Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

bambi7
4. feb 2010

lucul no to mi este nik nepovedal 😀 ani ja by som neodvravala 😀

pikino
4. feb 2010

bambo terezka ma 7740g a 71cm. no ona sa stavia na nozicky len sa nema kde poriadne postavit takze stoji na styroch ako srnecka. chudatko vsetko je na nu moc vysoke alebo prinizke.

caf viki konecne to tu zije.
super ze mrcha ide poda planu. drzim palce nech to vyjde tento cyklus. 😉 a jasne ze si chybala my s lucul
tu drzime cely den moralku.

pikino
4. feb 2010

my neviem ci pojdeme manzo chce kupit nove auto a ked budeme platit leasing tak pojdeme akurat tak do prdelky.

bambi7
4. feb 2010

piki aj domi ma 71cm a vaha 8780g 😉
domi sa postavi v postielke aj pri nej a kuka a smeje sa

lucul
4. feb 2010

bambi aj ja som to pocula prvykrat 😀 a odvravat urcite nebudem 😉

piki udrzujeme ohen 😀, ale vsimas, kecame len my dve a kolko sme zapisali 😨

bambi7
4. feb 2010

no lucul aspon si oddychnes a kam idete?

lucul
4. feb 2010

bambi, na fotkach, kde domi sedi, je vas gauc? to je taka ta hruba latka? ake je to na udrzbu?

zuzlienka
4. feb 2010

Pekne od vas , ze to tu aspo vy dve drzite 😀

ja sa akoze priznam , vzdy vas citam , len som tak zlenivela ze sa mi vobec nechce pisat , to sa podakujte tomu slnku co svieti ... dvihlo mi to na elane 😀 😀 😀

Lucuul co ti ja viem , ja som si skor potrebovala odychnut ... nechcu sa my dutiny pustit, tak to smrkanie ti zavidim , stale citim ze sa potvory nechcu spustit 😀 , ale kasel uz okaaa, hadam ma zajtra vypise ..uz my chyba Bratislavsky smog a centrum diania 😀 😀 , stale len sedim doma 😀 , uz by som aj niekam sla prevetrat nohy 😀

Tak babule uz zacinaju chodit .... no pride jar, tak budete pisat , ze bezu deturence maraton 😀 😀 , nech uz je tu jar .... teplucko a tak uz my to celkom chyba 😉

A co sa tyka dovolenky, no neviem ako financie ... zatial sme sa s mm dohodli, ze nic nejdeme tento rok rezervovat a ze to nechame ako nam bude priat tento rok po financenj stranke a my jedine chorvatsko , nam sa lietat nechce a byt odkazany ako v pionierskom tabore na niekoho ..to neeeeeee 😵 , a uz mame tento rok dost toho, buduci vikend wellnes a v marci lyzovacka 😀

bambi7
4. feb 2010

lucul je to latka taka pevnejsia je to v pohode ja to len vysavam a ked domi mala grcaci den 😅 tak sa to v pohode len zo spongiou a trochu jari a voda uschlo a je 😀

bambi7
4. feb 2010

hej je to sedacka ani som neodpisala 😉

lucul
4. feb 2010

bambi to este netusim, rozhodneme sa podla financii, bud pojdeme autom taliansko alebo chorvatsko, alebo lietadlom kamosovi do turecka, on tam ma apartman a tento rok tam nepojdu tak skusime my, alebo ked budu financie velmi dobre tak na kanarske 😵

vierka
4. feb 2010

caute baby 😀

ja som maleho mrskla do postielky do detskej a otvorila mu tam okno.. dnes von nejdeme... tak aspon takto.. vcera sme boli s nim v praci vypisat danove a bude preplatok na daniach, tak sa tesim 😀 a potom sme sli do mesta kupit mu nejakeho maznaka do postielky aby mal s kym spavat - ale teraz spava maznak este s nami, aby napachol nasim pachom a potom bude len maleho 😀

vevoncek - gratulujeeeeeeeem ku krasnemu syncekovi, tak sa drzte a prajem vela zdravicka a nech sa vam dari a tebe nech sa pekne rozbehne mliecko aby ten vas malinky krasavec tych ostatnych valibukov dobehol 😵

pikuska - moj maly nekradol nikomu nic, ved vevoncek by sa do takeho mini brucha asi ani vacsia babo nevoslo 😀 a ten nas taha len s maminky, ved maminka ma este kilo na sebe a uz je na povodnej vahe ako bola pred tehu 😀

zuzalienka - tak ty sa este liecis, tak to pekne preliec, niekedy je dobre len tak vylehovat doma a nic nerobit, tak si to este uzivaj kym mozes 😀

lucul - a ty nevymyslaj s tym ist von, len pekne doma kuriruj, nech sa to este nezhorsi 😉

a inak nas fesak spal dve noci po sebe od deviatej vecer a zobudil sa az o druhej na prve papanie a potom az po piatej na to druhe, takze celkom dve super noci mame za sebou 😀

vierka
4. feb 2010

jo a ideme zajtra na poradnu, tak som zvedava kolko mladik vazi... ale poviem vam.. rano mu dam bodinka a vecer sa bojim ze mu ich uz cez hlavu nedostanem, lebo mu tak strasne narastie hlava cez den 😕 😅 😀

pikino
4. feb 2010

bambi to je vasa autosedacka? aka je?

viki tak to je fajn ze mas dobru naladicku. 🙂

lucul
4. feb 2010

bambi dakujem, ja by som tiez chcela taku, ale drahy chce kozennu, tak sa musime nejak dohodnut 😅

ahoj vierka, ano mamula, lezim a nevymyslam 😀
a to ako je mozne ze malemu rastie hlava 😕 😀

bambi7
4. feb 2010

piki hej ta v albume ...je uzasna domi nechcela bt v tom vajicku tej do 13kg tak tam revala bola jej tesna aj hlavicku mala uz tak tesne .....no tato romerka je super tak si tam sedi a ma aj ppoloh viac na spanie len taku trochu naklonenu a ked sedi a domi hlavne vsetko sleduje 😉

pikino
4. feb 2010

vierka no mas doma papkaca valibuka s tym sa zmier. 😀 nech len pekne rastie a pribera a tynic nehovor ved ty si tiez skoro nic nepribrala. 🙂

pikino
4. feb 2010

sa pytam ebo my tiez uz budeme musiet kuknut novu autosedacku a ja sa neviem rozhodnut.

bambi7
4. feb 2010

lucul my sme tiez najprv rozmyslal nad kozenou ale potom nas to preslo kamoska ma a cez leto sa lepi a cez zimu maju deku ze im je zima 😅 tak neviem ale su pekne 😉 ale teraz je tolko na vyber ....my sme ju kupili v albere maju pekny vyber

bambi7
4. feb 2010

piki moj pobehal vsetko aj cital vsetky testy co robili a tak.....ja tomu nerozumiem moc 😀 aj potah je priedusne a lahko sa umyva

vierka
4. feb 2010

lucul - no on cely nejako rastie, ale najviac to vidim na hlave... vzdy po krmeni mu tak narastu chrčky ako skreckovi 😀 😀 😀

pikuska - ved jamu od huby neodtrham.. dokina povedala, ze po materskom moze pribrat kolko len chce, ze viacej to sleduju keby moc priberal z umeleho 🙂
tak ale brucho som mala vacsie 😵

bambi - tak to je super, ze sa malej tak paci 🙂

bambi7
4. feb 2010

ahoj vierocka no konecne neplace ked niekam ideme 😀 lebo ked videla to vajicko len tak rev 😀

no a ako sa mate?

lucul
4. feb 2010

bambi hej, v albere maju pekny vyber, tam som sa inspirovala aj kuchynou, ale tam bola vysoka cena 🙂, ale sedacky maju fajn

piki ak mozem, tak si vyber autosedacku bud romer, recaro alebo maxi cosi 😉

bambi7
4. feb 2010

moj kukal len romer a recaro a kukal studia 😀 ze aby mala to najlepsie ked casto chodime autom no co vam poviem ak je nove auto na trhu uz to viem 😀

lucul
4. feb 2010

bambi takyto fanatik je bratranec, tiez mal prekuknute vsetky crash testy s autosedackami, ale oni kupuju recaro kvoli tomu, ze ho vie zohnat lacno z velkoskladu kedze robi v automobilke a oni ich maju v ponuke k autam

vierka ale musis uznat, ze brusko si nemala velke vobec 🙂

vierka
4. feb 2010

bambi - no nas sa zatial do vajicka zmesti - kto vie dokedy 😀 😀 😀 inak sa mame super, uzivame si este tatinka doma, uzivame si maleho a sme stastny, co viacej dodat 😀

ty koki, ja som mala tretie najtazsie babo z bab 😀 😝

pikino
4. feb 2010

no ja tiez hlavne aby bola bezpecna a kvalitna.
mne sa pacia Cybex autosedacky len tu si nemam kde vyskusat.

vierka asi si robi do zasoby mliecko kym ho znova nakojis. 😀

pikino
4. feb 2010

vierka tie na zlatom a striebornom mieste kolko vazili? 😀
a co aspon sa ho nebojis chytat ked je taky vacsi 🙂

zuzlienka
4. feb 2010

No baby ja sa uz nechytam na tie vas maminkovske sedacky a tak 😵

Idem sa ja najest ... a pozriet si nieco dobre, pospat a tak 😀

Vierka , bozkaj maleho Patuska ... a bud rada ze mu tvoje mliecko chuti ..uz sa tesime na navstevu 🙂

Lucikkk dufam, ze mi dve sa coskoro vidime... 😵

pa baby lubim vas 😉

bambi7
4. feb 2010

lucul moj kuka hlavne vsetko pre bezpecnost 😉 a auta rad kuka nie je tak fanatika ale je to konicek 😀

on svoje ja svoje 😀 ved to poznate 😀

no vierocka coskoro aby ste nekupovali druhu autosedacku 😉 ale super len nech rastieeeeeeeeeeeeeeeeeeee

no a uzivajte si tatinka doma 😉

babule a kedy druhe 😀 piki?

a lucul neviem chodis aj na vystavu nabytku a tak? tusim teraz by mala byt v nitre nie?