Cosmic girls - snažilky, tehulky, maminky. Pridajte sa

perla200
26. jún 2009

no tu je tá slúbená témička....

lucul
26. okt 2009

tigi den po 😀, druha nedela od dnes 😉

lucul
26. okt 2009

piki akoze to ty si moja macocha 😀
ale pri R. v poho, to ma musi krotit, hlavne v rychlosti 😀

pikino
26. okt 2009

Ráno hovorí zať svokre:
- Tak, mama, koza vás predbehla.
- Čo tým myslíš?
- Zdochla!

pikino
26. okt 2009

lucul sces ma za macochu? 😀

tigi ak si spala tak ta hodina hore dole nevadi. ved uvidis zajtra. 😉

lucul
26. okt 2009

nooooooo, ked budes posluchat tak aj hej 😀, len ci by som to ty vydrzala s mojim apom a hlavne, ak chces druhe babo, tak ho ani nesti 😀

pikino
26. okt 2009

😀 no ze si to ty tak sa teda razvadzat nebudem 😀

vierka
26. okt 2009

pikuska - ze jaky paradny vtip 😀 😀 😀
no a co sa tyka soferovania - vzdy musis vyhodit z auta manza skor nez zacne hucat a mas vybavene... ja by som normalne zastavila "Nepaci sa ti, tak mozes ist pesi!!!" a este by som to spravila pri zastavke plnej ludi 😀

tigusik - tak to je super, ze ste sa zabavili a podla mna tie nausnice k tomu velmi isli... aj som mala chut v sobotu na kavu, ale som vedela ze nie ste doma, tak som sedela len doma a citala 😀 no strasne ked je clovek odkazany len na to citanie 😝 😀

tigi
26. okt 2009

vierka - kde sa nachadzas prave teraz? myslim v knizke 😝 😀 aj ked... volaaaaam ti dneska dvakrat do kanclu a ty nist. zas ste boli v archive s mladou? 😉

vierka
26. okt 2009

tigi - no ja som sama, len som asi nebola v kancli, mlada je na skoleni 😝 az do stvrtku 😵
no a kde som v knizke sme uz viacmenej prisli na to, ze som blbo a citam to co nemam 😅

pikino
26. okt 2009

vierka ako sa da v knizke citat to co nemas? 😀

vierka
26. okt 2009

dobre babulky, pre dnesok sa s vami lucim... idem odniest segre nejake veci a potom idem na cvicenie pre tehotne a potom idem domov lenosit na gauc... tak sa majte krasne a zelam vam krasny zbytok dniku, pa pa pa 😀

pikino
26. okt 2009

paaaaaaaaaaaa

vierka
27. okt 2009

dobre ranko babulky 😀
tak ako dnes??? 😀

juliett99
27. okt 2009

dobre ranko zienocky ako sa mame??
vyspinkane,?
ja ani nie moc dobre zas sa mi snivalo ze rodimmmmmmmmmmmmmmm...hmmm ale pravda to este neni 😝 😝 😀 😀 😀

vierka
27. okt 2009

juli - krasne fotecky, opat 😀 este chvilocku a bude to skutocny domov 😀
no mne sa spalo praveze az moc dobre, ani sa mi rano z postele nechce vstavat 😅

no ved este chvilocku a uz to nebude len sen 😀

tigi
27. okt 2009

caute zaby 😝

juli u vas je to aka zmena! po tehlach a sadrokartonoch je teraz vidiet krasne dvere, gauc, zaclonku! paraaada. 😵 😀

my sme vcera boli pozriet svagrovu, ktora je tu na tyzden na navsteve u svokry a ma 15 mesacnu babulu a vcera hadzala take ksichty, ze som sa rehotalaaaaa. vcera bola strasne podarena malinka, nakoniec sa rozplakala ked som odchadzala, no tak som sa este nachvilu vratila a potom zdrhacky aby nevidela. 😀

inak dnes teplotka stupla, vyzera to nadejne. 😵

vierka
27. okt 2009

tigi - no cau, som normalne na teba cakala ze co teplota... tak to ze stupa sa mi zacina pacit 😵 tesim sa 😀
takze boli zdrhacky na tajnaska pred malou??? ja som tusim tu najmensiu este ani nevidela, ale ked sa typovo podoba na svojich surodencov, tak to musi byt peknucka babulenka 😀
a mala som pravdu s knihami 😕 pomylene obaly 😅
aj som ti vcera stihala to cd doma, len som ho nestihla napalit - takze dneska dokocnim 😀

vikinka81
27. okt 2009

Dobre ranecko zabky 😉

Dakujem Juli za fotecky, tak konecne vlastne byvanie, gratulujem 🙂 vsetko ste stihli a ako sa vam v novom spinka ?😵

Ako trnavacky 😉

vierka
27. okt 2009

vikuska - trnava dobre a co Blava??? 😀

vikinka81
27. okt 2009

Blava hlasi slniecko.....konecne, a inaksie sa da.

Buduci tyzden si vas objednavam na kavu 😀 🙂 , len mi potvrdte ktory den v tyzdni mate volno 😉

juliett99
27. okt 2009

dakujeme za pochvalu,.. 😉 😉
vikinka veru uz je to uplne nieco ine,, spinka sa nam super aj Davidko si zvykol na svoju izbycku a spinkava sam a neprotestuje,, dokonca uz by chcel aby aj Sami snim spinkaval.. 😵 😵 no t si este pocka

vanilkka
27. okt 2009

ahojte susurky 😵

juliett99
27. okt 2009

jejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ahojky vanilecka,,, ty sa nam mas ako?????????? 😵 😵 😵 😵

vierka
27. okt 2009

vikuska - kedze ja stareho nemam doma pravidelne cez cely tyzden, tak ja mozem hocikedy 😀 😀 😀

ahojky vanilususenka 😀 😀 😀

lucul
27. okt 2009

ahojte babulky
blava dva hlasi prichod 😀

juli uz to vyzera uplne inak, paradne 😵

tigi jeeeeeeeeej, z toho nieco musi byt 😵 😵 😵

vierka
27. okt 2009

booooze, tu to je dnes samaaaaa blavaaaaaa 😀 😀 😀

juliett99
27. okt 2009

ja som co od macochyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀

lucul
27. okt 2009

sak sme len dve 😀 😀 😀
trnavy je viaaaaaaaaac 😠 😀 😀 😀

vierka
27. okt 2009

ty si od HC 😀

tigi
27. okt 2009

vierka - ja som to vedela uz vcera ze su naopak, ked si mi zacala rozpravat v ktorej casti uz si. sa mi to hned nezdalo 😒 mrzi ma to, ale ma to aspon jednu vyhodu.... dosla si k tomu sexu 😅
no s tou teplotkou to nechcem zakriknut, dufam, ze to znamena to, co chcem aby to znamenalo. 😀
a malusnavucka je bohovska, musim ju pofotit kym su este tu, vo stvrtok uz odchadzaju naspat. tvoja predstava je spravna, vyzeraju skoro ako by ich jedna mater mala. 😀 😀 😀

ahojte babulky, vikusi, vani a luci. 😵

luci ja dufam ze z toho nieco bude, vsak si poctivo plnim domace ulohy. 😝 😀