Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
5. mar 2010

bre ranko bablky

takze tehuly mate to potvdene takze bacha bacha 😵 😵 tesime sa s Vami.

my sme vcera boli na vylete maminka zvladla soferovanie na 1 aj s malym:Boli sme az v Belusi pozriet kamarata o mesiac mladsieho. Jeho maminka na neho cakala celych 17 rokov 😕 a dockala sa 😵 😵
foto som zatial pridala len na FB 😉
je o mesiac mladsi a ma o 1,5 kila viac ako nas chrustik 😀 😀 😝 😝 😝

juliett99
5. mar 2010

sorry bre ranko babulky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

perla200
autor
5. mar 2010

ahojte

juli - ako dost dlhý čas čakala teta....a kolko mala ked porodila?

juliett99
5. mar 2010

ahojky Jani
no teraz ma 36-37 rokov to je kamaratka mojej mamy. Veru tam to uz bolo vselijaka aj na rozchod boli od seba cca Pol roka a muz sa vratil ze on bez nej nemoze byt.Ze aj ked miluuje deti tak ju miluje viac a vidis nakoniec sa dockali sama nechapala ze je tehotna skor si myslela ze bud ma nejaky zapal alebo ze prechod . A jej gynkolog skoro spadol zo stolicky 😀 😀 😀 😝 😝 😝

lucul
5. mar 2010

dobre rano

juli to fakt? teda 17rokov je dost dlha doba 😕, ale aspon vidno, ze priroda je nevyspytatelna 😵

juliett99
5. mar 2010

fakt moja ,, 😵 😵 😵 😵

ako sa citis??
inak som citala ze s vasimi je tazko co sa tyka tehulkovania mrzi ma to ale hadam tento krat to uz lepsie znesu 🙂

lucul
5. mar 2010

juli citim sa normalne, neviem, keby ma nepobolievalo brucho a netrpli mi prsia a nemala som obcas hrcu v krku, tak ani netusim nic 🙂
s nasimi je to tazke, oni ma od mojich 18tich beru ako soplave decko a hlavne mamina ma nechce ani za svet pustit z domu, uz vymysla ako zariadit aby som sa ja neodstahovala a tatko zas vymysla aby som sa nastahovala k nemu, fakt na hlavu 😠, keby aspon do tych 18tich mali o mna zaujem

lucul
5. mar 2010

ozaj baby, pozerali ste uz tu novu verziu konika? ak by ste nemali nic proti, mohli by sme potom tuto temu zalozit v sukromnych skupinach a povolit pristup len cosmoskam, aj s albumami to tak ide, dovoli sa prezeranie len komu chceme 🙂

tigi
5. mar 2010

cafte zeny.

juli az mi behali zimomriavky po tele ako som si to precitala. paaani, 17 rokov, no to verim ze lekar skoro spadol zo stolicky. 😵 😀

luci pozerala som tu novu verziu. myslim ze to bude celkom zaujmave po novom. uvidime. mozme kludne zalozit sukromnu skupinu, aj tak sem uz nikto novy nechodi a aspon budeme mat viac sukromia. 😉 🙂

lucul
5. mar 2010

ahojky tigi, ved to a nikto nas nebude na tajnasa citat 😀
ozaj, ty si kolky DC?

tigi
5. mar 2010

hej, sukromicko bude lepsie. 😝 🙂 dnes som 15 DC. dnes mi dost klesla teplota a nebyt v stredu u lekara, tak si vcil myslim, ze mozno ide ovula. 🙂

lucul
5. mar 2010

a nemohol nejaky folik nahodit raketovu rychlost a dorast? 😕
a odkedy beries clostyl?

tigi
5. mar 2010

asi skor nie. fakt boli na utz len malinke. on mi vzdy ten monitor natoci tak, aby som videla. folik rastie rychlostou mozmo 2mm za den a to by nestihol dorast do takej velkosti aby praskol. clostil mam zase brat 3-7 DC, ale az ked pride ms. ja tomu ale este davam cas, sama som zvedava co sa z tohoto cyklu vyklube. dokino hovoril, ze dolezite je, ze foliky tam rastu a tym clostilom im pomozeme. ja som ale skor zvedava, ze ak rastu, ci nedorastie sam aj bez clostilu, len mu to bude trosku dlhsie trvat. 🙂 minuly cyklus to totiz tak vyzeralo, tak uvidim ako tento.

lucul
5. mar 2010

tak to som zvedava, bodaj by dorastli a este aj splnili funkciu, to by bolo 😵 😵 😵
a ak nie, tak tfuj tfuj tfuj clostilu 🙂

vikinka81
5. mar 2010

Ahojte babulineckyyyyy 😉

Juli, teda tak tomu sa fakt hovori zazrak prirody......je to mile, ale aspon laska vsetko vzdy da dokopi a este viac udrzi vztah..ved mi zeny mame intuiciu preco sme si zobrali nasich muzikov..aj ked niekedy by sme ich asi pekne... 😕 😵 😉 🙂

Piki tak to je pekne od muzika, ze ti daroval taky krasny darcek...to je ta kubanska restika ?

Tigustek, a pijes aj alchemilku? ...tfuj, tfuj nech pekne rastie ..mozno sa to podari na vikend..tak sup, sup do postielok 😀 😀 😀

Ja som sa este nedostala k novej verzii..ale som si aspon precitala, co ponuka nova verzia a tiez sa mi zda , ze bude lespie si spravit nasu skupinku...aj tak sa knam uz davno nik nepridal..a budeme si tam pisat aj nase sukromne veci o ktorych vieme, vsak sa uz pozname...a konecne si tam mozme dat aj fotecky 😀 😀 😉 🙂

Lucuulik..., tak super ze si to zatial takto uzivas..aj mna uz boli druhy den brucho, fakt desnee...kebyze nemam teploty vysoke, tak si myslim, ze bud ovula alebo tehu....ale pocitam, ze zajtra zacne klesat 😉 🙂

tigi
5. mar 2010

to by ma tesilo najviac, keby sa to podarilo aj bez hormonov. 🙂 preto ich aj tak v duchu povzbudzujem 😀 inak aj ta pupalka sa mi celkom pozdava, vyzera to, ze to ucinkuje. len uz mi dochadza balenie a v dvoch lekarnach kde som sa pytala, tak ju nemali. musim este skusit pobehat.

dneska si chcem ist pozriet zaclonu do kuchyne, taku len kratku a skor nieco ako zaves, nie cez cele okno. 😵

a som ti aj zabudla povedat, bola som v pondelok zase na zumbe, ale bola tam ina precvicovatelka, ale teda skoro ma z nej porazilo ty kokos. pocuvaj my sme polovicku cvicenia len kruzili panvou, vrteli zadkom, natriasali zadok a zase kruzili panvou. celu dobu sa pri tom ta cvicitelka obdivne pozerala na seba do zrkadla a nam vytrcala ten svoj maly zadok. uz som sa normala zacala obavat ci tam nechce nejaku zensku na tie pohyby ulovit. 😀 ale teda ti poviem, keby tam bol nejaky chlap, tak by z nej cele cvicenie nestrhol oci. 😝

lucul
5. mar 2010

viki priznaj sa, urcite si mala v mrazaku manzov material a v spravny cas si aplikovala 😀

baby prave som sa dozvedela, ze kamoska caka syna 😵

vikinka81
5. mar 2010

Lucucuuul, zeby 😀 😀 😀 😉 Neviem...., co to znaci....mozno zeby polku mesiaca ta jedna spermoska..sa tam drzala nohami zubami 😀 😀 😀 😀

Tigustek..takze akoze si ju hned oznacila..za inu dimenziu, proste vam chcela ukazat aka je na pysna.... a pretrcala sa..a mozno si myslela, ze v skupinke bab niekoho ulovi.... 😀 😀

Luculik a ty si nechces dat zistit pohlavie v Genetone 😉 ... 🙂

pikino
5. mar 2010

ahojte micky.

ja tu len tak lebo jednou rukou sa pise dost blbo 🙄 a est emi tu niekto aj trha vlasy. 😝

lucul
5. mar 2010

tigi u nas nastastie je to take rozne, polovicu uz sa len tvarim, ze cvicim, aj anka si to vsimla, vraj sa ulievam, tak som jej povedala, ze sa coskoro dozvie preco 😀, ale tiez sa pozera do zrkadla ale niekedy mam pocit, ze smiruje nas 😀 a k nam chodi aj jeden ujo, ten je paradny 😀

viki pytala som sa na to draheho, stoji to do 72e, tak mi povedal, ze uvidime, ale ved naco ked o mesiac to budeme vediet z utz 😀 😀 😀 , vtipalek, som mu vysvetlila, ze urcite neuvidime az najskor o 4mesiace 😅

vikinka81
5. mar 2010

Ved to, ze clovek je netrpezlivy, hned sa chce dozviet co to bude..a potom to mas na krku cely zivot 😀 😀 , kedysi ked nase maminy rodili, nevidel celych 9 mesiacov UTZ a cele tehu bolo tajomstvo, co sa to narodi 😀 😀 a dnes sa uz dozvies vsetko, len treba prachy 😀 😀

Piki sevas, tak uz sa vlasy trhaju 😀 😀

lucul
5. mar 2010

caf piki, nedaj saaaaaaaaa 😀 😀 😀

viki presne, toto som vcera povedala tej mojej uzasnej kamoske 😠, len hovadiny hlada na nete a stresuje, vraj kde sa ma o tom dozvediet, tak som jej povedala nase mami nemali nic take a aspon nestresovali, tak sa so mnou nevyprava 😀

vikinka81
5. mar 2010

Lucikk na dobrotu za zobrotu, pekna kamoska..neni moc urazlivka...joj to tak milujem, takych urazlivcov, po riti jednu 😀 😀 🙂 a pritom chces len dobre, 🙂

No idem vas nachvliu opustit, musim ist nieco vybavit..a tak sa mi nechce zdvihnut tu moju prdel tazku 😀 😀 😵

kasami
5. mar 2010

Ahoj Babule 🙂
ja len tak na rychlo ... za chvilu letim na nechty 😉

tak ja som sa vcera priznala mamine ... a rekacia ... ze co na to moj muz 😅 a potom len suche konstatovanie "no neviem, ci to je dobry napad" ... potom odo mna odisla a myslim, ze isla domov si nieco dat 😅 na ukludnenie 😅
tak som zvedava kedy sa mi najblizsie ozve a zase ma zdube 😕

inak ta nova tema s obmedzenym pristupom a fotoalbumami iba na poveleny pristup by bola super 🙂

jaaaj a co sa tyka pohlavia babatka .... ja dufam, ze bude take mimco ako bol Samik 😀 ten bol vidiet asi od 15steho tyzdna 😀 na kazdom utz sa chvalil, ze je chlap 😀

pa zatial letiiim

lucul
5. mar 2010

kasami pozeram, ze to mas take mile ako ja 😠, co ti rodicia cakaju 😠 😠 😠
ja neverim, ze sa nam ukaze, u nas v rodine sa ani jedno dieta neukazalo, len na 3D nejak ukecali tie deturence, tak necakam ani od toho nasho, ze sa ukaze skoro 😀

pikino
5. mar 2010

to co su za rodicia do riti. ach jo baby nestresujte sa zbytocne hovadinami. 😠

lucul mozno to vase bude extra speci. 😀 😀 😀

este to som scela ze ta moja teta tiez bude mat prve babo v 45. cakali skoro 20 rokov. 😅 sa ani necudujem ze uz jej tieklo na karburator. 😝

lucul
5. mar 2010

piki v com? ze ani 3D neodhali co to je 😀 😀 😀 ja by som sa necudovala 😀

pikino
5. mar 2010

neeee ze roztiahne nozicky tak v 16tt. 😀

lucul
5. mar 2010

jedine ze bude po tatovi, co nechcem, takze nech ich len prekrizuje 😀

tigi
5. mar 2010

luci a co ked neukaze, aspon budes mat prekvapko pri porode. 😀

baby ja sa tu "bavim" na policajtoch vcil, stoja tu rovno pred nasou firmou a meraju rychlost. kokos, ten co mera je jaky akcny, skoro sposobil dopravnu nehodu, lebo naposlednu chvilu zastavil dodavku a za nou auto ju skoro naburalo. ale teda bilancia - za 10 minut 4 pokuty.