Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
5. okt 2009

perli aj stanok na gofry a cukrovu vatu 😀 😀 😀

piki a teraz mas noveho dr.? sa ho popytaj vsetko 😒 , hlavne nech je vsetko v poriadku a ries to co najskor, nie, ze to nechas len tak 😠

vierka
5. okt 2009

gofra a cukrova vata????!!!!!! tak to som tam ako na koni 😝 😀 😀 😀

pikuska - fuha, ten cas nejako leti som ani nevedela ze mas tolko rokov 😕 😅 😀
podla mna by si mala ist k lekarovi a to s nim pekne po lopate riesit 😉

perla200
autor
5. okt 2009

piki a teba bolela rana? nie to?🙂)))) lebo ja som ranu necítila 4 týždne po pôrode...ved preto sme aj tutu mutu a takto aj dopadlo 😖 😖 😖

😖 no dievčatá ano aj plyšákov a strelnicu....nasa simi dostala krásneho macka pu tak zajtra ju pofotim a hodím vám nejaké aktuality z nášho života...dnes bol ocko kočíkať a 3 hodiny preč...tak som si pospala...nakoniec zakotvil samozrejme u kamarátov na druhom konci dediny tak som musela ist pre nich na aute...a morka sa smiala spokojná bola až...a z tolkej radosti len pred chvílou zalomila....

pikino
6. okt 2009

hura konecne ide kon. mam abstak strasnyyyyyyyyyyy 😀

perlus ja som myslela ranu na krcku maternice. pred tehu mi casto krvacala ked sme keksikovali. a niekedy to dost bolelo.

perla200
autor
6. okt 2009

aj jaaaaaaaaaaaaaaaaa.....celý den sa snažím pripojiť a nič.....normalne som bola nervozna....aj simonka bojkotovala denný spánok....asi pol hodku spí už....výkon ako hovado.... 😉

juliett99
6. okt 2009

a ja som si myslela ze zas mam nieco s notebookom,, jupi uz ideeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

lucul
6. okt 2009

huraaaaaaaaaaaaaaaaa, zlaty dobry kon 😀 😀 😀
ja som normalne skoro nic neurobila v praci, pri vas mi to ide rychlejsie 😵

vierka
7. okt 2009

no dobre ranko baby 😀 konecne on-line 😵

ja som zase toho vcera porobila az moc 😀 takze ma aj celkom tesi, ze ste toho moc nemali sancu napisat, pretoze by som asi nestihala pocitat tolko vela infosiek 😀

juliett99
7. okt 2009

dobre ranicko babuchne,, vyspinkane ja som hore uz od 4 co sa mi nechcelo spat,, a to sa citim normalne do ruzova vyspinkana xixixi 😀

baby tak detska uz je na kompletku hotova uz sa len do nej nastahovat ,,, 😀 😀 dnes by sa mala malovat spalna,, 😵

tigi
7. okt 2009

ahojte babule 🙂

to co bolo vcera s konom?? ja som si pekne vsetko porobila a ze idem uz k vam a kon mi nejde! tak volam vierke ze ci jej to ide, lebo som sa normalne zlakla ze ma v praci blokli, ale nastastie to nebol len moj problem. 😀

juli posli nejake fotecky teda. 🙂

juliett99
7. okt 2009

ahojky tigi ,, zlatko velmi rada ale niesom na svojom netebooku ,, hned ako bude pojazdny moj poslem,, 🙂
dnes je tu zas nejako ticho ze??

tigi
7. okt 2009

ouki, budem sa tesit. jaaa ti nevim, baby asi pracuju ostosest. 😝 ja dnes flakam a hladam na nete nejake fotelky do prace. zatim sa mi ale nic nepozdava, alebo aj pozdava, ale sef mi to urcite neschvali za taku cenu. 😝 😀

lucul
7. okt 2009

ahojte babulky 😵
konecne mam podmas k praci a mozem ist makat 😀

juli - super, aspon niekomu sa dari 🙂

musim vam povedat, ze vcera som sa tak namychla kvoli bytu, ze som povedala, nech nam vratia peniaze a nechcem ho 😠, tak my odmietneme kachlicky na balkon, ktore su otrasne, premeriame balkon, kupime si svoje, vsetci o tom vedeli, aj investor suhlasil, ale dement, ktory robi hrubu stavbu, tak dal prikazom, ze tam by musia, tak ich robo dal prec, a on mu znadal, ze co si to dovoluje, tie kachlicky tam musia byt ku kolaudacii a este nam dal pokutu, debo jeden, bola by som zvedava, aky problem je pri kolaudacii, ked su ine kachlicky, a este ich lepili jak debili, desatrocne decko by to nalepilo rovnejsie, a to nist, ale este aj by som bola zvedava, kde zmizli 2 m2 z balkona, ktory mal mat 7,9 m2 a ako zazrakom ma len 5,94 😠 😠 😠, takze zabava. sorry, ze sa vam tu vylievam, ale fakt ma to vcera uz nasralo 😒

juliett99
7. okt 2009

ahojky lucul,, fiha tak toto by aj mna dozralo,, asi by ma hned piclo,, juj poznam uz aj ja take situacie z majstrami. nemate to lahke,, no len fakt nechapem ze preco by tam nemohli byt kachlicky podla vasej predstavy na tej kolaudacii,,, 😠 a tie 2 metre su tiez zaujimave kde su??
ako to poriesite??

lucul
7. okt 2009

juli neviem ako poriesime tie 2m, je to dost, ja som uz mala vyratane veci na balkon (aj kocik by mi tam vliezol) a vcul, neviem. ved si vypocuje ten magor na preberacke bytu, ked tak strasne chce isti podla projektu, tak mu poviem, chybaju mi jedny dvere a jedny su posunute (to sme chceli my, ale nikde sme nic nezapisovali), takze chlapec ma smolu

juliett99
7. okt 2009

ty kokso to je fakt sila toto.. prisam vacku asi by ma piclo,, a to sa vyjadrujem akoze slusne radsej

lucul
7. okt 2009

ja som sa na neho doteraz este drzala, ale vcera som vybuchla a pocastovala som ho pekne 😀, robo cumel, ze ake slovo to z mojich ust vyslo 😀, a to robi len preto, ze neznasa mna a on na stavbe nechcel roba ale mojho tatka, ale to je na inu debatu 😉

tigi
7. okt 2009

luci to je pekne na nervy 😠 to ako im mozu zmiznut z projektu 2 m2??? nechapem... do*ebala by som ich a neee ze este oni mne budu nieco vycitat! akoze nechapem aky moze mat problem s tym, ze tam budu ine kachlicky, ved ucel splnaju rovnaky, no nie?? 😕 😠

lucul
7. okt 2009

tigi splnaju a hlavne su krajsie, ved tie co tam davaju su otras, pripominaju mi doby komunizmu, kedy nic ine nebolo, a to este zadreli, ved tie vase mozte potom nalepit na ne, no ked toto povie odbornik, tak ja uz fakt neviem
cez vikend, ked stuhnu podlahy tak chceme pomerat aj byt, som zvedava, co nam vyjde, ten mal mat 84,5 m2, ak bude mensi, tak to len uvidi ten ofuk 😠

vikinka81
7. okt 2009

Caute suncicky 😀

Lucccullll ajoooooj, tak toto sa deje v nasej krasnej republike..... 😀 😕 😠 No zbohom ja by som im asi vykrutila krky a neviem co vsetko ine,zabit je malo.....a pekne by som sla za projektantom , kde sa stratili dva 2m....a nech pekne zacvakaju??? hmmm a kde to bude ked to bude dokoncene 🙂

Juliiii ako so Samkom?Ste sikovny....vytesujem sa svami, uz len poupratovat a mozte ist byvat 😅 😀

Tigus a Vierkocka, cmuuuuukkkkkyyy 😀 😉

kluara
7. okt 2009

ahojte!

lucul, teda ja zíram.... presne ako píše tigi, veď aj tie vaše nové kachličky splnia ten istý účel.... a to akože teraz chcú nech skolaudujete a vy si potom môžete dať svoje kachličky... nezávidím vám ten stres 😖

lucul
7. okt 2009

nazdaaaaaar viki
ano ano, krasna demokraticka krajina 😀 😠 , kazdy piiiiip, ktory ma peniaze tak potrebuje este viac, keby ze platim za metre stvocove, tak to uz ma ofuk davno, ale asi hodim tichy bonz tomu fesnemu susedovi nad nami, nech si zmeria byt a zisti za co plati 😀, a ked to naaaaaaaaahodou bude, tak to bude v PK, a ten piiiiiiiip a tralalala je z PK, tak som povedala, ze na neho presne do pismenka sedi znacka PK 😀, ale inak ja nenadavam 😅

tigi
7. okt 2009

luci kludne si zanadavaj, ja by som hresila jak pohan na tvojom mieste 😉 este som zvedava co nameriate v byte... 😕

vikusi nazdar 🙂 ako vcera, dopadlo vsetko o.k.?

vikinka81
7. okt 2009

Tigi poslala som mailik 😀 😀

Lucuul,vsak PK to je tak vystizne.....nebudem tu nadavat, a ty si xena zena ty im ukazes ...len treba o tom hovorit, lebo ludia su v dnesnej dobe.....kreativny 😀 😀 😀 😀

lucul
7. okt 2009

viki neboj, ja si to vybavim 😀 😀 😀 esteze mi narastli usta tak jak mi narastli, aj ked ma ten "ujo" posle zas naspat do skoly, aby som sa naucila spravat (uz ma raz poslal takto), tak ja ho poslem do skoly, nech sa nauci pocitat 😀 😠
uz viem, preco dosla mrcha, to chuda by sa muselo za hlavu chytat, ono si pocka kym to doriesim 😀

tigi, my urcite niekedy dojdeme, ale drahy ma teraz toho strasne vela, tak nestiha, ale myslime na to 😉

pikino
7. okt 2009

cafte mrcky zasa nikde nikoho.

lucul bonzni ho hajzla 😠

lucul
7. okt 2009

caves piki
aj to bude, prave som sa dozvedela, ze na kazdom rohu roba ohovara, len aby ho dostal zo stavby 😠 , tak ja zacnem rozkrikovat na kazdu stranu, ze okrada zakaznikov 😠

mam na teba otazocku - kde otvaraju to monar centrum? je to niekde v blizkosti vas? chceme ist v nedelu na otvorenie s maminou a neviem kde to je 😅

perla200
autor
7. okt 2009

čaute kočky....vieročka pekné fotky, ale prečo mas také velké brucho?🙂)))

my mame zlý den, mala je mrchava ako sto čertov....dedko ju kočíka a ja sa snažím upratať...tak len aby ste vedeli že žijem a idem offf

pikino
7. okt 2009

aj my ideme lucul. 😀 ale my asi pojdeme az o tej piatej na zdenku prednu, misku marienkovu vidiet nemusim 😀
je to na tej krizovatke cierna voda, chorvatsky grob slovensky grob, tam kde byvaju korejci

jaaaj a som zabudla vierka mne ziadne fotky nedosli. kam si mi to posielala?

tigi
7. okt 2009

luci v pohode, ved vas nanahanam. 😉 inak ten majsterko je teda pekny trtko. ako to, ze su problemy so stavbou, to by som riesila s rozumom, ale akonahle by som zistila, ze mi za chrbtom ohovara niekoho blizkeho, tak mam pred ocami cervenu farbu a chlapca by som asi pekne (ospravedlnujem sa za slovo, ale vystiznejsie mi nenapadlo) dojebala. 😠

inak zeny my sme dnes s mangelom spolu presne 10 rokov. berie ma na veceru, tak hadam to bude pekny vecer. 😵 😝 😀