Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
13. okt 2009

zeny ste sa nejak rozpisali 😵

no ja neviem ako je to letiet lietadlom, zatial sme vzdy cestovali po zemi alebo lodou. ale isla by som keby som mohla. 😀

vikusi ja som teeez neni na fb. 😝

vikinka81
13. okt 2009

Tak vy vsetky ficite na FB.....no aby som vazne rozmyslala nad prihlasenim 😀 😀 😀 😀

A potom zatvorime kona 😉 😅

A ako vas tam najdem 😝 😵

pikino
13. okt 2009

lucul ta tovja teta jak keby som seba videla. ja ked mam letiet tak tyzden nespim. 😀 a kinedril som uz tiez skusila ale potom mi je strasne zle. 😀

pikino
13. okt 2009

viki ked sa prihlasis my si ta najdeme. len nam posli do IP meno pod akym si sa prihlasila.

vikinka81
13. okt 2009

Piki tu lampu mame aj my.....ale zeby sme ju pouzivali 😖 😕 skor je prachom zaprasena 😀

Tigi tak super....sme dve co sme neni in...lebo kto nema v dnesnej dobe FB zevraj nejde s dobou 😀 😀

pikino
13. okt 2009

tak odfukni prach a nehrievaj

lucul
13. okt 2009

piki, ja zas ked nesoferujem, tak inak ako s kinedrilom alebo s homeopatikami neprezijem cestu ☹

pikino
13. okt 2009

no to je ten sofersky syndrom moj muz je na tom rovnako akonahle nesedi za volantom tak mu je na odpadnutie a je zeleny,fialovy. 😝

tigi
13. okt 2009

vikusi ja som pocula aj take, ze kto neni na fb neexistuje. 🙄 ale serkam ja na to, ja som na fb bola, ale kedze existuju bohuzial na svete aj jebnuti ludia, vykaslala som sa na to.

lucul
13. okt 2009

piki ja to mam odmalicka, proste ak nebol kinedril, tak som blila na kazdom kroku, ale teraz som zistila, ze nie pri kazdom soferovi mi je zle, u tatka a roba v pohode, ale ked idem s nevlastnym tatkom len na opacny koniec ba, tak je to nadludsky vykon 😅

tigi a s kym sa tu bavime ked neexistujete? 😨 😀 😀 😀

tigi
13. okt 2009

luci no to sa mna nepytaj, treba sa pytat pana doktora, na to su uz dnes lieky, vies. 😝 😉 😀 😀 😀 😀 😀

vikinka81
13. okt 2009

Ved presne nevies kto ta kedy zneuzije 😀 🙂 a hlavne by som nedala fotky rodiny a deti a ked tak zamkla na 10 hesiel 😀 🙂 tolko sibnutych, chorych chodi po svete 😀 😝 a to bolo este pekne napisane, sa ovladam 😀 🙂

No ja ked soferujem, tak moj mm pozera krajinky, zver ked chodime domov alebo spi...mne nepinda, on je rad ze ma obcas odvoz a vie ze velmi dobre soferujem....obcas ma aj kroti, aby som sla pomalsie 😀 a ked ja sedim a on soferuje tak ja sa strasne nudim....tak sa musime hrat meno, mesto, zviera , vec....a obcas niake somariny vyvadzame 😀 😝nepripustne 😀

No piki budem musiet utriet prach a zacat si svicit 😀 😀

pikino
13. okt 2009

baby s akou tigi sa to tu bavite? 😀 😀 😀

tigi
13. okt 2009

vikusi mna moj manzel tiez obcas kroti - "pomalsie, neni sme na pretekoch" ja jeho oblubena veta. 😝 lenze to iba ked soferujem jeho auto, s tym sa da aj predbiehat, ne jak s tym mojim slabuckym motorom. a jakoze.... nechcem ani radsej vediet, co tym vy dvaja vystrajate! 😲 😝 😉 😀

pikino
13. okt 2009

😀

ok micky idem kukat haryho pottera paaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

lucul
13. okt 2009

viki, to ten moj skonstatoval, ze ziak je lepsi ako ucitel 😀 , on ma donutil jazdit, ja som mala stres, lebo tatko na mna len ziapal, teraz ani nepipne a aj on povie, ze jazdim lepsie ako ktorykolvek chalan 😵, inak aj ja sa nudim, ale pri drahom ani spat nemozem, ten sa chce furt rozpravat, ale to meno mesto zviera vec je dobry napad, navrhnem 😵

brrrrrrrrrr, vonku je dobra kosa, asi vyberiem zimnu bundu, ved umrznem ked pojdem cvicit 😅

vikinka81
13. okt 2009

Tigi , vsak si videla to velke auto 😀 😀 😀 a ozaj tie vajcia dosli v pohode domov? 😀 😀

Lucuuul....tak to ti nezavavidim, vravis ze je niekeddy ist lepsie elektrickou z jedneho konca na druhy po blave? 😀 😀

Baby a ked je vam zle v aute tak si treba zadovazit cocculine - homepatika,ale vsak viete 😀 😝

Mne nikdy v zivote nebolo zle v aute, nas nasi od narodenia vlacili v aute, kedze sme sa na vikendy presuvali zo severa na zapad 😀 😵 tak sme si to uzili, a niekedy tie ich prihody co sme si mi napamatali ako male deti, no sranda, horejovci 😀 😉 🙂

Baby ale dnes poriadne funnnniiiiil alebo yyyy , neviem ake iy 😀 😀 😀 😅

lucul
13. okt 2009

tigi, ja mam tiez 1.2, ale fici jak dabel, hlavne do kopcov, drahy sa rehli dodnes, ze ma prihlasi na preteky do vrchu na babu 😀 , ked sme isli do jasnej az hore, tak som vsetkych tlacila nech idu s tymi srotmi a to mali pritom silnejsie vozy 😀
ale raz nam ujo vybavil tu nad nami, ze si zasutazime ja, bratranec - fabia 1,2 a jeden znami audi TT - automat, a my sme boli lepsiiiiiiiiiiiiiii, ked sa tie sunecky rozbehli, ina prca 😎 😀 😀 😀

maj sa piki

lucul
13. okt 2009

viki funny 😀
ja som bola teeeez furt v aute, tiez sme stale niekam cestovali, coculine znaaaam, dobra vec
😀

vikinka81
13. okt 2009

No ja si pamatam na moju prvu jazdu z cerstvym vodicakom....skoro sme sa s mamou zabili 😀 😝 , ale inak moj tatik mna nikdy neucil, mne dal kluce a chod...sama sa najlepsie naucis a mal pravdu..... 😀 😉 takze ked som chcela auto, tak mi dal ale nasa maminecka - hodinova lekcia 😉 🙂

No ja sa tiez rada rozpravam moj mm je tichsej povahy tak ten mi moc v aute nenarozprava....tak preto som vymyslela meno, mesto, zviera, vec a aspon sa rehoceme a aj cesta rychlejsie ujde 😀

Takze hravate preteky no to je parados.... 😀 😵 ja mam tiez 1,2 fabiu a tie mam niekdy pocit, ze je lepsie taha ako ine auta ale najprv sa musi nahriat a musi sa jej chciet 😀 🙂 ,ale najradsej mam ocovu octaviu ta vie tak pekne pritiahnut v sedadle...jeziiisss ten pocz milujem 😀 🙂

tigi
13. okt 2009

luci tak s tebou sa do pretekov teda pustat nebudem. 😀

vikusi uf, mi odlahlo, lebo to znamena ze to nerobite pocas jazdy!!!! 😀 😀 😀 a vajka dorazili domov cele... secky. 😝 😀

lucul
13. okt 2009

viki, ja vravim, ked sa beruska nasere, tak nema na nu ani silne afto 😀, bratranec na nej vytiahol vysoku hodnotu, ale to nebudem tu pisat radsej 😝
ja som mala minuly rok zazitok, audi robilo sutaz tu na letisku, paradicka, bola som o 2sekundy rychlejsia ako servisak od nich 😵 😵 😵
a ten pocit aj ja mozem, mhm a nemecka dialnica, ziadna obmedzena rychlost, super parada 😎

vikinka81
13. okt 2009

Tigi tak vies chlapi oni by chceli vseetkkooo uz boli niake navrhy....ale vzdy som ich lahko domietla, aj ked sa to neda ako za slobodna....mame velke auto a velky vyhlad, tak by to bolo okate 😀 🙂

lucul
13. okt 2009

inak je tu jedna tema, ze "kde vsade ste to robili" a je tam jedna, ze na dialnici z ba do tt za jazdy 😅 , asi by som nemala odvahu, alebo som uz na take stara 😅 😀

vikinka81
13. okt 2009

Lucuul to som citala aj ja, a som sa nad tym smiala....bud boli taky chudy, sikovny ze to zvladli alebo si babenka musela vymysliet.....my s nasimi bruchami tak to by bola ina sranda...ale inac pekna tema 😀 😝

Ja som mm vravela o tejto teme...tak hned zacal vymyslat, ze preco to nerobime aj my, vsak nech chlapec aj sam nieco vymysli....ako zamlada, bolo skym ale nebolo miesto a teraz ked mas miesto tak je to stereotyp....v spalni, obcas v kupelke ale chcelo by to niake vzrusoo 😀 😝

lucul
13. okt 2009

toto sme sa tiez bavili, ze v aute sme uz dlho nie, tak som zvedava kedy zatiahne na nase stare dobre osvedcene miesto a nist 😝 😀 😀 😀

vierka
13. okt 2009

lucul - to kto ma videl na tej dialnici a napisal to tam????? 😀 😀 😀

inak este co sa tyka lietadla - tak je to naozaj najbezpecnejsi dopravny prostriedok a spolahlivy, lebo skor ci neskor vzdy skonci len na zemi 😀 😀 😀

a ja som tiez na FB ale akosi nestiham tam chodit, tak ani neviem co sa tam deje 😝

vikinka81
13. okt 2009

Vierka ty dnes perlis 😀 🙂 ide ti to 😝

Luccuuul kde je to stare dobre osvedcene miesto, porad....ja okolie BA az tak nepoznam 😀

lucul
13. okt 2009

to ti nebudem pisat takto tu, len aby sme sa tam nestretli, je tam miesto na dve auta 😀

lucul
13. okt 2009

inak vierka, hned som si myslela, ze sa niekto chvalil cudzim-tvojim perim 😀 😀 😀
a lietadlom si tomu dala 😀 😀 😀

ozaj viki - my ich mame od ba po zalesie tych miest viac 😎 😀