Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
1. júl 2009

piki to je dobre, takze zajtra mejdlo u vierky v maternici 😀

vierka - v piatok nemozem, uz mam ine plany ☹ , skoda, tak nabuduce 😉

vierka
1. júl 2009

lucul - jasne ze mejdlo "Jedzte, pite... ja to platiiiiiiiim" 😀 😀 😀

lucul
1. júl 2009

tak nachystaj, mi prideme 😀 , pekne papaj a popijaj my si vybereme 😀 😀 😀

vierka
1. júl 2009

no prave sa napchavam cokoladkou - studentska pecat - ne nadaj si 😀

lucul
1. júl 2009

tu mozem, tak spapaj celu a nech mi ten tvoj smudlik necha trosku 😀
ma boli vajecnik, tak tieto dni by to slo 😀

vierka
1. júl 2009

neboj sa, necha ti vela, ved donho sa toho este vela nemesti 😀

tanyja
1. júl 2009

ja by som prišla tiež na mejdan , ak sa ešte zmestím a ten môj pokladík je síce väčší ako sa patrí ( 620g) , ale potlačíme sa , ved dobrých ľudí sa veľa zmestí 😀 😀 😀 😀 😀 a ako sa máme nahodiť ? a lá hippie alebo dance ? 😀

lucul
1. júl 2009

vierka aby si sa necudovala, co sa donho zmesti 😀

tanyja - dobrych ludi sa vela zmesti a zly sa potlacia 😀 😀 😀 a ohoz na volnasa, hlavne nech to nezabera vela miesta 😀

vierka
1. júl 2009

lucul - a este ked to bude baba a cela po mame... to sa do nej mestiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii toho veru vela 😝 😀

tanyja - ja ani neviem aky sme velky my... nejako som sa dokiho zabudla opytat, ale pribrala som zatial len kilecko 😀

tanyja
1. júl 2009

my sme predsa chudučké 😅 😅 😅 no nie ??? a jasné že sa potlačíme , a ten môj malý mejdan už akurát začal ako cítim 😀

lucul
1. júl 2009

tak dnes sup k tanyji 😀 tam sa uz zabava 😀

tanyja
1. júl 2009

😀 😀 😀 čakám

vierka
2. júl 2009

dobre ranko kocky 😀

a co je vlastne s Leri????? 😕 nejako dlho sa neozvala!!!

perla200
autor
2. júl 2009

dobré ránko...... s leri skypujeme.... a ma asi moc roboty s tou pizzerkou a nevie spávať....tak ktovie?

vierka
2. júl 2009

perluska - ahojcek... uz som sa zlakla, ze sa nieco stalo alebo co ked nas ani pozdravit nepride... tak ked este dokaze skypeovat, tak je dobre 😀

lucul
2. júl 2009

caute baby

tehule su tak skoro hore, to neviete spinkat? 😀

wooooow vierka, to co ti uz svieti, ze 12tt, a to len nedavno si nas napinala, ze injekcie 😅

bambi7
2. júl 2009

ahojte babulky ako sa mate?
vierocka ako? mam citaka ze budes mat chlapceka
😉

no my ideme von lebo aj lekarka ze mam chodit v horucavach tak ze do 11h a potom po 15h tak idem

vcera m bolo zle som aj vracala asi upal 😅 ale uz mi je ok,inac vsetko po starom-....

a ako sa mate babulky?co nove

perla200
autor
2. júl 2009

ahoj bambi....ja som včera mala pocit,že vydýchnem posledný krát.... otrašne teplo bolo a teda nič sa ma muž nepýtal len že "už ideme"? ale to sa ma pýta od 5tt🙂 len som funela....ako lokomotíva.... dnes je to lepšie....
ani sa mi nechce veriť, že tvoja mala ma už dva mesiace....ved akoby to bolo včera čo tvoj muž písal na kona....

servus lucul.....tehulky zásadne nespia a už vôbec nie v lete 😀

lucul
2. júl 2009

perli nestras ma, ja sa tesim, ze vtedy budem moct regulerne hajat bez toho aby dakto piskoval 😀

bambi, tak si nieco davaj na hlavinku a hlavne vela pi aj pocas kocikovania 😒

vierka
2. júl 2009

lucul - no cau... vies ako, ja musim este na kocik zarobit, tak chodim este do prace a zarabam 😀 tak kvoli tomu musim aj vstavat 😅 keby sa dalo orbit pocas spanku, tak to beriem - ale to by bola uz asi ina profesia 😝 😀

bambi - ahojcek... ziadny taky citak nemaj 😀 ja typujem babu 😀 ved uvidime co nam povedia o 10 tyzdnov na 3D utz 😀
ved hej, radsej chodte na prechadzky rano a potom az na vecer, vsera to bolo total grc byt vonku, som prisla do prace od lekara a som bola uplne specena jak vrata u chlyva 😀

vierka
2. júl 2009

jo a pridala som do albumiku fotku 😵

pikino
2. júl 2009

cafte mrcky.

vierka podla tej polohy v pupku jakoze laro faro to bude chlapec oni su taki lenivi. 😀 😀 😀 😀 hehe neeee
to bude urcite mala kozmoska.

my sme vcera isli o dvanastej autom a skoro sme sa uvarili mala bola uplne mokra.

a lucul neboj pocas tehu spat nebudes to ti mozem zarucit. 😀 😀 😀 😀 prve mesiace budes mimo z toho ze si tehotna sa ti budu snivat take hovadiny, ze radsej budes hore a druhu polovicu spat budes sciet ale sa ti nebude dat lebo ti bude zavadziat brucho a tvoje sibnute hormony ta budu drzat hore do skorych rannych hodin.
no a posledne tyzden sa ti budu snivat nadherne sny o porode takze zasa budes radsej hore. 😀 😀 😀 😀
som svinoooooooo. 😀 😀 😀

a este vierka vcerajsie mejdlo bolo fajn dik za pozvanie. akurat ten tvoj krpec mi stale kradol pivo a chipsy
a ponukal mi nejaku studenstku pecat. akoze co ma toto znamenat???? 😀

lucul
2. júl 2009

vierka u teba chapem, ze si v praci, ale perluska

piki tak to si bola ty, co sme ti posielali stale tu studentsku pecat 😀 😀 😀

a baby neeeeeeeeeeeeeeeeee, to mi nehovorte, ja budem ina, ja budem spinkat staaaaaaale, pleaseeeeee 😠

pikino
2. júl 2009

lucul vies co? toto som si od vas nezasluzila.

jasne ty budes ina. v klude si to mysli. 😀 😀 😀 😀

lucul
2. júl 2009

vies, ked sa niekto furt rehli a bere nam chipsy, tak jasne ze potrebuje pecat 😀

ja viem, vy mi to pripomeniete v pravu chvilu, ze nie som ina 😀

pikino
2. júl 2009

aano budem netrpezlivo cakat. ua haha (akoze dabelsky smiech) 😀 😀 😀 😀

jak bere chipsy? to boli moje chipsy. noooo vidim ze si veru nepila len to lacne pifko ale aj tvrdsiu medecinku. 😀

vikinka81
2. júl 2009

Kukuk babulky, kukam ze ste zaviedli dlho spominanu cosmos pokec..... 😉

Ako sa mate dievcata 🙂

pikino
2. júl 2009

ahoj viki, my dobre

ty sa pochval. 😉

lucul
2. júl 2009

jak tvoje chipsy, nase chipsy, a necham to tam pokazit, ja pivko neznanasam a ty tvrdsie nemozes - kojis, vierka nemoze - tehula, deti pod 18r. nesmu a kto iny ako ja tam mohol 😀 😀 😀

ahoj viki, ako sa mas?

pikino
2. júl 2009

jaaaj lucul ked to beries takto. 😀 😀 😀 jakoze si nas zachranila od otravy alkoholom, zlataaaaaa 😀 😀 😀