Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
23. sep 2009

ha, co sa mi stalo... vcera volali, ze su komody a skrina do detskej hotove, ze to vo stvrtok dovezu a dneska to tam isiel mangel vyplatit a som si veru "zarobila" 😒 lebo ked mi panicka volala, tak ze skrina 600 eury a komoda 180 eury a ja som to pochopila ze je to cena za obe, tak som to dala vyrobit a teraz ked to bol mangel platit, tak tam nechal 960 eury - lebo to bola cena za jednu komodu 😅 takze mi volal ceny nadseny, tak som mu povedala, ze tu jednu "zaplatim" ja 😨 takze som si "zarobila" 😀 😀 😀 blondinka 😝

lucul
23. sep 2009

vierka musis mu povedat, ze zrovna vtedy si bola zalubena (do neho samozrejme) 😀 a bude ti odpustene

juliett99
23. sep 2009

o vierocka okrem blondinky si este aj tehulka takze si minimalne dva krat ospravedlnena,, 😀 😀 😀
ale aspon mas to co si chcela,, ta nie?

lucul
23. sep 2009

micky a to je tu co za moralku? 😠
ze druha strana, pekne 😅

vierka
23. sep 2009

no ved ja stale tvrdim ze momentalne som dementna blondinka 😀 😀 😀 ved on mi hned odpusti, ked mu vysvetlim, ze moze byt rad, ze teraz takto fungujem, aspon je to znak toho, ze maly ma rozum v poriadku a berie z toho mojho 😀 😀 😀

tak ale vyslo ma to 180 eury 😀 😀 😀

dobre babule, pre dnesok sa lucim, konecne prcham z prace, idem si tehulkovo zacvicit a potom mame kurz aj s nasimi partnermi - budeme sa ucit vzdychat a dychat, to bude srandy 😀 😀 😀
prajem pekny den, pa pa pa 😀

lucul
23. sep 2009

maj sa vierka a spravne si zavzdychaj 😀

aj ja vas opustam, ale o osmej som tu aj s burcakom 😀 papa

tigi
23. sep 2009

tak to vam potom napisem az vecer ako som dopadla... ☹ zatial si pozistujem aspon vsetky mozne informacie o diagnoze...

pikino
23. sep 2009

ahojky micky.

takze tigi podla toho co s napisala je to asi zle. 😒 tak si precitam zajtra.

my sme dnes skoncili tak, ze malu nakoniec nezaockovali. zistila ze je chora ma zapalene hrdielko a sopliky takze tam musime ist buduci tyzden. a zobrala malej ster z ritky tak uvidime ci tam nieco je.

perla200
autor
23. sep 2009

tigi nestraš.....
piki - neblázni to fakt? aké očkovanie? ozaj dala siju očkovať rotavírusy????

vierka - nič si z toho nerob...ja som si niekedy nepamätala vôbec nič...hlavne ku koncu tehu....ozaj ale stala sa záhadná vec...po pôrode sa mi velmi zlepšili nechty, sú tvrdé a dlhéééééééééééé....zázrak boží....

kasami
23. sep 2009

hallo ...

ja som tu

je tu niekto ?

lucul
23. sep 2009

ja som uz tu

komu nalejem burciacik? 😀

lucul
23. sep 2009

tigi nestras a dojdi referovat 😒

tigi
23. sep 2009

caute zabky, aj ja som tu, luci - nalej! 😉

lucul
23. sep 2009

mas naliate a hovor, pis, mam zly pocit 😒

tigi
23. sep 2009

nechcem vas strasit babulky, neni som neplodna, len to bude asi trosku trvat a bude to chciet liecbu. 😒 hormonalnu. dokino mi dnes dal velmi vela informacii, tak vam to len skratim. mam PCO. syndrom polycystickych vajecnikov. znamena to ze u mna nedochadza k ovulacii, sice folikuly mam, ale nedokazu dozriet, kvoli zvysenemu LH hormonu, taktiez este iny hormon nebol o.k. uz ale neviem aky. taktiez bola opat sliznica velmi nizka, co znamena ze aj keby nejaky folikul dozrel, praskol, vajko by sa nemalo kde uchytit. tot asi v skratke. dostala som clostylbegyt, 2x1 tabletku denne a na 13 DC opat k dokimu na ultrazvuk. dokino povedal ze clostylbegyt ma 90% uspesnost, ale nie je zarucene ci zaberie o mesiac ci rok. taktiez povedal ze to mam geneticke, cize ziadne priciny ktore som si mohla sposobit sama, proste som sa s tym uz narodila.

lucul
23. sep 2009

aha no pekne, ale hlavne, ze ste na to dosli tak skoro a hned ti aj nasadil liecbu, mozno skus aj merat BT a uvidis ci to nie je podstatne?
a je tu aj tema o PCO a zda sa mi, ze aj tema "tehulky s PCO", takze aj ty budes tehula

kasami
23. sep 2009

Ahojte babulky 😉

dik za burciak, ponuknite sa popcornom 🙂

Tigusik nestras, uvidis to bude dobre, ja som teraz 2 x 4 dni brala ten Closti ties 2x1tb a nemala som ziadne komplikacie , neboj sa, urcite ti to pomoze a bude vsetko ok

drzkam ti paste , moooc

lucul
23. sep 2009

kasami super, na popcorn som mala zrovna chut
tak na zdravie a skore tehulovanie bez komplikacii 🙂

tigi
23. sep 2009

hej, uz som pozerala, asi sa tam skusim popytat ake maju dievcata tam skusenosti. co sa tyka bazalky, neviem, niekde som citala ze si baby meraju. ja sa musim ale este dokina spytat nabuduce viac informacii, nepostrehla som totiz ci mi povedal, ci mam obidva vajecniky polycysticke, ale to som ani nevedela na co sa mam pytat. ak by boli oba, asi nema vyznam meranie, ovulka by proste nenastala. ak len jeden, mohlo by to fungovat.

tigi
23. sep 2009

dakujem kasi, tiez dufam ze to zaberie. a na zdravie dievcata! 🙂

kasami
23. sep 2009

na zdravie

Tigi hlavne tvoje 😉

lucul
23. sep 2009

a kde mame julinku, aj ta slubila, ze pride, ospravedlnuje ju len unava a vylozene nohy so Saminkom 😀

kasami
23. sep 2009

Lucul a ty ako ?

Tigus fakt sa neboj, ten Closti naozaj pomaha ... uvidis

tigi
23. sep 2009

mozno si uzivaju kludnu chvilku so Samikom a Robim. 😀 alebo uspava Davidka. 🙂

kasami
23. sep 2009

Esteze moj Samko uz spi a manzo este hodku vydrzi 😀

lucul
23. sep 2009

robi je v praci, preto slubila, ze pride, ... pozerali ste jej foto, super fotka ako soferuje samko 😀

kasami v pohode, da sa, teplomer sa trosku umudril, hodil aj inu teplotu 😀

tigi
23. sep 2009

dufam dufam kasi. ja vzdy cakam horsie, ale dufam v lepsie. 😉 citala som dnes vela infosiek a budem radsej dufat ze to pomoze. 🙂

kasami
23. sep 2009

nie ale mrknem 😉

lucul
23. sep 2009

jasne, ze bude lepsie, ved sme nejake cosmicacky, aha aj vierka ma v brusku zazrak, tak to by v tom bol cert, keby aj ty si nemala taky 😉

kasami
23. sep 2009

to hej, Lucul ma pravdu

Aj mne tvrdia, ze Samko je zazrak 😀