Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

bambi7
6. nov 2009

cafte babulky ako dnes ?

kluara
6. nov 2009

perla, ďakujem pekne 😵 a Simonka si krásne potiahla 🙂

tigi, neskúšala si testovať? 😕

vierka
6. nov 2009

tak ale on je na mna dobry stale 😅 aj ked nie som tehu 😀 😀 😀
ale nie, vaaaaazne sa priznavam ze som zneuzila vcerajsi jeho oslavensky feeling 😀 😀 😀

tigi - jakoze teplotka pekne hore 😵 no som zvedava kedy sa bude u teba zmrchatievat po tom ako mas tebletky a ovu prebehla skor 😅
no a o tom aeorbiku ani nehovor, ja ked chodim z TT teraz okolo 19.00 a vidim ako v CF sa v telocvicni svieti a viem, ze urcite cvicia by som tam tak rada zastavila a hopsala s nimi 😅 normalne mi to chyba ked ich tam vidim 😔

bambi - no dnes aj dobre, aj zle... a ako ty? uz je lepsie???

inak baby zase mam boli brucho dnes 😔 normalne sem-tam dostanem taky krc a je mi tazko, tak sa tesim ze tak do pol hodinky uz s tadialto vypadnem, pridem domov, lahnem na gauc a nebudem nic robit... normalne sa na to tesim 😀

tigi
6. nov 2009

ahoj bambi, ja dnes nejak ako mechom udreta. asi pocko. a ty? uz je ti trosicku lepsie?

kluarus ahoj, zatial som neskusala. doteraz sa mi to zdalo strasne skoro. mozno cez vikend, podla vyvinu teploty.... 😉

kluara
6. nov 2009

vierka - nenadrapuješ sa moc s niečim? tak šup potom na ten gauč a oddychovať 😉

kluara
6. nov 2009

tigi ja len preto, že teplotu máš krásnu 🙂 a podľa mňa už by boli aj teraz vidieť čiarky 😉 každopádne silno presilno držím palce 😵

kluara
6. nov 2009

inak, s tým počkom asi fakt niečo bude, aj ja som akási oťapená, sa mi normálne oči zatvárajú 😔

tigi
6. nov 2009

kluarus dakujem, si zlata. 😵 uvidim co zajtra, dam vediet keby daco.

vierka
6. nov 2009

kluara - ja sa v robote uz nicim nenadrapujem, ved uz tu mam zastupcu 😀
to bude asi skor nejakym jedlom, lebo aj minule co mi takto bolo, tak som to mala z firemnej stravy 😔

bambi7
6. nov 2009

babulky ja stale lezim jaj ani sama neviem ci lepsie 😅 ale snad hej 😀

vierocka len lezkaj potom

juliett99
6. nov 2009

tigusik takze budeme cakat na ifoky od teba ked testnes tak to chceme rychl,o vediet 🙂

kluara ahojky ako sa mas?? a co vas lukasko uz vie ze cakate babinko,? 😉

viercka tak to neprehanaj a ako pise kluara sup na gauc a nohy vylozit 🙂

perli no ved uvidime ci to bude cez vikedn alebo kedy ,, uz to necham na drobca,, ja som sa snazila ho vykurit z bruska ale drobec sa neda vykurit len tak uz sa tam pekne zabyval xixxi 😀

ozaj babulky a kde je a ako sa ma kasami??? 😕

piki takze tvoije super vytvory maju uspech bodaj by nie ked to robis tak pekne 🙂

pikino
6. nov 2009

vierka kup si magnezium. tie krce povolia. navyse pomaha udrzat tehu a mimisovy pojde viac kyslika.

kluara
6. nov 2009

juli - no striedavo oblačno, veľa vecí nejem, pre nechutenstvo som úplne vylúčila mäso, mliečne výrobky, ovocie (okrem banánov). Lukáško vie, že bude mať súrodenca, povedala som mu to hneď, ako som to zistila. on sa rád nosí na rukách, tak som mu musela povedať, že to už nie je možné, lebo budeme mať bábätko. no on chce bračeka - zatiaľ je jediný, všetci ostatní chcú dievčatko 😀

bambi7
6. nov 2009

no ten magnezium som brala aj ja a pomohol 😉 ale vsetko konzultuj lekarkou pre istotu iba zavolaj 😉
vies aky su lekari este ti povie co si ordinujes sama 😀

ako juli?

pikino
6. nov 2009

tiez som vcera myslela na kasami nejako sa neozyva asi toho maju vela.

som pridala fotos novych koralok.

bambi vcera si sa pytala na prikrmy tak papa zatial zeleninku, na veceru kasu a sem tam nejaka susienka alebo rohlik.
ale nejako ju zapeka az skoro tyzden nekakala tak cakam. vcera som jej dala slivkovu kasu ale mi ju oprdela zjedla par lyziciek. ale nejako sa nepuci naladicka dobra. tak neviem.

bambi7
6. nov 2009

piki aj my papame zeleninku a zacali sme aj ovocie a pojdeme na kuracie maso 😉 no zatiel papa vsetko az na brokolicu co som uz pisala

kluara
6. nov 2009

aj ja som užívala magnézium - to asi všetky 🙂

pikino
6. nov 2009

no magnezium ti lekar v tehotenstve predpise na vsetko 😀

bambi a nezapeka ju?

vierka
6. nov 2009

pikuska - to srdiecko chcem, chcem, chcem, chcem, chcem, chcem, chcem 😀 😀 😀
trbleeeeetkoveeeeeee, to ja moooooooooooozem 😝 😀

kasami ma asi toho vela - ved maly uz zacal chodit aj na hokej 😵

no a mangnezium prekonzultujem s lekarom, ale ked som minule mu to spominala, tak povedal, ze to ze jem calibrum mami, ze tam je dostatok magnezia a ze to staci, tak neviem 😅

dobre babulky, ja sa pre dnesok s vami lucim, cupitam domov, idem si oddychnut 😀
tak vam zelam kransy zbytok dniku, pa pa pa 😀

juliett99
6. nov 2009

veru magnezko beru skoro vsetky tehulky ved aj mna drzali magnezkom v nemocke,, pollitrovky som si chlipkala denne aj dve ci tri 😀 😀

bambi zlatko nic zatial stale bolia krize a neda mi to spavat 😒 😉

tigi
6. nov 2009

pikusi to srdiecko je krasne, som zvedava co s nim dalej... 🙂

vierka - ja dufam ze ked bola ovulka, tak lutealna faza po ovulke nebude dlha. a zmrchavieva sa mi preto, ze uz sa blizi prvy den kedy by mohla dorazit, tak uvidime. mne to cvicenicko inak tiez chyba, aj som sa dobre odreagovala, aj sme sa kolkokrat narehotali, ked budem sama, nebude to sice ono, ale aspon si zacvicim a vyskacem sa trosku. 🙂

bambi7
6. nov 2009

juli to verim ale este chvilku a si vo finaleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee si sikulka zvladnes to este vydrz a nech ti daju masaz 😉

lucul
6. nov 2009

tigi ty uz mrchu nedostanes 😵

pikino
6. nov 2009

k srdiecku budu este nausky len este nedorazili. 🙂

to je pravda ked je ovulka tak mrcha na seba neda dlho cakat. tak ale ked nedonde sa nenahnevas 😀

lucul
6. nov 2009

tigusik ja chodim stale na pilates az do vianoc, potom bud tehu cvicenie ale pojdem na stepaerobic alebo fitlopty 😀

piki - krasne koralky 😵

tigi
6. nov 2009

luci este stale teplotka moze klesnut, snazim sa brat to zatial realne. 😉 🙂 ale dakujem, nachvilocku ma to vzdy prenesie do pocitu, ze by to mohlo vyjst, ale potom sa radsej vzdy vratim nohami na zem.

pikusik myslim ze to bude krasny set. to mas swarovskeho?

lucul
6. nov 2009

dobre babulky, dnes uz nepridem, prajem krasny vikend
juli hlavne nech je tvoj posledny v stave 2v1 😉 v tomto tehu samozrejme

tigi volam ti zajtra 😉 ale nerob si s nicim starosti, aj keby sme dosli 😉

ozaj perli - ja nemeriem, mam mrchu, v nedelu zacinam merat 🙂

papa 🙂

tigi
6. nov 2009

jaska luci 😉 😝 papa zatial. 🙂

pikino
6. nov 2009

tigus ano swarovsky.

pa lucul pekny vikend. 😉

vierka
6. nov 2009

lucul - tak mozete prist aj ku mne, ked si clovek kvoli vam nemusi robit starosti 😀 😀 😀 ja budem zajtra kvasit aj tak cely den doma 😀

tigi - no tento cyklus berieme ako hlavne pozitivum, ze tebletky zabrali a bola ovulka 😵 sice aj ta druha vec keby sa teraz podarila tak by bola akoze vaaaaaazne ze super najlepsia najuzasnejsia... ale ved uvidime 😵

piki - no uz vies, co chcem k vianociam 😝 😀