Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
2. sep 2009

lucul - dneska rano som ju skusala... bez naparovania to celkom slo, netrufla som si pustit naparovanie, bola krizova situacia, nemala som si co obliect, svihala som do prace, takze som nemohla riskovat, ale zatim funguje. uvidim co sa bude diat, ked pustim naparovanie. 😝

lucul
2. sep 2009

jj vierka sa dnes hra na ucitelku 😀 , zacala skola tak aj ona uz uci 😀 😀 😀
vevon ved uvidime, co sa v tebe skryva, ono sa to skor ci neskor ukaze 😉

tigi tak to drzim palcoky nech naparuje v pohode, len to skus na nejakej handre najprv, ktorej ti nebude luto 😅 , ja som takto na 2krat prala saty na svadbu, esteze som ich nezehlila v den svadby asi by ma piclo 😖

kasami
2. sep 2009

cafte krasky 😉

dakujem vam za podporu 😉

ja viem .... som uplne blba ... a to z tohto konika ... som tu citala take blbiny ... ze jak babam vysli // uz 8-10 dni po ovulacii .... blbost !!! 😝 potom som si nasla jednu stranku a tam bolo

doba od oplození (ovulace) doba od poslední MS hladina hCG (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 - 5
14 dní 28 dní (4t) 3 - 426
21 dní 35 dní (5t) 18 - 7340
28 dní 42 dní (6t) 1080 - 56500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7-8t) 7650 - 229000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8-11t) 25700 - 288000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11-15t) 13300 - 253000
17 - 24 týdny Druhý trimestr 4060 - 65400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3640 - 117000

Z tabulky vidíte, že u každého hCG stoupá trochu jinak a nelze proto bezpečně určit, co je a není správné. Stejně tak v počátcích může někomu těhotenský test ukázat // již několik dní před předpokládanou MS a jinému týden po ní. Záleží nejen na citlivosti testu (ty hodně citlivé ukazují // již od hladinu 20 mIU/ml a nižší, obvyklé je 20-50 mIU/ml - čím nižší je toto číslo, tím je test citlivější), ale i na tom, kdy se vlastně vajíčko zahnízdilo. Takže je hloupost počítat, kolikátý den cyklu už si můžu udělat test, tuhle dobu neodpočítávejte od počátku minulé MS ale pouze od ovulace, popřípadě data očekávané následující MS.

a asi je to fakt pravda ....
a ja som dnes len 24DC

no nic, ved zajtra uvidime ...
aspon nabuduce nenaletim na take blbiny 😠

lucul
2. sep 2009

caf vecerna spolubojovnicka 😀
no vidis, ziadne stresy, klud a dohovaraj svojmu brusku 😉
a pisala som ti aj termin toho vinobrania

kasami
2. sep 2009

Lucul 😉
no ja som vedela, ze to dobojujes rano 😉
no inak neviem skusim ako nam to vyjde ten vikend ... ale asi blbo ... lebo 12steho ma moja mama meniny a este muzicek ide na sutaz vo vareni gulasu ... a to este neviem ci nema maly preteky ... tak musim si to vsetko zosuladit a uvidime 😉

lucul
2. sep 2009

ja 12steho tiez nemozem, idem na svadbu gratulovat, takze komplet rozhadzany den, ale na nedelu sa tesim 🙂

perla200
autor
2. sep 2009

ahojte kočky...malinká zalomila tak som tu🙂
kasami....vôbec sa tým netráp,ja ked som počítala ovuláciu tak mi to vysla slabá čiarka na 14DPO... ale uplne slabunká, baby ked ho videli na chate (test) tak povedali, že by ho považovali za negatívny🙂

tigi - držím palce k nefajčovaniu....

vevoncek
2. sep 2009

tigi no dúfam že ti bude fungovať žehlička ja od kedy mám tu svoju tak som ju ešte nečistila ale zatiaľ naparuje a už mi aj pár krát padla a zatiaľ funguje tak hádam vydrží aj nejaké to čistenie ale nechce sa mi moc do toho pustiť

lucul zatiaľ som kinderko plná prekvapení 🙂

kasami no vidíš ešte je skoro ja vám všetkým držím palce aby ste mali // na teste ja by som sa veľmi tešila s vami hlavne sa nestresujte je to ťažké mne to v tom momente tiež nebolo jedno ale aj tak si neporadíte jedine čakať treba a veriť

tak vierka držím palce aby si čím skôr zaškolila tú novú na koníka a budeme písať zase všetky a pribudne nová členka

vierka
2. sep 2009

no caute baby, tak ja som sa na chvilu dokazala odtrhnut, lebo prave obedujem 😕 konecneeeeeeeee 😀
no dneska je toho vela, ale tak vyzera to, ze zaucanie bude prebiehat bez problemov, ale ide o to, ze tu bude so mnou az do toho decembra, tak som zvedava ako a kedy sa mi k vam podari odtrhnut 😀

vevoncek - no zaucanie na konika by asi nebolo zle, ale kedze ma babenka len 22 rokov, tak to asi vyzera, ze sa ani moc zaucat v tomto smere chciet nebude 😀 ale zase na druhej strane, by som prijala, keby sa jej chcelo, lebo by som mala aspon moznost sa sem po materskej vratit 😀

tigi - no uz pisem ako madar - myslela som naklady na divadlo... listok stal 7 evry, takze je o 1 evry menej, nez ti dlzim... ale ja nemaaaaaam problem ta do toho divadla pozvat 😝 takze mi mozes kludne zalepit tym kolacom oci ty a ja ti zaplatim divadlo, este ti aj tych 8 evry vratim 😀 😝

kasami - jasne mojka, bojujeme dalej a necitaj take temy ze niekto ocika test na druhy den po sexe a ma tam dve ciarky 😝
drzim straaaaaaaaaaaaasne moc palce na zajtra

😉

inak baby, ja mam dnes prvy krat ten kurz predporodnej pripravy, tak som zvedava co na nom bude 🙂

vierka
2. sep 2009

dobre babulky, ja sa pre dnesok lucim, idem ku segre na rychlu kavicku a na tu tehu pripravu, tak pa pa pa a pekny zbytok dniku zelam 😀 😀 😀

lucul
2. sep 2009

babule dnes nam to nejak nevyslo tu na MK
snad zajtrajsok bude plodnejsi 😀
papa vierka a prijemnu pripravu 🙂

lucul
2. sep 2009

caf spolubojovnik, si tu? 🙂

kasami
2. sep 2009

som cica 😉

lucul
2. sep 2009

pekne od teba? ja sa tak strasne tesim na zajtra ako keby islo o mna 😅

kasami
2. sep 2009

😉
dakujem

mozeme ist spolu 😀

lucul
2. sep 2009

ale len pod podmienkou, ze mne krv brat nebudu, mne staci odkrvovanie u mojho dokyho 😀

kasami
2. sep 2009

😀
oki doki

uz som si myslela, ze sa doma bojis pod perinou ... si sa dlho rozhodovala 😀

lucul
2. sep 2009

hadzala som si kockou, ze pojdem nepojdem a vyslo mi, ze zmen lokal 😀 😀 😀

kasami
2. sep 2009

cica ty kde zijes ?

kocka uz davno nie je in

ty nemas gulu ? inak pozor ... tou sa nehadze ... iba sa s nou rozprava 😀

lucul
2. sep 2009

ako myslis, ze dobry den vyvestite mi z gule, ano vylestim vam gule 😀
ja mam taku dobru kocku, ze co budeme dnes robit 😝

kasami
2. sep 2009

no tak nejak 😀

(kocku netreba lestit?)

lucul
2. sep 2009

neeeeeeeee je drevena 😀

kasami
2. sep 2009

takze ked tak len smyrglom 😀 (neviem ake i y) 😝

lucul
2. sep 2009

to je jedno aj tak vieme o com sa jedna, ale zda sa mi, ze makke 😅

kasami
2. sep 2009

ako sa uz len moze s makkym smyrglovat 😀
no este ze to je tvoja kocecka 😀

lucul
2. sep 2009

chcela som dopisat, ze tvrde by bolo ucinnejsie, ale nedala som a ty si to odpalila 😀
ale ja som dnes od obeda perverzna, ma take hovadiny napadali a furt som sa rehlila, drahy nechapal 😝

kasami
2. sep 2009

asi nam sibka 😝 inak ja uz unavou ani nevidim ... oci ma tak rezu ... mam pocit ze horim ...
dnes som len lietala ... doma 4 pracky, obchod so svokrusou a motocros s malym ...
normalne som viac znicena ako on 😅 ja padam na drzku ...

lucul
2. sep 2009

zeby si bola aj ty jasna 😵
mna boli chrbat stale, a picha a pobolieva v podbrusku ako na mrchu 😒

kasami
2. sep 2009

no ja sebe moc neverim ... ja som typ fantomovych priznakov ... ja by som bola podla toho // 12 mesiacov v kuse 😝
len teraz ta teplota ... a prsia ...

a ty kedy ocakavas ms ?

kasami
2. sep 2009

sorry ...kedy neocakavas ms ?