luto, ale co uz bud si zvyknu alebo budeme proste sami ☹

a na hory chod, cerstvy vzduch ti len prospeje, a uvidis podla krvy ci sa postavis na lyze alebo nie 😉

kasami
2. mar 2010

Luci ja som mala super trojkolku ... len mam pocit, ze sa uz nevyrabaju ... nemozem dopustit na Gesslein, kamosky mali hlboke a boli taktiez supe, ja som mala trojkolku, mala perfis kolesa, to predne bolo pevne, nie otacave ako teraz robia a mala aj brzdu na rucke .... ale je to blbost kupvat kocar ked mam jeden vhodny od narodenia doma 😅
takze ked t este raz napisem, klepni mi po prstoch 😀
radsej kupim ten jogging prives pre dieta 😀

to s rodicmi mi je luto ... aj ja to mam troska obtiazne ... ale to tu nechcem zverejnovat ... ale spolahnut sa na nich na 99% neda ...

lucul
2. mar 2010

este mozno to peg-perego trojkolka vyzera pevne, ale ostatne nic moc
ale ty ni nekupuj lebo dostanes po rukach 😀

rodicov radsej neriesme, dufam ze my dve budeme lepsie rodicky 🙂

dobre moja, idem si ja lahnut, nejaka som unavena, dobru noc 🙂

kasami
2. mar 2010

😀
dakujem 😀

aj ja ... idem si dat sprchu a do hajan 🙂

dobru noc

vikinka81
3. mar 2010

ahojte babule 😉

Tak vcera som sa k vam vecer nedosostala..tentoraz manzo obsluhoval notebook 😀 😀 , tak uz viem preco mu to vadilo.. 😀 😀

Tak vy uz riesite kociky...aspon vas potom zneuzijem..ked nam sa to raz podari 😀

Kluara ahoj...uz si medzi nami davno nebola..dufam, ze je vsetko oka..pozeram , ze cakate maleho Matka...superrr, tesime sa 😉

Juliatko ako ste zvladli noc ? ☹

kasami
3. mar 2010

Ahoj
Viki ja neriesim 🙂 ja mam 😀 bite ma ak spomeniem kocik 😀

vikinka81
3. mar 2010

Kati tak to mas super..ze uz to mas raz vsetko zabostarane....v dnesnej dobe, je vybava pre dieta luxus..samozrjeme ze sa da aj lacnejsie..ale matky chcu pre male len to naj,naj... 😉 🙂 a tymto sa to stava pre obchodnikov zlata bana 😀

kasami
3. mar 2010

Ano 🙂 mas pravdu ... v tomto je super byt druhorodickou 🙂 je to fakt ine ... vsetko ide tak nejak kludnejsie ...
Ked som cakala Samka, taktiez som chcela vstko naj naj najlepsie ... zhanala som vsade ... dokonca som chcela dat donies kocar z nemecka 😅 dnes som si vedoma ... ze sa da aj inak 😉 ale viem, ze pri prvom babatku je to "sialenstvo" uzastne a ze to je uplne normalne ... asi si kazdym tym musime presjt 🙂 vsak vidis pisem tu kociku a ziaden nechcem a nepotrebujem 😅
Dnes som bola na krvi ... zajtra mam ist na hematologiu a 22.3. mam ist na utz ... tak uz nech je 22 😀

pikino
3. mar 2010

cafte micusky.

my sme dnes zas o siestej hore tusim teraz zalomila. ale inak des o jednej sa so mnou tlacila v posteli. dnes som jej nasa prerezany ocny zub. su to svineeeee. 😠

gesslein je super. nemozem sa nanho stazovat. 🙂