Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
9. mar 2010

taaakze, to mame dnes od piatej do siestej a vo stvrtok od tristvrte na sedem do stvrt na devat, to mozes rovno zalomit na spanok do postele potom. 😝 😀 v pripade vynimocneho stavu napriklad v stredu ti dam vediet 😝

zachvilu vyrazim na obed, co mas dneska papat?

leri
9. mar 2010

ahojte zaby.........lucul, drzim palce aby to dobre dopadlo ..........a uz ziadna zumba 🙂
piki, my uz slapeme tyzden vo velkacskej autosedacke 😀

u nas vsetko po starom, alex stale vacsi a moje ruky stale svalnatejsie........ 😀
a ako vzdy........idem sa zgrcat od roboty, ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
a tigi, neryp s diplomovkou, mam len 9 stran a uz by som to mala odovzdavat, neobetujete sa niektora a nenapisete mi to?

lucul
9. mar 2010

ok pisem si povinny oddych za troch 😀

dnes mam taku ble polievku, tak som volala drahemu nech mi daco donesie, mam chut na salatik, som zvedava co dotrepe 🙂

fuj, ale zacina mi byt zle z tych liekov ☹

lucul
9. mar 2010

ahoj leri, ty nasa smirovacka 😀, ne uz som dozumbovala, vcul to nechavam tigi, ta hopsa aj za mna 😵

ja sa neobetujem, ja mam este stale nocne mory z tej mojej 😀

leri
9. mar 2010

nejaki dalsi dobrovolnici???? 😀 😀 😀
no ked ti mam pravdu povedat tak uz ani smirovat nemam cas..........ale prehlada mam 🙂 cakam stale na tu chatu co sa tu stale vyhrazate ze zorganizujete a nejako nist nist 😀

lucul
9. mar 2010

ja som navrhla jar, ale asi bude musiet piki po mna prist 😀 (ta skolabuje ked si to precita)
to bude megachata? len dufam, ze sa s pupkom prida este niekto okrem mna 😅

leri
9. mar 2010

spravime tam hromadne lezovisko pre deti a pupkane 😀

lucul
9. mar 2010

hehe ja a kopa deti 😀, ale silno pochybujem ze malu simonku donutime lezat na mieste 😀, v nejakom aprily alebo maji bude so mnou lehnit uz asi len patko 😅

kasami
9. mar 2010

Ahojte babulky 😉

Lucka drzim paste aj palce 😉 nech sa ti c najskor polepsi 😉

perla200
autor
9. mar 2010

čaute kočeny....vsetkým držím palce čo mam držat🙂))

no nasu simonku neudrží na uzde ani hergot páter....najlepšie je ked stvornožkuje po plávačke narazí si hubu denne 100x...ale aj tak tam ide....

ja som za chatu....ja idem fakt!!!! bude prča....

tigi
9. mar 2010

babule bola som odpojena od netu, mali sme tu servis.

leri jaaaa sa tiez nehlaaasim, videla som ake s tym mali segry nervy, obvzvlast ked jednej rupol pocitac aj s diplomofkou 2 tyzdne pred terminom a bracho zachranoval co sa dalo. budes to mat asi vesele este... 😅 😝

kasi ahoj 😉

luci mozes pomaly zahajovat silny veget, mozes si aj zdriemnut ked sces 😝 aspon prespis tu nevolnost z tych liekov. 😒

pikino
9. mar 2010

cafte.

lucul ty co do ritky? nestvite ma obaja. a ja mam soferovat na chatu no snad to psychicky predycham prinajhorsom budem soferovat v mdlobach. 😀 😝

autosedacka objednana teraz varim svieckovu prvykrat vzivote tak snad bude jedla 😀

perla200
autor
9. mar 2010

tak ideme????????????????

pikino
9. mar 2010

este otazka pomestime sa tam vsecky vobec? 😝

vierka
9. mar 2010

caute baby 😀

rychlo pisem kym je maly zalomeny vo vajicku, sme prisli domov... zubar v pohode, zub konecne spraveny a ze 25 eury... a ze maly sa naramne smial, ked pocul z nutra vrtacku a maminka trpela 😅 😀 zajtra na gyndu, tak som zvedava, ci sa bude smiat aj na tom ked bude doki do mna rypat 😀 😝
no a maleho som bola nakojit u jeho doktorky a hned ho odvazila a ze 6 kil 😕 to maju niektore trojmesacne babatka 😀

lucul - co to tu citam??? drz sa mojenko, drzim palce, myslim na vas, nohy hore a malej (ja verim, ze to bude nevesta pre nas) odkaz nech pekne poslucha maminku, ze taku lasku aku jej da maminka, jej na tomto svete neda nikto a ze jej das aj modre z neba urcite, tak nech pekne poslucha 😉

ja ked pojdem do prace, tak sa mozem opytat na chatu kde sme boli ci nemaju nejaky volny vikend - chcete??? 😀

tigi
9. mar 2010

baby podla mna by to mala byt dostatocne velka chata s vela parkovacimi miestami, pretoze casy ked sme sa styri vosli do jedneho auta su fuc, budeme musiet dofrcat uz na viacerych autach. 😝 😀 taktiez by tam malo byt dost miesta pre deticky co uz behaju, nech sa maju kde hrat a izieb aby sa navzajom nerusili ked budu plakat, lebo ako pri poslednej navsteve spustil jeden, druha sa hned pridala. 😀 ak taku chatu nejdeme a bude vam to vyhovovat, jaaa problem nemam. 😵 🙂

pikino
9. mar 2010

a hlavne nech neni daleko. 😝

cicus ze 6kil. 😅 ty kokso tolko maa moja ked mala pol roka. 😀 pekne papa zlatino.

vierka
9. mar 2010

😅 ze zlatino 😕 to uz je oboooooooooooooooooooooor 😝 😀

vierka
9. mar 2010

ved musi vsetky frajerky dorast aby ich mohol pestovat 😀 😀 😀

lucul
9. mar 2010

jasne baby poctivo lezim a oddychuj, dnes som hodinu aj za tigi 😀
tigusik, dufam, ze nebudem mat svalovicu 😀 😀 😀

a k chate, vraj tu v harmonii je nejaka chata pre rodiny s detmi, ked vygooglim tak hodim typ 😉, ale to je zas asi daleko pre leri a perlu 😒, dalsiu fajn co poznam, tak je az v terchovej 😅

perla200
autor
9. mar 2010

no ja ked pôjdem tak fitlopta, kočík a minimalne dve kilá mrkvy, zemiakov, cvikly a litre lucky:!)))))))))))))))))))))))))))

leri
9. mar 2010

ja ked pojdem tak styri hippky, moje prso a kociar, my nie sme fajnovi ako simca.........alebo sa prizivyme na tych dvoch kilach mrkvy a budeme im spolu varit...........ja nemam problem ist aj do michaloviec na chatu, my cestujeme stale niekde, akurat potrebujem velku postel, lebo tie nocne utoky by som neprezila v zdraviiiii, ja pred nim utekam do milanovej postele 😀

kasami
9. mar 2010

Ahoj ....

Lucka si tu ? neviem na teba prestat mysliet ... ako sa citis ?

lucul
9. mar 2010

ahoj moja, obcas mrknem lebo som sama, drahy maluje ☹ pridu nam urobit tu kupelnu

neboj, citim sa fajn, lezim stale, chodim len na wc, ale zacinam mat zimnicu a zacina mi byt zle 🤐
ale stale rozmyslam nad tou velkostou 😒

kasami
9. mar 2010

Mojka netrap sa ... ja viem, ze je to tazke ... ale aj psychika je dolezita ... lezkaj a oddychuj ... papas aj kyselinu listovu ?

lucul
9. mar 2010

ja viem, len stale to ratam ako magor a nijako mi nevychadzaju 4tt 😠
nie, dr. mi kazal radsej vela salatov, zeleniny a ovocia a to je jedine co mi chuti takze pohoda 🙂

kasami
9. mar 2010

Mohla by som ti zajtra doniest jedno balenie ... dostala som teraz na predpis 3, takze ak by si chcela v pohode 😉

a mas ist aj na kontrolu ?

lucul
9. mar 2010

nie dakujem, keby bolo treba r. mi donese 😉

dohodli sme sa na toho 26. ak by nic nebolo, ak do vikendu spinenie neprestane tak v pondelok mam naklusat k nemu, ak by bolo silnejsie alebo sa objavila jasna krv tak mam prist okamzite alebo na pohotovost

kasami
9. mar 2010

No keby si si to rozmyslela daj vediet 😉

drzim paste 🙂

ja mam ist na utz 22. a tiez mam troska obavy ... stale ma boli brucho ☹ vo stvrtok mam vysledky z hemato ...

lucul
9. mar 2010

mna sa pytal ci mam bolesti, tak som mu povedala, ze len take krce ako pred menzesom, na to mi povedal, ze to je v poriadku 😉

ja mam s tabletkami problem, mna bolieva zaludok, uz je dost tento duphaston, ble 3x denne 😒 ale co nepretrpime pre tych prckov 😵