Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vanilkka
26. aug 2009

baby normalne vydelite svoj a muzov vek cislom 7. a kto bude mat za desatinou ciarkou mensie cislo podla neho by malo byt pohlavie. uvadzam priklad:

vek mamusi: 28
vek tatusa: 29

28:7=4,0
29:7=4,14

takze vysledok tohto prikladu je deticky? 😀

juliett99
26. aug 2009

vani zlatko a ty mas kde foto???
inak ty si my to uz pocitala co ti vyslo?? si mi ale neprezradila,, 😵 😵 😵

jasne vieri,, mas pravdu,, vraciam sa do kludoveho rezimu,, a budem zas posluchat.. 😵 😵

pikino
26. aug 2009

juli zevraj nie som realna. 😀

vevo vsak ja si to vydiskutujem s tym nasim fararom. 😀 len nech ma nanho pustia. 😀
ides kamuflomat barbinu dietatom? 😀 ja zas tak budem kamuflovat little pet. 😀

vanilkka
26. aug 2009

ja neviem ako keby to nebolo jedno aku tu mas foto. ked nemas ziadnu to nevadi. ved to je potom to iste nie?

pikino
26. aug 2009

vani vidim ze uz chytili ja teba 😀

tigi
26. aug 2009

baby... po siedmich hodinach vypli ten alarm, ja tu maaaam konecneeee tichooooooooo 😵 😀 😀 😀

uz som sa vam chcela venovat, ale musim zase nachvilu vypadnut. 😒

vanilkka
26. aug 2009

babulky lucim sa,,,,zrusili mi slnecko,,,idem to zapit 😀 😀 😀 😀

pikino
26. aug 2009

tigi tak si to uziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii hmmmm to inevyzera tak pekne. 😀

vierka
26. aug 2009

vanilka - tusim na ukazku krvneho testu pouzila moj priklad 😀 takze vysledok jeeeeeee... tak to sa dozviete az po reklame... cize zajtra 😀 😀 😀

pikuska - ty nie si realna... podla mna nenormalna, ale realna v pohode 😀 tak to mozem cakat ze za chvilu pojdem aj ja s mojou fotkou 😀 😀 😀

dobre babuchy, pre rano vam zelam krasne rano, ja pridem neskor, idem na poradnu, potom na maly pokec ku vanuske do prace a ked pridem do tej svojej, tak si vas hned precitam... tak piste, piste, piste 😀 😀 😀

bambi7
26. aug 2009

cafte babulky ako sa mate?

dnes sme boli rano vonku do 11.30 prisla k nam babka moja mamca a potom sme si pospali a sli von okolo 16h a boli sme do 19h uz moc v kociku nechce byt vsetko sleduje na rukach stromceky a tak a smiala sa na kazdeho tak sa nam ludia zastavovali a komunikovali s nami 😀 tak si nadherne drzi hlavu je zlata a smeje sa tak nahlas ale to uz dlho je podarena 🙂 tak ju len nosim po vonku kedze v kociku nechce byt 😒 ale neva sleduje.......

a co tu nove?

lucul
26. aug 2009

vierka - vysledok jeeeeeeeeeeee - chlapec 😀

bambi to je super ze uz drzi hlavinku, tak to ju teraz dostanes do kocika az ked bude hacat, vela stastia 😉 , ale nie, to je super ze mas taku sikulu 🙂

kasami
26. aug 2009

Caute babule 😉

tak ako prve dakujeme za gratulaciu, mooooc a aj my gratulujeme Samkovi 😉 nech sa len este drzka u maminky v brusku 🙂 Leri urcite ak sa necitis dobre a krvacas tak daj vediet doktorovi ... urcite to nepodcenuj ... co ak ti odisla zatka ... a hrozy predcasny porod ? nechcem strasit, to naozaj nie ... len mam o vas strach ... drzkajte sa a daj nam vediet ako sa citis 😉

Piki a Tigi, ze den blbec 😀 tak to vam fakt uplne vyslo 😀

Piki ja mam pokrsteneho maleho a jeho krsny otec nie je ani pokrsteny .... a mam to oficialne 😀

Vierka, tak na zajtra drzim paste aby tvoja predpoved vysla 😉

ostatne babulky pozdravujem
pa

juliett99
26. aug 2009

KASAMI dakujeme ,, a vy ako ste si to uzili dnes zo Samkom??
viem ze pisees pravdu moja, no po troch krvacaniach uz viem co mozem a co nie,, ale jasne ze to nepodcenujem, ak by sa to zhorsilo uz aj letim do nemocky.. 🙂

babule ste tu vsetky take zlate ze podrzite ked treba dakujem 😉

vierocka tak zajtra drzime palceky,, a cakame na infosky pozdravuj vanilecku 😵 😵 😵 😵

kasami
26. aug 2009

My celkom fajn ... pol dna po nakupoch a potom sme si isli dat halasle a pstruzika 🙂 maly dostal cely taku skautsku sadu ... strasne rad zbiera chrobaky a ine zverstva 😝 tak dostal taku sadu s krabickami, lupami, pinzetami, kompasom a svetlom na hlavu a zbieral si ... aj do deviatej vecer 😀 tak sa tesil

inak mna tiez dost boli brucho ... vcera sme sa trepali po takej trmacavej ceste 22 km a stale ma boli brucho ... dost si citim aj vajecnik ... brucho mam take citlive ... ale co mozem riesit ja 😅 len dufam ...
ale ty si davaj pozor, drzim ti paste
pa

tigi
27. aug 2009

dobre ranko zabky moje. 🙂

vierka - este odpovedam na otazky na ktore som zabudla odpovedat a vybavuju sa mi postupne pri nejakej prilezitosti 😅 😀 taaakze, tvoj dlh cini 8 "evry", mas to bezurocne. 😝 😀 anglani nam odlietaju domov zajtra na obed, dnes sa idem rozlucit. 😒 jo, vikuska bola pozret a kupit nejake vinko. rozmyslam ci este nieco.... a, ano, divadlo, mozme ist a kedze mas take dobre organizacne schopnosti, vybavis please listky? ja sa do mesta moc casto nedostanem, aj ked daju sa rezervovat, ale aj tak ich asi treba vyzdvihnut. vdaka. tym som myslim vycerpala otazky na ktore som chcela odpovedat. 😀

inak vcera moj drahy dokoncil zateplovanie pristavby a vyzera to uuuzasne. normalne sa z toho tesim ake to je pekne. to keby ste videli fotky pred a po... este som do deviatej vecer robila poriadky na dvore, ale som spokojna. aspon v niecom vydareny den. 😵

lucul
27. aug 2009

dobre rano babiky 🙂
kasami - tak to podbrusko citim aj ja, predvcerom som ani chodit nemohla, co ma pri kazdom kroku bolel vajecnik, au au au, este ked si spomeniem, teraz je to uz znesitelnejsie 😒 a zbieranie chrobacikov, no uprimne ta lutujem, mojho brata to tiez chytilo ked bol decko a drzi ho to do dnes, ale dnes to su mravce, mame doma v terariach z roznych kutov sveta, bleeeeeeeee, hlavne ked to nahodou zdrhne fuj fuj fuj 😅

aaaaaaaaa a vcera som zahajila vinnu cesticku 😀 , dala som si prve deci mustiku, mnam bol super 😎

kasami
27. aug 2009

Waooo Lucul, tak to si ma potesila 😉 nechcem byt skodoradostna, ale potesilo ma ze nie som sama s bolestami 😝

no a co sa tyka zverinca ... u nas frci vsetko, slimaky, dazdovky, mravce, pavuky, jezkovia, papagaje, psy, korytnancky ... vsetko by chcel mat doma ...

inak baby vsetkym vam uprimne prajem krasne princeznicky 😉 moj velky chlap si isiel dnes kupit motorku aby mal na com tirelit pri mojom malom chlapovi, ktory od nedele kazdy den trieli na croske

Juli a tebe, ked pride motormania aj na vas, drzim paste 😀

lucul
27. aug 2009

kasami v tom veku ako je tvoj drobec, to bolo aj u nas, este aj krtkov zachranoval, ale teraz fici na mravcoch a ma aj korytnacky doma, ale rozmnozuju sa mu aj cvrckovia, nech je vraj cim krmit

kasami
27. aug 2009

no nic, ja som mojmu povedala, nech sa snazi a moze byt zverolekarom a mat take zvery, ake sa mu budu ziadat ..... lebo so mnou musi stale bojovovat ... a ked dobojuje so mnou muzi zacat s otcom 😀 😀 😀

vanilkka
27. aug 2009

caute susky....pred chvilou odisla vierka 🙂 za chvilu ju tu mate ako na tom koni 😀

lucul
27. aug 2009

vanilka taka nezodpovednost, si ju pustila na kona, tehulky by nemali jazdit na koni 😀 😀 😀

kasami moj brat chodi na elektrotechnicku, ale na vs by chcel ist na prirodovedecky, vraj bude myrmekolog - jaka som mudra, co? 😀 😀 😀

vevoncek
27. aug 2009

ahojte

ja som sa včera nestihla ani rozlúčiť, lebo som musela ,,hneď,, napochodovať a ísť s mužom ešte niečo vybavovať

teraz budeme mať rušný víkend, lebo starká bude oslavovať 100vku tak trošku pripravujeme oslavu takú manšiu svadbu

a večer som už tiež nestihla prísť, manžo spravil romantiku to tu už dávno nebolo ale potešilo

dnes to tak vizerá že zatiaľ môžem byť na koňovy ale neviem či zase nedopadnem tak že sa nestihnem rozlúčiť ak si manžo zmyslí niečo 😀

ale teším sa na infošky od vierky

inak to že vám pomenili fotky je riadne svinstvo vani normálne som v šoku hlavne z tvojej foto tá bola super a presne ťa vystihovala a piki keď som zbadala prvý krát tvoju foto čo si si vytvorila na fb som sa zľakla a zakaždým som sa zľakla keď som tú foto videla ale najskôr som nechcela nič písať lebo som sa bála že to je nejaká príbúzná aby som sa jej nedotkla ale keď si písala že to si ty vytvorila tak som si vydýchla 😀 😀 😀

kasami
27. aug 2009

Lucul to teda si .... asi si to vygooooglim 😀

inak prave som prisla z parku, kde sme lovili elektricky 😀

Vani no neviem na akeho kona si tu Vierku pustila ... bolo to od teba nezodpovedne ... ktovie kde s nou utiekol ... ale tu sa este neukazala

ahoj Vevon 😉

lucul
27. aug 2009

caf vevon,
vzdy ked vidim dakoho, co dopisal, tak som jak na ihlach, ze uz je tu vierka, ale ona este nie, vierkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kasami, to som sa nikdy k brachovi nepriznavala, ked zbieral a hrabal mravcie kralovne 😅

kasami
27. aug 2009

😀 no ked sa tak zamyslam, asi to ma aj po mne .... 😅
ved este aj dnes mu pomaham chytat zaby, dazdovky a ostatnu haved 😀

vierka
27. aug 2009

Caute baby 😀

prepacte, ze az tak neskoro, ale normalne v praci uz asi so mnou nerataju 😅 normalne mi neislo prihlasit sa do pocitacu, tak museli prist IT technici a ma odblokovat 😀 od 1.9. by som mala zaucat na moju funkciu nejaku novu, tak mozno to uz tak pochopili ze ja tu nebudem 😀 😀 😀

no pokial cakate na rozuzlenie ze co cakame, tak to neviem ani ja 😖 dokimu sa to tam nedalo pozriet, takze mame prekvapenie v brusku dalsi mesiac kym pojdeme na 3D 😅 Inak je babo zdravucke, pekne sa hybalo, mavalo mi rucickou, je to proste pokladik krasny a hamblivy po maminke 😀 po ockovi to urcite nema 😀
no a podla merani mame aktualny termin na 17.1. a na buducej poradni mi budu robit ten test na cukor 😕

tigi - dobre, prachy ti co najskor dam, aby som ti nebola dlzna a zajtra by som mohla po praci vybehnut do toho divadla a kupit tie listky - tak ideme na to predstavenie Vratila sa raz v noci toho 10.9. o 19.00??? aby som nekupila listky na nejakych Chipandales, alebo co 😝 😀

lucul - a co si teda vcera kupila pre maleho???

tigi
27. aug 2009

kasi to je podla mna dobre, aspon si pestuje lasku k prirode. 🙂 ja ked som bola krpata, tiez som chytala vselijakych mravcekov a strasne som to chranila, nikto to predomnou nemohol zabit. zostalo mi to doteraz. 😅 😀 pamatam si na prihodu, ked som zasla uz asi pridaleko a dufala, ze rybka sa preberie, pretoze umrela a nasi ju hodili do kosa. ja som ju vytiahla a macala v napustenom umyvadle, ze ona urcite neni mrtva, to rozplava.... 😀 😀 😀

kasami
27. aug 2009

😀
Tigi pekne, my by sme si rozumeli 🙂 nas pustit do lesa 😀

Vierka, takze tajomsto ... prekvapenie 🙂 a mena mate zatial ake vybrate ... (prepac, ak mi to niekde uslo)

lucul
27. aug 2009

nazdarek vierka, to tvoje dieta si nas na tajnasa asi cita a teraz sa rehli v brusku, ze ha dostal/a som ich 😀
a kupila som knizku "12 najkrajsich rozpravok o zvieratkach" 😵

tigi - toto robila segranka, ked sme jej v taliansku nachytali rybky do kybliku a k tomu kraba ktory ich chytal, tak chytila rybicku do ruky a ze ja ta zachuanim, neboj sa 😀

vevoncek
27. aug 2009

vierka ahoj no tak nakoniec to je tak ako si chcela bábo neroztiehlo hneď na prvý krát nôžky bude robiť trochu drahoty 😀 dúfam že moje nebude lebo ja sa už neviem dočkať lebo je to tak pol na pol a asi preto som teraz taká nedočkavá mne nebude vadiť keď hneď roztiahne nohy veď chlapi majú stále rozčapené no nie nemusí byť hneď po mne 😀

kasami ja si tiež myslím že je dobré že sa zaujíma o prirodu veď aj v škole sa takéto veci učia a Samko už takéto veci bude ovládať 😉