Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
2. dec 2009

v dolinaaaaaaach kvitne kvet ktory lasku nam dava, v dolinaaaaaaaaaaaach

pikino
2. dec 2009

no a skoncila som 😀

lucul
2. dec 2009

siel, siel za vzdialenym cielom, siel, siel kracal planou bielou 😀 😀 😀

vyhrala soooooooooom 😀

pikino
2. dec 2009

gratulujeeeeem 😀

dostanes slavnostu veceru gejzom dusikom 😀

lucul
2. dec 2009

😀 😀 😀 ze d. 😀

pikino
2. dec 2009

rado sa stalo

varit bude evicka mazikova

lucul
2. dec 2009

a uz viem z coho sa mi zaludok zdviha 😀

ok mici, idem ja domov, pekny zvysok dna

papa

🙂

pikino
2. dec 2009

caaaaf

tigi
2. dec 2009

teeeeda, tu to dneska zilo spevom 😀 😀 😀

tak vas teda secky uz len pozdravim, dnes som dokoncila tu najvacsiu robotku, od zajtra som tu castejsie, uz budem mat toho menej. tak ziiitra. 🙂

perla200
autor
2. dec 2009

bože ešte že ste nespomenuli Gizku Onovú🙂 lebo to sa mi pupáky vyhadzujú na čele ked ju vidím.....

zdravm dievčatá.............teda dnes to bol den🙂))))))))))))))))))))) 😎

vikinka81
3. dec 2009

Dobre ranecko..... 😉 🙂

Prva,prva,prva,prva 😀 😵

vierka
3. dec 2009

no dobre ranko sa zela 😀 😀 😀

mne ked neisiel kon, tak som to tu vypla a isla som zalahnut k telke a tam som lezala az do desiatej 😅
dneska sa chystam do TT na mensi nakup a potom ku segre na kavu... ale nejako ma pobolieva hrdlo, tak neviem ci by som aj lekarovi nemala zbehnut 😔

tigi
3. dec 2009

caute zaby, teda asi zatial len jedna zaba 😀

vierka
3. dec 2009

no cau zaba, ale asi uz sme tri, alebo Vikuska medzitym zaspala... 😀
ako dneska v praci, uz lepsie???

lucul
3. dec 2009

stvrta zaba hlasi prichod 😀
ahojte babulky 🙂

tigi
3. dec 2009

jeee, tak uz teda styri 😀 dobre ranko. vierka co este nelenosis v posteli, ja by som odtial tak skoro nevyliezla 😀
v praci uz lepsie, dnes mam nastaveny kludovy rezim. 🙂

vikinka81
3. dec 2009

No huraaaaa 😉

Dala som vam naskok 😀 som si myslela ze Vierka bude este chrniet 😀 😀

A nespim...len kym vsetko mozne poprecitam na konovi 😀 😀

Dnes som hrozna....mam mastne vlasy, akosi som ich zabudla vcera splachnut....citim sa ako bezdomovec 😀

No to je pocko 😠

tigi
3. dec 2009

no a moj klud prave skoncil, dosiel sef 🙄

lucul
3. dec 2009

viki prave som sa chcela opytat na pocko u bab, ci je aj u nich tak hnusno 😠
inak ja som si hlavu umyla a mam to jak vybuch 😀

fuj fuj fuj, mne tu leze pavuk rovno predomnou na stene, pomoooooc 😖

tigi nestras so sefom, dnes na neho nemam naladu 😠

vierka
3. dec 2009

tigi - no po tom vcerajsom 2 hodinovom spanku som dnes potiahla trochu menej 😅 😀 ale ved v pohode, zajtra zase dospim 😀 a nemozem sa takto naucit vylihovat, lebo buduci tyzden prespim poradnu co mam rano o deviatej 😅 😀

vikuska - ty si zlata, ze si mi dala cas, ale v pohode, uz som cula a vidim v pohode vsetky pismenka 😀

lucul - hod po nom topanku!!! 😠

no co sa tyka pocka, tak vcera krasne svietilo slnko a dneska ked chcem ist trochu flakat, tak zamracene a hnus... este dobre ze neprsi...
inak vcera mi volal mangel z tyzdnovky cely strapeny, ze im skresali tak platy, ze kto vie ako to budeme zvladat ked som doma 😖 no co vam poviem, skoro ma porazilo 😔

lucul
3. dec 2009

vierka to neriskujem, este by som sa bud netrafila a ak by som sa trafila tak 7rokov nestastia, dnes nic neurobim len budem pavuka sledovat nech sa nepriblizuje 😀
o peniazoch ani nehovor, vcera som vymahala krasnu sumu eciek a nakoniec som z toho vysla ja jak debil 😠, ved vam to povypravam ked sa stretneme 🙄

vikinka81
3. dec 2009

Vierka....no co uz, cakala som ze prides pred 11:00 😀 😀 😀

No o platoch no commennttt, moj mm uz druhy tyzden taha 16-ky, moje zlatibko mam normalne strach aby sa mu nieco nestalo a dufam, ze sa to aspon na vyplate odzrkadly 😵 😖

Tigi a aku ma naladu sefo..... 😉 😕

Lucculik a ty sa bojis pavukov? 😅

tigi
3. dec 2009

luci ani ja, dnes som mrzuta, lebo sa mi zas snivali p*coviny s mrtvolami a este same hnusne veci a navyse mame doma nejaku bojovu naladu, takze mi je dnes uplne akoze "super" 🙄 😠 😒

vierka tak im to nakoniec predsa len tak urobili s tymi platmi 😠 dokelu, narobi sa chlap jak hovado a za rovnaku robotu ma dostat menej penazi? kokos, by ma to riadne vytocilo. najhorsie je ked su tie peniazky treba, ale to zamestnavatelov netrapi. 😠

vikusi ja mam sice hlavu ozmyvanu, ale aj tak mam otrasne vlasy, mam to jak steniatko kokrspaniela usi 😠

tigi
3. dec 2009

vikusik sef je pekne nas*aty, potom vam porozpravam co sa stalo, nechcem takto cez sklo. musime ist na tie vianocne trhy, alebo k pikuske, nech pokecame.

vierka
3. dec 2009

lucul - jasne, tak ho sleduj.... 😕 😀 drz sa!!! 😀 ten prestanes pisat tak budeme vediet ze ta pokusal a ze sa menis na spidermanku 😀 😀 😀

vkuska - moj taha denne 12 hodin 10 dni v kuse - aj vikendy.... no a ze takyto plat im uz proste ostane, len nejaky smiesny zaklad... a do toho hypoteky a dieta na ceste ☹

lucul
3. dec 2009

viki hrozne, ale uz som sa naucila ako tak s nimi zit, mam vycvik pri mojom bratovi ktory donese domov vsetko mozne chrobakoidne ale nastastie viac mravcoidne 😅

tigi mne sa nic nesnivalo, ale PMS je u mna desny hulakam po kazdom, nechapem samu seba, aj r. na mna cuci ci mi nesibe 😒

lucul
3. dec 2009

vierka ee, ked prestanem pisat tak prave leze po klavesnici 😀

tigi
3. dec 2009

inak ja sa pavukov bojim bojim. minule na joge, lezim si, zatvorene oci a ked ich otvorim, cez moje prsa si to straaaduje taky dlhonohy pavuk. no ja som samozrejme chytila hysaaak a manzo na mna kuka, ze co robim bordel. kukam nanho, ze sak zbav ma ho, no kym sa chlapec na nieco zmohol, pavuk si odkracal prec. a vcil ze cvic tam, ked nevies z ktorej strany na teba zase skoci 😕

vierka
3. dec 2009

lucul - 😀 😀 😀

tigi - no vyzera to tak, ze tento mesiac bude mat plat nizsi mozno o nejakych 8 tisic - a myslim este sk, aby ste si nemysleli ze eur 😝 😀 no na nervy, co ti poviem... tak som zvedava aspon na moj plat, dufam, ze sefino da aspon nejake vianocne odmeny...a uz vidim ze sa lako stane kto z nas dvoch bude na materskej, ze si to vymenime 😖
a sefa niekam posli, alebo to mam prist spravit ja??? 😠

no a ja mam zvysenu teplotu 37,5 - co myslite, mam ist dokimu pre istotu???

tigi
3. dec 2009

vierka fuuuuuuuha, ty kokos, tak to uz je riadny skrt cez rozpocet 😠 ☹ je to cele na figu. ak by si chcel privirobit nejakymi robotami po vikendoch, to je na p***, pretoze ti nebude mat ako pomoct s malinkym. no na nervy 😔
ked uz cicuska nepojdes v tomto pocku, aspon jej zavolaj a vysvetli co sa dje, ci mas prist. aj ked asi ti nejake antibiotika davat nebude, ale aspon by pozrela. mas aj kasel a soplik?