Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
22. aug 2009

no dievčatá...mali by sme so sebou niečo robiť! tato téma upadá a my s nou...takže povinne zvolávam poradu🙂

lucul
23. aug 2009

a kedy je porada, pridem 🙂 a inak baby pripajam sa k perluske, flaaaaaakame to 😅

kasami
23. aug 2009

Bude porada ?

sooo tuuuu 🙂

vierka
24. aug 2009

dobre ranko baby 😀

no jasneeeeeeee, poradu zvolavaju tie, co tu za cely piatok ani nepachli!!! 😀 😀 😀
skor cez vikend by ste sa mali venovat prijemnejsim veciam nez je konikovanie a cez tyzden byt tu 😀

lucul - no tak to je jasne znamenie, tie ryby 😀 u nas v rodine to tak funguje, aj ked pri mne babkam zlyhali radary a ani jednej sa o rybach nesnivalo, tak kto vie vlastne ci to co cakam je dieta 😀 😀 😀

vanilkka
24. aug 2009

dobre ranko 😵

vierka
24. aug 2009

ahooooooj vanilosusenka 😀 😀 😀

vanilkka
24. aug 2009

maaaaam to noveeeee trickooooo 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

to co si mi v sobotu ani neukaaaaazala??? 😠 😀

daj si ho vo stvrtok, nech ho vidim!!! 😀

vanilkka
24. aug 2009

ale mne bolo trapne ukazovat nejake tricko z housu ked tam henta behala v lodickach blahnik s kabelkou marc jacobs 😠 co ja s tu moju handricku v igelitke ☹ 😀

vierka
24. aug 2009

to jakoze vazne vies, kto tie boty a kabelku navrhol??? 😀 😀 😀 lebo pre mna to bola len kabelka a boty 😅 😀

vanilkka
24. aug 2009

myslim ze viem,,,,a je to strasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ☹ 😀

vierka
24. aug 2009

no tak to ja vazne nie som asi taka maniacka ked neviem 😀 😀 😀
mangel si potom aj v aute vydychol ked sme sli z kina, ze ja nie som taka kabelkova a topankova 😀

vanilkka
24. aug 2009

hlavne ze on je udicovy,,,,povedz ze nech ma nesere lebo mu rozhodim sandalky 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

no zase az taky udicovy nie je, si kupi jednu udicu raz za osem rokov 😀 😀 😀

vanilkka
24. aug 2009

to je jedno ja tiez jedny topanky za osem tyzdnov!!! 😀 😀 😀

vierka
24. aug 2009

no ved to 😀 😀 😀 este ze to mas na doma kam davat 😀 😀 😀

perla200
autor
24. aug 2009

takže ked nepáchnu tak nepáchnu už vôbec..pa

vierka
24. aug 2009

perluska - coooooooo???

perla200
autor
24. aug 2009

to vierka...možno sem nepáchnem preto, lebo nemam čas...vieš mam malé dieťa...ale už nepáchnem sem asi... lebo neviem síce čo ti je, ale v poslednej dobe ti asi niečo nerobí dobre... neviem čo to je ale už ma to nebaví... a vlastne o mna nejde... ktovie prečo to tu tak ide dole vodou a nik sem nepáchne že?

vierka
24. aug 2009

perluska - no prepac, ked sa ta to niecim dotklo, ale ti smajlici su tam dany preto, ze to bolo myslene ako vtip... vzdy ked nieco myslim proste len tak zo zartu, dam za to smajlikov a tak to bolo myslene aj teraz... viem, ze mas male dieta, tak som to preto nemyslela vazne, ale len som podpichovala.. ked sa ta to dotklo, tak ma to mrzi... nemyslela som to tak... ale dokazem si priznat vlastnu chybu - takze sa ospravedlnujem ked sa to dalo pochopit aj inak, ako to bolo myslene....
a cim to podla teba je, ze sem nikto nechodi a ide to tu dolu vodou???

lucul
24. aug 2009

dobre rano babulky, uz som tu v plnej zbroji 😀

a baby nehaaaaaaadajte sa, neuraaaaaaaazajte sa, pjosiiiiiiiiiiim ☹

vierka - u nas je to tiez take znamenie, mojmu nevlastnemu tatovi sa snivalo o rybach v den ked som ostala tehu prvykrat 😀

a mam otazocku? aky tehu test ste pouzili babule, myslim znacku a ked je naj si urobit test, az ked meska alebo mozem uz aj skor? 😅

vierka
24. aug 2009

lucul - ahojcek.... ja sa nehadam... len som vysvetlila, ze som nieco nemyslela tak, ako sa to dalo asi pochopit...

no tak to mate super... aj ja som sa spoliehala na to, ze budem vediet ze som tehu podla tych ryb a zrovna sa nikomu nic nesnivalo - ja som asi hold ina 😀 😀 😀
tak uz ta mata test??? 😵 kolky si vlastne den cyklu??? podla mna je lepsie si ho robit v pribliznom termine MS, alebo ked uz meska... sice niekomu ukaze uz aj predtym, ale nemusi to byt pravidlo... sice na teste je pisane ze ukaze uz 5 dni po oplodneni, ale to je podla mna blbost 😅

vanilkka
24. aug 2009

lucul ahoj, a co mas nejake priznaky ked si chces uz robit test?

podla mna to tu ide dolu vodou preto lebo vacsina bab zo starej partie ma uz babatka a nemaju cas a novi sa nenasli okrem lucul 🙂 tak musime skor vyhlasit konkurz ako poradu 😀

tigi
24. aug 2009

ahojte dievcata.

vierka a perluska - vy dve by ste sa mali uprimne porozpravat, mimo skla. cez ip a nie sa tu postuchovat. tot moj nazor. a myslim to s vami dobre. chcem vas tu totiz obe vidiet a bolo by mi velmi luto, ak by sem jedna z vas prestala chodit ak sa to da vyriesit rozhovorom.

luculi nazdo - to akoze opustas nase rady snaziliek? tak do tohoooo!!! nech to tentokrat vyjde. 😵 inak my sme tiez skusali, nakolko som zistila, ze mam ovu hlien v piatok, tak sme skusali. vychadzalo by to teoreticky presne na moju ovulku, tak uvidime ci z toho nieco bude. 😉

vierka
24. aug 2009

prepacte baby...

vanilkka
24. aug 2009

ale prestante! ake prepacte a neviem co.... vzdy sme si tu robili srandu a vtipy a nikdy sa nikto neurazal! myslim ze moj humor byva casto viac drsnejsi a mohla som sa niekoho dotknut a i tak ste to brali zo srandy.
je to o niecom inom uz. vzdy sme si rozumeli, mozno je to ponorka... ☹

lucul
24. aug 2009

som si myslela ze s testom musim pockat 😀 a ktory den cyklu som, neriesim, ale mala som takeho tucha, v sobotu som tak jemne spinila, ale fakt len taka mini kvapka a doto mi stary povie ze sa mu snivalo o rybach, ale asi idealizujem, ze? 😀 😀 😀

tigi
24. aug 2009

vanilka mas pravdu, byvalo to tu srdecne a vzdy sme jedna druhu podporovali. baby sup do nasich starych kolaji, co vy na to?

luculi co??? a to akoze si si nerobila test??? mazaj do lekarne!! 😀 ale teraz vazne, vyzera to nadejne, ale nechcem predbiehat. mas nejake ine priznaky? 🙂

lucul
24. aug 2009

cawelo tigi - neverim tomu, ale budis, nech ta mrcha mrchovata nepride ani jednej, babule spermie v nasich utrobach do tohooooooooooo a vajicka vzdajte saaaaaaaaa 😀

a este otazocka - aky manolo blahnik a kabelka? aj ja steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😝

a jasne baby, presne ako vravi tigi, pekne si to vydiskutujte cez ip alebo tel., ale nehadajte sa, hlavne neopustajte ani jedna tuto temu, ked uz leri a zlato na nas kaslu 😠

a este jedna otazocka (dnes mam hodinu otazok a odpovedi 😀 ) - trnavcanky - kde je hruby kostol je to niekde tam jak je trojicne nam.?

lucul
24. aug 2009

tigi to test este neukaze, je to straaaaaaasne skoro, ved mrchu mam dostat az 8.9., akurat som to kukala, ale moze to vyzerat nadejne, lebo aj vtedy som mala ovu hned tesne po skonceni mrchy, tak som ticho a tichuucko cakam na termin mrchy a budem hladkat brusko 😎