Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

vierka
5. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

takze dnes som opat v praci v plnom pracovnom nasadeni 😀 no zatial nie je az take plne a snazim sa zobudit a ako tak vidim, to ranne vstavanie o 5.00 bude cim dalej tym horsie 😅 😀 no nejako este vydrzim dva mesiace 😀

no ja som uz vcera nestihala pisat, lebo som na nete ani nebola - lebo sa mi ani nechcelo a mala som toho akosi vela, takze asi tak 😀

kluara - jasne, chodievaj castejsie, velmi radi ta budeme citat 😀

juliett99
5. okt 2009

dobre ranko zienky,,
tak sko sme spinkali???
my sme spali celkom dobre sice choro ale tak hadam coskroo sa mi tie priedusky ulavia,, ☹

lucul
5. okt 2009

dobre rano babulky
ja uz polhodku v praci a makaaaaam, ale asi sa na to vy.... 😀

vierka - v prvom rade ti chcem zazelat vsetko najlepsie k meninam, vela stastia, zdravia, lasky, nech ta tvoji dvaja chlapi posluchaju a nech sa ti splnia vsetky sny 😵
a mail mi dosiel, aka kocanda mamina je z teba 🙂, a ta fotka, co tancujes s kolegom - super, synator ti robi bodyguarda 😀

juli - chytaju ta priedusky? fuj to uz mozem cakat aj ja ☹ , s tym mavam problem 😒 , tak sa rychlo uzdrav, uz ti svieti 36tt 😵

juliett99
5. okt 2009

jejj dnes je Vierocky,, tak aj ja sa pridavam a z celeho srdiecka prajem vsetko naj naj a nech vsetko dopadne na vybornu a jasne ze chlapy domka nech posluchaju na slovicko, 😉

veru lucul bolia babske rady co som dostala mi trosku pomohli a uz som zacala aj vykasliavat ;-
veru uz nam svieti 36tt takze uz sme myslim v 9 mesiaci xxixixi)

kluara
5. okt 2009

ahojte!

no mne sa dnes veru stávať nechcelo, a dnes mi bolo ráno všelijako len nie super 😅

Vierka, všetko najlepšie k meninám, nech sa ti všetko splní 😵 😵

Juli - ešte 2 týždne a môžeš ísť rodiť 😉

juliett99
5. okt 2009

kluara veru uz coskoro uvidime nas pokladik,, 😉
a ty ako zvladas tehulkovanie?? hrozne som rada ze sa vam to zas podarilo,, 😉

bambi7
5. okt 2009

dobre ranko babule

vierocka vsetko naj k meninkam

juli ahoj ako?jaj uz coskoro bude vonku samko jej ale to ide superrrrrrrrrrrrrrrrrr

no my sa prevalujeme jedna radost dam ju na hraciu deku a je na parketach len ju sledujem aby sa nebuchla lebo je ako tornado 😀 a uz sa asi 2T steluje aj zadocek dava hore aj kolienka ako by chcela liest 😀

inac vsetko ok a vy ako?

lucul
5. okt 2009

teda bambi, vy ste nejake sikulky, ta ti bude skoro behat 🙂

juli to uz ma skutocne za par, este aspon 2tt, kebyze to je do toho novembra, tak by bola sranda 😀

a baby, chcelo by to znova potom 2//, ktora sa hlasi? 😀

tigi
5. okt 2009

ahojte dievcata 🙂

luciiiii!!!!!!!! ze ty si testovala!!!!!!! 😕 😵

lucul
5. okt 2009

mici, netestovala, mrcha dosla 😠 , ale drahy cakal az dokonca, ci nahodou sa mu nezadaril narodeninovy darcek a nist, tak povedal, ze teraz to musi byt jesenne 😀

bambi7
5. okt 2009

caf lucul d akujeme no to sama je sikulka moja

a nabuduce drzim mocccc palce

vevoncek
5. okt 2009

ahojte

tak som tu aj ja

vierka všetko naj naj naj nech sa ti splní všetko po čom túžiš ale myslím že to najdôležitejšie sa ti už splnilo 😉

juli ja si myslím že toľko si Samkovy dohovárala že sa mu už ani nebude chcieť na svet a budeš ho musieť prehovárať aby už išiel von inak keď tak o tom píšeme normálne ma chytá panika ako to všetko rýchlo uteká ja som v poradí tretia 😅

bambi ty máš ale šikulku domka za chvíľu ti naozaj začne behať

lucul no škoda že to teraz nevyšlo ja som tak verila ale manžo má pravu nevyšlo teraz môže výjsť nabudúce a veď ono to príde tak či tak keď bude na to vhodný čas nedá sa to nejako urýchliť čo je škoda ale všetko zlé je na niečo dobré ja tebe aj tigi stále držím palce a verím že to čoskoro výjde

tigi
5. okt 2009

luci dokelu 😠 ja som ti do poslednej chvile telepaticky dvihala teplotu na teplomery! 😝 😉 🙂 no nist, budeme teda porovnavat stity, aj ked to ja tak pocitam, tak ty uz budes mat dalsiu ovulu a mne este len zacne mrcha. 😖 😀

vevonik cauko, vdaka, raz to urcite vyjde. 😉 🙂

lucul
5. okt 2009

bambi a vevon dakujem, jasne ze to raz vyjde, hlavne ked to budeme najmenej cakat 😅, uz zacnem behat po obchodoch kvoli kachlickam, farbam, kupelniam, kuchyniam, takze o zabavu mam postarane 😀

tigi, tak to preto sa mi drzala teplota este aj vcera na 36,9 😀

pikino
5. okt 2009

nazdaaar micky.

vierocka vsetko naj k meninkam. 😀 prajem ti hlavne hladke tehu a este hladsi porod 😀

veru dievcata uzivajte si tehu ide to straaasne rychlo. ked vidim to moje dieta ake je uz velike. aaach jo strasne to leti. 😵

a vidim ze tu uz zacina druhe kolo. ja sa este nehlasim. 😀 kluara gratulujem 🙂

akurat isla v telke reklama na tie detske miss. kokso to je hotove tyranie deti. decko tam reve jak sialene a matka ho tam strieka opalovacou pistolou. to co je uz toto. 😠

ja som choraaaa. tak cakam kedy to dostane mala. a juli na priedusky je dobry hedelix. ten som brala skoro cele tehu.

luci hor sa na dalsie dziga dzigaaaaaaaa 😀

lucul
5. okt 2009

nechapem preco tie deti tak rychlo rastu 😒 , minuly tyzden sme sa bavili, ze len nedavno sme cakali, ze uz cinknut, ye synovec je na svete a ten uz bude mat o 2tyzdne rok 😵, rychlo ten cas leti 😝

piki, neviem co bude s dziga dziga, drahy chodi neskoro domov, vcera dorazil o 3h a dnes netusim, uz nech odovzdava stavby, najhorsie, ze taha dve bytovky naraz 😠

pikino
5. okt 2009

a jasne cim viac stresu tym vacsia sanca otehotniet. 😀 😀 😀
inak ta moja sefka co som vam hovorila ze sa snazia 15 rokov o babo tak je teraz v tretom mesiaci. tak sa vsetky modlime nech to konecne vyjde, minule v tretom potratila. 😒 a klasika zasa o tom nevedela a behala a skakala a lietala jek to ona vie.

lucul
5. okt 2009

zeby mi to nepridalo prispevok? 😨

lucul
5. okt 2009

😀 uz to prehodilo 😝 😀

perla200
autor
5. okt 2009

čaute morky...vierka vsetko naj....

my sme mali včera hody...nasa bambulka prespala zase celé hody...kolotoče, hurhaj, dychovka a hrozný krik a nase dieťa spalo a spalo.....my si asi musíme kúpit kolotoč na dvor....vtedy je kludná a pokojná....a spí....

bambi7
5. okt 2009

no perlus kupte 😀 nasa kukuckuje cele dni 😀 spi malo vsetko uz sledujeeeeeeeeeeeeeee

pikino
5. okt 2009

perlus jej ten hluk este robi dobre 😀 nasa uz musi mat absolutne ticho ale telka jej nevadi nastastie 😀 😀 😀
a zapni jej vysavac to zaberie, nasa ani nedycha ked je pusteny. 😀

inak mne akurat dosla sprava z celorocnej prevetivky. az teraz som zistila ze ta rana na krcku co som mala sa mi zvrhla na myom. 😠 skveleeeee.

ani nasa uz cez den nespava velmi malicko tak 3x 20 minut.

lucul
5. okt 2009

perli kup kolotoc a pridem sa povozit 😀

piki, to vazne? a to chodi sprava z preventivky postou?

pikino
5. okt 2009

hej dosla postou. vacsinou si idem pre nu osobne a lekar mi ju vysvetli, ale teraz toho lekara co som unho bola vyhodili. to bol taky senilny dedusko sa ma desatkrat spytal co robim. uz mu za mna odpovedala sestricka. 😝
takze preto postou. ale ja uz tie vysvetlivky poznam a co nepoznam si najdem na nete. 😀

chuchu86
5. okt 2009

Ahojte babenky, tak my sme sa s mangelíkom dohodli, že ked ma nezamestnaju do konca roka tak budeme sa snažiť o dalšie bábo - neviem či je to dobrý nápad, kedže Viki je ešte malý, uvidíme

Ahojky Kluara - dávno sme tu nekecali spolu, ako sa máš ? gratulujem k druhému alebo k druhej !!!! 😀 😀 😀

vierka
5. okt 2009

ahojte babulky, velmi pekne dakujem za blahozelaniaaaaaaaaa... ste zlaticka, moc vas lubim, cmuk 😵 😝 😀

lucul - takze mrchujes 😠
no jasne, maly ochranuje maminu, ved tak nafucal brucho vtedy, len aby odomna bol kazdy tri metre, lebo inak ho este nemam take velke 😀

chuchu - ako ze zamestnat do konca roka??? ved si evidovana ako zena na materskej, nie???

pikuska - tak myom??? a co to pre teba znamena???

juli - tebe to fakt leti, za chvilu uvidime maleho Samka 😀 😵

perluska - jasne, taky kolotoc na zahrade nie je spatna vec, pridem sa potom povozit 😀

juliett99
5. okt 2009

vdaka babule veru ten cas, leti uz aj mna napadlo ze som tolko do maleho hucala ze ma cas ze sa mu mozno aj v brusku zapacilo ked uz nerobi problemy,, len tak si veselo kopka,, 🙂

bambi ta vasa mala nika je teda riadna sikulka,, super,, Nas dado sa uz planuje hrat zo samkom heheh 😀 😀

chuchu tak vy uz planujete druhe ,,wau ved uvidite ako to pojde dalej 😉

piki takze teraz mas myom?? co to znamena hadam nie operaciu?? 😒

lucul takze mrcha potvora dozarila,? no toto to jak si dovolila,, 😝 😕

lucul
5. okt 2009

cafte slniecka, konecne som sa dostala k netu zas

juli hej dosla mrcha, ja som ju nechcela pustit, ale ona sa natlacila 😀
ale je mi strasne, boli ma brucho jak hovado ☹
a musim ist k dokyne, spravila sa mi z nicoho nic strasna modrina na nohe, uzasne fialova, a drahy tu chodi za mnou, ci ma nasi tyrali, ked nebol doma 😀

perla200
autor
5. okt 2009

ahojte...piki - tak ked odsávame soplíky drží ako hluchý dvere🙂)))

chuchu....no tak vela stastia a môj obdiv mas.....

tak kúpime kolotoč a kúpime aj maringotku nie?????

pikino
5. okt 2009

no pre mna to asi zatial neznamena nic. myslim. doktora to moc netrapilo takze to asi neni take vazne. zevraj to mava az 30% zien ale po 35tke 😠 . mne to spustilo tehotenstvo lebo na to aby myom rastol potrebuje estrogen
a ten je v tehu vysoko. operuje sa to iba ak rastie a zavadza a ked ma zena bolesti. tak uvidime. ved mna ta rana bolela pri kazdom tutu mutu. tak som zvedava co bude robit tento myom. uz ma aj napadlo ci toto nie je ten problem preco ma to tak priserne bolelo. 😠 no uvidime co bude dalej.