Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

tigi
20. okt 2009

luci no ale kuzelnici sa podla mna v ucto uplatnia najviac,tam totiz vzdy treba nieco odcarovat a ine zas pricarovat 😀 u mna sa zas najcastejsie pouziva zaklinadlo zvane - vycucaj si z prsta 🙄 obcas sa celkom zapotim, kym sa mi to podari 😀 😀 😀

tigi
20. okt 2009

oukej cici, tak ja sa teda dnes pokusim vytlacit tu trojku, vcera mi to ta tlaciaren odmietla spracovat, tak budem musiet dnes nasadit ine presvedcovacie metody. 😝 a nausnicky maju v roznych farbach, len ta fialkova sa mne asi pacila najviac. vsak uvidis. zajtra mas ten kurz? dokedy si tam? ja mam zajtra to cestovanie doobeda, skoda, ze to mame na rovnaky cas, mohli sme si spravit vylet, nejak sa mi tam nechce ist samej. 😖

jo a aby som nezabudla, vo stvrtok idem na kontrolu k dokinovi na folikace, ci ten clostyl na nieco zabral, tak som teda zvedava co mi ukaze na utz. 😕

lucul
20. okt 2009

aj cucanie z prsta poznam 😀 😀 😀, ja som strasne asi vsestranna, carujem, cucam z prsta, mam dobre presviedcacie schopnosti (urcite bola faktura uhradena) 😀 😀 😀

lucul
20. okt 2009

tigi ako tak citam, tak ma aj s ovulkou casom dobehnes a budeme ovulovat spolu 😀

tigi
20. okt 2009

no luci to neviem, ale v kazdom pripade mna by to tesilo, keby sa mi to upravilo tak pekne ako to mas ty. 😵 prave som videla fotky ako prebieha ovulka a uvolnuje sa vajko s folikaca.... 😕 😨 vyzera to celkom neskodne. 😀 😀

lucul
20. okt 2009

no neviem, ci ja to mam ukazkove, ked budem znova tento mesiac najprv spinit a az potom pride mrcha tak naklusem asi k dokymu 😒
neskodne to vyzera, ale boli to ja fras, teda ak to bolo ono 😅

tigi
20. okt 2009

ja som to myslela na dlzku cyklu a na peknu preukazatelnu ovulku 😉 🙂 pockaj, pridam sem link a uvidis ake mrne sposobuje tu bolest... 😝

http://news.bbc.co.uk/2/hi/health/7447942.stm

lucul
20. okt 2009

😀 to je sranda, ako keby ho ten folikul vyplul 😀 😀 😀
ale fakt vyzera to nevinne, ze taku bolest vie sposobit take nic 😠

vierka
20. okt 2009

tigi - fuj, aky nechutny obrazok 😨 az ma naplo 🤐
no este neviem ci mam zajtra kurz, ale keby som ho mala, tak skor ako o 19.00 odtial nevypadnem, tak to som myslela ze mozno len tak kavu u teba a ze by si povedala co a ako si dopadla...
aj mna mrzi ze mi to zajtra nevychadza - skoda... rada by som isla s tebou... a ty sa potom zajtra este asi vratis do prace, ze??? lebo ja rozmyslam, ze keby som si vybavila dvoch lekarov, mam dve peciatky a nemame kurz, tak pojdem asi rovno domov potom...
a kde si tie nausnicka zbadala? v tej novej biiiize co je pri tatraskle??? 😀

lucul - no ja som v praci tiez za kuzelnika, ale skor vo forme "nemozne hned a zazraky do troch dni" 😀 😀 😀

tigi
20. okt 2009

vierka - no jasne, tehula 🤐 😝 😀 no, zajtra by som sa mala vratit do prace, ved sa ked tak na kafce zajtra dohodneme. nausnicky maju v tej bize co je pri tatraskle keby si nahodou isla do mesta bezomna. skus ich omrknut. 🙂

vierka
20. okt 2009

tigi - ale ten obrazok je vazne nechutny 🤐 ja taketo veci nemusim - zabery v telke z operacnych traktov a tak... len som zvedava ako potom porodim 😀 este tam odpadnem pri tom 😀 😀 😀
no ved zajtra by sme mohli dat kafco tak ci tak, ci by som mala kurz alebo nie 😀 keby si chcela 😅 ved si zajtra este zavolame... ja mam vela minut, pretoze este len vcera som prisla na to, ze uz mam 5 dni novy pausal nabehnuty 😅 herecka 😀

a v piatok by teda ta kava platila alebo co??? 😀

lucul
20. okt 2009

vierka a naco si to kukala 😀 😀 😀, a teraz som zistila, ze asi kazda zena je kuzelnik 😝 😀

lucul
20. okt 2009

aaaaa zabudla som, ste ma odignorovali, ako s tymi listkami?

vierka
20. okt 2009

lucul - ved ten link co dala tigi je tam nechutny obrazok ako sa kluje vajicko s folikulu - nevidis???

no ja by som toho 26.11. do toho kina sla!!!!
len otazne je co Vikuska, a Vanilky sa mozem teraz opytat cez mailik 🙂

lucul
20. okt 2009

tak sa opytaj cez mailik a ked tak v piatok pojdem po listky a ked budu tak vezmem 🙂

ja som myslela, naco ako preco (chapes), je trosku ble, ale aj komcky, ako keby ho vyplul 😀

tigi
20. okt 2009

luci vyliahlo sa vajko 😀 mne nepride nechutny. pre mna je to zaujmave z toho vedeckeho hladiska a nepredstavujem si pri tom nic nechutne. taky sme proste kazdy zvnutra. 🙂

luci ja by som tiez isla do divadla, vierka a ty na co chces ist do kina???j 😉 😝 😀 😀 😀

vierka
20. okt 2009

lucul - takze aj Vanilka by sla s nami 😀

tigi - no ved na naheho Mastalira 😝 😀 aj ked asi taky pohlad nanho v divadle by bol omnoho lepsi nez v kine 😀 😀 😀

tigi
20. okt 2009

vierka jasneeee, pokial ide o nahateho Mastalira, je to jedno, divadlo, kino, hlavne ze je tam kus chlapa! 😀 😀 inak on neni zrovna moj typ, ale kvoli vam sa obetujem. 😝 😀 😀 😀

lucul
20. okt 2009

ok takze zatial 4ks, hej?
ano ano, mastalira nemusim, ale zadok dobryyyyyyyyyyyy 😝 😀

tigi
20. okt 2009

luci daj nejaky tvoj typ 😝 ako celok myslim, pekna ritka je len bonus. 😎 😀

tigi
20. okt 2009

jezis jak to vyzera sprosto ked je to napisane 😀 opravujem teda na nieco vkusnejsie - prdelka alebo teda oficialne - pekne zagulatena a pevna zadna cast muzskeho tela. 😀 😀 😀

vierka
20. okt 2009

tigi - ale zase v kine by bolo blbe keby som oblizovala platno 😀 😀 😀 😝

lucul - no zatial sme 4 a ked tam ides az v piatok, tak skusme este oslovit tu Vikusku a mozno este nejake baby z Blavy ci by nesli 😀

pikino
20. okt 2009

cafte uz som tu. 😀

dieta zaspalo konecne sa aj ja dnes najem. 😝

tigi
20. okt 2009

nazdo pikusi. dobru chut teda k obedu, ci k ranajkam? 😅 asi secko v jednom predpokladam...

lucul
20. okt 2009

pojdem az v piatok, dnes sa mi uz nechce tam ist

tigi - hra super, chechtas sa od zaciatku do konca, mastalir paradny, vajda este lepsi a my sme mali namiesto fialovej jednu cesku herecku a ta nemala chybu, ak si videla "chrobak v hlave" tak hento je este lepsie 😵

caves piki 🙂

vierka
20. okt 2009

pikuska - dobruuuuuuuuuuuuu... aj jednej, aj druhej 😀 😀 😀

lucul - ved hadam sa dovtedy spojime aj s Vikuskou...
a potom listky do prvej rady... alebo este lepsie priamo na javisko!!! 😀 😀 😀

tigi
20. okt 2009

vierka - s tebou musime ist na balkon, kto by ta udrzal sediet ked sa Mastalir vyzlecie teda neviem... 😝 😉 😀

luci nevidela, ja mam prehlad iba o hrach, ktore sa hraju v trnavskom divadle, mimo som bola tusim naposledy este zo skoly... 😖 😉

lucul
20. okt 2009

takze vierke kupujeme aj tie popruhy, co maju deti v kociku, aby z neho nevyliezli 😀
aj s kasami sa spojis, alebo nie?

vierka
20. okt 2009

jasneeeee baby.... popruhy 😝 este bic do ruky 😝 este sa mi v tom divadle zacne aj pacit 😝 😀

kasami mozem napisat sms, mam na nu ciselko..

tigi a ty sa spojis s Vikuskou ze ci by chcela???

pikino
20. okt 2009

mama mi volala tak sme polhodinu klebetili 😝

a diiik. 😀