Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

perla200
autor
3. júl 2009

no piki aj ja dúfam....uvidím čo mi povie v utorok doktorka.....

juliett99
3. júl 2009

ahojcek koceny,,
tanya,, tak musela som byt na lacno, Poslednu papu som mala o 18 vecer a rano na 7:30 som mala prist,, sestricka mi pichla do prsteka a dala vypit ten blivajs,, asi 3dcl, a poslala ma prec na 2 hodinky a to som tiez nemohla ani pit ani jest. Vraj jedine ak by ma moc napinalo tak sa mozem trosku napit. a potom mi zas pichla do prsteka a povedala ze vysedky mi poslu domou na moju adresu. Jedine ak by bolo zle vysledky tak mi budu volat akonahle ich dostanu.

bambi ahojky,, ja tiez nemam moznost nakupovat,, a teraz ako som bola v TT na tom vysetreni co som mala robit tak som si urobila radost. 🙂

dnes som bola na poradni stav je stale rovnaky kludovy rezim a basta a ak by sa nieco dialo treba hned prist aj staskou. 😒 a uz nam aj druhy doktorko povedal ze to bude chlapec,, takze cakame Samka,, 😀 😀 😀

tanyja
3. júl 2009

juliet - díky za info, v pon sa chystám k doki, doteraz akosi nebolo kedy tak ešte zistím čo mi ona povie a či majú rovnaký postup
čo pekné si si kúpila ???? ja som si posledne kúpila 3/4 tepláčiky a sú úúúúúžasné - ľahučké akurát na tento čas , ani tehu-nohavice mi netreba , ako dobre a čo mám klasika rifle, dá sa na nich zahnúť pás a budú na jeseň, som ja ale šikulka 😀

juliett99
3. júl 2009

tanyja ved uvidis co ti povie doktor alebo sestricka u vas,, lebo som pocula aj tak ze si to mali kupit v lekarni a mali to doma vypit.. a potom prist,, asi kazdy ma nejaky iny sposob.
dnes sme kupili krasne modro-hnede dupacky, spaci vak. a modry svetrik.. drahemu nejake kratasi a tricko a Davidko si vybral len sitacku,, no ja ja nicccccccccccc vsak sa do nicoho nezmestim xixi 😝

tanyja
3. júl 2009

😀 ani ja, nie si sama, ale to nás predsa teší 😀 😀 aspoň raz v živote

lucul
3. júl 2009

ahoj juli, tak kludovy rezim si uzivaj, snad bude onedlho lepsie a budes moct chodit trosku po obchodoch, ale podla mna v tomto teple je aj lepsie ze budes doma, nie? 😉

tanyja
3. júl 2009

dnes fúkal príma vetrík, kým neprišla ešte úúúžasnejšia búrka 😀 , ale teraz už zase svieti slnko

lucul
3. júl 2009

to kde bola burka, tu je nechutne dusno, bola som spotena za cely den jak mys, som sa tesila do sprchy 🙄

juliett99
3. júl 2009

uzivam moja,, len obcas je to az na hlavu ze si len medzi 4 murmi,, ☹ ale dnes ked som bola vonku to bola katastrafa,, mokra jak mys..
tanyja to kde prsalo sak tu ani mracika, ze by malo prsat 😒

tanyja
3. júl 2009

no u nás, okr. RS a trvalo to na naše pomery celkom dlho ! hin až skoro 30minút a potom kuk slniečko 😀
vy ste odkiaľ lucul a juliet, že u vás nič ???

juliett99
3. júl 2009

ja som z hlohovca,, tu teda vobec nic,, aspon keby ten vanok bol.. 😉

tanyja
3. júl 2009

no vidíš, a ked v tv ukazujú, kde všade bola aká veľká búrka komu zobralo strechu, my len kukáme , že u nás nič, našťastie, my sme tu asi krytí 😉
posielam vánok : fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú

lucul
3. júl 2009

ja som z BA
ale vcera ked som isla cvicit tak som sa bala ze zmoknem, a u nas ani kvapka a na opacnej strane nasej casti mokro 😅

tanyja
3. júl 2009

tomu sa hovorí bláznivé počasie 😀 u dobrých neprší a u tých čo neposlúchajú áno

lucul
5. júl 2009

ahojte babulky, kedze tu do stvrtka nebudem, tak chcem vierke a perluske zazelat vsetko len to najlepsie, hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky, uspechov, vierke krasne tehulkovanie a perluske stastne ukoncene tehu a radost zo simonky 🙂

ostatne zdraviiim a ak daco o perluske dajte mi vediet, dakujem 😀

papa

perla200
autor
5. júl 2009

dakujem zlatko.....tak my sme dnes okrstili...teda nie my ale sesternička...trikrát do dna som mala rezne, tortu a zákusky🙂))) ja idem zajtra zubárke, tak mi držte palce, určite ked ma doktorka uvidí tak zbledne.....

bambi7
5. júl 2009

cafte babulky tak ako vikend?mna tak bolela hlava este aj boli 😒 no snad coskoro prejde 😉

spanok sanam upravuje klop klop tak som rada 😵 😵 😵 uz spinka od 21h uvidim kedy sa zobudi 😅

perlus drzkam palce u zubara ale si sikulka to zvladnes .....ja zubara moc nemusim bojim bojim 😀 😀 😀

lucul takze mas asi dovolenku?ak ano pekne si oddychni 😉

tak babulky idem hajat prajem uz pekne pondelkove rano 😉

perla200
autor
5. júl 2009

no bambi.....ale zubári ked ma vidia tak blednú jedna radsoť.....

bambi7
6. júl 2009

dobreee rankooo

perlus drzkameee palce 😉

no ako babulky ako sa citite tehulky nase?

vierka
6. júl 2009

dobre ranko baby, dovolenkarka prave vstala a napchava sa babovkou a teplym kakavkom 😀 dneska sa len tak pomotkam doma, potrebujem upratat, lebo som na to cez vikend kaslala a je to tu mierne povedane ako po vybuchu 😅 a zajtra si pojdem uzit velkomesta - kino, kadernik a tak 😀

lucul - dakujeeeeeeem velmi pekne, tak ale ked ty tu az do stvrtku nebudes, tak ti to poviem asi az potom, neviem ci budes aj spatne citat 😀

perluska - dneska drzim palce u zubara, potom daj vediet ako si dopadla 😉

bambi - tak to je super, ze malinka uz lepsie spinka 😀
a pocuj, nemavas ty hento migreny? ved v poslednej dobe ta nejako casto boli hlava 😕

pikino
6. júl 2009

cafte mrcky.

no vidim, ze dnes to tu je biedne. 😝

vierocka bambi mala upal preto jej je este stale zleeee. 😅

my sme si dnes sceli ist vybavit penaaaazky na socku, ale nas drahy pes sa rozhodol ze ho dneska sekne.
takze rychlo k veterinarovy dostal injekciu na bolest a zajtra ideme na kontrolu. hrruuuuuza s nim.

perla200
autor
6. júl 2009

no dievčatá tak som tu.... samozrejme, že mam kopec zážitkov🙂 tak po prvé, doktorka mala dovolenku, zastupoval ju mladé ucho - muž, absolvent.... tomu ked som povedala že mi býva zle u zubára a že jeden to schytal tak zbledol🙂 ale bol velmi velmi jemný, príjemný, a samozrejme fešák ako hovado s tým rúškom..... tak sa uvidíme aj nabudúci týžden.... 🙂

leri
6. júl 2009

perluska, zijes??? 🙂

perla200
autor
6. júl 2009

ja ano čo ty?????

pikino
6. júl 2009

perla ja sa nehram uz, ty vzdy vymaknes iba samych fesakov 😀

vierka
6. júl 2009

no caute baby, ja som sa isla poflakat po dedine - zhanam farby, chcem namalovat obrazky do detskej izby, ale aj tak som nic nekupila 😅 tak som sa zakecala zo susedkami na lavicke 😀 takze este nemam nic upratane 😕

pikuska - no ona vzdy na takych natrafi, len skoda, ze uz je "nabuchana" od ineho 😀 😀 😀

pikino
6. júl 2009

vierka ale ma to svoje vyhody dotycni sa nemusia bat ze sa stanu nedobrovolnymi tatikmi. 😀 😀 😀

perla200
autor
6. júl 2009

ty si dobrá "ťapa"🙂))) vierka

piki - no ano, ale ked ma tam napínalo netváril sa nejako tak, že by som ho vzrušovala......🙂)))

no zbadáš vierka - ked začne byť vidieť tvoju nabúchanosť ako sa muži budú tváriť..a.koby si mala lepru alebo syfilis:!)

vierka
6. júl 2009

pikuska - ved v tom je vyhoda, ale malokto si uviaze zensku s cudzim deckom na krk 😀

pikino
6. júl 2009

vsak a kto hovori o uviazani? 😀 uzit si a zdrhnut. 😀

teba este stale tak napina? som myslela , ze uz ta to preslo?