Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vikinka81
27. nov 2009

Vierka, nechapem ani ja.....ja som cakala uz na tento den, ze aspoon maly naznak tienik tam bude a nic 😅 som sa pomylila , dnes je 4 den co mi to meska 😖

Moj cyklus je pravidelny 31 , sem tam hore dole +-1 den ☹ , neviem ci si nekupim inu znacku...ale zas tolko prachov vyhadzovat za testy 😕 som zufala.... 🙂

lucul
27. nov 2009

skus pepino test z DM, a hlavne nezufaj 😉 hlavu hore 🙂

vikinka81
27. nov 2009

uz mam depku....preco, opat to bude ako prvy krat...nic tam nebude, kua keby som aspon grcala...len sem tam mi je malo zle, hlava sa mi zakruti, prsia ma bolia, podbrusko sem tam a ostatne nic...ku**a

lucul
27. nov 2009

tak skus ist k dr., mozno ti nakaze doma kludovy rezim a ty budes pekne v klude lezat 9mesiacov 😉

vikinka81
27. nov 2009

Baby co mam robit...ja by som sla k Dr. ale viem ze sa tam dostanem na rad az o dva tyzdne ked tam zavolam 😢 je mi do revu....niake tehu priznaky co pisem su...ale ten ostatok a ako sa da z krvi zistit Hcg len u gyndosa?

lucul
27. nov 2009

skoc k obvodnej nech ti vezme krv na hcg, alebo skus zavolat gyndosovi, mozno ta niekam supnu, povedz, ze mas krce alebo hocico a mozno ta vezmu skor 😉

inak baby u nas doma to momentalne vyzera zaujimavo, chlapi v praci a v skole a baby v posteli 😀 😀 😀

tigi
27. nov 2009

vikusik a aku mal citlivost? ja doporucujem urobit zajtra rano rapidclear s citlivostou 10. mozno si mala ovulu neskor a tym sa vysvetluje to meskanie. ak bola ovu posunuta, moze byt posunuta aj menstruacia a taktiez ak bola ovu neskor a podarilo sa, je este skoro robit test. vyskusaj zajtra alebo v nedelu. nic nie je stratene. 😉 🙂

vierka ahoj, ake bolo vcerajsie fotenie? 😵 🙂

luci ako to ze ti zmazal ovulu?????? ved ked uz tam raz je, tak preco ju zmazal? nechapem... ale nevadi, ak aj nebola v ten den, snazenicko mate okolo kazdeho predpokladaneho dna ovuly, tak stale sa modlim. 😵 🙂

a ja mam zas seknuty krk, uz neviem jak ho dat opat doporiadku. 😠

vikinka81
27. nov 2009

Keby som aspon vedela, kedy je ist vlatne dobre k Dr. v ktorom tyzdni, kedy uz nieco aspon vidiet 😔 to ma najviac trapi, ze bude pre sviatkamu v neistote...mam pocit ze to uz psychicky nezvladnem ani manzo o tom nevie, neviem ako mu to mam povedat a vysvetlit,

tigi
27. nov 2009

vikusik na hcg uz mozes ist aj teraz, to ti urcite uz teraz potvrdi alebo vyvrati tehu, na utz by ked tak uz mohlo byt vidiet aj gestacny vacok, srdiecko tak v 6 tyzdni...

vierka
27. nov 2009

vikuska - na hcg z ktvi mozes ist aj teraz, utz by ti urcite nerobil, lebo na to je prisli skoro... mne robil az po dvojtyzdnovom meskani... a srdiecko bolo vidiet az o dalsie dva tyzdne... takze v 6tt mi prvy krat robil utz, ale test na hcg z krvi ked si tehu uz by mal urcite hodnoty vykazat aj teraz aj ked to test neukazal...
aj ked chapem ze je to na nervy po tom vsetkom co sa stalo predtyma viem, ze sa bojis...

tigi - fotenie dopadlo super... fotky sa mi pacia.... manzo sa samozrejme ze doma nenajedol, tak mu tam bolo dlho - on je strasny, vie, ze sa ideme fotit, tak sa mal najest 😅 tak ale mi s Patusom sme si to uzivali, spokojne kopkal a pozoval - v tomto bude urcite po mamine 😀
vybrala som si nejakych 22 fotiek 😅 takze moja penazenka sa prudko zatrasie 😔 😀 a fotky budu az o dva tyzdne, lebo maju toho teraz vela, stuzkove a svadby a ked ich bude este retusovat, tak ze tak o dva tyzdne, ze mi zavola... ale mne sa velmi pacia 😀

vikinka81
27. nov 2009

Luculik , ja nepotrebujem kludovy rezim doma by som sa zblaznila, radsej budem v praci seediet aspon je vzruso a neni to taka robota, ktora by ma psychicky polozila...ako sa poznam doma by som len chodila z handrou, pripadne by som umyvala okna 😀 🙂

Ahoj Tigustek, robila som si mamatest...ved pojdem pozriet aj do Dm-ky, alebo si pojdem kupit Rapiclear...tiez sa mi zda spolahlivejsi 🙂

Jaj Vierka zabudla som sa ta tiez opytat ako bolo na foteni a ako ste to zvladli 😀 🙂

Ved ja mam tiez pocit, ze 4 den je este skoro na testovanie 😉 Teraz sa mi tak hlava zakrutila, ze som skoro odpadla 😒 , ja mavam tak zaludok ako na vode...ale je to len take chvilkove, potom to prejde 🙄

Ved uvidim, cez vikend co bude a zacnem to riesit buduci tyzden, aj tak Dr. by doporucovali, prist tak okolo 7 tyzdna prist pozriet, to uz by malo vsetko vidiet...lebo to cakanie...jaj uz som to raz zazila, prosteee sa bojjjjiiiiiimmmmm toho vsetkeho ☹
No a to Hcg urobi aj obvodak? 😉

vikinka81
27. nov 2009

Viete baby comu najviac nerozumiem, ze preco mne ukazuju tie testy omyly...preco skoro kazdej babe ukaze pozitivny test, hned v dne meskani pozitivny test , niektorym po dvoch dnoch a niektorym ako ja az po tyzdni resp. dvoch a ze sa nestresuj 😒

Vcera sme boli v TV 😀

lucul
27. nov 2009

tigi ani ja nechapem, ale nevadi, kaslem na neho a cakam, v pondelok nabehnem do lekarne, ak nedojde mrcha a vykupim ich 😀

viki jasne, ze aj obvodak ti urobi hcg 😉, hlavne nestresuj a neboj sa, vsetko bude dobre, klud, mozno len bola ovula neskor ako hovoria baby a mas to vsetko posunute 😉

vierka vidis, na fotenie som sa zabudla opytat, tesim sa na fotecky, a super ked je Patulo taky model, potom mozte ist aj ked bude na svete a spravite si spolocne foto bez bruska 😉

vierka
27. nov 2009

vikusik - ja som si ako prvy robila nejaky baby test - skus pozriet do albumu, tam ho mam vyfoteni a jeden bol z vacsou citlivostou a jeden s mensou... a mas pravdu, vacsina lekarov doporuci prist az ked to tak dva tyzdne meska, ale clovek je na nervy kym caka a v tvojom pripade este obzvlast... 😒

boli ste opat v palbe??? idem si ju ked tak juknut 🙂

a na foteni bolo - vid odpoved pre Tigi 😀

perla200
autor
27. nov 2009

čaute kočky.... viki - skús ho pozriet do svetla a poobracat či tam neni druhá / 😉 mne meskali 4 dni a bol len úpln eslabý tienik - vierka na chate povedala že by ho považovala za negatívny pamätáš vierka?

ozaj takto pred rokom sme isli na tú chatu že? som bola v 6tt🙂

vikinka81
27. nov 2009

No neviem ako z ovulou...ja som si robila tento cyklus ovula testy, uz som aj vam pislala, zacinala som o den skor...a za 6 dni testovania..my ukazalo na dvoch testoch tienik viditelny ale bol tam...ziadne hrube ciary neboli 😵

vikinka81
27. nov 2009

Nie Vierka, my sme vcerali strajkovali boli sme vo vsetkych spravach v TV okrem jojky 😅 ich zaujima krimi 😀 a dnes vo vsetkych dennikoch 🙂

Perlus cauky, no ja som ich nechala poriadne vyschnut a kukala som tiez do svetla, boli ciste ako lalia 😀 A uz si na chate veela, ze si tehu?mala si niake priznaky 🙂

Vsak uvidime co bude o tri dni to uz bude 7 dni meskania, budem sa snazit nestresovat 😕 , ale vsetka moja intuicia naznacuje ze sa tam nieco deje....teplota, krutenie hlavy, navaly hladu,a sem tam zaludok 😨 ☹ , ja cinknem Dr. buduci tyzden, som tazko zvedava kedy pride na mna rad 😀

vierka
27. nov 2009

lucul - urcite planujem ist aj s malinkym ked bude mat tak dva tri mesiace 😀 mali tam velmi pekne fotecky s takymi malinkymi detickami 😀

perluska - no veru pamatam si to, ze ten prvy tvoj test nebol veru bohvie co a pozri sa co z neho vyrastlo 😀 😀 😀

lucul
27. nov 2009

baby vy takto pred rokom na chate a u nas bude zajtra rok co som otehu 😒

vierka
27. nov 2009

vikinka - no moj manzo pozera len noviny na joj.ke 😅 tak ale pozrela som si to teraz v telke 😀

vikinka81
27. nov 2009

No my sme uz balili a posledny dofrcali jojka bez redaktora a Stv.... 😅 😵

Na jojke aj my pozerame spravy ale najprv na markize a potom druhe velke spravy na jojke, tie na Stv sa mi zdaju malo dynamicke...aj ked su mozno najviac prehladne ako kedy 😀

vikinka81
27. nov 2009

Lucul.....ja som bola tiez takto 21 nov. na kyrete 😅 aj som skoro zabudla ☹

lucul
27. nov 2009

viki ja som bola 13.1. ☹
ale dost uz, to bolo pre nas prvy a posledny krat 😉

lucul
27. nov 2009

ok baby, tak papiere odovzdane, dilino spravil zo seba debila, lebo si mysli, ze ked je inzinier tak je dokonaly, podla neho kotol J (co mu ma doma) musi byt to iste ako kotol V (co su v bytoch), a jemu nikto nevysvetli, ze kazdy pracuje inac, deges jeden 😀

a idem ja do obchodu, potom sa prihlasim
papa

vikinka81
27. nov 2009

To dufam aj ja a velmi 😕 ☹ ja to tiez uz nechcem zazit...tak ty si bola na moje narodky....mame toho dost spolocne 😵

vierka
27. nov 2009

vikuska - no ja som nasla na nete on-line serial prison break tak co mna je po nejakych spravach 😅 ja som to nikdy nejako extra nepozerala... a ked manzo nie je doma, tak si este ked tak pozriem tie prve na markize, alebo mi to tam len tak hraje v pozadi ked si robim papat, ale potom skor prepnem na primu kde pozeram Opatrovatelku na pohladanie 😀 😀 😀

vikinka81
27. nov 2009

Prison break 🙂 no ja som tu poslednu seriu nanjojke ani nedopozerala, vsak uz sa mi to zdalo celkom zamotane...a dostali sa uz na slobodu a boli omilosteny 😀 😉

vierka
27. nov 2009

lucul - no to vies mne staci ked niekto povie ze je Ing a podla toho sa da uz aj odhadnut ako sa bude dotycny spravat 😅 😀 cest vynimkam - ale velmi malemu mnozstvu 😀

vikuska - no tuto 4 seriu este nikde nedavali... tu som nasla len na nete s titulkami, ale toto by mala byt uplne ze posledna seria 😀 a ja sa priznam ze to pozeram hlavne kvoli chlapom 😝 😀

pikino
27. nov 2009

cafte zenske 😀

😀

vikinka81
27. nov 2009

Ved to viem Vierka...ze kvoli sexy chlapom 🙂 ale su chutnucky 😀 chrumkavy 😀