Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
19. feb 2010

vierka ja nepostrazim ale vymenim na par hodin a mliecko mame nemusis odstriekavat 😀 😀 😀 😀 😀

ja som este stae nepodala ziadost na vyssi rodicovsky asi som bohovsky bohata 😝

viki skoc na suseda 😀 😀 😀 😝

ja mam ovulu asi dnes

lucul
19. feb 2010

ahojte babulky
ja som dnes nemala kedy, bola som u zubarky, potom u vizazistky sa dohodnut na uces a malovanie - kamoska takze bude to za veeeeeeelmi nizku cenu 😀

tigi to ma mrzi, ale aspon ovula bola, to je super, raz sa proste zadari, musi 😉 😵

vierka ved dovez povarujem 😀

viki mala by si si mrazit spermosov na horsie casy 😀 😀 😀

piki to by som na tvojom mieste zacala vybavovat, lebo to dlho trva kym to pride 😉 statna sprava pracuje straaaaaaaasnou rychlostou 😠

pikino
19. feb 2010

ja viem len som takaaaaa lenivaaaa

vierka
20. feb 2010

caute baby 😀

pikuska - no ako citam tvoj prispevok, tak v pohode vymenim babo, lebo ako tak citam, tak si prudko bohata a keby sa ti naaaaaaahodou nieco stalo (ako napriklad pad zo schodov, zo strechy, alebo havarka na aute) - tak tvoja mala dedi a veru taku dedicku by nebolo spatne mat doma 😀 😀 😀
tak ty este v pohode kojis??? som zvedava ako dlho to vydrzi nam... dufam, ze aspon do pol roka a aj dlhsie by mohlo, len urcite nie do osemnastky 😀 ale maleho, nie mojej 😝 😀 😀 😀

lucul - mas to mat - odstriekavam a hned ho tam mas 😝 😀

lucul
20. feb 2010

vierka neni problem, len daj dopredu vediet nech sa psychicky pripravime 😀
a krasne fotky z kurzu, maly je dobry flegmatik, ked sa spi tak sa spi 😵 😵 😀

pikino
21. feb 2010

jeeej vierka to su super fotky zlate babatena a tvoj maly uplne uzasny po dobre vykonanej robote sa musi vyspat 😀

ano ja este v pohode kojim ja som si ista ze pokial nebudes mat nejaky problem tak budes kojit dlho .
aj ked v osemnastich by to uy blbo vyzeralo. 😀 😀 😀 😝

lucul
22. feb 2010

Ahojte zabky,

ako sa mate takto po vikende? 😀

tigi
22. feb 2010

cafte sunecky 😝

ja som mala dneska tazke rano, som sa nemohla vytrepat z postele. nakoniec som sa umyla, nieco na seba navliekla a manzo ma odviezol do prace. 😝 inaaaac po vikende dobreeeee. 😝 😵 😀

lucul
22. feb 2010

tigi to bude asi daco vo vzduchu, keby po mne kocur intenzivne neskakal a nevrcal mi do ucha tak snad asi ani nevylezem 😝

tigi
22. feb 2010

no to si viem zivo predstavit taky budicek, to totiz poznam moc dobre. preto som preventivne o tretej rano zavrela dvere a micu nechala za nimi. 😝 😀 ona je jak hodinky, vzdy o siestej pride a zacne po mne skakat a steklit ma fuzikmi a ked ani to nezabera, tak ma zacne sticovat, normalne schmatne vlasy do papulky a potiahne. 😠 😀 😀 😀

luci aj si sa pustila tento mesiac do tej pupalky?

lucul
22. feb 2010

my mavame dvere zavrete, len ked vsetci odidu tak ja ich necham otvorene, lebo vtedy zacne skakat po dverach, aj mne taha vlasy a zuzle, hnusny pocit 😠 😀
ten nas vstava o pol siestej a cielene budi moju maminu lebo jedina sa zlutuje a da mu konzervu ale vcera vyskusala bratov tah, ze ho ignorovala a nechal ju do pol osmej spat 😅

nie neskusala som, tento mesiac som nemala nic a cakam co z toho vznikne, kebyze som vyssi DPO tak si myslim ze som v tom, ale to bude asi PMS odvcera mi je blivno, vecer som musela rozdychavat 😒

tigi
22. feb 2010

ja sa tiez snazim ignorovat, hlavne cez vikend. najdolezitejsie je neotvorit oci, lebo ona mi sedava pred tvarou, pozera sa na mna s tymi svojimi ociskami a caka kedy ich otvorim. ked otvorim, zacne vystrajat, nieco v tom style - jeee, ty si uz hore, pod mi dat jest. preto sa snazim tvarit ze spim aj ked som uz hore. 😀

ja som s nou zase zacala, mam pocit ze to bolo celkom ucinne, tak uvidim co tento mesiac, co mi pripomina - idem sa objednat k dokinovi.

danielitka26
22. feb 2010

ahojte dievčATáá 🙂

lucul
22. feb 2010

na kocura ani to neplati, on provokacne zacne skrabat na fotelu 🙄 a to vie, ze mamina vyleti 😀 😀 😀

ahoj danieli 🙂

tigi
22. feb 2010

ano, aj umyselne nicenie nabytku mi je zname. no co si budeme hovorit, su to male vychcane chlpate potvory. 😀 😀 😀

cau danielitka. ako sa ti dari? dlho si nas nebola pozdravit...

lucul
22. feb 2010

tigi poslem ti tie foto kde spava, uz mi to bracho konecne poslal

vikinka81
22. feb 2010

Ahojte babule, dnes blazninec....pomoooocccc 😒

Ahoj Danielitka..naozaj si ty uz davno nebola, ako sa dari 😵

Ako po vikende, ja som bola celkom samucickaaaaa...tak som si zobrala svoje velke teliatko spat ku sebe aby my nebolo oputno...a ten sa rozvaloval ako moj muz..zlatunky bol 😉

A sprava... no neviem, neviem..ale mam pocit ze starnem a moj cyklus snim...baby tak to vypada, ze budem mat celkom 38 DC cyklus, tak sa uprimnnneee tesim 😕

a takto to vypda 19 DC a ovula http://www.fertilityfriend.com/home/2b8ec8 😵

vikinka81
22. feb 2010

Ozaj baby tak ako tento tyzden z tou kavou, dame ci nedame... a kde by sme sa stretli 🙂

Ja sa taaaak tesim, ze svieti slnieckooooo 😀

lucul
22. feb 2010

viki a mnagela mas po ruke? 😵 😵 😵 sup na neho at to liiiiitaaaaaaaa 😀
a preco 38dnovy? aku mavas LF, vacsinou byva 14dni, takze nestresuj 😉

baby a k tomu stretnutiu, co hovorite na buduci tyzden na stvrtok alebo v piatok? ak by som nesla na dofcu mozme aj tie ostatne dni, hm? 🙂

vikinka81
22. feb 2010

Luciiik sevas....mangela nemam pri sebe..takze zase to bude bez oplodenia 😀 , nevadi raz to pride 😵

No preco 38 DC...tak dnes som 19DC a tazko tomu uverim, ze mi pride na 30-31DC ako som mavala, preto my asi chyba nieco v mojom organizme a zeby hormony, klesali 🙂

A preco az buduci tyzden a nie tento...., ja som si myslela, ze sa skor stretneme tento tyzden 😉

Kocurik je zlatunkyyyyyyy...a pekne si to vymyslel z byvanim 😀 ..ma prehlad o vsetkom 😉

lucul
22. feb 2010

podla mna mrcha ti pride tak na 33DC

no ale ja zajtra a stredu nemozem, a stvrtok nemoze tigi, tak ostava jedine piatok, ak by to bolo taky normal cas ze by som okolo 18,30 bola doma tak v pohode 😉

vikinka81
22. feb 2010

Preco si myslis, ze pride na 33DC..lebo ja nemam ponatia co je LF..tak mi mozes v skratke vysvetlit, lebo sa mi nechce citat o tom clanky 😀 😀

Ja tak ty tento tyzden nicccc..no ja zase neviem ako buduci tyzden ..ja som volna tento okrem stredy..chcem si zobrat dofcuu a urobit si skraslovaci den, som kamoskou dohodnuta na kozmetiku a uz normlane rozmyslam aj nad kadernickou , lebo mam dnes hniezdo na hlave..ani upravit sa to neda, aj ked je pravda, ze som sla spat z mokrou hlavou a zaspala som ako medved 😀 😀

tigi
22. feb 2010

luculik uz dorazili fotecky, paraaada, ma vsetko pod kontrolu. 😀 ja som hladala jedno kreslene videjo s mickou, ale nenasla som ho. bolo bohovske, presne ako keby nasu micu videl ten co to kreslil. 😀 skusim este pohladat a poslem.

vikusik ahoj. noooooo, pokles pekny. 🙂 ak si k tomu priratas LF ktoru si mala minuly cyklus 12 dni, tak ms tu mas okolo 32 DC. to je este celkom fajn. 😉 🙂

jo aj ja som myslela ze sa stretneme tento tyzden. som chcela navrhnut aj zajtrajsok. 😕

lucul
22. feb 2010

LF - lutealna faza - je pocet dni od ovulacie po ms 🙂 a vacsinou byva okolo 14dni takze nem stres, cakam na mrchu a novu ovulu a to uz v ziadnom pripade nikam nepustaj mangela 😀

tigi
22. feb 2010

no kym tu ja nieco vybavim a dopisem prispevok... 😅

takze zajtra nist, v stredu tiez nist, ja vo stvrtok nemozem. tak co takto dneska?? 😝 😀

vikusik LH ti uz teda vysvetlila lucka, skus si este zratat v tom prvom cykle co si merala bt, kolko dni si mala od ovule po ms a uvidis, ci bude rovnako dlha ako v tom predchadzajucom. zvacsa byva rovnaka, ale nie je to pravidlo. 😉 🙂

tigi
22. feb 2010

samozrejme som mala na mysli LF - lutealnu fazu, nie LH. 😀

lucul
22. feb 2010

no tak sa dohodnime na zajtra a ja sa s kamoskou dohodnem na stredu, v pohode, to do 17h stihnem dojst do race 😉
som zvedava co na to povie piki, nemam sice dialnicnu, ale neva nieco poriesim 😉

vikinka81
22. feb 2010

Baby a co by sme teeraz zvolili pol cestu..co poviete na PK..a mozme aj Racu a zajtra by to slo 😵

Idem ratat tie LF...., 😀 😝 😀 som tazko zvedava 😉 Zachvilu poviem vysledok 😕

lucul
22. feb 2010

mne je jedno, ja ze pojdeme kuk vierku a Patka 😵 , ale ved mozme aj len tak na kafci dakde, tesim 😵

tigi
22. feb 2010

ja som tiez myslela ze skoncime u vierky, len vierka to asi este nevie. 😀 zavolam jej radsej... 😝