Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
13. júl 2009

kasami - chudatko ze mu na to nic nezabera 😖
a jasne ze tvoj maly to moze babam piskat ked sa budu bit o loptu - to sa mu bude urcite pacit, take babske zapasy
😝 😀

pikuska - ja viem, ze mam na nich este cas... ale aspon povedat, ze vy budete a tak, aby sa vedeli pripravit a ci to vobec chcu, ved vies ako... som slusnost sama 😀
tak ked budem zhanat matrac, tak sa spytam na ten kokosovy 😝

zlato - no neviem ako je to pri krste ani ja, zalezi aj od toho akeho mate farara, lebo niektory robia okolo toho takeeee halo, ze neviem ci mi dovolia segru keby sme sa rozhodli za krsnu, ktora nema nic...

perluska - a preco by sme sa o teba bali?! ved mi vieme, ze ty budes rodit az na cas 😀

pikino
13. júl 2009

nie ak ste sa brali v kostole tak ti ho pokrstia normalne.nemusis sa dat aj ty pokrstit.

ano perluska prejdes dva metre a nevladzes. som chodila vsade ako slimak.

no vidis a nam stacilo ze si manzo dorobil vsetky sviatosti ja som sa len zviezla hehe.

lucul
13. júl 2009

piki, ale ty si sa zviezla preto, lebo on sa musel za teba zarucit, ze bude rodinu vychovavat v krestanskom duchu 😀 , aj bratranec to tak mal, ona bola len pokrstena a on mal aj prijimanie 🙂

pikino
13. júl 2009

no krstny by mal mar urcite birmovku. vacsina fararov na tom silno baziruje. a dokonca ti ani nepokrstia dieta ked nie ste zobrati.

kasami
13. júl 2009

Simi, ty si to vies zariadit 😀 si sikulka ....

fakt vsade zalezi na fararovi ...

ale Vierka, ak tvoja sestra ani jej manzel nie su ani poksteny, asi budete mat s tym este velky problem ....

pikino
13. júl 2009

ano lucul, preto by som mala dat krpanu pokrstit len nema kto, nikto nema cas to vybavovat.

lucul
13. júl 2009

piki netreba byt zobraty v kostole, je fakt ze zalezi od farara, ale krsty pre deti nezosobasenych rodicov byvaju vacsinou rano pred omsou, alebo prislubia, ze sa vezmu v kostole, aj kamoska to tak mala, ale nakoniec si to rozmyslela s tou svadbou v kostole, a u nas nebolo treba birmovku, stacilo prijimanie

pikino
13. júl 2009

to zalezi naozaj od farara.

mne akurat teraz jedna baba hovorila, ze im odmietol farar pokrstit dieta lebo nie su zobrati

lucul
13. júl 2009

ale uz fakt musim, vecer pridem papa

vierka
13. júl 2009

kasami - no mne sa zda, ze segra je, mozno aj svagor, ale nic ine rozhodne nemaju, lebo sa brali aj v evanielickom kostole... takze kto vie ako to bude 😅

pikuska - ved to, robia okolo toho ako keby to bolo neviem co a pritom by mali byt radi, ze im chce niekot dat pokrstit dieta, prave im - takym uchylakom co ich neskor zneuzivaju...

perla200
autor
13. júl 2009

bože tí knazi....my mame obidvaja vsetko, ako nedokážem si predstaviť, že by sme sa nebrali v kostole, svokru by odniesli rovno do marnice🙂))

no a my prosím pekne mame doma už aj mäso na krstiny - moja mama aktivistka.....

no idem sa pokúsiť ešte dnes cvičiť.... ale ktovie a hlavne idem tam nech mi povie teta či mam už čakať alebo nie?

a potom si kúpim min. 10kg melon a budem sa tlačiť celý den..... 😀

kasami
13. júl 2009

my sme davali krstit u celkom pohodoveho farara .... ak by si potom potrebovala ...

a Simi, ved co tam na vybavovani, isli sme sa opytat farara, on nam dal termin o tri tyzdne a bolo ...

kasami
13. júl 2009

😀 😀 😀

masko masko masicko

😀 😀 😀 😀

zlato115
13. júl 2009

takže super, my to budeme mat bez problémov, brat má všetko ako aj ja, takže pohodka... ale ako píšete záleží to od farára, pretože známi sú neni zobratý a normálne mali krst v kostole síce v sobotu ale spravil im to... 🙂

pikino
13. júl 2009

nas sobasil farar harleyak. 😀

lenze to by sa do toho kostola musel anjprv niekto dostat. maju take krkolomne stranky. my sceme v modrom kostoliku.

vierka a co ju nepokrstite v evanjelickom? tam netreba nic.

leri
13. júl 2009

cafte kozicky 🙂
dobra tema 😀 tak mi sme uplne ukazkova dvojica, ja nemam nic, ani nie som krstena, nie sme zobrati a drahy je rozvedeny, takze nas by po spravnosti mali poslat kade lahsie, ale nech skusia........teda mne by to bolo jedno, ale drahemu nie............tieto sproste cirkevne "zakony", ktore vymysla nejaky cirkevny uradnicek od stola su pekne trapne......viera je o niecom uplne inom a neverim, ze to na "zaciatku" bolo takto vymyslene 🙂 amen 😀

pikino
13. júl 2009

za vsetkym hladaj prachy.

perla200
autor
13. júl 2009

no leri.... na vás by si nejeden farár kvalitne zgustol..... no zákony sú na to aby sa porušovali.... no inak teta pôrodná babica mi povedala, že to nevyzerá na pôrod vôbeccc..... 😒

leri
13. júl 2009

perli novidis, nakoniec budes prenasat........tedda nie ze by som ti to priala 🙂
a co sa tyka fararov, tak si myslim, ze milan nemoze za to ze to myslel dobre a natrafil na trubu, a to sa ani nevyjadrujem o moznosti anulovat sobas za dost zaujimavy poplatok..........takze ked zaplatis tak tam hore asi zavru oci akoze sa to nestalo a ked nezaplatis, tak na teba budu ukazovat prstom........a tam sa mam ja ist dat pokrstit..........ani za svet 😀

vierka
13. júl 2009

leri - amen sestra 😀 viera a teraz nemyslim vieru ako mna, ale vieru ako vieru je uplne o niecom inom - takze "mas recht Marenko" 😀 😀 😀

pikuska - ja krst este neriesim, ved je este skoro... ale krsnych bude mat, aj im tak bude hovorit, aj keby to v kostole neprebehlo... segra mala s malymi len uvitanie do zivota na urade - ja som sa tam podpisovala ako "uvitacia matka" a aj tak mi maly hovoria krsna 😀

lucul
13. júl 2009

caute babulky, dnes ste to tu zobrali hupom o tej viere, ale vierka chapes ze viera nie ako ty viera ale ta ina viera, ved viiiiiiime o cem 😀 😀 😀 😀

lucul
13. júl 2009

ale inak my sme cela rodina taka pekne ukazkova v krstoch 😀 , ja hovorim krstna mamininej sestre, ale podpisany ako krstny je maminin brat, lebo krstna nemala vek na krstneho rodica, ale hovorim jej krstna, a ja som tak isto nasmu drobakovi krstna len na papieri a ozajstna krstna je sestra jeho maminky, tiez ma mlada len 13 a len krst, co nemohla byt, ale vsetci to chapeme 😀

a s rozvodmi je to tiez u nas pikoskove, krstnej dcera z druheho vztahu je pokrstena tiez zaujimavo, u nas ju nechceli pokrstit vobec, v juri farar mal podmienku, ze nemozu byt krstni rodicia moja mamina s muzom, lebo obaja su rozvedeni a spolu zobrati, cize moze byt len jeden, a v blumentali sa nikto nic nepytal, dali termin, napisali osoby a obsadenia a bolo 😀

vierka
13. júl 2009

lucul - jasne chaaaaaaapem... respect... som proste vaaaaaaaaas clovek 😀 😀 😀

lucul
13. júl 2009

vierka sak my viiime ze chapes, sak to by si nebola ty, keby nehapala 😀 😀 😀

vierka
13. júl 2009

no ved nenadarmo som blondinka 😝 😀

co mi pripomina vtip:

Stretnu sa dve blondinky a ta jedna sa pyta tej druhej:
"Si taka ista hore ako dolu???"
A ta druha na to: "Taka vylizana???" 😀 😀 😀

ale pre dnesok uz koncim, supem sa na chrbte a manzo ma ide supat 😀 tak dobruuuuuuuuuuuu 😀

lucul
13. júl 2009

vierka ja sa tiez supem na chrbte a mna natiera kremikom 😀 , dobru nocku 🙂

perla200
autor
13. júl 2009

čaute kočky...aj my to mame pestré v rodine, moj krstný sa rozviedol s mojou krstnou a mam teda nevlastnú krstnú, jeho syn z prvého manželstva s mojou pravou krstnou sa dva krát oženil s tou istou ženou, v prvom manželstve splodili jedno dieťa, potom a rozviedli a ked sa dali znovu dokopy tak v druhom manželstve splodili druhé dieťa a rozviedli sa...tretí krát - zatial sa nedali dokopy.... 😀 ako hufnágelovci....

kasami
13. júl 2009

baby a ja som si myslela, ze len nasa rodinka je vhodna do grotesky 😀

ale ako vas tu tak citam, je nas tu takych fakt neurekom 😀 😀 😀

vierka
14. júl 2009

dobre ranko baby 😀 tak opat pracovny den pred nami 😅

perla200
autor
14. júl 2009

dobré ránko..... krásny slnečný den prajem.....idem do poradne tak som zvedavá či som zamknutá alebo nie???🙂