Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
2. mar 2010

piki asi som neni v obraze o co ide??????????? 😨 😨 😕 😕 😕 😕

lucul
2. mar 2010

juli vcera sme sa s kasami bavili ze pojdeme na vianocne trhy s kocikmi a viki a tigi s bruskami na detsky punc 😀

pikino
2. mar 2010

len aby len aby. 😝

no afticko je pekne aj ked v tej tme sa uz moc obzerat nedalo. cestu domov som zvladla ale terez isla pre istotu v aute s manzom. ale nervy to boli strasneeeee. 😀 😀

juliett99
2. mar 2010

ahahaaaaaa tak uz chapem 😝 😀 😀

lucul
2. mar 2010

pikusi trenuj trenuj 😀

ty nam budes robit chute s normalnym puncom 😠 😀 😀 😀

pikino
2. mar 2010

no jo no jo. len ked ja sa vzdy tak strasne bojim. 😅

lucul
2. mar 2010

nesmies sa bat, ber to ako zabavu, relax, slobodu, volnost 🙂

vikinka81
2. mar 2010

Piki nesmies mu ukazat ze sa bojis..bude ta potom viac deptat..vytas zenske zbrane 😀 😀

Juliatko tak to ma moc mrzi, ze malinky Samko pekne spinka a musis ho dat ockovat 😕 ale on je chlapak , zvladne to 😉

Lucuulik ako dnes 😉

lucul
2. mar 2010

viki neviem, brucho boli desne na mrchu a prsia si uz od bolesti ani necitim ☹

dobre babulky, idem ja vybavovat, potom sa prihlasim
majte sa krasne papa

juliett99
2. mar 2010

babulky v to dufam aj ja ze to zvladne potom dam vediet .. 😵 mozno mamina to bude zvladat horsie neznasa totiz injekcie 😝 😝 😝 😝

tigi
2. mar 2010

cafte baby, to co sa tu rozbehlo? vsak to je ako epidemia! 😵 😵 😵

kasi ciarocka je jasna ako dnesne slnko. 😵 moooje, moc sa tesim, uzasna sprava. 😵 🙂

luci si pokladik, ale uz mam odskusane aj kazdy druhy den, aj kazdy den a zatial nist. mne uz zostava len ta tvoja linka. 😝 😀

juli drzte sa dneska, nech to boli samika co najmenej. 🙂

pikino
2. mar 2010

lucul co bojis ved to je dobre ze ta bolia prsa a brucho roztahuje sa ti maternica neboj este bude dlho boliet. 😵

tigi uz aby si sa nakazila chod k lucul oblizat pohar. 😀 😀 😀 😝

samikovy drzime palceky nech to ma rychlo za sebou. neznasam ockovania. 😒

ok micuse my ideme na postu cafteeeee.

perla200
autor
2. mar 2010

čaute kočky....KONECNE to tu niekto prelomil....tesím sa moc a držím palce........hurá!!!! mam z vás radost🙂

vikinka81
2. mar 2010

Piki....ty si na poste varena-pecena...tety za okienkom by ti uz mohli dat aj VIP miesto 😀 😀

Cauky Perlus...to su soky, vsak? 😀 😀 Februar plodny mesiac..tolko lasky 😀 😀 Simonka uz je zdrava?

No Tigustek uz sme tu ostali len mi dve 😀 😀 😀 Dame stavku? 😀

kasami
2. mar 2010

Ahojky
moc vam dakujem za podporu 🙂
a ospravedlnujem sa, urcite sme s Luckou nechceli nikoho vytlacit od vianocneho puncu 😝 to v ziadnom pripade 😀 my budeme len a len radi, ked sa nas zide co najviac 😉 a budem moc rada ak sa stretneme aj skor ako na vianoce 😝

Volala som na gyndu a najprv mi povedali, ze az koncom marca ... ale ked som povedala trombofila, tak mi povedali, ze mam prist na krv co najskor a ze doktor ma tento tyzden dovcu ale buduci mi tam nejaky termin vybavia 😉 tak sa tesim 🙂 a verim, ze tento moncicak je omnoho silnejsi a vydrzi u maminky v brusku az do konca 🙂

inak nam pomohli zelene potraviny 😉 hovorili mi ze do pol roka, by nam to mohlo pomoct a na 5 mesiac to vyslo 🙂 a este jedna znama mi to vybavila s anjelikmi a teraz mi pisala, ze uz aj vie pohlavie 😀

vierka
2. mar 2010

caute baby 😀

co to tu citam.... 😵 😵 😵

kasami - ta ciarka je naaaaaaaadherna!!! a z vecerneho mocu, tak to je urcie iste a mas silneho bojovnika v telicku... teda bojovnicku, ja ti prajem teraz slecnu 😀 tesim sa s tebou, urcite to dobre dopadne 😉

pikuska - my sme na punci samozrejmostou, lebo hentie cerstve maminy a ostatne co budu mat este pupky aj tak pit nebudu moct, ale my uz ano 😝 😀

inak ja som prvy mesiac tehu len pastekove chlebiky tlacila a posledny mesiac vianocku s maslom a medom 😀 a cucoriedkovy jogurt fantazia co mi zostalo az doteraz 😀

tigi
2. mar 2010

piki, no, pokial len pohar, tak to zvladnem. 😝 😀

vikusik jo jo, uvedomujem si moc dobre ze sme tu ostali len my dve, obvzvlast ked lucka bola moja kazdodenna partacka aj s meranim. vikusik verejne vyhlasujem - NESTAFKUJEM! (toto naposledy zabralo pri lucke, mozno to zaberie aj pre nas 😉 😀 )

perlus nazdo, no jo, stehotnieva sa nam tu nejako, no, aspon tu bude veselsie. 🙂

kasi ake zelene potraviny? 🙂

perla200
autor
2. mar 2010

no čaute.....

vierka - milovala som bôčikovú pastiku v tehu.....dve na ranajky plus 8 rožkov k tomu 😀 😀 😀 😀

vikinka - no je už zdravá tak sople ma ale vsak tie deti majú stale:(

tigi - ano stehotnieva sa to tu......dlho tu nikto neotehotnel.....asi bociani mali dovolenou🙂

ešte že beriem antikoncepciu🙂

vierka
2. mar 2010

perluska - ja majku, dva chleby s pastekou, rajcina 😝 😝 😝 to bolo moje 😀
a ako sa mate zo Simonkou??? musime sa niekedy uz stretnut, neplanujete navstevu v cifery? 😀

tigi
2. mar 2010

vierka nazdo cici, ako sa mate s patkom? vcera som sa chcela povodne zastavit, ale nakoniec som skoncila uplne inde. chcela som ti dat aspon ten recept, kedze predpokladam ze cisielko uz mas a samoska zastavit sa na kavicku a pomakosit drobca 😵 🙂

perli tusim si sa zlakla 😀 a vy co mate so simuskou nove? ako je jej dari prckovi malemu? 🙂

kasami
2. mar 2010

Babulky mate vsetky faaakt krasne babatka 🙂 je to super, ze sa takto stretavate aj s baminami 🙂

Tigi 😉 IP

vierka
2. mar 2010

tigi - caf cici, aj som na teba vcera myslela... maly bol o piatej hore, tak som premyslala, ci by sme este na chvilku nevybehli von... ale tusim si ani doma teda nebola...
kavicku by som si dala rada... az zajtra planujem vylet do TT, dneska budeme len tak doma sa motkat... ciselko veru nemam - volala som len cez vratnicu, tak ked tam mi do IP prosim posli to priamo k nemu a este na tvoj sluzobny, lebo ten tiez nemam..
no a dnes sa mame dobre, vyzera to tak, ze maly je dnes samostatny, sam zaspal na gauci 😝

kasami - ved uz len cakame na teba kedy sa k nam pridas, ale vy mate tolko aktivit s malym...

tigi
2. mar 2010

vierka zajtra nie som v praci, idem k eliasovi a s mamou k lekarovi a potom mam pol dna volno, ale to by sme sa mohli stretnut aj v meste ak budes mat chut, alebo u mojej mamy, ta by sa potesila vasej navsteve. 🙂 cisielka teda posielam v ip. 🙂
chrobatko zaspalo na gauci? asi nedaali nic dobre v telke tak hodil slofika. 😀

kasi dakujem, odpisane. 😉 🙂

vikinka81
2. mar 2010

Jaj babule ako sa nam to tu krasne rozbehlo 😉

Uz ani nepamatam, kedy nas tu bolo tak pozehnane..je to super 😉

A ked je tak krasne, tiez by som bola za keby sme sa niekedy na leto dohodli a stretli..a vybozkavali tie male mrnousi 😀 🙂

Tigus..neboj mi to vsetko prevalcujeme 😀 😀

perla200
autor
2. mar 2010

tigi hej zlakla🙂)))))) ale minule som robila aj ja test priznam sa.....ale negatívny🙂 fu mi odlahlo.....

vierka - no mali by sme sa stretnút....ale ked bude jar už som to slúbila aj leri aj k vám zavítame keby nasa morka nevyvádzala v autosedačke akod ivá....nudí sa proste tam a reve ako pavián ale dúfam že sa to zmení

mame sa dobre s malou, v nedelu sme mali 7 mesiacov!!!!! strasne to letí, mala sa stvornožkuje a dávam jej napr. macka pred seba a ked dostvornožkuje tak za odmenu dostane napr. čaj🙂))))))))))))

lieta v behúli vsetko chytá, zhadzuje, a pozor už ma aj natrieskala🙂 to mam za tú starostlivost a niekedy mi pripraví poriadne prekvapko ako napr. varila som a pozerám čo je tak ticho pozriem a ona vytiahla kábel z notebooku a žvachlala ho jedna radost skoro som infarkt dostala.... a tak.... konečne zachrnela lebo dnes ma už privádzala do mierneho zúfalstva 🙂 🙂 🙂

pikino
2. mar 2010

mno uz som naspat. 🙂

pikino
2. mar 2010

ta moja opica tiez zaspala v autosedacke tak tvrdo ze ju nezobudilo ani to ze som ju vyziekla a ulozila do postielky. 😀 upracovana je chudatko. 😝

viki ti povim som viac na poste ako doma. fakt uz by mi mohli spravit nejakeho dobreho fleka vzdy tam zabijem aspon hodinu. kym vsetko vypisem ako keby mi to nemohli dat domov nech si to povypisujem. setria. 😠

perlus naco davas malu este do chodaka ked uz stvornozkuje? 😕 kable lubime aj my aj od notebooku aj od vysavaca. musim davat pozor. nasa sa teraz snazi vsetko davat naspat. napr. mi zoberie celenku a potom mi ju rve do hlavy aj boticky si snazi obut. 😀 je s nou prdel teraz.

ja som bola na zaciatku tehu rada ze vobec nieco zjem. viem ze mi vobec nechutilo sladke. a uz viem co som tacila cesnakovy uzol s maslom. a ked mi prestalo byt blbie uz to jelo. jahody so slahockou mnam mnam.

kasami
2. mar 2010

Piki tak tie tvoje jahody so slahackou si pamtam aj ja 😉

vikinka81
2. mar 2010

Jaaaaj niekto tu robi chute, 😝 😝 😝 😀 😀 ja dnes akuart sackovu pauzicku - hubova poleevkaaa 😵

vikinka81
2. mar 2010

Kati aku si mala zelenu kuru ? Riasy alebo niake biopotraviny?