Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
5. aug 2009

piki ked to bude teraz hned tak na pravom, aj tak ma teraz boli tak aspon bude mat dovot 😀

vierka - toto bola ze vychova robenia deti, chapes motylik vcielka a iny hmyz spravy s kvietkom dieta, pride bocian alebo vrana a prinese ti to, zaaaaaadna robota

vierka
5. aug 2009

lucul - takze v podstate sa na tych detoch najviac namaka hmyz 😀 😀 😀 tak to som ja potom ina larva, ked som to vsetko zvladla 😀

pikuska - no ved aj my sa tesime 😀

lucul
5. aug 2009

vierka fakt, gratulujem k triple testom, takze uz len minimalne 22tt a mas tu drobca, krasneho a zdraveho 🙂
a ozaj, ako vies, ze si to zvladla, co ty vies kto ti ho doniesol do bruska, mozno to bol bocian alebo iny vtak 😀

vierka
5. aug 2009

no a este minimalne 3 a mozno uz budem vediet co to je 😀

no ja neviem co to bolo, bolo to take rychle 😀 a tvrde 😀

lucul
5. aug 2009

pochybujem ze vies co to bolo ked to bolo rychle 😀

perla200
autor
5. aug 2009

ahojte, my sme mali ťažkú noc🙂 simonka ukázala čo dokáže urobiť s rodičmi....fuuuu ty kokso....do pol štvrtej pozerala na nás a nie a nie spať.....takže ideme dospávať

bambi7
5. aug 2009

cafte mame teplotku z ockovania davame paralen sos ako nam povedala lekarka celu noc bola pri mne a drzsla mi prst taka bola zlata ...hladkala som ju po hlavke......
snd zajtra nam bude lepsie a vy ako?

lucul
5. aug 2009

ahoj perli - len si pekne pospinkaj ked mozes 😉

ahoj bambi - tak nech malinkej rychlo klesne teplotka a je zase v poriadku a ozaj k vcerasim prvym meninkam jej prajem vsetko najlepsi, vela stasticka, zdravicka, lasky a nech ju rodicia posluchaju
😵

vierka
5. aug 2009

perluska - treba to dostpat hned ako aj mala bude normalnejsie spat... aby ti to potom nechybalo...

bambi - majinka ma teplotku z toho ockovania... verim, ze zajtra to uz bude lepsie a ze teplotka rychlo ustupy...

lucul - ved to, co ked to bude naozaj ten cernoch, ako to doma vysvetlim 😝 😀

pikino
5. aug 2009

lucul praaaaask nech ti padne na uzitok. 😀

bambi neboj teplotka klesne rychlo. nasa mala iba taku malu teplotku ani paralen sme nedavali, len treba stale menit studene obkladiky na nozickach.

perlus welcome to reality. 😀 😀 😀

lucul
5. aug 2009

vierka, staci povedat ze si si to v tej rychlosti ani nevsimla a inak, uz som ti vysvetlovala, ze vsetky sa rodia cierne, treba dat len vyvarat 😀 , ved co myslim co robia v brusku, sak sa opaluju celych 9mesiacov, hotova amerika a all inclusive 😀

piki - nemas ruku zlomenu? stihla som sa uhnut a za mnou je stena 😀 😀 😀

ozaj baby, to viete ze zenske telo pocas tehu vyprodukuje 168 l plodovej vody 😨

pikino
5. aug 2009

troska oskretu. a co sa uhynas ked sces monokel. 😀

inak baby viete mi vysvetlit co znamena slovo slendrian? moj muz ma tak dneska oznacil. a ja nechapem. 😀 😅

vierka
5. aug 2009

lucul - no ja som ochotna este obvinit aj mangela z toho 😀 ved on mi nechce davat auto a takto ja musim chodit domov hromadnou dopravou a co ja viem, kto za mnou stoji v autobuse 😀 😀 😀

a ako kam tu plodovu vodu dava??? 😕

lucul
5. aug 2009

vierka - takto to vysvetlis 😀 😀 😀

Učiteľ sa pýta detí, čím su ich otcovia.
- Náš ocino je predavač.
- Môj otecko je doktor!
- A môj foter je podnikateľ.
Prihlási sa Erik a s plačom hovorí:
- Môj otec je taxikár, ale mama si nenapísala číslo auta

bambi7
5. aug 2009

nam lekarka kazala ak bude teplota a bude plakat a vecer tak strasne plakala a ten sirup ju trosku ukludnil tlmi to aj bolest.....no uvidime

lucul dakujeme 🙂

lucul
5. aug 2009

piki - nieco mi to hovori, ale momentalne neviem co, ale viem ze ma to uraza, tak sa uraz 😀
a ja som monokel nestela, ty si mi ho chcela urobit a ja som sa nebranila ale uz som sa zacala 😀

vierka, netusim, to mi povedal drahy, zas kukal nejaky naucni serial o detickach v brusku, ale vydychol si, lebo to nekoncilo porodom, to uz neukazali 😅

dobre babule, idem ja na masage, tesim tesim a vierka vecer cakaaaaaam aj na slonika. papa 🙂

vierka
5. aug 2009

lucul - este ze ja viem na ktorom autobuse chodim 😀 to je lepsie nez keby som chodila taxikom 😀
ale teraz mi napada, ze moj svagor je autobusar, tak sa vyhovorim asi na vlak 😀 😀 😀

speci kvoli tebe ho odfotim 😀 a ked myslis ineho "slonika" tak toho by ti mal poskytnut priatel 😝 pa pa pa 😀

pikino
5. aug 2009

vierka ty sa nezdas......

lucul ok urazim sa. 😀

vierka
5. aug 2009

ja??? a v com zase??? 😀

pikino
5. aug 2009

ze otcom tvojho dietata je autobusar. 😀 a este sces kamuflovat strojvodcom. 😀 😝

vierka
5. aug 2009

pche, ved ja sa viem vzdy vynajst 😀 len musim najst nejakeho cierneho autobusara a este ciernejsieho strojvodcu 😀 😀 😀

pikino
5. aug 2009

jedine ze najdes parnu lokomotivu

pikino
5. aug 2009

ok idem ja. uspat krpatu a potom zehlit jej garderobu. 😀

perla200
autor
5. aug 2009

no už som hore....viem pikinko, rátala som s tým, ale manželík ma zastúpil.... pestoval a pestoval...poviem vám, tá fit lopta vám je paradny výmysel.... ale postupne sa učíme čo a ako, už viem, že ked sa zobudí nechám ju hore aspon dve hodiny a potom lepšie a dlhšie spí.... no byť matkou nie je žiadna sranda🙂

juliett99
5. aug 2009

piki no to teda xixi a dokonca zadara 😀 😀 😀 😀

vieri zajtra by chceli zacat robit krov no to este netusim jak dlho im to bude trvat.. 🙂
veru dnes zatial neprsalo ale od TO sa uz mraci dost ciernava tak ako vcera takze asii tu bude pohotovost 😉

inak babenky vcera vecer ked som ukludnila mamu,, mi stvrdlo brusko na par minut a potom sa to zazalo opakovat 7-10 min tvrdnutie s bolestami v podbrusku,, bala som sa ze uz je maly na ceste no chvalabozku sa to vsetko zastavilo..

lucul zlatko podlahy nam budu robit az ked bude zastresene 😉

pekny vecer vam prajem,, paaa

tigi
5. aug 2009

juli nam robili krov take dva - tri dni, ak bude potom na nom folia, uz ste zahojeni. 😉 uz by prsat nemalo, hadam ten dazd uz da pokoj. tvrdlo brusko?? stavba neni dobre miesto pre tehotnu maminu na rizikovom 😒 snaz sa udrzovat v klude juli, posledne co potrebujes je teraz sa stresovat.

lucul
5. aug 2009

juli ja som myslela krov, len som si nespomenula jak sa tomu nadava, proste to aby vam uz nezatekalo a kde sa budu potom robit podlahy, chapeme sa nie? 😀 ale hlavne ziadne stresy, snaz sa byt v klude, ja viem ze sa to hovori lahko, ale aspon kvoli samkovi 😉

lucul
5. aug 2009

vierka asi tu dnes nebudem, musim ist do metra 😠 , keby sa zadarilo tak priiiidem
pekny vecer prajem vsetkym 🙂

vierka
5. aug 2009

juli - tak dufam, ze sa cernota rozonala, lebo tu to vyzera v pohode, ani mracika myslim,.. tak drzim palce aby bola dnes lepsia noc a najblizie dni...
tvrdlo brusko!!! 😕 mojka, davaj na seba velky pozor, ja viem, ze sa mi to lahko pise, ale hlavne klud moja!!!

lucul - no a ja ti zelania plnim na pockanie... minule video s bocianom,... dnes som ti dala do albumu riadny chobot 😝 😀

vierka
5. aug 2009

pche a este som aj prepracovala tabulku a uz je v albumiku pridana... a mangel dnes robil veceru - vynikajuci gulasik a uz som aj napratana 😀

dneska sa mi dariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😝 😀