Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
21. okt 2009

http://www.ticketportal.sk/search2.asp?ID=95040...

tak asi nie, lebo je len 30.12. volne zatial ☹

pikino
21. okt 2009

no jake panske dieta. 😀

ok micuska idem ja do tej sprchy. uz mam normalne nervy zase ako to dopadne. ach jo. esteze su tie deti take hlupunke a nevedia co ich caka.

lucul
21. okt 2009

ja nevravim, ze nie 😀 😀 😀 ano dobrovolne priznavam, na tatka stacilo hodit nevinny detsky pohlad a mala som vsetko 😀

pikino
21. okt 2009

to sa niekto mal 😀

no volala som dokine mame rist az po jednej tak mame este hodinku cas.

lucul
21. okt 2009

to musis najskor zavolat?

perla200
autor
21. okt 2009

no piki - my ideme 5novembra na prvé očkovanie....to nech sa len doktor teší čo im tam simonka predvedie akú show 😀 😀 😀 😀

ale inak mala dnes dobieha včerajšok ta k lomí už druhú hodinu....dúfam že potiahne a od 15.h sa naobliekam ako hurka a sup von.....

aj ja chcemmmm divadloooo 😒

pikino
21. okt 2009

lucul nemusim ale teraz su normalne ordinacne hodiny a nie poradna a ona tam niekedy nema sestricku a ta ju ockuje.

perlus my pojdeme do divadla buduci rok ked ony budu mat malych fafrnkov a budu nam zavidiet. 😀

moja sa vychrapala do desiatej a teraz je hore tipujem ze zalomi v aute a potom spusti u dokiny randal na cele vajnory. ale vcera vecer ani za nic zaspat. tak som ju slahla do postielky o desiatej a nechala som ju tak a zaspala. 😎

pikino
21. okt 2009

micky dajte hlas nech sme neni v hanbe 😝

http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...

lucul
21. okt 2009

mici dala som, to mozem kazdu hodinu?
a kedy je ukoncenie?

pikino
21. okt 2009

tusim 30teho. zas nemusis kazdu hodinu 😀

lucul
21. okt 2009

do 30teho casu dost, supni to na fb, rozposli znamym, musime vyhrat 😠 😀 😀 😀 aj kamoske v cechach sme pomohli takymto klikanim vyhrat, to bola ina prca a suboj o prve miesto s druhym babom a nakoniec ti co boli druhy tak pisali nechutnosti do diskusie, nevedeli sa zmierit s prehrou 😀 😀 😀

pikino
21. okt 2009

totak byva 😀

ok odchadzame. ideme papat obliect a sup na pich pich.

drzte nam palce

lucul
21. okt 2009

piki drzte sa, aspon jedna druhej 😉

tigi
21. okt 2009

caute babule, uz som tu. dnes som sa bola "povozit" v okoli Novych Zamkov, ale Perlusu som nestretla. 😝 😀

pikusi drzte sa, co najmenej placu zelam. 😉

luci s tym divadlom nevadi, mozme ist inokedy. 🙂 ozaj, ten piatok ta kava plati ci co? 😕

lucul
21. okt 2009

caf tigi
mozme ist aj inokedy, len skoda, ze vierka uz bude rodit ked my sa mozno budeme zabavat v divadle 😒
a kava dufam plati, len treba povedat kde, ale asi najlepsie mimo BA, lebo obchvat bude ciastocne obmedzeny kvoli NATO
ozaj, ty si chodila po obchodoch, potrebujem ciernu suknu, nie uzku, taku do tvaru A, nevidela si nieco?

tigi
21. okt 2009

luci pravda, vierka kvoli divadlu prenasat nebude, tak ked tak, mozme ist na nieco ine. co sa tyka kavy, ja som len za, ak to nebude musiet byt v BA, pretoze to bude v piatok asi chaos.
sukne som videla teraz pekne, aj do A, vacsinou boli do dlzky okolo kolien, pripadne trosku pod. zhanas nieco slavnostnejsie?

lucul
21. okt 2009

praveze nie, nieco take na bezne nosenie a zaroven nech je to kus slavnostne ked sa k tomu hodi nejaky top, som asi narocna, ze 😅

s kavou som si myslela, ved ja mozem dobehnut aj do TT a potom by som odtial isla rovno k tatkovi, musim tam ist 🙄

a divadlo, mozme, mne je jedno na co pojdeme, ja som videla v narodnom, len "tak sa na mna prilepila" a "chrobak v hlave" - tie boli super, a chcela som vidiet "fetisistky" a "skrotenie zlej zeny", o inych neviem, potom nova scena ma skvele hry, a divadlo west - skvela hra je "mandarinkova izba", a divadlo wustenrot bolo super "High life"

vikinka81
21. okt 2009

No ja som sa dostala az teraz k vam , aj to sa lucim...musim ist este do mesta nieco povybavovat, dnes mam koopec roboty tak prepac luccy ze som tu nebola cely den s tebou 😉 😵 dufam, ze mi to odpustis 😝

Tigi caves..tak ty sa takto vyvazas 😉 no superrrr a mala si aj zavoznika 😀

Ten piatok zatial plati, ja zatial planujem tu TT ja mozno nepojdem ani do BA, kedze sedim v blizkosti toho diania, este ma nepustia do prace 😀 😀 😀 a v BA bude chaos, kedze tie dolezite tepny planuju odstavit tak si to ani nedokazme predstavit co to bude 😠 😕 😅

Piki....tak nech to dobre dopadne, aby vcelicka co najmenej bolela 😵

Perlus..dnes sa ukazalo aj slnco, takze prechadzka ako stvorena 😎 riadne sa vyprdte 😉

lucul
21. okt 2009

viki to este uvidim ci ti to odpustim 😝 😀 maj sa krasne papa

ja sa tiez lucim, a zajtra sa dohodneme na tu kavu, tak sa majte a vecer mrknem ako vierka dopadla
papa 🙂

tigi
21. okt 2009

luci v pohode, tiez som taku nahanala a myslim ze sa celkom dalo vybrat. ja som v BA nevidela v divadle nic a ani nemam prehlad o tom co je dobre, nechala by som si v tomto pripade poradit. pojdem rada, ja divadlo mozem. 🙂

vikusi ahoj, isla som sama a celkom mi to bodlo. ja soferovanie moooozem, takze som sa vytesovala. 🙂

no kedze ste uz aj zdrhli, zdravim vas, majte sa, papa. 😀

a este - zajtra tu asi nebudem, idem na kontrolu tych folikacov a potom s maminou pobehat nejake urady, ale na kafco by som isla, takze somnou mozete na piatok pocitat.

pikino
21. okt 2009

uz sme spat dieta je zaockovane. tak uz sa len modlit aby nemala horucku. taka je unavena ze este spi v autosedacke

bambi7
21. okt 2009

ahojte ako sa mate?co nove ani vas nejdem citat ved by som tu bola do rana a mam chvilku 😒 😀

tak co nove?

nam asi pojdu zubky stale slintame plackame a tak sa nosime cely den....a papame uz zeleninku a najviac nam smakuje mrkvickaaa a na vecer uz mame kasicku 😉 inac nove noc

tak vam prajem pekny den

lucul
21. okt 2009

dobry veceeeeeer 🙂
a ja nakukam, ze vierka donde a ona nist ani juli nist 😠

piki - drzim paste, nech teplotka ani nepride, synovcek nemal dnes teplotku, ale bol taky otapeny a uplackany ☹, po obkladiku trolinku pookrial, ale len na chvilu ☹

bambi tu nic nove, ale dominika uz je velka babulka, ked papa mrkvicku 😉 😵

vierka
22. okt 2009

dobre ranko kocky 😀 😀 😀 vcera sa mi uz nechcelo ist na net, tak prepacte... som sa snazila rozbehnut doma plyn - cize kurenie a tepla voda, kedze nejaka dobra dusa sekla do plynovej rury a odstavili nas od plynu, potom som si chystala obed do prace, umyvala riad, osprsila som sa a lahla som na gauc 😅

dnes som na seba hrdaaaaaaaa - ja som nasla cestu do prace!!!!!!! a uplne sama!!!!! 😀 este pred vstupom do TT ma zastavil taky policajt, ze do TT sa neda dostat, ze mam sa vratit a kusok cez dialnicu a ja tak na neho "ze ved ja idem len sem do firmy" - to bol vazne kusok od neho a on tak na mna "ze potom jedine cez nakladnu vratnicu ktora bola kusok od nas... 😕 v zivote som tade nesla, vsade tma, burina vyzsia nez moje auto, no hroza - ale trafilaaaaaaaaaaaaaa som 😀 keby ten policajt nebol v sluzbe tak ho hned priberiem do auta ze "nech mi ukaze podrobne cestu" 😝 😝 😝
no to moj sokujuci zazitok hned z rana...

no a ja na poradni vcera super 😀 maly sa nechcel dokimu moc ukazat, ale nakoniec asi tak po 15 minutach ho konecne doktor pomeral a popozeral kosticky a mozocek a srdiecko... takze je vsetko v najlepsom poriadku... aj som mu hovorila, ze maly sa posledne dni len tak akoby prevali, ze to uz nie su take kopance ako predtym, ze ci mu nieco nie je a v tom maly tak kopol doktorovi do ruky 😝 ze doktor hned "no toto nie je zdaleka kludne babo, nic mu nie je" 😀 tak som sa smiala... tehu cukrovku mame v poriadku - teda respektive ziadnu nemame dalsia poradna o 4 tyzdne... 😀 😀 😀
u zubara v pohode, len mi opravoval co mi vypadla vypln co mi daval pred tromi tyzdnami... a sestricka na gynde povedala, ze si mam zacat vybavovat aj potvrdenie do tehu knizky od vseobecneho lekara 😀

co sa tyka toho divadla, tak nebojte sa - toho 30.12 by som veru este rodit nemala 😀 ale z toho co som videla na nete, tak sa mi tam zdal uz len jeden listok volny, alebo som pozerala nieco blbo??? 😅 tak by sme kludne 6-ti mohli sediet na jedno sedadle, mne by to nevadilo 😝 len skoda, ze to je taky termin pred silvestrom, ze kto vie kde vsade budete rozlietane 😔 je pravda, ze ja toho uz moc nenalietam, ale vy asi budete oslavovat a behat kade tade 😀 takze som kludne aj za ine predstavenie...

co sa tyka kavy, tak ja by som bola rada keby to bolo v TT, pretoze zajtra uz poobede nebudem mat auto (ale ved aj keby som ho mala, tak ja a soferovanie do Ba - neeeeeeeee)... a aj ten samit je v Ba, takze by to bolo lepsie asi tu, aspon nebudeme ohrozene ziadnymi bombovymi utokmi 😀 😀 😀

juliett99
22. okt 2009

ahojky zienocky cosmosky
tak ako sa mame?, co je nove??
Tak my sme boli vcera na poradni a podla vsetkeho je zatial vsetko ok otvorena stale na spic prsta bola tam ta MOJA milovana doktorka,, 😒 ale tak ked som sa nestazovala tak bola v pohode. 😀
sono nerobila ze to sa nerobi tak casto takze neviem kolko vazime ale mne zakazala priberat,.. ale da sa to?? 😝

vierka
22. okt 2009

juli - ahojcek, no hlavne ze je vsetko v poriadku a o to ide najviac 😉 ved maly ma este chvilu casu, tak nech je pekne este tam kde je... a podla mna ho budu este vazit, lebo budu potrebovat vediet, ci pojdes prirodzene, alebo cisarskym podla jeho velkosti... teda toto sa rozhoduje nielen podla toho 🙂
ale som rada, ze je vsetko super 😉

juliett99
22. okt 2009

dakujem,, jaska ze ho este budu vazit,, chrobacika,,ved na buduci tt uz hadam sono urobia..
a ty ako tehulka,, 😉

vevoncek
22. okt 2009

ahojte tak dnes tu budem aj ja pokiaľ mi niekto nezavolá a nevytiehne ma von, lebo do teraz som poriadne ani doma nebola stále niekde behám dnes konečne trochu kľud

ako sa máte?

vierka a to treba aj od všeobecného lekára potvrdenie?

slávka tak to je super že je všetko o.k. a ja si tiež myslím že keď sa zatiaľ nič nedeje tak preto ti nerobili sono ešte si na pôrod trochu počkáš a určite malého aj sonom pozrú hlavne že je všetko o.k.

vierka
22. okt 2009

juli - takze opat ides v stredu???
ja s amam vynikajuco, ved aj doki sa zo mna tesi, ze som stale usmiata a na nic sa nestazujem - len som zvedava ako dlho mi to vydrzi 😀 😀 😀

vevoncek - do tehu knizky sa tam dava potvrdenie od zubara - to uz mam a u vseobenho ti aj on musi dat - mal by ti spravit akoby preventivnu prehliadku a potom ti dat potvrdenie... prave tam idem volat, ze co vsetko budu odomna chciet a ze kedy mozem prist 😀
a to je dobre, ze chodievas na prechadzky a stale niekam, ved co budes doma 😉

juliett99
22. okt 2009

ahojky veronicka,,
veru hej malinky je ok kopka jak hrom,, je spokojnucky v brusku ,, heheh uz konecne.

babule idem vam poslat vysledny efekt nasej obyvacky,,, dnes idem pracovat na ukladani veciek a skladat postielku JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😀 😀 😀 😀 😀

no moji chlapy pracanti este chrupkaju tak som zatial tu 😉