Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
25. aug 2009

no ja sa zasa nehram s cislami - nam vyslo ze 4 😲 😅 🤐

a aky nevinny albumik - take babenko zlatucke a potom ze booooom - sexualna tabulka 😀

lucul
25. aug 2009

to babenko je bratranec, ale uz ma 3roky o mesiac 🙂

pikino
25. aug 2009

lucul to uz je taka selma zubata prefikana, ale fotku ma dobru 😀

vierka
25. aug 2009

no ved hovorim ze hijoooooooo 😀 😀 😀

pikino
25. aug 2009

ved hovorom velka pardubicka, vierka ja som jemne ziena ja na konika 😀

lucul
25. aug 2009

o prefikanosti ani nevrav, to je az moc, ved ked ponachadzam fotky, tak supnem na fb,
teta taketo hovadiny robi pravidelne, tato fotka bola na oznameni, ze sa narodil, a bolo tam, ze balicek dorazil dna ... o ... zo sanatoria koch 🙂

vierka
25. aug 2009

tak ale to je dobre oznamenie 😀 😀 😀 take ine 😀

ale baby, teraz vazne mi napadlo, ze budem asi inu pesnicku ododnes inak ponimat ked ju budem spievat krsniatku, aj sa budem asi pri jej spievani usmievat "Hijo, hijo na konicku, do Presova po psenicku, hijo het, hijo het, hijoeta hijo het" 😀 😀 😀

pikino
25. aug 2009

teta ma dobre napady. 🙂 ja sa uz tolko chystam ze nakupim nejake hovadinya pofotim malu ale som leniva ako voska zelena. uz len nejaku lienku na mna. 😀 (co to trepem ja som vcielka, momentalne vstave strajku)

lucul
25. aug 2009

tak to ma nenapadlo 😀 😀 😀 ale s tymto ma napadlo, ze urcite uz nebudem drobcovi robit, "takto idu pani, takto idu vojaci, takto idu sedlaci" 😀 😀 😀

pikino
25. aug 2009

vierka neroooob ja som ju doteraz malej vrieskala, uz nebudem.

lucul
25. aug 2009

ona na kazdy mozny sviatok spravi daco, ona aj mne robila oznamenie k promociam 🙂

vierka
25. aug 2009

pikuska - ale zase co sa za mladi nauci, v starobe akoby nasla 😀 😀 😀

dobre babulky, pre dnesok sa s vami lucim, idem na nakup a potom ku segre na "kavicku" 😀 😀 😀
dneska mi bola vazne ctou tu s vami byt 😀 dobre som sa zabavila...
tak sa majte a krasny zbytok dniku zelam 😝 😀 aj s konom, aj bez 😝 😀

lucul
25. aug 2009

maj sa vierka a pekny zvysok dna 🙂

pikino
25. aug 2009

caaaf vierka, bud dobra a hlavne slusna na tej kavicke nech nam nerobis hanbu 😀

ja ti dam v starobe,, naco jej to bude v klastore? 😀

ja som si robila sama svadobne oznamenia.

tigi
25. aug 2009

caf cica 😝

piki ja som si tiez robila sama svadobne oznamka a doteraz sa mi pacia tak, ze ine by som nechcela. 😀

lucul
25. aug 2009

jake ste vy sikovne, ja na to nemam nervy 😅 , navrhnut by som mozno navrhla, ale spravit nie

lucul
25. aug 2009

dobre babulky, idem aj ja, nastartujem ten moj vianocny stromcek a ficim, snad mi to dnes spravia v servise.
majte sa krasne a uz sa tesim na zajtrasiu debatu o vsetkom ale hlavne o hovadinach 😀
papa

pikino
25. aug 2009

sme klub mladych sikuliek. 😀

lucul hlavne mu nerozbi gule. 😀

a ja idem upratovat lebo vecer ku mne maju prist kolegyne a tu je bordel jak v tanku.

vierka
26. aug 2009

no caute baby 😀 😀 😀

no tak ja som bola vcera na navsteve az mooooooc slusna... az dokial neprisiel moj 1,5 rocny "zverenec" a nezavesil sa mi na nohu so slovami "Hijo, hijo" 😀 😀 😀 chcel pohojdat na nohe a zaspievat pesnicku 😝 ale zvlastne ze s tym prisiel prave vcera, lebo to uz minimalne pol roka na mna nevytiahol 😀 😀 😀

a vecer som si kupila od susedy kraaaaaaasny fusak do vajicka 😀 tak sa z neho vytesujem... je taky sivo-zlty (dneska odfotim a hodim do albumu) 😉

vierka
26. aug 2009

A prajem vsetko najlepsie k dnesnym meninam vsetkym Samkom 😀 😀 😀

lucul
26. aug 2009

dobre rano babulky 🙂

aj ja prajem vsetkym Samkom vsetko len to najlepsie a nech ich rodicia posluchaju 😀

vierka
26. aug 2009

lucul - no cau... uz som chcela odist do archivu ked tu nikto nie je, ale aj tak tam budem musiet za chvilu ist 😅

no jasne, to je najdolezitejsie, nech rodicia posluchaju!!! 😀

lucul
26. aug 2009

no caf tehula 🙂 , to je pekne ze do archivu, ides sa zasivat? 😀 😀 😀
ozaj, uz mam auto opravene, jupi sa tesim 😎

vierka
26. aug 2009

nejdem sa zasivat - mam tam roboty ako na kostole 😅 a preco je vlastne taketo prirovnanie s tym kostolom??? 😀
no super, takze si zrusila vianoce??? 😀

lucul
26. aug 2009

vianoce az o 4mesiace, nemam este darceky 😀 😀 😀

ale fakt dobra otazka - preco vela roboty ako na kostole 😅

vanilkka
26. aug 2009

caute susuriny 😀

lucul
26. aug 2009

. 😀 😀 😀

tigi
26. aug 2009

caute zaby 🙂

my sme mali v praci hned z rana veselo... niekto sa nam sem vlamal.. nastastie nic nezmizlo, pretoze prisli policajti, ale stihol porozbijat nejake veci. 😖 nastastie moj "compu" je na svojom mieste a neposkodeny 😵 takze tu mozem byt s vami. 😀

vierka
26. aug 2009

lucul - tak potom teda az za 4 mesiace 😀

vanilususenka - ahooooooooj 😀

tigi - cozeeeee??? no pekne.... ale tak tko vie ci ti tam nedali do compu nejake odpocuvatko alebo co, ked vam nic nezobrali, nejaky dovod to mat muselo 😲 😀
a ako bolo vcera na kavicke???

lucul
26. aug 2009

cafte vani a tigi

tigi - to akoze fakt? to uz co je, strasne 😠

akurat vcera sme s kamoskou rozoberali, ze toto uz je co za svet, uz aby sa clovek bal chodit po vonku a deti same uz nepustat nikam, vraj je tu na hraniciach nejaky gang, co lopuju deti 😖