Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
6. jan 2010

chcem ist v piatok rano a v nedelu sa vratime, akurat mi vychadza ovu, tak snad sa snehuliacik zadari 😀 a ked ne aspon si uzijeme jeden druheho 😵
ja sanky ee, toho sa bojim, neviem preco 😅

jasne, a budeme vsetky na konovi online a sledovat, ale vy musite presne opisovat co sa deje 😀 😀 😀 heslo: "modry kon" 😀

vierka
6. jan 2010

no aj taky vikend bude urcite super 😀 ja mam velmi rada ked niekam na vikendy chodime, ale to nie je tak velmi casto 😅

akoze mozme to vysielat aj on-line... mam web kameru 😀 😀 😀

lucul
6. jan 2010

😀 😀 😀 take akcaky zas nemusim 😀

take vikendy mozem aj ja, minuly rok sme nikde neboli kvoli stavbe, tak si to chceme trosku vynahradit 🙂

vierka
6. jan 2010

no len si to pekne pozries, aby si vedela do coho ides 😀 😀 😀 respektive co pojde z teba 😀 😀 😀

no my sme boli minuly rok na dovolenke s Tigi... a potom bol mladik na vikend sam oslavovat narodky... 😀 a tento rok sa asi nikam nedostaneme s malym... mozno nejaky vikendik v lete ked bude mat pol roka, ale asi skor az na buduci rok 😀

lucul
6. jan 2010

no len aby som si to potom nerozmyslela, vies 😀 😀 😀

no my sme mali vikendy aj pracovne dni na malte 😠, ale snad bude uz lepsie, aj moj stary bol na vikend oslavovat narodky, cize boli na rybach, ale oddychla som si od neho 😀

vierka
6. jan 2010

no ved to... ja si mozno druhe rozmyslim 😀 😀 😀

no ved mna potesi aj taky oddych od neho... ale ked chodi na 10 dni prec, tak to mi skor chybal 😅
a inak ten moj chodi na maltu s japonkou kludne aj bezomna 😀 😀 😀

lucul
6. jan 2010

na malte som ja robila len ofuky 😀 😀 😀, ale ti magori to vsetko zvelicili a vykecali mojmu tatkovi a ten mi na vianoce vynadal tak ze som mu uz aj ja povedala svoje a zbalila som sa a odisla 😠

znama rodila 23.12. a vraj najblizsich 20rokov nechce deti 😀 😀 😀

vierka
6. jan 2010

tak ale aj to treba na malte sem tam robit 😀 😀 😀
fuha, tak takto u vas dopadli vianoce, no to nie je bohvie co... tak ale urcite si treba stat za vlastnym nazorom aj pred rodinou...

no tak ja to mozno skratim na 15 rokov 😀

dobre, pre teraz koncim, som sa nakotila - som zjedla veeeeeeeelku jaternicu a dva chlebiska k nej, tak idem teraz travit na gauc 😀 😝

lucul
6. jan 2010

pekne strav 😀
ja vypekam jablkove palacinky a uz ma to nebavi 😀
pa zatial 🙂

vierka
6. jan 2010

no uz som trochu vytravila, takze miesto na tie palacinky by sa vo mne urcite este naslo 😀 😀 😀 a ked nie v mojom bruchu, tak v maleho urcite 😝 😀

lucul
6. jan 2010

ved dojdite, zas som ich narobila jak pre cenkovej deti 😀

tigi
7. jan 2010

caute cici 🙂

kukam ze plodnu debatu ste mali 😀 takze modry kon znamena porod doma... no fajn, uz len aby sa vierke nezamotal jazyk, lebo my mame dohodnute heslo ze "modry kod" na cestu do porodnice, tak aby to nedopadlo tak, ze dojdem pre nu a zacnem zohrievat u nej doma vodu a nahanat uteraky. 😀 😀 😀

my sa chystame tiez lyzovat, ale az vo februari a pojdeme na oravu. ja teda lyzovat neviem, aj ten pan co mi poziciaval lyze a videl ma na tom detskom svahu trenovat mi povedal ked som vracala lyze, ze islo mi to dobre, mnohi by to na mojom mieste uz davno vzdali 🙄 😠 😀 , ale ja to nevzdavam a idem trenovat opat! 😀 😀 😀

lucul
7. jan 2010

ahojte babule 🙂

tigi nejde o to ci to vies alebo nie, ale ci a to bavi 😉
a ty ako, kolky DC si?

viki je dnes kde, ako si na tom?

tigi
7. jan 2010

caf lucul, bavi ma to, to je jasne, inak by som uz nesla. nahovaram aj mojho mangela nech to skusi somnou, mohli by sme sa celkom zabavit. 😝 😀 ale ak nebude chciet, aspon ma bude mat kto odviezt do nemocnice ked si dolamem nohy. 😀

ja som dnes 28 DC, akurat som pozerala na ff ze som dostala VIP na par dni zdarma, skoda len, ze to nevyuzijem prave v tychto dnoch. ocakavam ms cez vikend najskor, ale neviem kedy pride naozaj, zatial nemam ziadne pred-ms indicie.

lucul
7. jan 2010

ani tvoj mangel nelyzuje? ani ten moj, ale svah mi bude vyberat, aj vcera som sa rozhodla, ze pojdeme do terchovej, ze vo vratnej som este nelyzovala a on mi na to, ze tam je malo snehu, jak keby v cechach bolo vela 😠. Inak ja ho pouzivam ako obcerstvovaciu stanicu 😀 😀 😀, on ma caka dole s teplym cajikom

a drzim paste nech mrcha nedojde ak ste sa trafili 😉, ozaj a nechces vyskusat tie femi kvapky, citala som v teme , ze babe pri PCO pomohli, tak neviem 😉

tigi
7. jan 2010

dakujem luci. tento mesiac si snazenie zobral na starosti moj mangel, kedze ja som si dala pauzu a snazenicko dirigoval on. 😀 bral to sice poctivo, ale ja vobec nemam sajnu ci ovula prebehla alebo nie, neboleli ma ani prsia, ani podbrusko, takze ani neviem ci sme sa nejako trafili ak bola. necham sa prekvapit ci a kedy donde ms. 😉 🙂 nad femi kvapkami zatial neuvazujem, mam po tom femigarde pocit, ze by to na mna neucinkovalo, aj ked clovek nikdy nevie...

nelyzuje ani moj mangel, on stoji pod kopcekom a povzbudzuje ma. minuly rok sice hovoril, ze to vyskusa aj on, ale tento rok uz nechce. dobry napad s tym obcerstvovacim bodom, vyskusam. 😝 😀

vierka
7. jan 2010

dobre ranko sa zela 😀 😀 😀
jaka provokacia, co??? 😀 😝

vierka
7. jan 2010

cici - ty si take moje spojenie so svetom... ako to vyzera na cestach??? asi to tam nie je bohvie co a radsej asi ani dnes nikam ist, ze???

tigi
7. jan 2010

no dobreeee raaanko 😝 😀 ja uz mam dneska polovicku prace na dnes odrobenu. 😝 😀 co sa tyka ciest cici, tak medzi TT a C je to dobre, vyjazdene a nesmyka sa. horsie je to ale v C. neviem ako ta vasa ulica a nasledne cesta, ale nasa bola cisty lad. zlepsilo sa to az na krizovatke pri cintorine, tam uz to bolo celkom o.k. cize po ciferi by si musela ist velmi opatrne, ale ked sa dostanes na hlavnu cestu, tam uz by to nemal byt ziadny velky problem, aj ked zvysenu pozornost treba. 😉 🙂

vierka
7. jan 2010

no veru dobre, dobreeeeeeee 😀 😀 😀 ved aj ja uz mam polovicu prace za sebou, uz som nakrmila maleho 😀 😀 😀
dikes za info... no ja stale premyslam ci niekam vyrazim, alebo radsej zostanem doma... ved este sa rozhodnem, teraz pojdem pesi do obchodu a na postu a uvidim ako to vyzera.. ked tak poviem segre nech dofrcia aj s malymi sem - nech zase nie som cely den sama 😀

vikinka81
7. jan 2010

Ahojte, 😉

Tak som tu..Luciiik kedy odchadzate do Terchovej?

a novinka prisla mrcha 😠 takze som zacala poctivo uzivat antb. dam sa trochu do poriadku, a okrem ineho dopapam ten femigrad....uz ficim na nom treti den, tak som zvedava ci pomozu na ten moj rozhadzany cyklus 🙂 😵

Vierka takze maleho si nakrmila? a co dobremu si mu pripravila 😉 takze teda zatial ten termin 13. januar nehrozi z Patrikovej strany 😕 😵

Tigustek ako ... 😎

pikino
7. jan 2010

cafte micky.

my sme dnes isli k lekarke a ako na potvoru dnes tam nebola. 😠 tak zasa zajtra. krpana uz nastastie teploty nema ale je zahuhnana, huste sople nevie dychat dufam, ze nedostane zapal priedusiek. teraz spinka.

vierka to je labuzo vstavat o desiatej. 😀 si to uzi kym mozes. 😀 😀 😀

vanilkka
7. jan 2010

baby caute 😵

vierka
7. jan 2010

cafte baby, ja som sa bola poprechadzat po dedine a stretla som susedky tak sme kavickovali 😀 dneska nikam nejdem, som doma, lebo segra aj tak nemoze - idu prec a zajtra povedala ze pridu oni k nam aby som nemusela soferovat.. tak dnes len povegetim doma 😀

vikuska - tak ten dlhy cyklus bol asi preto, ze si bola chora 😔 tak to teraz poriadne poliec, nech to neprekaza v snazilkovani 😉
no a doki sa vyjadril, ze na tento tyzden ten porod este nevidi... a 13-teho je buduci tyzden, takze to uz moze byt.. aj ked my mame v plane, ze 13-teho pride manzo domov a 14-teho rodime 😀 😀 😀

pikuska - tak mala je este taka soplava??? tak dufam, ze jej to nikam nesadne... a zajtra teda zase doktorke, tak to budete mat zase vylet...

vanilususenka - ahooooooooooooooooooj 😀 😵

perla200
autor
7. jan 2010

čaute kočky.....my mame 8130g a 68cm....ale očkovanie mi zobralo 5 rokov života kua.....načo je to dobré?????

vierka
7. jan 2010

perluska - ahojcek 😀 tak vidim, ze mala je uz riadny valibuk, zachvilu bude ona na rukach nosit teba a nie ty ju 😀
tak to si bolo nejake zle ockovanie, tak ta to tak zobralo, alebo som to zle pochopila???

lucul
7. jan 2010

cafte micky, nejak sa mi nedarilo sa dostat sem, makala som
viki - ja chcem ist 15.1. ak budem mat vsetko hotove a do nedele 😵

tigi - tak uvidime ci chlap je lepsi jak zena 😀 😀 😀

piki to je des s chorymi detickami, drzim palce nech jej to nesadne na priedusky a rychlo nech to odide

perli malinka je riadna baba 🙂 a k ockovaniu, hroza, ja by som navrhla neockovat v pritomnosti maminky ☹

vierka - ty provokater ze o 10h dobre rano 😀, ja som vyliezla o 9h 😀 😀 😀

vierka
8. jan 2010

dobre ranko 😀

dneska trochu skor, uz sa nam nechcelo valat sunky 😀 😀 😀

lucul
8. jan 2010

dobre rano 😀

vierka nenecham ta v tom provokovani samu 😀

tigi
8. jan 2010

caute zeny 😝