Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
11. jan 2010

to ti neblbne pc, to ten blby kon 😠

pikino
11. jan 2010

uz ma stve. dame ho utratit? pojde k masiarovi do salamy 😀

lucul
11. jan 2010

uz to ide lepsie sa mi zda

hej hej a bude z neho modra konska salama 😀

pikino
11. jan 2010

myslim, ze si ju nekupim 😝

lucul
11. jan 2010

ja nemyslim ja to viem 🤐

pikino
11. jan 2010

😀

rozmyslam ako by vyzerala na chlebe s maslom. 😝

lucul
11. jan 2010

ble a to sa da jest aj len tak neuvarene, ja viem ze nasi konsku salamu vzdy zhanaju jak najvacsiu dobrotu a ked kupia tak uvaria a tak jedia, ale mne je len pri pomysleni bleee 😅

pikino
11. jan 2010

napodobne. chudaci konici. tolke roky cloveku sluzia a potom cih na stare kolena daju do salamy.

lucul
11. jan 2010

presne, aj ked kone moc nemusim, ale je to take zviera, ze sa mi nehodi na jedlo, jedine ze je to ako s morcacou polievkou, ze neni z morky ale z morcata ako si kamarat myslel ked bol maly 😀

lucul
11. jan 2010

ozaj baby som vam ani nehovorila, drahy tento mesiac vyhlasil, ze snazime naplno a naordinoval keksik kazdy druhy den 😀 😀 😀, a vcera som bola pritulna, tak mi to zakazal, vraj spermosovia sa musia vytvorit a nabit energiou vraj som to mala v sobotu 😀 😀 😀

pikino
11. jan 2010

no v tomto smere je to asi naozaj z kona. 😅

tigi
11. jan 2010

fuj, konska salama. ja som to teda v zivote nejedla ani by som to do huby nedala. chudak kon. mi to pripada rovnako hrozne ako ked ti mali sikmooki jedia psov. 😠

luci tak nech mu to nadsenie vydrzi cely mesiac a tfuj tfuj, nech to vyjde 😵 😝 😀

pikino
11. jan 2010

teda lucul ze sa nehanbis 😀 😀 😀

lucul
11. jan 2010

piki co, ze som pritulna alebo ze chcem kazit geneticky material 😀 😀 😀

tigi uvidime dokedy bude zvladat 😅 😀

pikino
11. jan 2010

aj aj 😀

lucul
11. jan 2010

ok piki tak uz robit nebudem nist, len cakat s rokrocenou narucou, ci? 😀 len som zvedava co bude chlapec robit cez vikend ked budeme na horach 😝

vierka
11. jan 2010

no ja som stretla susedu ked som isla do schranky pre postu a zlanarila ma na kavu 😀

no co sa tyka salamy, takze ked uvidim nejaku v obchode a bude modra, tak to nebude plesniva, to bude asi ta z modreho kona 😀 😀 😀

pikino
11. jan 2010

no veru bude sa nudit po nociach. 😀 asi ho to pravidlo druheho dna rycho prejde. 😀

vierka ale potom ti uz bude jasne ze sa viac nanho nenalogujes. 😀

lucul
11. jan 2010

ja ho poslem dakam, ze az na druhy den haha 😎 😀

a ozaj, mozno ten kon ide obcas pomaly lebo ho postupne admini zabijaju 😠

vierka to uz potom kona ani nevygooglime 😀

vierka
11. jan 2010

len aby nezacal potom uplatnovat aj pravo prvej noci ked on chce len kazdu druhu 😀

pikuska - no to asi neeeeeeee 😀

lucul
11. jan 2010

tak to uz ma smolu 😀, ale sak mozno prvu mangelsku mu doprajem 😀

pikino
11. jan 2010

lucul ty si taka dobraaaa. 😀

lucul
11. jan 2010

piki nezakrikni to, stale tam je to mozno 😀

dobre baby ide ja domov, hlava ma boli a to mame dnes este prudku romantiku 😠 😀

lucul
11. jan 2010

papa koceny 😀

vierka
11. jan 2010

lucul - tak prajem pekny zvysok dniku a odpocin si 😉 pa 😀

pikino
11. jan 2010

a ja idem ulozit dite dnes cely den len place a este si stihla vyrobit typel na hlave. sikovna je.

papa rostenky. 🙂

vierka
11. jan 2010

tak papa Pikusitka 😀

ja tiez koncim, lebo by som chcela tak trochu poupratovat, ale ked mam zapnuty comp tak sa mi do toho nechce, tak sa idem teda prinutit hrubou silou... a ze som teraz okolo pasu dost hruba 😀 😀 😀

vierka
12. jan 2010

dobre ranko babulky 😀

dnes nas caka poradna, tak som velmi zvedava co na nej bude 😀
inak mi kazdy hovori ze mam uz nizsie brucho, ale ja som to prvy krat zbadala az dnes rano 😅

tigi
12. jan 2010

caute papulky 🙂

ja som dnes rano stihla aj otocku k dokinovi pre recept a dofrcala som 8.05 do prace. sefino nieco frflal, ale moze byt rad, ze som sa k dokinovi nevybrala cez den, by som bola prec minimalne hodinu a nie 5 minut. 😠

vierka myslim na teba, daj vediet nove spravy. brusko nizsie - daj fotos, ked som ta videla naposledy este sa mi nezdalo nizsie. 🙂

vierka
12. jan 2010

tigi - ja by som mu povedala tak, ze moze byt rad ze som vobec prisla, tych 5 minut by som mu ani nespominala 😀 ale to ked si tam este pol hodinu po pracovnej dobe to za tebou nepride ze co tam este robis 😠
jasne, dam potom vediet ako sme dopadli 😉 ja sama som zvedava a som totalne nedockava ze co bude a poradnu mam az o 13.00 😕 no a normalne ho mam uz nizsie, sa mi pletie pod nohy 😀 😀 😀