Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

pikino
23. okt 2009

fuj vsade same choroby.

vierka poriadne sa vyliec a hlavne lez pekne v postielke a nechaj sa obskakovat.

perlus a co ju nenechate zopar dni s tym duncom ved oni sa tiez potrebuju otukat. svagrina ma pudlicu a tiez harala pre dvoma tyzdnami ale ona ma aj psa. tak hovorila ze ten pes je hotovy don chuan , ze je v kuse na nej chudatku. tak teraz cakame ci z toho nieco bude. uz sa tesim ako budem magorit malickych nuf nuf krpcekov 😵
ale tiez ju nechali pripustit chuderu ledva ma ten pes jeden rok.

pikino
23. okt 2009

jaj a vevo super ze je vsetko v ordnungu. 😉

perla200
autor
23. okt 2009

vsak lebo nasej paničke sa milenec nepáči....no uvidíme ako to dopadne...ma to na starosti moj muž...teda zohnať jej poriadneho milenca....

kluara
24. okt 2009

ahojte

perla, ja by som o jednom vedela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , len škoda, že bývame tak ďaleko od vás

chorým skoré uzdravenie. Piki - ako je malinkej? už jej prešli tie teploty?

vierka
24. okt 2009

caute baby 😀

perluska - tak asi je cela po majitelke, ved ty si sa tiez nedala hned prvy krat a kym si bola tehu tak to trochu trvalo 😀

pikuska - no kym by som sa nechala obskakovat, som sama doma 😅 takze sa obskakujem samu, seba si 😀 ale aj to ma vyhodu, mozem si dat cokolvek, lebo ja si cokolvek doprajem 😀

vikuska - no ja som s Tigi nebola, tak som ju nemala ako pozdravovat 😅 ale ved ani ja nemam buduci tyzden MM doma, takze pohoda.. ja budem mat teraz cas stale 😀

vevoncek - tak kup malemu taku sadu naradia - to teraz predavaju pre deti take sady pre majstrov 😉

no a mne je uz celkom lepsie, asi ma vcera prehnalo len z toho, ze mi nesadol obed... sice som si dala na veceru nieco len take dietnejsie, ale nic sa nestalo... na ranajky vlocky s mliekom a zatial v pohode.. takze to bolo asi len take ze nieco nesadlo 😅

perla200
autor
24. okt 2009

ano vierka mame to v rodine....

no ja som nachcípaná strasne....a bojím aby to mala nechytila...ale hrdlo ako v ohni a kasel že dovi dopo....bože tak by som to potrebovala vyležat...

vierka- to je dobre...chvalabohu že ti nesadol obed....

vierka
24. okt 2009

perluska - tak to ma mrzi, ze ta ta choroba tak prepadla.. drzim palce aby to mala nechytila od teba...
no ja sa dnes citim uz dobre, tak aj ja som rada, ze to bolo asi sposobene len tym, ze mi nieco nesadlo...

lucul
25. okt 2009

ahojte babule

perli tak dojdi, vylezime spolu 😀, mne teda lepsie neni, najradsej by som bola doma, tam by som mohla lezat v pohode, ale tu 😠 , podla mojej macochy neni chory nikto okrem nej 😠 😠 😠, ale obsadila som si gauc a vstavam len v nevyhnutnych pripadoch 😀

vierka esteze tak, to je ten lepsi pripad, ze ti obed nesadol 😉

juliiiiiiiiiiiiiiii mate to krasne aj big house for Sami je super, ale zda sa mi, ze staaaaaaaaale hore, uz vydrz tie 2tt 😵 😀 dnes je to presne 😉

vierka
25. okt 2009

lucul - ahojcek... tak to ma mrzi, ze sa ti nepolepsilo a ze je to este horsie 😔 no podla mocochy asi nie si chora kym neumieras.... krava 😠 a to tam musis byt? ved sa zbal a chod domov a pekne si to vylez... a dufam, ze zajtra neplanujes ist do prace...

lucul
25. okt 2009

vierka ani nie, ze horsie, ale proste ked si dam paralen, tak sa potim jak hovado a nadchu mam, a macocha je truuuuuuuuba, ona je najchorsia na tejto planete (a nechcem sa ruhat, ale s jej diagnozami uz mala byt "tam") 😠

a do roboty zajtra musim, ale potom ostavam doma a leziiiiiim a nist nerobim

a najvacsi gol je, ze moja mati aj moj tato zorganizovali oslavu mojich narodenin na jeden den a napozyvali si ludi, tak som zvedava ktory pochopi, ze ma ustupit 😅 😀

bambi7
26. okt 2009

cafte babulky ako sa mate?
trosku vas zanedbavam ale uz som tu 😉 mala je certik stale len pri mne cez den a hlavne nosit sa vsetko sleduje...uz papane zeleninku dost jej chuti ale zemiaky a brokolicu nie ani za svet 😀

inac vsetko po starom a tu ako co nove?

vierka
26. okt 2009

dobre ranko kocky 😀

lucul - tak ako nakoniec dopadlo krotenie zleho draka cez vikend??? 😅

bambi - no to vies ako, slecna uz je vo veku kedy len tak nepolezi - vsetko musi vidiet, pochytat, dat do pusy... takze kym nezacne sama chodit mas o zabavu postarane 😵
no aspon ze ina zeleninka jej chuti a ma aspon vitaminky ine... ale verim, ze si coskoro zvykne aj na brokolicu a zamiacik 😀
ti nove asi ani nic, Samko je stale v brusku, male deticky rastu ako z vody, tehulky tehulkuju a snazilky snazilkuju 😝 😀

juliett99
26. okt 2009

dobre ranicko,,
vierocka bambi vyspinkane,?? Bambi ako Nikuska ?? to vazne uz papate zeleninku to je super.

no ja ai moc nie ale tak uz je to tym vysokym datumom tak to aj tak beriem.. 😀
Sami vcera bubnoval do 23 a uz je zas hore hmm kedy ten chlapisko spinka?? netusim som zvedva jaky bude.. uz sa ho nevieme dockat.

Lucul veru aj mne sa zda ze mam brusko dost vysoko este ze tie dva tt uz zvladneme.. 😀 ale tento krat to uz zalezi na nom kedy bude chciet.. 🙂
a uz je lepsie??
A tusim aj perluska je chora dufam ze sa vam polepsilo,, 😉

vierka
26. okt 2009

juli - ahojcek... no som aj vyspinkana 😝 😀
veru, to uz ma riadny domisko Samko... ale ved este take dva tyzdniky a tesim sa na sms od teba, ze maly je uz na svete 😀 a som zvedava ako dopadnes v stredu na kontrole 😉

perla200
autor
26. okt 2009

čaute kočky...no ja sa cítim lepšie ovela...hoci to neni ono a este zase mrcha prisla tak radost velká 😀
dnes ma prídu pozriet kolegyne z práce tak sa tesím na ne....víkend bol super...tatinko sa staral a ja som oddychovala.... 😝

tigi
26. okt 2009

ahojte zabky 🙂

fuj to bol abstak bez vas... 😖 😉 😀

luci a vikusik dakujem za pozdravy, nedostali sa ku mne lebo sme s vierkou spolu neboli, ale tesi ma ze na mna myslite 😵

co sa tyka mojej kontroly vo stvrtok dopadla som velmi dobre, doktor ma pochvalil, ze som krasne zareagovala na liecbu a mala som 19 mm folikac a 5,8 mm sliznicu, co v mojom pripade je super (predtym sliznica vzdy ledva 4,5 mm) takze sme dostali na doma nejake "domace ulohy" s mangelom, ktore sme poctivo plnili cez vikend 😝 😀 no a moj grafik - som zvedava co bude zajtra, ale vyzera to myslim celkom o.k. 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/2a5529

perla200
autor
26. okt 2009

super tigi tešíme sa....no ja tým grafom moc nerozumiem, ale ked hovoríš že to vyzerá ok tak fajn....

no také domáce úlohy by som brala aj ja....my si to musíme teraz plánovat🙂))))))))))))

vierka
26. okt 2009

tigi - no cau moja... a na svadbe bolo ako??? Manzovi sa pacilo co sme nakupili??? 😀
grafik vyzera velmi dobre, podla mna zajtra pojde teplotka pekne hore a ovu je ista, takze je byt tebou, tak to este dnes a zajtra pripoistim 😵

perluska - tak to je super, ze sa citis uz lepsie 😵 to sa tesim a dneska si to riadne uzi s kolegynkami...

lucul
26. okt 2009

ahojte babule

vierka - tak krotenie zleho draka - na to som asi prikratka 😠 😀, som zvedava ako dopadne oslava mojich narodenin, lebo moji rodicia su tvrdohlavy jak hovado ani jeden nechce ustupit, ale macoche by vyhovovalo o nieco neskor, tak za toto ju lubim (ale len ked spi) 😀

tigi - grafik - kraaaaaaasa 😵, dufam, ze domace ulohy vysli 😉 ale este to skuste pripoistit

juli - to zvlaaaaaaadas, som zvedava tiez na tvoju kontrolu v stredu 🙂

a so mnou - no uz sa nepotim, ale nadchu mam, aj ked divnu, lebo mam pocit, ze mam ucpaty nos, huhnam a pritom cez neho v pohode dycham 😅

vierka
26. okt 2009

😀 lucul - pocuj, ty uz musis mat v tom jendom oku normalne aj tik - co na nu stale pozeras cez zameriavac na puske 😀 😀 😀 ale budeme ju lubit teda aspon za to, ze chce iny termin oslavy, tak drzim palce aby to vyslo, co pri nej prepokladam ze vide 😀
tak to je dobre, ze sa ti trochu polepsilo, to rada citam 😀

lucul
26. okt 2009

vierka ano, ale pri tom ako ju chvilu lubim, tak si aspon oddychne mojo oko 😀 😀 😀, ale ona si to vzdy po..... inou hovadinou, tak nist 😀

tigi
26. okt 2009

perlus budes mat dneska babinec citam 😀 tak nech vam to dobre keca 😀

vierka svadba o.k., manzo bol spokojny s mojou volbou vyzoru a ja som sa celkom bavila, hlavne na tom ako tancoval, pretoze to tam roztocil a to som teda zirala 😀 😀 😀

luci dufam ze teplota pojde zajtra hore, potom to nazvem aj ja krasa 😵 😀 ktory den mas moja narodky? nech mozem posielat gratulace 😀

lucul
26. okt 2009

tigi jak moj otec hovori o den som lizla VOSR 😀 😀 😀

pikino
26. okt 2009

nazdaaar zverinec. 😀

taaak my sme mali celkom fajn vikend.
vcera mala sarinka neterka krstiny a som oficialna krstna mama. akurat sa mi podarilo fooopa ked som jej spravila kriz na cele lavou rukou. 😝 no deges a co som ja vedela? 😀

terez tu vedla mna zhadzuje hracky uz jej lezie konecne zub huraaaa. 😀

jaj a vcera som soferovala a podarilo sa mi v jednej zakrute vyliezt na kopecek 😝 mm ma skoro zabil.

juli izbicka je krasna a samiho domecek je uz riaaadny 5izbovy 😀

tigi grafi vyzera dobre, ale rozhodne treba este poistovat aspon dva dni.

lucul
26. okt 2009

piki ty si taka nasa grafomama 😀, esteze ta mame a vies nam poradit s grafom 😵

mne sa podarilo vyhupnut na patnik ked som zacinala jazdit a isla som s "uzasnym" autom, ze Lada Samara, posilovac riadenia to nevidelo ani z nadzvukovej stihacky, vzdy som mala svalovicu na rukach z volantu 😀, a to som vyparkovavala spomedzi aut na pravej strane cesty a kym sa zacalo to auto tocit narovno na cestu, tak ja som si to vyrovnala cez chodnik na lavej strane, vsetci sa rehlili, ze esteze ziadny chodec nesiel 😀 😀 😀

pikino
26. okt 2009

no lucul nieco podobne u mna. 😀 tiez nastastie nikto nesiel lebo na tom kopecku bol chodnik. ale bol to riadny trapas lebo tam bolo plno ludi oproti na zastavke a vsetci na mna kukali ako ma manzo vyhodil od volantu a nadaval strasne. 😀 ja neviem baby proste ked vedla mna sedi tak mam pred ocami vlciu tmu dnes som isla rovnakou cestou na postu a uplna pohodicka.

ja rada poradim ked viem 🙂

lucul
26. okt 2009

tak ho proste vyhod z auta, ja ked idem s tatkom tak mam vzdy nervy, ked som ich viezla z modry, tak som aj blinkre zabudla davat, lepsie povedane, ani mi to neslo, nevedela som, ktoru packu 😅, ale to bolo asi nie tak nim, ako tou ochechulou na zadnom sedadle, lebo sledovala jak blba, co robim aby nahodou som nic nespravila jej autu (krava, pritom je to viac moje auto ako jej)
inak, mne pri prvej jazde s tatkom aj s vodicakom skapalo auto presne v strede krizovatky a neslo mi to rozbehnut, tatko biely, ja spotena a on na mna este aj ziapal, ze ci som normalna, ci nas chcem zabit, ale teraz uz nekrici po mne, ale robi si prdel a chvali, ze lepsie nejazdi nikto, ale aj tak mam nervy, nechapem 😒

lucul
26. okt 2009

inak baby, ja som mala dnes hroznu nocnu moru ☹, snivalo sa mi, ze robova bejvalka caka decko a to s nim, som ho rano preverovala, kde bol cez vikend 😀 a on mi povedal, ze on mal paradny sen, ze sme mali dvojicky baby a on bol pri porode a zvladol to, to je strasne, chvilu nejsme spolu a taketo sny 😀 😀 😀

tigi
26. okt 2009

luci a den pred alebo den po si lizla? 😝 😀

pikusi ahoj, vdaka, budem poistovat, to je jasne. 😝 😀 inak mi to vyslo teraz tak na figu s tou zmenou casu, akurat mam okolo ovulky a dufam ze ta hodina hore dolu nebude problem, ved spim v podstate rovnako dlho, nie? myslim tym, ze teplotu by to nemalo nejako ovplyvnit... ja to chcem totiz vidiet aj na grafe ze prebehla ovula!!! 😀 😀 😀

co sa tyka jazdenia, ja tiez sem tam znervozniem, hlavne ked mam niekoho cudzieho v aute, ale manzo ma uz nerozhadzuje. pikusi ked bude na teba hulakat, tak sa to nezlepsi, mal by ta radsej podporit... 😒

pikino
26. okt 2009

no lucul radsej sa spoliehaj na robove sny pre istotu 😀

nemas nahodou za tatka mojho manzela 😀

podla mna ti chlapi na nas vplyvaju pri soferovani zlou energiou. 😀