Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

leri
17. aug 2009

vani, ja som stratila prehlad kto mi pisal, asi 100 sms mi prislo 😅 ale registrovala som nemboj 😀

vanilkka
17. aug 2009

bud rada ze mas tolko ludi co ti to praju 😉 a ako sa ma malicky?

pikino
17. aug 2009

ahojky opice.

leri hlavne nejake fotky konecne nahod. nech mozeme okomentovat po kom to dieta je. 😀

vidis perluska malinka uz nabieha na rezim uz bude dobre. 😉

moja dnes o d rana pizuka ako syrena neda sa to pocuvat, ale co s nou mam robit. rada sa pocuva potvora krpata.

a anobola som pri hrantiku a teraz strasne fucim lebo som sa nazrala ako svinka

vierka
17. aug 2009

pikuska - no veru, je to tazke ked uz by bol problem ju vratit tam kam prisla 😀 😀 😀

ja som vcera pestovala takeho maleho fesaka, sa na mna stale usmieval, ma chcel asi zbalit 😀

tigi
17. aug 2009

caute zeny 🙂

dneska ste nejak ticho. aky ste mali vikend? my sme ficali tak, ze ani neviem, ze som mala predlzeny viked. zacali sme zateplovat dom 😵 a vcera som exemplarne zakopla o lesenie, takze dneska pajdam, seklo ma v krku takze kukam trochen divne ked ma nieko zavola a bolia ma krize, takze som ako kriplik dneska. 😀 aaaale, dala som si nove fialkove tricko co som si kupila predtym ako sme isli s babami na kafco a kedze ma trosku hlbsi vystrih, obletuju ma dnes chlapi. dokonca aj moj sef mi pomahal s kavou. 😲 😀 😝 vraj na to ze som kriplik, vyzeram dnes uchvatne. vsak mne je jasne kde nastala ta zmena, ale uzivam si to obskakovanie. 😀 😀 😀

pikino
17. aug 2009

vierka a cudujes sa mu? vsak si nejaka sexica. 😀

tigi de peyracova je teraz z teba? 😀 sa nezdas ja byt tvoj muz dostanes retaz na nohu. 😀

tigi
17. aug 2009

piki joffrey...idol mojich detskych cias... skoro som nanho zabudla. 😝 😀 😀 😀

vierka
17. aug 2009

tigi - no cau... tak vy ste zateplovali???!!! 😕 si mohla povedat, ja som v sobotu nemala co robit, som bola sama a som sa snazila vyhybat upratovaniu... a polistiren by som mohla podavat, ved to je lahke 😀 😀 😀
a nevies, v tej drogiske tam pri vas maju aj fixky??? 😀 ze jakaaaa otazka 😀

pikuska - no to som bola uz odlicena, cerstvo ozmyvana a bez podprsky, ale asi aj tak nemohol odolat 😀 😀 😀

tigi
17. aug 2009

vierka - este len sme skladali lesenie, dokoncovali podhlady a robili pripravy. povodne sme mali ist do tej Tatralandie, ale plan sa zmenil. bola u nas aj babka a Katka so vsetkymi drobcami, takze sme mali veselo. 😀 tazko sa da nieco poriadne robit, ked ti tam behaju male deturence, ale bolo fajn a aj sa nakoniec stihlo co sa malo. 😵 zateplovanie zacina Peto dneska, len este chce poprerabat elektriku a vodu vonku. jo, a fixky tam urcite maju, lebo sme boli v sobotu prave tam na nakupe kriedy, ceruziek a vymalovavaniek, aby sme nejako zabavili prckov a videla som ich tam. 😀

pikino
17. aug 2009

ved on je este na prirodzenu krasu, neskazeny panskymi casakmi. 😀

tigi som rada ze som ti ho pripomenula. 😀

tigi
17. aug 2009

piki keby len to, normalne som isla na youtube a musela som si pozriet nejaky dojemny moment aby som si ho pripomenula a... ano, stale viem, preco som ho zrala. 😵 😀 😀 😀

vierka
17. aug 2009

tigi - jaaaaaj, tak trubky na leseni su pre mna tazke, ale s polstyrenom (jak sa to vlastne pise 😕) nemam problem 😀
no ja som ti ani nevolala, lebo som si myslela ze ste v tej Tatralandii, lebo poobede som nemala co robit, ze by sme mohli dat kavu 😅 no este ze som nevolala, tolko deti na dvore musela byt riadna antikoncepcia 😀 😀 😀 co je pre mna uz celkom neskoro...
vies, potrebujem si kupit tenku centrofixku na obtiahnutie toho macka Pu, lebo som to stihla spravit, ale co som mala fixku na slona, tak je na nich moc hruba 😒 tak sa tam po ceste domov z prace zastavim 🙂 Ď 😉
tak budete mat tento tyzden doma veselo ked budete okolo domu robit... kadibudka netreta??? 😀
a co som ti dlzna za vinko??? 😅 nechcem zostat dlzna, vies, preto sa stale pytam 😅

pikuska - no ved asi prave preto som mu prisla neskonale krasna 😀 😀 😀

tigi
17. aug 2009

vierka - vies co, aj sa cudujem, ze zatial sme s krpcami uplne v pohode, vcera som bola na prechadzke s najmensou "Ikou"- trhali sme cestou margaretky 😀 a vecer bravame Tommiho kupat sa do Senca a zatial som si to s detmi nerozmyslela. 😀 aspon ma vyskolia. 😀 😀 😀
Peto ma dovcu, takze bude pracovat na dome a ja mu budem moct pomoct, az ked pridem z prace, ale nikam sa neponahlame. predpokladame, ze sa nam podari zateplit iba polovicu domu, vzhladom na to, ze to Peto bude robit sam a dalsiu polovicu potom na jar. 🙂
za vino furt neviem, musim zistit. 😉

vierka
17. aug 2009

ale oni maju tie deti take krasne, ako keby ich robili cez kopirak - ved vsetci su si tak podobny 😀
😀 😀 a ved aspon si natrenujes a ked posluchaju tak je este dobre 😀
my sme mali vcera na navsteve, takeho 5 mesacneho milacika 😀 tak na mna pozeral tymi kukadlami a usmieval sa stale na mna 😀
no skoda ze sme nevedeli skor, manzo mohol prist pomoct, ale tento tyzden po praci pojde babke kopat a napajat nanovo vodu, a na vikend ma dohodnutu nejaku fusku - musi ist zarobit na kocik 😀
stale nic - tak to zober este dve 😀 😀 😀 no len aby ta pri tom nechytili 😀 😀 😀

lucul
17. aug 2009

cafte baby, ja sa tento tt budem hlasit len tak sporadicky, nestiham nist, ale citam vas 😀 vzdy ked sa zadari dojdem vas pozdravit
tak sa zatim majte 😎

vierka
17. aug 2009

lucul - ahoooooooj 😀 to je akoze na privitanie....
tak teda ahooooooooooj 😀 a to je na rozlucku 😀

tigi - inak mam stihanutu super komediu - Kamaradova holka, videla si to??? 😀

pikino
17. aug 2009

vierka ty si 😀

ja mam doma dvdka s angelikou tak si mozem juknut jofreyho kedy scem 😀

juliett99
17. aug 2009

leri alexik je aky krasnunky,,, 😵 😵 😵

vierocka dakujem 🙂

vierka
17. aug 2009

no len sa do neho zase nezamiluj 😀 zjavne dnes patri len a len Tigi 😀

dobre babulky, pre dnesok sa lucim, padim domov - budem stat dlho pri hrncoch a som vymyslela ze budem robit spize - herecka, ved kym si to nachystam bude aj 5 hodin 😅 no nic, nejako bolo, nejako bude...
tak sa majte krasne, krasny zbytok dniku zelam, pa pa pa 😀

vierka
18. aug 2009

dobre ranko baby 😀

som chcela vcera vecer napisat, lebo som netovala, ale nechcela som mat trapne dva prispevky za sebou... no tak ich budem mat trapne dva za sebou rano 😀 😀 😀

perla200
autor
18. aug 2009

ahoj vierka.... teda morky kde ste?

my sme mali zaujímavú noc... mala potiahla skoro 6 hodín spala a potom sa o polnoci chcela rozprávať🙂 tak do pol 3 sme sa s nou rozprávali a môj muž jej spieval.... to sú také zaujímavé stavy po troch hodinách že sme sa rrehotali ako kone🙂

ale spala do 8 potom a teraz zase spinká....je to poklad...kúpili sme jej také super oranžové lehátko tak tam sedí ako pät penazí a pozerá okolo seba, už je to ovela lepšie...už začína reagovať na okolie tak sa strašne tešíme... aj hlavičku už pomaličky krásne drží.... je to šikula..... a mame super vec odporúčam tehulkám kúpiť do výbavy! - odsávačka hlienov na vysávač!!!!!!!

vanilkka
18. aug 2009

caute cicusky,,,,dnes mam levikovu euforiu,,,,dnes na svinky kaslem 😀

lucul
18. aug 2009

cafte sunky, to co tu je za mooooooooresy, halooooooooooooooooooo 😀 😀 😀

leri - alex je sladky 😵

perli - ty mas do sikulku malinku 😵

vierka
18. aug 2009

no baby a niekto musi aj pracovat, ja som bola az doteraz v archive 😀

perluska - tak to je dobre, ze je taka sikovna 😉
a ako si to myslela s tymi lekarmi pri porode????

vanilka - ved nebudes kamoska ked ma tam nezoberies... pamataj, ze mam este tvoju cokoladu - mozes to kludne brat ako ultimatum 😀 😀 😀

lucul - no dneska tu asi skapal aj kon, aj pes, aj Klara a proste vsetko to tu vymrelo 😀

vanilkka
18. aug 2009

ty mas mojich 30cm? ty ma vydieras?! 😀

vierka
18. aug 2009

no ved ja viem co na teba plati 😵 😝 😀

pikino
18. aug 2009

nazdaaaaaaaaaaaaaar uz som tu. dnes sme dlho hajali az do jedenastej. a terez zalomila zasa. tak je chvilku klud.

leri alex je zlaty na tej poslednej fotke ma pozu ako hiphoooper. zeby nejaky rytmusov nasledovnik 😀

terez sa dnes prvykrat snazila vykecavat so zrkadlom, scela si s nim ruky podat a nejako to neslo 😀

vierka
18. aug 2009

pikuska - no vy sa mate herecky, ked tak dlho vyspavate - to som uz ja bola davno narobena, he he he 😀 😀 😀

to ake zrkadlo jej kupujes, ked si s nim nemoze chudatko ani ruku podat??? 😀

pikino
18. aug 2009

vierka ja ti neviem co to je za kvalitu nejake vypredajove 😀

ved aj ty budes vyspavat nemboooj este chvilku 😀

vierka
18. aug 2009

no ja neviem co to kde kupujes take zrkadla 😀
no ved ja som si za tych 11 rokov zvykla vstavat kazdy den o 5.00 - ved mne bude robit problemy naucit sa vyspavat 😀 😀 😀