Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
26. aug 2009

vierka nech len odpocuva, ja to co pisem nehovorim nahlas, takze mu to je nanist. 😀 😀 😀 na kavicke bolo super, urobilo mi to strasne dobre ze sme sa stretli. 😵 mimochodom zeny, vcera som vobec nefajcila!!! a za svoj najvacsi uspech povazujem to, ze som odolala fajcit popri kave a kecani s vikuskou!!! 😵 😀

vanilkka
26. aug 2009

a tigi ahoooj,,,, vies co? ja si teda idem zapalit 😀 😀 😀 😀 😀

tigi
26. aug 2009

vani ahooj, naaa vies co, hybaj! 😀 😀 😀 😀

vanilkka
26. aug 2009

ale po pravde by som si dala kebab,,,mastny, s cibulou a majonezou 😅

lucul
26. aug 2009

brdo vanilka nerob chute, kebab by som si dala aj ja, v PK robia paradny, mnam a teraz je taaaaaaaaaak daleko 😝

tigi
26. aug 2009

baby nerobte, ja som hladna uz od rana. na cigu ma nedostanete, ale na jedlo.... 😅 😀 😀 😀

lucul
26. aug 2009

a teraz som zistila, ze so mnou fakt daco je, jak sa tu spomenul kebab, tak by som si aj taku dobru cigansku dala 😝 a to ja jedavam raz do roka na vinobranie, aj to hned prvy den 😅 😀 😀 😀 ale uz koncim s jedlom, lebo si tu zaslintam stol 😀

vierka
26. aug 2009

tigi - ale vies ako, v dnesnej dobe vedy a techniky to uz funguje tak, ze moze byt zaznamenavany kazdy pohyb na klavesnici - takze radsej 🤐 😀 😀 😀
no tak super, ze ste si to uzili - nabuduce pojdem s vami 😀
takze bez ciiiiiigi, no super, musim ti kupit za to nieco - asi nejake jedlo ked o nom tak basnis 😀

lucul - o ciganskej ani nehovor.. ja sa uz tak tesiiiiiim na jarmok o dva tyzdne - ciganska, cukrova vata, varena kukurica, gofry.... no asi sa riadne poser...m 😀

tigi
26. aug 2009

vierka - ja viem, ale ty si hovorila o odpocuvadle, nie o odtukavadle. 😀 😀 😀

baby fakt prestante, mne sa normalne zbiehaju slinky a to tu mam iba nejake humusne cukriky v sufliku. 😠 to teda neviem ako to vydrzim doobeda. 😝

lucul
26. aug 2009

jooooooj vierka na gofri som aj zabudla - to je zavislost, zacnem ciganskou a skoncim goframi 😅 , a medzi tym nejaky ten burciacik, mustik, alebo kofca

tigi
26. aug 2009

lucul, moja, ty sa pekne rozluc s chlastom na dobre dva roky minimalne. 😝 kofcu mas dovolenu tiez len v malom mnozste. ale zato si mozes navysit pocet ciganskych a gofri. 😀 a ako bonus dostanes balonik a pernikove srdiecko. 😀 mimochodom, to je jedle, o pernikoch ti moze porozpravat piki 😝 😀

lucul
26. aug 2009

ale ty jaky vestec je tu 😀 😀 😀 , ved ja ten vikend uz budem presne vediet na com som takze bud budem chlastat jak duha alebo budem zrat 😀 😀 😀 a dufam ze taky pekny balonik, lebo taky iny balonik nepouzivame 😀

lucul
26. aug 2009

pocujte zaby, to co je tu za moralku, ale sup sup nemaka, pisat 😀 😀 😀 to neviete ze od roboty aj kone kapu 😀

vanilkka
26. aug 2009

ze varena kukuricaaaaaaa 😠 vierka ako nas mozes takto traaaaaaaapit 😀

vierka
26. aug 2009

ja som bola na obedeeeeee a predtym v archiveeeee a teraz sa budem uz len flakat v kancli, takze uz mam cas az do 14.00 kym pojdem domov 😀 😀 😀

tigi - tak to preklasifikujem na odpocuvacie-tukatko 😀 😀 😀

jaaaaaaj, to minuly rok dostali baby z TT jarmoku krasne konikovske pernicky od nas 😀 a Piki ho hned zozrala 😠 tehotnica jedna nenazrana 😀 😀 😀

lucul
26. aug 2009

to ja ked som dostala nieco pernikove tak az kym tomu nezacala odpadavat ta cukrova poleva tak som to mala odlozene, ale potom som to musela do caju alebo kakavka namacat aby sa to dalo zest 😀

juliett99
26. aug 2009

ahojky vierocka dakujeme ku gratulacii..
no dnesny den je zvlastny vratila som sa z wcka,, so slzami,, zas sa tam nieco rysuje na krvacanie,, zatial je to len hnedy vytok,, tak uz zas lezim v posteli ,, a cakam co bude.. neviem ci mam ist zajtra k dr alebo uz dockat do piatku,no ale ked by sa to zhorsilo tak jasne ze idem ☹

lucul
26. aug 2009

juli tak nist nerob a len lezkaj, nemozes sa namahat uz to musis vydrzat, ved uvidis podla toho ako sa citis, ale radsej ist k dr. milionkrat zbytocne ako raz a neskoro 😉
a inak aj ja som priala vsetko najlepsie 😠

vanilkka
26. aug 2009

julik srdiecko nebojkaj, chod pekne doktorovi to je jedno ze prides o den skor radsej ako potom si nadavat. prosim chod, ok? ☹

juliett99
26. aug 2009

dakujem koceny,, stale drzime spolu ta ne..
sorry lucul asi som prehliadla..
vani zlatko po pravde sa bojim hrozne,, nemam kam dat dada,, vsetci v robote a robi bez vodicaku ☹ ☹ ☹

lucul
26. aug 2009

juli to je ospravedlnitelne, ved mas teraz stresy, ale neboj, hlavne nic nerob a lezkaj, jedine niekoho zlanar nech vas vezme oboch, sused ale neviem proste dakto 😒

vierka
26. aug 2009

juli mojka, hlavne klud... pekne si lazkaj, nohy hore... a radsej ist dokimu skor a keby nahodou zacalo viacej, tak proste chod aj z Dadom a nejako sa to potom uz doriesi...

juliett99
26. aug 2009

klud to sa lahko povie aj sama si to vravim,, ale strach je silnejsi..
dada nejako hadam poriesim,, nechcem ho brat zo sebou viem ako plakal ked som isla naposledy do nemocnice 😒

vierka
26. aug 2009

juli - ja viem ze sa bojis, ale dokina naposledy hovorila ze je vsetko v poriadku, placenta tam kde ma byt.... tak ja verim, ze to nebude nic vazne...
musis si davat na vas velky pozor aj ked dokina povedala, ze je to uz ok, aj tak si podla mna rizikova pacientka...

lucul
26. aug 2009

julinka zlato, ja chapem, ze ine je hovorit a ine prezit, ale skus si oddychnut, lahnut, co si predtym robila, mozno si sa niecim zatazila a to bol len malinky signal alebo varovny prst, uvidis za chvilenku a ked tak chod radsej k doktorovi

pikino
26. aug 2009

ahojte micky.

samikom prajem vsecko naj.

juli prinajhorsom zavolaj taxi, ale rozhodne spinenie ani krvacanie nepodcenuj.

ja mam dnes den blbec. dnes som bola vo vajnoroch pre recept na vitamin D pre terez. soferovalo sa mi strasneeee tolko aut bolo dneska som nadavala ako hovado. ani to moje nescelo posluchat zmrd. nejako nevie pochopit ze sa z neho snazim urobit automat. 😀 lekarka zmenila ordinacne hodiny takze som hodinu trcala vonku na lavicke potom som trcala v cakarni plnej malych hyperaktivnych korejcov, konecne som dostala recept a isla domof. teraz sa mi tu puci terez lebo ju boli brucho. a este sa so mnou prestala bavit aj moja najlepsia kamoska
lebo nemoze byt krstna malej. uz len cakam kedy na mna hajzel padne. 🙄

vierka
26. aug 2009

pikuska - fuuuuuuha, tak to mas veru po p*ci den.... tak to ti nie je co zvavidiet... nemala si dnes nejako prudko negativny horoskop, alebo nieco??? 😕

pikino
26. aug 2009

nie horoskopy pre istotu necitam, ale urcite tam nieco je. ale ja viem preco dnes je 26 sprosta 8 to je vzdy den blbec.

a nemozem dat ani malu pokrstit tam kde som scela, kto vymyslel tieto idiotske pravidla?

lucul
26. aug 2009

piki to je slabe slovo den blbec, to by chcelo otvorit si pivo a zaliezt niekam kde na teba nist nepadne alebo sa nist nestane, 😨 , inak mi dve sme s autami na tom obratene, ja zas draheho automat presviecam, ze je manual 😀

vierka a ty nenadavaj, dala si si zavazok 😠

lucul
26. aug 2009

hehe tam malo byt my 😅

a co, preco ju nemozes dat pokrstit? ved ste zobraty v kostole, nie?