Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

juliett99
15. mar 2010

juj moja uz si nepametam ale myslim ze ja som ho mala iba 2x denne 🙂

lucul
15. mar 2010

juli chapem, na take sa rychlo zabudne pri takom krasnom pokladiku 😵

tigi bojujeme uz asi len my dvaja mam pocit ☹

pikino
15. mar 2010

cafte pipuse.

no konecne mam trochu casu manzo je uz v praci.

viki ty co? nevies chodit ? 😀 😀 😀 ale neee pekne sa liec, setri rucicky. 😉

lucul kes skocis do lekarne daju ti priamo lieky na tehotensku nevolnost. matovy caj neni dobry napad.

juliett99
15. mar 2010

a vies ze som sa chcela tigusik spytat ze ci ty nie si na FB??
a co vikinka ta tam tiez nieje?? skoda.

Luci nebojkaj coskoro to vsetko prejde a zabudnes aj ty rychlo .. v ktorom tt by si mala byt??

lucul
15. mar 2010

juli mala by som byt 6+2tt, ale v utorok velkost zodpovedala 4tt

nazdarek pikousu, ok uvidim, ci to budem zvladat alebo skocim radsej do lekarne, dakujem 😉

vikinka81
15. mar 2010

Luciiii bojuj a preco len vy dvaja 😕 🙄

No baby supla som si ibac.... uvidime, teraz ma bude manzo obskakovat.... sa budem mat 😀 😀

No a bola som aj na rengene a podpisovala som ze som neni tehotna papier 😅 ale nespytali sa ma... podla mna sa ma mali asi spytat, 😖 😉 ☹

No a pisem jednou rukou 😉

Takze Vierka mali pokrsteny, zaba dopadla dobre, papanicko zjedene 😀 😀 a maly spokojny 😀

No Tigustok asi aj my musime prejst na FB..... 😀

lucul
15. mar 2010

viki to je na dlho, ale v skratke, nasmu drahemu zacina sibat, este to pripisujem tomu, ze sa boji a on nevie prejavovat extra taketo pocity, ved uvidim 🙄 (esteze byt je moj 😀 )

viki skooooooooda ze nemas ovulu, to by bolo 😵

vierka
15. mar 2010

tigi - nemate zaco... 😉 som rada ze chutili... ja som si doma nechala trochu torty, tak to mam tak na dva dni este 😀 a v stredu ti ukazem co budes len chciet 😝 😀

lucul - neboj sa, je to v poriadku... malusnavicek je okej a dava najavo ze je vsetko v poriadku tym ze ti je zle... keby vedel kopat, tak kope, ale zatial aspon takto 🙂

dobre baby, ja odchadzam do TT - mam u segry este nejake veci z oslavy a vybehnem asi aj do lekarne, ved co budeme doma... a do vetra sa mi nechce ist kocikovat 🙂
tak sa zatial majte pekne, mozno sa navecer este ozvem 😀

tigi
15. mar 2010

julatko neni som po "dobrych" skusenostiach na FB, ale chyba mi to iba vtedy, ked tam hodite nejake fotky, ktore inak nemam sancu vidiet. 😉 inak sa necitim o nic ochudobnena.

pikusi kocur neni doma, mysi maju pokoj. 😝 🙂 a co bol doma dlhsie ako cez vikend?

luci co s drahym? nech neserka kurna, co sa zlakol ci co? 😠

juliett99
15. mar 2010

tigi a preco ?? ak smiem vediet co sa dialo?

luci a co sa mangelovi nepaci preco ta nepodporuje?? 😠 zbijeme hooooooooooooooo 😝 😝 😝

lucul
15. mar 2010

baby tieto veci neriesim, mam ho hlboko v pazi od piatku a nemam silu ani chut to riesit, kvoli tomu drobcovi, ved sa to nejakym smerom vyvrbi ☹

vikinka81
15. mar 2010

Lucccul neboj , jeho to prejde ... to ma preto lebo je starsi a uz je zvyknuty zit tak ako zije ale ked sa narodi, tak bude happy....inac toto je aj u mna, ja som taka ista, kym na mna manzo tlaci tak ja odriekam a to len preto, ze sa bojim a ten moj prah bolesti je vacsiiii a nedokazem sa premoct 😕 😵

Vierka pa 😉

Juliatko nie nemam FB... ale asi si zalzim, ked to tak ospevujete 😀 😀

Luciiii ovulu.... 😀 by potom bolo oplodnene ziarive vajko 😀 😀

juliett99
15. mar 2010

luci nic dobre ked ta prave teraz nepodrzi ale tak dufam ze sa chlapec skoro spamata 😠

perla200
autor
15. mar 2010

tigi aj mna to zaujíma🙂

lucul aj ja som brala duphaston

lucul
15. mar 2010

viki vekom to nebude, asi tusim co je vo veci, ale momentalne to nezmenim a nemam silu vecer si sadnut a vytlct mu hovadiny z hlavy, a este k tomu isty uzasny kamarati, asi budem musiet zas povedat jednemu z jeho dvoch kamaratov nech sa porozpravaju, to zabera 😒

viki neva, ja mam antibiotikove vajko 😀

vikinka81
15. mar 2010

Tak aj kamosi robia svoje 😉 🙂 a hlavne pri pive 😀 😀

A neboj bude dobree, len co najmenej stresovat 😉 a bude dobreee 😕

A ze antibiotikove vajko 😀 😀

lucul
15. mar 2010

viki pri robote, na pivo nechodi 😅

a neni, ved som dobrala tyzden pred ovu antibiotika 😀

pikino
15. mar 2010

lucul ty chlapi su padavky. 😠 nakopat hlboko do zadku.

tigus mm bol doma cely tyzden mal dovo. kazdy den sme niekde boli alebo bol on zaveseny na nete takze som nemala sancu sa sem dostat.

idem uspat mojho uvrieskanca za chvilu som spat.

lucul
15. mar 2010

piki nemozem, mam kludovy rezim a nemam sa stresovat, jedine ze vy pridete, ale poprosim so spicatymi topankami 😀

lucul
15. mar 2010

baby idem, off hlava ma boli, ked mi bude lepsie tak sa pripojim
pa zatial 🙂

pikino
15. mar 2010

aj kovovu spicku? 😀

pekne lezkaj pa. 🙂

tigi
15. mar 2010

juli, perlus - v skratke - nie vsetci "priatelia" boli naozaj priatelia a niektory z nich (doteraz neviem ktory hajzlik to bol, nemal ani stipku chochmesu sa mi priznat, ale co sa cudujem, ked nemal ani chrbtovu kost 😠 ) mi dost zneprijemnoval zivot a pouzil na to informacie z fb.

luci ja mam dneska fajne boty, mozem pouzit aj podpatok a prislapnem mu... trebars prsty. 😝

pikino
15. mar 2010

tigi taki ludia maju asi nejake komplexy ked potrebuju zneprijemnovat zivot inym.

vierka
15. mar 2010

caute baby, mladik zalomil, tak som sem na chvilu prisla 🙂

tigi - ja viem o co ide a vtedy som ti povedala, ze to su ludia, ktory maju take komplexy, ze potrebuju topit druhych aby sa nepozeralo na nich... ved aj mne taky jeden chudacik tak robil... a co z toho maju??? no urcite nic, ved my sme stastnejsie 🙂 😵
a fotky ti kludne poukazujem 😉

lucul - ty sa nerozculuj hlavne... neviem co je vo veci, ale rada pridem, aj spicate topanky mam a ked tak obujem nejake s kovovym spicom aj Patusovi a nabehneme k vam 😉

no baby, mne dnes volal mangel, ze im nanutili dovolenku, takze dnes vecer pride domov a do konca tyzdna je doma 😵 tak aspon vybavime este veci - vratit bednicku kde boli kolaciky a vratit babiku co bola v torte cukrarovi, tak aspon to nemusim sama 😀

a este Vikusik - maly bol zlaty, mrnkal len ked ho oblievali s tou studenou vodou, ale inak pekne prespinkal... a oslava bola super, maly ani nemal krizu potom... dobrotky dobre, kolaciky a tosticka najsamlepsia 😝 Tigi musi so mnou len suhlasit 😀 😀 😀 ved treba nabrat tie kila spat co maly zo mna uz vycucal 😝 😀

vierka
15. mar 2010

jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis a nefunguje mi koliesko na myske 😔 😅 tak sa musim na boku preklikavat nizsie - ze jakeeeeeeeeee trapneeeeeeeeeee a zdlhaveeeeeeeeeeeeeee 😠 😖

kasami
15. mar 2010

Ahoj Babulky 😉
dnes som mala troska pracvny den a este k tomu mi bolo dost blbo 😝 ale inak som ok 😉

tu sa toho dnes udialo 😀 dufam, ze nikoho nezabudnem 😝
Vierka gratulujem ku krstu 😉 a uzite si tyzden s tatinkom 😉
Perli to je super, ze sa Simonke tak paci vo vodicke 😉 moj mal z toho velku traumu a kurz sme ukoncili po prvej hodine 😅 takze zavidim 😉 v dobrom 🙂
Luci .... neboj, to sa utrasie 😉 len sa teraz netrap, malinkem topotom nerobi dobre... teraz musis byt len pozitivne naladena 😉
Vikinka, ty mas ale smolu hned v pondelok ☹ tak sa nam pekne liec a nech ta ta bolest co najskor prejde
Tigus uplne ta chapem ... aj ja som preto obozretna, co kde napisem a co kde aku fotku dam ... preto sa velmi tesim, ze tu na MK si potom tie albumy mozeme uzamknut a kukat len my 😉

vikinka81
16. mar 2010

Caute babule 😉

Nas obvykli cas a zeby som bola prva 😅 No kde ste 😀

Kasi ahoj...je super ze sa mas fajn, aj ked trosku grckovo, teda skoro 😀

tigi
16. mar 2010

caute zabenky 🙂

vierka mne najviac chutil puncak, s torticky som ale tiez ochutnala a bola fajna. 🙂

kasi jo, aj ja sa tesim ked to tu bude viac sukromne 🙂

inak baby aj vam sa tak nechce pracovat ako mne? teraz ale rozmyslam, ktora z vas vlastne chodi okrem mna este do prace!!! 😀 😀 😀

lucul
16. mar 2010

ahojte

kati aj tebe je blbo 🤐 fu dnes je este horsie ako vcera asi tu dlho nepobudnem 😖

tigi dobry dotaz, dnes si v praci len ty 😅

viki co robi ruka?

vikinka81
16. mar 2010

Aj ja som v praci ☹ a nebavi ma to tu.... 😠

Co ruka ani nevravte , som totalny krepak...vcera sme boli este raz na pohotovosti, proste bolest ma donutila aj pohyblivost ntakze narazeny laket ...som spadla na dve ruky, na lavej ten vyklbeny palec a druha dudierana nastastie...ale viac ma boli ako ten palec...a nehovoriac o tom ze ma manzel, sprchuje, oblieka, zoblieka, cese, obuva ale posledny dotaz jeho hlasky, rit ti nebudem utierat...tak sa trapim sama 😀 😀 , ale som rada, ze je doma..vsak mam problem aj so spankom 😀 😉 😖 😒

Lucuul nic nezabera 😨 😔