Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
11. aug 2009

broskyna cislo 2 - dnes bude vaaaaaaaaazne zabava 😝 😀

kasami
11. aug 2009

Vierka, ako by sa mohli porovnavat k tvojmu IQ

Prosim ta to ta ako napadlo ? nemaju sancu ....

bambi7
11. aug 2009

juli ahoj no sedim a pisem vam 😉

perla200
autor
11. aug 2009

doteraz netuším kde ste s tigi vtedy boli??? ja kerendeš vôbec nepoznám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nechce sa mi spať, poslala som tatina spať.... potom pôjdem možno ja...

kasami - tak ja som mala pravý opak - trombofília je silná zražanlivosť krvi nie? môžeš dostať tuším trombozu.... ale na hemato to vedia odsledovať, aj ja som mala trombocyty úbohé, ale dali ma dokopy a nakoniec som rodila sekciou nie kvôli trombocytom ale kvôli makrosomii....a pritom niektoré museli dostať transfúzku a ja nie...

kasami
11. aug 2009

Juli, minuly tyzden som to uz nestihala ... v sobotu a v nedelu sme boli na svadbe ... a vcera sme dospavali ....

dnes som bola s malym na kontrole a on so mnou na krvi a teraz sa vonku bicykluje a ja varim tak stiham len tak tak 😀

vierka
11. aug 2009

perlusa - nabuduce ta zoberieme zo sebou 😀 😀 😀 ved ani ja som nevedela kde je cifer kym sa tam Tigi a ja naprestahovala 😀 😀 😀
tak tebe spravyme okruznu jazdu po Kenderesi 😀

vanilkka
11. aug 2009

ale kozy ako vierka nebudu mat nikdy 😀

tigi
11. aug 2009

perlus a Kenderes? lebo tak sa to volalo, ale to jej jedno, ono to bolo ako keby len odbocka na nejake druzstvo ci co. 🙂

vevonik vdaka, ja verim ze to bude o.k. 🙂

zaby, vy dneska pisete, ze nestiham docitavat ked sa zapracujem nachvilu. 😀

vierka
11. aug 2009

kozam tri krat HURA!!!!! 😀 😀 😀

perlus - tak to musite mat uz skoro hotove ked sa tak za mesiac uz stahujete, nafot nejake nove zabery 😉 alebo manzo 😉

kasami
11. aug 2009

Ahoj Perli 🙂
ako sa mate ? mas krasnu princeznicku, uplne nadhernu. si sikulka ... gratulujem 😀 😀 😀

vierka
11. aug 2009

tigi - nemozes sa zapracovat... ako dnes ja 😅

vanilkka
11. aug 2009

tigik a co si mi nehodila kamen do okna ked si sla od eliaska 😀 normalne si mi mala prerazit okno 😀 mozno by sa ti ulavilo

hip hip kozy, hip hip kozy.... 😀

bambi7
11. aug 2009

babulky co mate dnes este na plane?

vierka
11. aug 2009

vanilka - 😀 😀 😀

bambi - no ja idem dnes do tesca a dufam, ze ma z neho nevykaze ochranka... potom ku segre na kavu a domov valat sunky na gauc a ked sa mi vaaaazne bude chciet, tak mozno aj ozehlim 😀
a vy?

vierka
11. aug 2009

dobre babulky, pre dnesok sa s vami lucim... bolo mi potesim stravit dnesny pracovny den s vami 😀

pekny zvysok dniku, pa pa pa 😀 😀 😀

kasami
11. aug 2009

Tigi neboooj, my to spolu tento rok nejako dobojujeme ... a buduce leto mame krasne miminecka 😉

Bambi, chystame sa na bicykle 😀

juliett99
11. aug 2009

tak slovo kerendes ci ako ste to pisala citam prvy krat takze aj mna by ste mohli zobrat na okruznu nech viem co to je,, a kde to je,, 😀 😀 😀

bambi no ja uz hadam dnes nic chlapy robia, ja som navarila aj upratala riady a teraz pride mamina tak ma vystrieda a ja pojdem asi driemat.. uz pomalicky spim este cakam kym pride mama.. 🙂

bambi7
11. aug 2009

vierocka a uz nieco kupujes pre drobca?

bambi7
11. aug 2009

kasami budes coskoro tehu uvidis 😉 moc drzkam palcee

kasami
11. aug 2009

No ved uvidime ... vo stvrtok mame konzultaciu ... mali by byt vsetky vysledky a mozno nam nieco navrhnu ...

sami sme zvedavy

bambi7
11. aug 2009

tak drzkam palce 😉 ved to tak leti ani sa nenazdas a budes tehu ved aj nasa princeznicka tak narastla kukni do albumu 😀

juliett99
11. aug 2009

takze vo stvrtok na teba kasami myslime,, oki... adrzime palceky,, 😵 😵

bambi veru vasa nika je uz krasnucka a je uz fakt velika ,, krasne vam rastie 😵

kasami
11. aug 2009

je nadherna 🙂 kde ste boli na vylete ?

bambi7
11. aug 2009

juli ved coskoro budes mamcou 😉 a uz nakupujes?

vanilkka
11. aug 2009

bambi ved ta tvoja mala sa vie uz tvarit aj na fotky,,,, 😀 je bohovska 😵

bambi7
11. aug 2009

vanilka dakujeme no trenujeme 😀 ale nie ta sa stale smeje tak ju nie je problem fotit 😀

juliett99
11. aug 2009

hej bambi daco sme uz kupili,, len sa doma nemame kde hybat tak tomu este nechavame trosku casu,,
hadam sa samco nepoponahla, 😀

bambi7
11. aug 2009

no ja som nemala moc na vyber stale som lezala tak som bola rada ze mam vsetko dopredu 😉 inac by sme nemali nic moj sice kupval sam ale chcela som si aj sama kuki 😀

juliett99
11. aug 2009

ved to,, ze aj ja mam vela veci co kupil robi alebo mamina,, a teraz mi potvrdili objednavku na fusak tak do tyzdna by mal uz byt domka,, ale vies net,, tak to nieje moja slabost 😒

bambi7
11. aug 2009

juli ale aspon nieco ja som tiez tak objednavala ked som nemohla chodit von a vsetko bolo ok