Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

bambi7
9. sep 2009

no lucul 😀 ja som len pri sporte skolu uvidime 😀 😀 😀 😀 ale dobre 😉

kasami
9. sep 2009

no aj ja som myslela na tanec ...
ale to ho az tak nebralo ...
futbal, hokej, basket, bicykel, motocross ... to su pre neho sporty a este freestylecicling to heeej, to vsetko mozee

aj ten tenis by hned bral 😀

ale tyzden ma pre jeho zaluby malo dni ...
este mu dam tento skolsky rok a potom sa uz bude musiet vybrat ...

inak ten tenis fakt nie je zla volba ... a este pre dievcatko ...fakt uplne super

lucul
9. sep 2009

len aby nas nase deti raz neposlali dakam, ze sa na nase sporty mozu vy... 😀

kasami
9. sep 2009

Lucul ja som po mojom porode povedala, ze moj syn by mal byt gynekolog ... ved oni zarabaju ako mali bohovia 😠 😠 😠

bambi7
9. sep 2009

lucul aj to je mozne 😀 ale co pojde a skusi a za par rokov sa mozno podakuje 😀

no babulky idem tak zajtra a dobruuuuuuuuuuuuu noc

lucul
9. sep 2009

dobru noc bambi

kasami, ani mi nevrav, ale som rada, ze som odisla od tej mojej, len lutujem, ze som neodisla skor, mozno by som bola uz mamina a mozno to bol osud 😒

kasami
9. sep 2009

ved to, vidia len prachy ...
a kooolkoo prachov ......

lucul
9. sep 2009

ako ja si teraz zaplatim rocny poplatok, ale skvela starostlivot cely cas a aj ten pristup, clovek sa tam neciti jak dobytok, tak som sa citila u tej predoslej 😠

kasami
9. sep 2009

ja som tak chodila ... k sukromnemu ... a pri porode z neho bol este vacsi ....
kym som nebola tehu nemala som s ni problem ... ale potom celych 9mesiacov sa tocilo okolo prachov ...

lucul
9. sep 2009

ja chodim do sukromneho centra a ku gyndosovi, ktoreho mi doporucila teta, ona 10rokov nemohla otehu, o jedno prisla vinou lekarov a potom nasla tohto a ma dve zdrave deti a ze on bol skvely pocas celeho tehu a aj pri porode a aj po 🙂 , a svagrova ma tiez dobreho dr., on je tiez sukromny, vraj je super, ale ta suma co pyta je prehnana podla mna 😅

pikino
9. sep 2009

co tu strasis o takomto case? 😀

kasami
9. sep 2009

no mne ho tiez odporucila krsna ... a ked som otehu tak este aj jedna byvala primarka na gynde ... lebo moji rodicia chceli pre mna len to naj. lebo tam prave v tom obdobi zomrela 18 rocna kocka pri plastike ... tak chceli aby som zmenila a nakoniec im ta kamoska, byvala primarka povedal ze on je najsamsupris, perfektny, loajalny ... a neviem aky este ... ale naj sam super 😅 a nakoniec to bol len hajzel 😅

kasami
9. sep 2009

Piki, ktore strasidlo presne myslis ?

lucul
9. sep 2009

na mna urobil dojem, ked som tam prisla prvykrat, ked som krvacala a prisla som tam uplakana, choval sa ku nam, ako k rodine, to ma uplne presvedcilo, ze idem k nemu

piki a ty tu co strasis?

pikino
9. sep 2009

ruka ruku myje jak se rika.

takze kas ty si uz dostala mrchu? skoda.

lucul
9. sep 2009

piki dosla na kontrolu 😀

kasami
9. sep 2009

nooo dostala ...

prave sa snazim dat nejake fotky do albumu ... ty kokso ... to zmansovanie ma asi zabije

lucul
9. sep 2009

zmensovat foto neznasam, ale aspon som sa to uz konecne naucila 😅

kasami
9. sep 2009

ja kym to zasa potrebujem, vzdy to do vtedy znova a znova zbudnem ... apotom sa trapim a trapim ako teraz

lucul
9. sep 2009

ta fotka, co si dala, tam je zlaty 😵
no na mna vzdy bracho nervaci, ze sak mi to ukazal a ja to zas neviem, ale co uz, zabijem sa? 😀

kasami
9. sep 2009

presne takeho nervneho braska mam aj ja ....

ze je podareny motorkar 😉

pikino
9. sep 2009

obe ste strasidla 😀

ja ma konecne klud. povodne som si chcelaist kuknut na neteprofesionalov ale stvrdla som na konikovy a FB

lucul
9. sep 2009

to je strasne s tymi bratmi 😀 , ale ja sa teraz o neho tak strasne bojim, zistili mu hnusnu chorobu a bojim sa ako to dopadne, chudatko moje male ☹

kasami
9. sep 2009

a co mu je ? ak teda chces .. alebo IP?

lucul
9. sep 2009

jemu chudakovi odmalicka vsetko ☹ , zvysok v ip

pikino
9. sep 2009

to neni bohvieco. 😔

lucul
9. sep 2009

ale my s mamusou to zvladneme, my sme silna dvojka, ved co ine nam ostava 😒
ja som len rada, ze mam za partnera koho mam, drahy ma vie podrzat vo vsetkom a vela vie zariadit, ak sa da, mamina nema take stastie 😖

lucul
9. sep 2009

dobre micky, idem ja do hajan, zajtra skoro vstavam, idem vybavovat, takze pridem do prace az neskor
dobruuuuuuuuu noc 🙂

kasami
9. sep 2009

nieco take ... neviem ci sa to totiz tak presne vola .... ma aj moj otec ... vlastne zije tiez na svojich liekoch ale ma to pod kontrolou ... aj moj brat mal teraz zhorsene vysledky a bral skoro rok bral lieky a teraz ma uz dobre vysledky ... dokonca aj schudol, normalne prestal pit alkohol (vydrzal asi pol roka) ale svedci mu ta zmena 🙂
tak sa netrap, uvidis, to sa na dobre obrati 😉

pikino
9. sep 2009

dobru nocku