Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
31. aug 2009

piki a nakoniec dozirate 😀
a praveze nerozisiel, ale keby sa tak mu dam taku flasu a tak mu dojdem pogratulovat, ze sa bude cudovat, a prave som s drahym volala, ze akcia macocha, tak sa ma hned spytal, ze kedy ju stahujeme 😀 takze asi tak to s nou vyzera 😠

tigi
31. aug 2009

lucul - to nemyslis vazne!!! vsak ja som ten ocot do nej naliala uz vcera!!! to akoze uz nerozchodi?? 😲 ☹ 😝 😉 😀 no nist, dneska ju dorazim. 😀

vikusi no jak tak na to kukam, asi som ta posledna co moze radit ako na zehlicku 😀 😀 😀 ten prasok neviem ako sa vola, je to tusim od tatrachemy, kuknem doma a poviem ti. v navode je ze jedna lyzicka sa rozpusti v 2 deci vody, naleje do zehlicky trochu ponaparujes, nechas posobit a vypustis. ja som tento postup zopakovala min. 4x a furt som sa nedocistila. 😒

juliett99
31. aug 2009

ahojky babulky,,
ako sa mi tu mate??
ja som tu len tak na skok,, idem vam oznamit ze sme zatial OK, Samik poslucha,, ale mame od nedele rozburany cely dom, elektrika je tak na poli hotova ,,ale neda sa teraz pripojit na net,, a tak rychlo vyuzivam situaciu mobilneho netu ,, ktory bohuzial ide dnes poobede prec.
a Dnes nam zacali uz robit aj plyn,, takze doma je katastrofa, 😉
snazim sa oddychovat ale tak neda sa velmi ,, lezkam vonku na dvorre 🙂
takze sa ozvem az ked budeme mat zapojeny net co bude asi az dakedy buduci tyzden,, fnuk ☹
majte sa tu zatial krasne 🙂

vikinka81
31. aug 2009

No Tigus vyskusam , dufam ze ju nevyhodim do kosa urcite to moje nervy nevydrzia😀 A ako v praci, vinecko som zatial neskusila, nebolo kedy ale slinky mi tecu 😀

A ako inac babulky, ja som tak nenormalne hladna.... 🙂

lucul
31. aug 2009

juli maj sa a oddychuj 😉 , ty prides v pravi cas na rozuzlenie pribehu 😀

tigi, mozno mas inteligentnu zehlicku a pochopi, ze treba to rozchodit, z tej mojej vysli take divne veci, ja vravim ze zapenila laskou k zehleniu a dozehlila

inak, mam otazku k zehlicke, ja mam problem, ta mrcha nechce zehlit sama, co mam robit 😀 😀 😀

pikino
31. aug 2009

lucul tento tak tento problem mam aj ja. aj jej pekne hovorim aj vydieram a ona stale nic. vseko musim robit za nu. 😀

takze oni sa nerozisli? tak preco ju stahuje z bytu? nechnapem. 😅 a on vie ze ju nemas rada?

lucul
31. aug 2009

takze to neni len ta moja taka tvrdohlava, to maju asi vrodene 😀

to bol moj navrh nech ich vystahuje, tak povedal, ze mal 100chuti to urobit. jasne, ze vie, ona bola zo zaciatku v celku v poho, ale udreli jej peniaze do hlavy, predtym nemala ani na chleba, ked zacali spolu zit a ocino isiel na nakup a doniesol sunku, tak na to kukali, ze co to je, ci im to neublizi a teraz sa tvari jak najvacsia dama, ja som s ocinom strasne rada chodila na dovcu, ale minuly rok sa to tak vyvrbilo, ze som povedala, ze nejdem a ked som to aj tento rok povedala, tak pochopil, ze kvoli nej

tigi
31. aug 2009

baby tie zehlicky su strasne tvrdohlave, ja som tu moju aj postavila pred tu kopu pradla, ale ked sa toho nechytala niekolko dni, musela som ju nakopnut a urobit to za nu. lemra jedna lemrava. 😀 😀 😀

vikusi v praci v poho, dneska je tu mrtvo, tak konikujem. neee ze bysom nemala robotu, ale vobec sa mi nechce. a som hladna ako vlk. a sefino nam prave objednal palacinky so slahackou a topingom. 😵 😀

lucul
31. aug 2009

ale ja som to tej potvore aj ulahcila, aj som jej dosku postavila, aj pradlo odniesla aj do elektriny pichla, ako nechapem co by este chceli tie zehlicky 😀 😀 😀

ale taku palacinku by som si dala 😝 , ked si predstavim co mam doma k obedu tak mi je 🤐

pikino
31. aug 2009

aj mne poslite lapacinky. 😝

asi by sceli za to plat alebo co 😀

lucul tak to sa potom necuduj, ono to tak byva ze ked mas cely zivot holu prdel a potom ti zrazu z neba padne kopec prachu tak nevies co so sebou. to by scelo zasa spadnut na hubu aby si vazili co maju. 🙄

lucul
31. aug 2009

u nas v raci robia paraaaaaaaadne pacilinky, mnaaaaaaaaam, keby bolo najhorsie, tak sa tam asi zastavim a dam si zabalit dnes 😝

piki to je mi jasne, u nas jedna pani hovori "z hovna pan, blby pan" a na nich to sedi uplne, vsetci ocinovi kamosi sa cuduju, jak je mozne, ze ona so synom su taky, a ja som uplne ina, tak ocino vzdy povie, ze ja som vzdy mala vsetko s mierou a nikdy nie vydupane alebo len tak a mala som v podstate vsetko, uznavam, ale dokazem si to vazit a aj vydret ked treba, mne nerobi problem ani pokosit, tomu fakanovi aj to je problem, hlavne, ze dostal auto, ja som si na neho musela zarobit, dostala som len cast na prvu akontaciu, ale som vdacna za to 🙂

baby, ale musim ja ficat, majte sa tu krasne, vecer este nakuknem a uvidim co bude zajtra, ale neslubujem, najskor v stredu, papa 😵

pikino
31. aug 2009

paaa lucul. 😉

mno a kto mi donesie tie palacinky? 😀

tigi
31. aug 2009

caaaf lucul. 🙂

piki, obavam sa ze ja to nebudem, prave som ich zjedla. 😝 😀 ale mam plne brusko teraz, len sa tak moct niekde vykotit... 🙂

pikino
31. aug 2009

sa nehram 😔 😀

vikinka81
31. aug 2009

BAby, vy o palacinkach akurat som si vravela, ze dobry napad na pripravu zajtrajsieho obedika....huraaaa na palacinky....tesim sa 😀 😀 😀

A uz ste vsetky zdrhli??? 😠

vierka
31. aug 2009

no caute baby, ja som uz dnes doflakala, ale asi tu uz nikto neni 😅 😀

tigi - ako tak citam, tak ked zehlis obyckove pradlo, tak ti spod zehlicky vylezie batikovane (od toho vsetkeho sajrajtu co z nej ide) 😀 😀 😀
a mam zboziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!! 😀 mas prachy??????????????? 😝

lucul - bola som na rozpravke Hore a asi tak dva krat som sa pri nej rozplakala 😅 celkom smutne momenty tam boli ale bolo to chutneeeee... no a este pred rozpravkou davali ten kratky animovany film o tych bocianoch co nosia babatka a ja tak tomu mojmu krsniatku hovorim - uplne nadsena "Ahaaaaaa, bociany roznasaju babatka, ake je to krasne"... a ona len tak na mna pozrela... a potom som si uvedomila, ze to bola prave ona, co mi plastoviy nozickom na plastelinu ukazovala ako z bursku pan doktor babatko vyberie 😀 😀 😀 takze mi na to asi neksocila 😅 😝 😀

juli - tak mate rozburany dom??? nevadi, hlavne ze to tam bude pekne ked to dokoncite, ale ty pekne odpocivaj, hladkaj brusko a pozdravuj Samika - cakame na nove info ked ti uz pojde net 😉 😀

no a my sme si uz aj navrhli komodu, aj tu skrinu do detskej - bude to kombinacia vanilka a orech 😉 v stredu nam asi tak zavolaju cenu a ked to bude nieco normalne, tak to rovno potvrdime, ze to tak moze byt a do 3 tyzdnov by sme to mali mat hotove 😀

lucul
31. aug 2009

cafte sunecky, tak uz som doma, sice sama ale doma 😵
vierka - tak to radsej na tu rozpravku nejdem, plakat nechcem 😀, aaaaaaaa to urcite krstniatko neopijes bocianom, ked uz ti vysvetlila ako sa to vybera z bruska 😀 😀 😀

ozik baby, ja mam taky zvlastny vytok a neviem co to je, neni to ani tahave ani take priesvitne, take jak keby hrudkove, ale nie vela 😅

PERLI - Simonka je naaaaaaaaaaaadherne mimco, videla som ju na FB 😵

perla200
autor
31. aug 2009

dakujeme lucul... ano je velmi krásna... ozaj fotky sú na FB🙂

lucul
31. aug 2009

perli ano su na FB, niekto ich tam dal, Simonka - piki ich komentovala a ja som to skukla, a ty si aka krasna maminka, ide ti to 🙂

perla200
autor
1. sep 2009

ja som ich tam dala baby... napis mi do IP meno a priezvisko a budeme priatelmi🙂

vevoncek
1. sep 2009

ahojte tak som tu aj ja na skok aby som vás pozdravila

po oslave sme mali veľa roboty a vlastne keď som doma tak mám stále nejako veľa roboty dnes idem napríklad upratovať skrine lebo tam mám oblečko čo nenosím musím potriediť a včera som dala prať 4 práčky prádla takže keď uschne pustím sa do žehlenia a ešte prišiel kamarát z anglicka tak pôjdeme na kafčo.

čo sa týka žehličky mne stále z tadiaľ niečo šlo nejaký bordel keď som ju dostala tak to bol prach(asi ju mali dlho na sklade 😀 ) a potom zase kameň vodný ale od kedy ju mám tak som ju zatiaľ ani raz nečistila a zatiaľ ešte funguje ako tak ale ja by som miesto octu dala do nej radšej kyselinu citrónovú ani to tak nepáchne ako ocot a mám pocit že je to aj účinnejšie ale neviem ako by to žehlička zniesla.

vierka veď ja cítim kopance ale môj manžo sa nevie dočkať kedy ich bude aj on cítiť stále mi chytá brucho a myslí že zo dňa na deň to bude cítiť 😀 je to milé ale ešte si asi bude musieť počkať 😅

Tak vám prajem krásny dník a užite si ho

vierka
1. sep 2009

caute babule 😀 ja sa dnes nikam nechystam, len tak ku Tigi na kavu, takze dnesny den prezijem len tak lenosenim a valanim sa kade tade po byte 😀 😀 😀

lucul - no ved ja som si uvedomila, ze uz mi na to veru neskoci 😀 mozno tak pred rokom este ano, ale teraaaaaaz 😅 uz je mudrejsia ako ja 😝 😀 tak ale na jeziska ju este stale dokazem namotat 😀
akoze ta rozpravka bola krasna, len tam boli take dva smutne momenty a tehulka hned plakala 😀 ale ved ja placem aj pri Smallvile, takze si to kludne pozri 😀 😀 😀

perluska - tak gratulujem Simonke, je krasna 😵

vevoncek - no ved ty citis skor take simorenie, ale neboj sa, ja som ich zo dna na den citila uz aj na brusku, aj vcera vecer, sme si dali cokoladku a uz som citila kopenec na bruchu, ale nazo ho necitil 😅 asi ma hrubsiu kozu na rukach ako ja 😀
a ako dopadla oslava???

vevoncek
1. sep 2009

oslava dopadla super starka vydržala celú dobu sedieť vonku dokonca aj spoznala syna ktorého nevidela cez 20 rokov, lebo bol odutý ale aj sme si mysleli že nepríde aj keď sa nahlásil že príde, lebo ani na jej 90tku nebol a aj sestra ho pozvala na svadbu a povedal že príde a na poslednú chvíľu to zrušil takže bola to skôr taká oslava pre neho celá rodina obskakovala všetci boli unavený len on sedel ako gróf ale som rada že tie vzťahy sa trochu utriasli. Nebolo to všetko ideálne ale celkom dobre to dopadlo. Teta (mamina sestra) nám zapchala WC a akurát na oslavu sa pokazilo 😀 takže bola aj sranda ale zvládli sme to ešte včera sme upratovali bordel a dnes si užívam kľud

tak to budeš mať vierka super deň dnes ja mám manža v robote tak len doma trochu upratujem a potom pôjdem asi synovca pozrieť teraz je taký podarený chce chytať motýle stále ale nejde mu to a tak mu chytáme my a on sa chvíľu poteší a potom chce každému ukazovať a motýle mu ujdu ale je to dobre že ich pustí inak by som mu ich nechytala nechcela by som aby im nechtiec ublýžil.

vierka
1. sep 2009

vevoncek - tak to je super, ze oslava dopadla dobre, ze babicka vydrzala a ze sa aj vztahy rodinne trochu utriasli...
ja mam manza v praci, tak ja som doma sama do takej pol siestej vecer 😅 kazdu chvilu vyrazim k Tigi na kavu, dufam, ze uz budem moct, lebo si volame od rana stylom - az za hodinku, potom za dalsiu hodinku, potom poobede, tak dufam, ze sa to uz neposunie, lebo Tigi robi velke upratovanie, tak som zvedva co povymyslala 😀

lucul
1. sep 2009

dobry vecer papulky
ako dnes? ja nist, rakusko sa nakoniec nekonalo 😠 a na koncert som nebola schopna ani odist 😅

vevon to je dobre, ze oslava dopadla super, aj rodine to aspon pomohlo, aj ked ste sa vy nalietali, ale babka bola asi stastna 🙂

kasami
1. sep 2009

Lucul preco ?

lucul
1. sep 2009

kasami co preco? myslis rakusko? lebo tatova mangelka to zatrhla, tak sme len s maminou pobehali nabytky tu v BA a odvtedy som KO 😀

kasami
1. sep 2009

a preco si nebola schopna ist na ten koncert ?

lucul
1. sep 2009

strasne ma boli hlava a som jak otapena, len sup do postele a haji
a ty ako? neskusala si testovat, ci vydrzis az do stvrtka?

kasami
1. sep 2009

skusala vcera ... nic ... biela plocha ....

uz nebudem ...

uz som sklamana ☹ uz sa mi tam ani v stvrok nechce ist ...