Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
16. sep 2009

piki, bratrancov drobec bol tiez taky, ale odkedy sedi sam, tak opatrne si sada, len aby sa nebuchol, zlaty aj ked stvornozkuje tak fici, aj stava sa k nabytku vo vsetkej opatrnosti, vychcanek maly 😵, ved ked najdem nejaku foto aktualnu tak supnem na fb, mam tam len z maja, ale aj tam mu oci hraju, co by vyviedol 😀

inak som si myslela, ze na OA, preto som to tak napisala 😀 😀 😀 a kam?

pikino
16. sep 2009

na Teplicku som chodila.

chybami sa clovek uci. preto sa aj hovori ze treba deti nechat veci same aby zistili co si mozu dovolit. ze ich netreba stale ofukovat a hikat zakazdym ked padnu na zadok.

lucul
16. sep 2009

tak sme nechodili na rovnaku skolu, ja do PK

dobre babulky, pre dnesok sa lucim, zajtra si piseme, papa

pikino
16. sep 2009

paaa lucul.

vevoncek
16. sep 2009

tak som tu všetko mám vybavené, doma máme trochu so starkou problémy dúfam že ju dajú do poriadku ale inak toto slovenské zdravotníctvo je "fakt super" 😠

lucul nie je to bohvie čo že nemám robotu ale som šťastne nezamestnaná, lebo doma mám viac roboty ako v robote takže už ma to tam nebavilo sedieť a nudiť sa a myslieť na kraviny veľmi ma to ubýjalo takže som aj rada že to dopadlo tak ako to dopadlo

piki ja som mala zmluvu na dobu určitú takže dobrovolne som nešla ale skončila zmluva(zastupovanie počas materskej) tak si budem teraz domka užívať tehotenstvo

a micky ako sa máte ? normálne som mala deficit čo som tu nemohla byť 😀 chýbali ste mi 🙂 😉

kasami
16. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Piki, ja som chodila na OA na TEPLICKU 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vierka
17. sep 2009

dobre ranko baby 😀

juli - ty len pekne lez doma, nechcem pocut nieco take, ze som sa bola prejst na jarmoku, jasneeeeee???!!! 😉 🙂
no ja som behala po jarmoku cele 4 dni, som bola z toho taka unavena, ze som potom pondelok cely prelezala na gauci a nic sa mi nechcelo 😝 😀 ale bolo dobre 😀

no ja som bola vcera na tom predporodnom kurze a pozerali sme videa o porodoch... na moje pocudovanie sa dalo na ten porod v pohode pozerat, jedine pri com som zmurila oci bolo, ked tehulke pichali epiduralku do chrbta, alebo ked davali miminku hadicku do krku 😅 😀
no a buduce stretnutie mame aj s oteckami, tak dufam, ze toho mojho v praci neodtafaria niekam do Humenneho alebo kam a bude moct na to stretnutie ist 😀

a co je s Leri a Alexom??? vieme niekto??? 😕

vanilkka
17. sep 2009

dobre rano micky cicky 😀 som nevyspata a trochu zla a mam zasa nejaky zensky problem a sere ma vsetko a vsetci, asi som ako svina zdivela ☹ 😀

lucul
17. sep 2009

ahojte krasavice 🙂

vierka spravne pises - juli lez a kasli na jarmok aj buduci rok bude a vsetky dobroty ti mozu priniest domov, nebudes sa tam predsa tlacit medzi ludmi, kasli na to 😉

a leri - neviem, bojuju vraj s velkym mnozstvom mliecka som pochopila pri mojich nuracskych pracach 😀

vani - svinka - ake mas prekvapco? 😀

vierka
17. sep 2009

vanilka - no teba tusim dneska ani moc nejedovat 😀 respect bracho 😀

lucul - ved ja viem co pisem, buduci rok si moze do syta uzivat jarmoku uz aj so Samkom, ja by som to rozhodne neriskovala, nech si maly este nejaku tu chvilu pobudne v brusku 😀

vevoncek
17. sep 2009

dobré ránko

vierka a to už tak skoro chodíš na tú predpôrodnú prípravu? a ako sa máte s babulkou? ja idem budúci týždeň na kontrolu tak som zvedavá čo sa dozvieme

vani a čože sa ti stalo že hneď z rána taká zlá nálada?
mňa štve to počasie ráno som sa potešila keď som videla na teplomery 18 stupňov čo ráno nebýva zvykom a tak som sa potešila že bude krásny deň ale asi bude prešať a ešte k tomu vizerá že na manža niečo lezie a teraz keď máme rozbombardovaný byt nemám sa kde separovať od neho tak sa modlím aby som neochorela do teraz som sa držala

lucul
17. sep 2009

vierka, to si uz mozno nebude uzivat jarmok, to bude nahanat Samka, aby jej nezdrhol 😀 , to bude vacsia svanda 😀

vierka
17. sep 2009

vevoncek - no chodim radsej teraz... lebo potom dalsi kurz je az v novembri a decembri a kto vie ake bude pocko a ako na tom budem, tak radsej teraz, nez potom sa tam v nejakej fujavici trepat.. a ked mi skonci kurz, ta zacnem chodit na cvicenie, lebo teraz mam cvicenie v ramci kurzu 😀 ale je to super, velmi rada tam chodim a su tam super tehulky 😀

lucul - no hadam este za rok o takomto case nebude este tak sam behat aby bol taky rychli 😀

vevoncek
17. sep 2009

vierka ahá tak to je dobre že si to môžeš takto vybrať ja zatiaľ ani neviem ako to funguje v nemocnici ale teraz sa asi opýtam na to ja by som tam tiež rada chodila pokiaľ sa bude dať ja som si pôrod pozerala na internete ale mne sa to nezdalo byť tiež nejaké strašné možno preto že tam nebol pôrod s komplikáciami a že som necítila tie bolesti keby ukazovali celý pôrod od začiatku až do konca bez zostrihania tak možno by mi nebolo všetko jedno 😅

lucul
17. sep 2009

vierka, ked bude sikokvny ako ja s mojim bratrancom, tak hej, my sme behali v 10mesiacoch 😀

vevon - nasad si vitaminiky - zeleninka, ovocie a neboj nic nechytis 😉

vevoncek
17. sep 2009

no ja papám ovocko aj si dávam aktimel dnes ráno som počula že pomáha imunitnému systému, lebo manžo hovoril že má taký pocit ako keby mal mať zápal priedušiek že sa mu to rovnako začína ako pred nedávnom čo sme si pomaródili obaja budem musieť aj jemu pokúpiť nejaké vitamíny aby sa rýchlo z toho dostal

vanilkka
17. sep 2009

vrrr vrrrrrr vrrrrrrrrr 😠

lucul
17. sep 2009

mnau 😅 😀 😀

vani nejeduj sa, co sa stalo? 😨

vanilkka
17. sep 2009

ale sak nist take 😀

vikinka81
17. sep 2009

Hellou micky 😉

Nechybala som vam, vrrrrrr 😀 😀 😀

Co mate nove....co sa tu udialo v skratke 😵

lucul
17. sep 2009

vani a ake to mas prekvapko pre nas? 😵 😀

viki nist sa neudialo, vsetko po starom, ziadna tehula a babanka v brusku maju este vsetky casuuuuuuuuuuuu

da si dakto broskynu? prave mi tato doniesol cerstve mnamyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵

vikinka81
17. sep 2009

no Luccul dam si , aj ja 😉

Takze nic nove, no som sa tesila, ze sa nieco udeeje a tu nic 🙂

Vierka takze ti sa takto pripravujes na porod....no ja by som asi nemohla, hned by som si vsetko rozmyslela 😀 😀

lucul
17. sep 2009

na sak dondi na broskynove hody 😉

a co sa tu take malo udiat, perluska bojuje s lekarmi - magormi, to je jedine vzruso, ktore nas tu zdviha zo stoliciek 😠
a ja som zacala merat BT, je to prca 😀 , uz treti den mam rovnaku teplotu tak si robim prdel ze mam pokazeny teplomer a drahy mi na te graf povedal, ze mam zastavu srdca 😀

vanilkka
17. sep 2009

luculik na ake prekvapko sa pytas stale? 😨 neviem vazne

vikinka81
17. sep 2009

Tak aspon prezivate srandu, no ja neviem ja si tiez meriam teplotu ale pod pazuchou ked pridem rano do prace...a mam akoze 37 stp. a teraz mam dilemu ci sa tato teplota drzi kym pride mrcha a ci co...akoze som madar, ale co uz. 😉 🙂

Z Perluskou ma to moc mrzi, chudatenko .....uz fakt nevies na koho sa obratit v dnesnej dobe, treba jej posielat vela vela sily , obdivujem jej trpezlivost ja by som uz davno , neviem kde 😀 🙂

lucul
17. sep 2009

vani sak na fb si vecer napisala, ze mas pre svinky prekvapco 😀 , si pila? 😅

viki mame srandu, aspon trochu teraz v tej hektike co mame 😀

vevoncek
17. sep 2009

lucul ja keď som si merala tak som mala tiež asi aj 6x po sebe rovnakú a potom ma to už ani nebavilo merať už som len tak z povinnosti a zrazu sa zmenila to bolo vzrúšo 😀

lucul
17. sep 2009

vevon ja som tiez zvedava kedy tu rovinu zmenim 😀 uz vidim, ze to bude prca

vanilkka
17. sep 2009

jaj to myslis moja,,,,tak teraz prislo k omylu mala som to presne specifikovat, moja vina, moja vina 😀 ...to nebolo pre vas ruzove svinky ale pre tie moje dva kanceky (kamaratky najlepsie) spravila som novy album s fotkami staryyyymi ako praha a urcite ma dozabijaju ked to uvidia 😀 😀 😀

pikino
17. sep 2009

cafte mrcky. 😀

kati tak my sme vlastne spoluziacky. 😀 dobreeee tak ne oen susedky ale aj spoluziacky. to je asi karma. 😀 😀 😀

lucul to prekvapko nembolo pre modre svinky. 🙂

a my mame dnes 5 mesiacikov. 😵 😵 😵 a zaciname hadzat veci o zem a mama ich musi dvyhat a strasna prca.